Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-233 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 07 қыркүйектегі № 44-272 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 11 қыркүйекте № 3407 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 12-57 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 17.03.2017 № 12-57 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-233 шешіміне (2014 жылғы 29 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2986 тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 2(9738), 2015 жылғы 17 қаңтардағы № 3(9739) аудандық "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 ақпандағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-233 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 38-239 шешіміне (2015 жылғы 17 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3059 тіркелген, 2015 жылғы 28 ақпандағы № 9(9745) аудандық "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-233 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 41-256 шешіміне (2015 жылғы 9 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3207 тіркелген, 2015 жылғы 20 маусымдағы № 25(9761) аудандық "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5091220 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 75479 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 15767 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 3300 мың теңге;
трансферттер түсімі 4996674 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1151150 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1398820 мың теңге;
субвенциялар 2446704 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-233 "О бюджете Аксуского района на 2015-2017 годы"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 07 сентября 2015 года № 44-272. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 сентября 2015 года № 3407. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 17 марта 2017 года № 12-57
Сноска. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 17.03.2017 № 12-57 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлениии самоуправлении в Республике Казахстан"Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-233 "О бюджете Аксуского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2014 года № 2986, опубликованного в районной газете "Аксу онири" от 10 января 2015 года № 2(9738), от 17 января 2015 года № 3(9739), в решение Аксуского районного маслихата от 6 февраля 2015 года № 38-239 "О внесенииизмененийврешение Аксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-233 "О бюджете Аксуского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 февраля 2015 года № 3059, опубликованного в районной газете "Аксу онири" от 28 февраля 2015 года № 9(9745), в решение Аксуского районного маслихата от 27 мая 2015 года № 41-256 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-233 "О бюджете Аксуского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 июня 2015 года № 3207, опубликованного в районной газете "Аксу онири" от 20 июня 2015 года № 25(9761)следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджетна 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 5091220 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 75479 тысяч тенге;
неналоговые поступления 15767тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 3300 тысячи тенге;
поступлениятрансфертов 4996674 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1151150 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1398820 тысяч тенге;
субвенции 2446704 тысячи тенге;

2) шығындар 5128371 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 30625 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 38649 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8024 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-)67776 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 67776 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

2) затраты 5128371тысячатенге;
3) чистое бюджетное кредитование 30625тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 38649 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов 8024 тысячтенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)67776 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 67776 тысячи тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет салалары, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Бөлім басшысына (келісім бойынша Жандосова Г.Ж.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики и права".
4. Возложить на руководителя отдела (по согласованию Жандосова Г.Ж.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Сулейменов
Мәслихат хатшысы С.Серпербаев
Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 7 қыркүйектегі Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-233 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 44-272 шешіміне 1 қосымша
Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-233 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Ақсу ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
сомасы
(мың тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Б.Сулейменов
Секретарь маслихата С.Серпербаев
Приложение 1 к решению Аксуского районного маслихата от 7 сентября 2015 года № 44-272 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-233 "О бюджете Аксуского района на 2015 - 2017 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Аксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-233 "О бюджете Аксуского района на 2015 - 2017 годы"
Бюджет Аксуского района на 2015 год
Категория
сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы