Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-233 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 46-285 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 14 желтоқсанда № 3621 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 12-57 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 17.03.2017 № 12-57 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-233 шешіміне (2014 жылғы 29 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2986 тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 2(9738), 2015 жылғы 17 қаңтардағы № 3(9739) аудандық "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 ақпандағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-233 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 38-239 шешіміне (2015 жылғы 17 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3059 тіркелген, 2015 жылғы 28 ақпандағы № 9(9745) аудандық "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-233 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 41-256 шешіміне (2015 жылғы 9 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3207 тіркелген, 2015 жылғы 20 маусымдағы № 25(9761) аудандық "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 7 қыркүйектегі "Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-233 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 44-272 шешіміне (2015 жылғы 11 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3407 тіркелген, 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 39(9775) аудандық "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 қарашадағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-233 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 45-279 шешіміне (2015 жылғы 17 қарашадағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3555 тіркелген, 2015 жылғы 27 қарашадағы № 48(9784) аудандық "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-233 "О бюджете Аксуского района на 2015-2017 годы"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 09 декабря 2015 года № 46-285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 декабря 2015 года № 3621. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 17 марта 2017 года № 12-57
Сноска. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 17.03.2017 № 12-57 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-233 "О бюджете Аксуского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2014 года № 2986, опубликованного в районной газете "Аксу онири" от 10 января 2015 года № 2 (9738), от 17 января 2015 года № 3 (9739), в решение Аксуского районного маслихата от 6 февраля 2015 года № 38-239 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-233 "О бюджете Аксуского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 февраля 2015 года № 3059, опубликованного в районной газете "Аксу онири" от 28 февраля 2015 года № 9(9745), в решение Аксуского районного маслихата от 27 мая 2015 года № 41-256 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-233 "О бюджете Аксуского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 июня 2015 года № 3207, опубликованного в районной газете "Аксу онири" от 20 июня 2015 года № 25(9761), в решение Аксуского районного маслихата от 7 сентября 2015 года № 44-272 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-233 "О бюджете Аксуского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 сентября 2015 года № 3407, опубликованного в районной газете "Аксу онири" от 25 сентября 2015 года № 39(9775), в решение Аксуского районного маслихата от 9 ноября 2015 года № 45-279 "О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-233 "О бюджете Аксуского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 ноября 2015 года № 3555, опубликованного в районной газете "Аксу онири" от 27 ноября 2015 года № 48(9784) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5196228 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 125375 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 21344 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 8007 мың теңге;
трансферттер түсімі 5041502 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1154827 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1439971 мың теңге;
субвенциялар 2446704 мың теңге;
2) шығындар 5229327 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 39393 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 47469 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8024 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 4000 мың теңге;

"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 5196228 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 125375 тысяч тенге;
неналоговые поступления 21344 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 8007 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5041502 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1154827 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1439971 тысяча тенге;
субвенции 2446704 тысячи тенге;
2) затраты 5229327 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 39393 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 47469 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 8024 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 4000 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-)76544 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 76544 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет салалары, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 76544 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 76544 тысячи тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики и права".

4. "Ақсу ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Жандосова Г.Ж.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Б.Сүлейменов
Ақсу аудандық
мәслихат хатшысы С.Серпербаев

4. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Аксуского района" (по согласованию Жандосова Г.Ж.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Аксуского районного маслихата Б.Сулейменов
Секретарь Аксуского
районного маслихата С.Серпербаев