Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-174 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 56-227 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 14 желтоқсанда № 3623 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2016 жылғы 19 мамырдағы № 4-23 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 19.05.2016 № 4-23 шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-174 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 26 желтоқсанда № 2979 тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2015 жылғы 03 қаңтардағы № 01-02 (306-307) жарияланған), Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 06 ақпандағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-174 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 45-191 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 17 ақпанда № 3058 тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 09 (314), 03 наурыздағы № 10-11 (315-316), 21 наурыздағы № 12-13 (317-318) жарияланған), Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-174 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 49-202 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 10 маусымда № 3216 тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2015 жылғы 20 маусымдағы № 25 (330), 27 маусымдағы № 26 (331) жарияланған), Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 4 қыркүйектегі "Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-174 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 52-216 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 15 қыркүйекте № 3416 тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 39 (344), 2 қазандағы № 40 (345) жарияланған), Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 6 қарашадағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-174 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 55-226 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 18 қарашада № 3566 тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2015 жылғы 27 қарашадағы № 48 (353) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-174 "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 09 декабря 2015 года № 56-227. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 декабря 2015 года № 3623. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 19 мая 2016 года № 4-23
Сноска. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 19.05.2016 № 4-23.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Капшагай РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-174 "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 декабря 2014 года № 2979, опубликованного в газете "Нурлы олке" от 03 января 2015 года № 01-02 (306-307), в решение Капшагайского городского маслихата от 06 февраля 2015 года № 45-191 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-174 "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 февраля 2015 года № 3058, опубликованного в газете "Нурлы олке" от 26 февраля № 09 (314), от 03 марта № 10-11 (315-316), от 21 марта 2015 года № 12-13 (317-318), в решение Капшагайского городского маслихата от 27 мая 2015 года № 49-202 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-174 "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 июня 2015 года № 3216, опубликованного в газете "Нурлы олке" от 20 июня № 25 (330), от 27 июня № 26 (331) 2015 года), в решение Капшагайского городского маслихата от 4 сентября 2015 года № 52-216 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-174 "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 сентября 2015 года № 3416, опубликованного в газете "Нурлы олке" от 23 сентября № 39 (344), от 2 октября 2015 года № 40 (345)), в решение Капшагайского городского маслихата от 6 ноября 2015 года № 55-226 "О внесении изменений и дополнений в решение Капшагайского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-174 "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 ноября 2015 года № 3566, опубликованного в газете "Нурлы олке" от 27 ноября 2015 года № 48 (353), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. 2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5830185 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1266247 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 54500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 66800 мың теңге;
трансферттер түсімі 4442638 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2325683 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 875010 мың теңге;
субвенциялар 1241945 мың теңге;
2) шығындар 5803910 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 1249856 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 1252865 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 3009 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 42200 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1265781 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
1265781 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

"1. Утвердить бюджет города на 2015-2017 годы, согласно приложениям
1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 5830185 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1266247 тысяч тенге;
неналоговые поступления 54500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 66800 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4442638 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2325683 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 875010 тысяч тенге;
субвенции 1241945 тысяч тенге;
2) затраты 5803910 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 1249856 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 1252865 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 3009 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 42200 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1265781 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1265781 тысяча тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства".

4. "Қапшағай қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Сатыбалдиева А.Т.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және қалалық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қаласы мәслихатының
сессия төрағасы С.Нұржанов
Қапшағай қаласы мәслихатының
Хатшысы Қ. Ахметтаев

4. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования города Капшагай" (по согласованию Сатыбалдиева А.Т.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе городского маслихата.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
маслихата города Капшагай С. Нуржанов
Секретарь маслихата
города Капшагай К. Ахметтаев

Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-174 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 56-227 шешіміне 1-қосымша
Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 9 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-174 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Қапшағай қаласының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

Приложение 1 к решению Капшагайского городского маслихата от 9 декабря 2015 года № 56-227 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-174 "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Капшагайского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-174 "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы"
Бюджет города Капшагай на 2015 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы