Ақсу ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 47-289 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 29 желтоқсанда № 3640 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 қазандағы № 19-97 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 02.10.2017 № 19-95 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4660799 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 154662 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 8836 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 19919 мың теңге;
трансферттер түсімі 4477382 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1913050 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 94145 мың теңге;
субвенциялар 2470187 мың теңге;
2) шығындар 4671472 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 33453 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 44529 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 11076 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 50036 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 50036 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 27.10.2016 № 8-34 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 2691 мың теңге сомасында бекітілсін.

О бюджете Аксуского района на 2016-2018 годы
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 22 декабря 2015 года № 47-289. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 декабря 2015 года № 3640. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 2 октября 2017 года № 19-95
Сноска. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 02.10.2017 № 19-95 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 4660799 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 154662 тысячи тенге;
неналоговые поступления 8836 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 19919 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4477382 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1913050 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 94145 тысяч тенге;
субвенции 2470187 тысяч тенге;
2) затраты 4671472 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 33453 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 44529 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 11076 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 50036 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 50036 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Аксуского районного маслихата Алматинской области от 27.10.2016 № 8-34 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 2691 тысяча тенге.

3. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 4-қосымшаға сәйкес 34078 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ауылдық округтерінің әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.
4. 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

3. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 34078 тысяч тенге согласно приложению 4.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.
4. Установить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год согласно приложению 5.

5. "Ақсу ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Жандосова Г. Ж.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет саласы, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Аксуского района" (по согласованию Жандосова Г. Ж.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики, законности и защиты прав".

Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-289 шешімімен бекітілген 5- қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бюджеттік бағдарлама
Атауы
4
Білім беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру

Приложение 5 утвержденное решением Аксуского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 47-289 "О бюджете Аксуского района на 2016- 2018 годы"
Перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Бюджетная программа
Наименование
4
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование