Алакөл ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы әкімінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 12 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 16 қыркүйекте № 3422 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданы әкімінің 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданы әкімінің 05.12.2018 № 17 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Аудан әкімінің аппарат басшысы Сақмолдин Саят Сарқытбайұлына осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қанағатов Дәурен Орынбайұлына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ә. Жақанбаев
Алакөл ауданы әкімінің 2015 жылғы 14 тамыздағы "Алакөл ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 12 шешіміне қосымша
Алакөл ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
1. № 44 сайлау учаскесі
Орталығы: Үшарал қаласы, Жеңіс көшесі № 83, Үшарал қаласының № 2 орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар.
Шекарасы: Үшарал қаласы, Жамбыл, Құрманғазы Сағырбайұлы, Б. Майлин, Шәкәрім, Ғ. Мүсірепов, Төле би № 2-ден 146-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 87-ге дейін (тақ жағы), Б. Момышұлы № 2-ден 98-ге дейін (жұп жағы), Б. Ыдырышұлы № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 59-ға дейін (тақ жағы), Т. Қарайғанов № 2-ден 44-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 51-ге дейін (тақ жағы), Абылайхан № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), Тощенко № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), Бексұлтан төре № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), № 3-тен 37-ге дейін (тақ жағы), Абай № 9-дан 21-ге дейін (тақ жағы), Жеңіс № 2-ден 146-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 129-ға дейін (тақ жағы), Қабанбай батыр № 2-ден 90-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 93-ке дейін (тақ жағы), Кашлаков № 2-ден 70-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 91-ге дейін (тақ жағы) көшелері.

Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Алакольскому району
Решение акима Алакольского района Алматинской области от 14 августа 2015 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 сентября 2015 года № 3422. Утратило силу решением акима Алакольского района Алматинской области от 5 декабря 2018 года № 17
Сноска. Утратило силу решением акима Алакольского района Алматинской области от 05.12.2018 № 17 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать по Алакольскому району избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Возложить на руководителя аппарата акима района Сакмолдина Саята Саркытбаевича опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного акимата.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Канагатова Даурена Орынбаевича.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Жаканбаев
Приложение к решению акима Алакольского района от 14 августа 2015 года № 12 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Алакольскому району"
Избирательные участки образованные для проведения голосования и подсчета голосов в Алакольском районе
1. Избирательный участок № 44
Центр: город Ушарал, улица Женис № 83, средняя школа № 2 города Ушарал с дошкольным миницентром.
В границах: город Ушарал, улицы Жамбыла, Курмангазы Сагырбайулы, Б. Майлина, Шакарима, Г. Мусирепова, Толе би с № 2 по 146 (четная сторона), с № 1 по 87 (нечетная сторона), Б. Момышулы с № 2 по 98 (четная сторона), Б. Ыдырышулы с № 2 по 28 (четная сторона), с № 1 по 59 (нечетная сторона), Т. Карайганова с № 2 по 44 (четная сторона), с № 1 по 51 (нечетная сторона), Абылайхана с № 2 по 40 (четная сторона), с № 1 по 39 (нечетная сторона), Тощенко с № 2 по 40 (четная сторона), с № 1 по 37 (нечетная сторона), Бексултан торе с № 2 по 30 (четная сторона), с № 3 по 37 (нечетная сторона), Абая с № 9 по 21 (нечетная сторона), Женис с № 2 по 146 (четная сторона), с № 1 по 129 (нечетная сторона), Кабанбай батыра с № 2 по 90 (четная сторона), с № 1 по 93 (нечетная сторона), Кашлакова с № 2 по 70 (четная сторона), с № 1 по 91 (нечетная сторона).

2. № 45 сайлау учаскесі
Орталығы: Үшарал қаласы, Жеңіс көшесі № 168, Үшарал қаласындағы педагог Мұхаметбай Мыңбайұлы атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Үшарал қаласы, Жұбанов, Стебляков, Сейфуллин, Жексембаев, Б. Момышұлы № 100-ден 186-ға дейін (жұп жағы), Қабанбай батыр № 92-ден 216-ға дейін (жұп жағы), № 95-тен 195-ке дейін (тақ жағы), Жеңіс № 131-ден 213-ке дейін (тақ жағы), № 148-ден 232-ге дейін (жұп жағы), Төле би № 89-дан 177-ге дейін (тақ жағы), № 148-ден 210-ға дейін (жұп жағы), Кашлаков № 72-ден 162-ге дейін (жұп жағы), № 93-тен 169-ға дейін (тақ жағы), Абай № 2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), Безродных № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), Д. Қонаев № 3-тен 27-ге дейін (тақ жағы), № 4-тен 36-ға дейін (жұп жағы), І. Жансүгіров № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 36-ға дейін (жұп жағы), Тиірменов № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 27-ге дейін (тақ жағы), Дулепов № 1-ден 23-ге дейін (тақ жағы) көшелері.
3. № 46 сайлау учаскесі
Орталығы: Үшарал қаласы, Жеңіс көшесі № 125, Абай атындағы қазақ орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар.
Шекарасы: Үшарал қаласы, 8-март, Амангелді, Ә. Әлімжанов, Б. Момышұлы № 1-ден 95-ке дейін (тақ жағы), Бөгенбай батыр № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 53-ке дейін (тақ жағы), Садық Құсайын № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), № 7-ден 59-ға дейін (тақ жағы), Қажымұқан № 1-ден 10-ға дейін, Әлібаев № 8-ден 74-ке дейін (жұп жағы), № 13-тен 81-ге дейін (тақ жағы), Жастар № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), Ш. Қалдаяқов № 2-ден 8-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 3-ке дейін (тақ жағы), Абылайхан № 42-ден 94-ке дейін (жұп жағы), № 41-ден 113-ке дейін (тақ жағы), Тощенко № 42-ден 100-ге дейін (жұп жағы), № 39-дан 107-ге дейін (тақ жағы), Бексұлтан төре № 32-ден 94-ке дейін (жұп жағы), № 39-дан 87-ге дейін (тақ жағы), Абай № 23-тен 61-ге дейін (тақ жағы), Қарайғанов № 46-дан 60-қа дейін (жұп жағы), № 50-ден 95-ке дейін (тақ жағы) көшелері.
4. № 47 сайлау учаскесі
Орталығы: Үшарал қаласы, Садық Құсайн көшесі № 79, Үшарал қаласының № 1 орта мектебі.
Шекарасы: Үшарал қаласы, Алтынсарин, Әлібаев № 82-ден 116-ға дейін, Садық Құсайын № 60-тан 116-ға дейін (жұп жағы), № 61-ден 87-ге дейін (тақ жағы), Бөгенбай батыр № 55-тен 153-ке дейін (тақ жағы), № 60-тан 156-ға дейін (жұп жағы), Д. Қонаев № 29-дан 71-ге дейін (тақ жағы), Панфилов № 1-ден 53-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 66-ға дейін (жұп жағы), Безродных № 21-ден 61-ге дейін (тақ жағы), Қ. Сәтпаев № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), Тиірменов № 22-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Дулепов № 25-тен 29-ға дейін, І. Жансүгіров № 38-ден 56-ға дейін (жұп жағы), № 39-дан 47-ге дейін (тақ жағы), Абай № 18-ден 50-ге дейін (жұп жағы), Б. Момышұлы № 97-ден 207-ге дейін (тақ жағы), Ш. Қалдаяқов № 5-тен 13-ке дейін (тақ жағы), № 10-нан 18-ге дейін (жұп жағы) көшелері.

2. Избирательный участок № 45
Центр: город Ушарал, улица Женис № 168, средняя школа имени Мухаметбая Мынбайулы - педагога города Ушарал.
В границах: город Ушарал, улицы Жубанова, Стеблякова, Сейфуллина, Жексембаева, Б. Момышулы с № 100 по 186 (четная сторона), Кабанбай батыра с № 92 по 216 (четная сторона), с № 95 по 195 (нечетная сторона), Женис с № 131 по 213 (нечетная сторона), с № 148 по 232 (четная сторона), Толе би с № 89 по 177 (нечетная сторона), с № 148 по 210 (четная сторона), Кашлакова с № 72 по 162 (четная сторона), с № 93 по 169 (нечетная сторона), Абая с № 2 по 16 (четная сторона), Безродных с № 2 по 12 (четная сторона), Д. Конаева с № 3 по 27 (нечетная сторона), с № 4 по 36 (четная сторона), И. Жансугурова с № 1 по 37 (нечетная сторона), с № 2 по 36 (четная сторона), Тирменова с № 2 по 20 (четная сторона), с № 1 по 27 (нечетная сторона), Дулепова с № 1 по 23 (нечетная сторона).
3. Избирательный участок № 46
Центр: город Ушарал, улица Женис № 125, казахская средняя школа имени Абая с дошкольным миницентром.
В границах: город Ушарал, улицы 8-марта, Амангельды, А. Алимжанова, Б. Момышулы с № 1 по 95 (нечетная сторона), Богенбай батыра с № 2 по 58 (четная сторона), с № 1 по 53 (нечетная сторона), Садык Кусайна с № 2 по 58 (четная сторона), с № 7 по 59 (нечетная сторона), Кажымукана с № 1 по 10, Алибаева с № 8 по 74 (четная сторона), с № 13 по 81 (нечетная сторона), Жастар с № 1 по 21 (нечетная сторона), Ш. Калдаякова с № 2 по 8 (четная сторона), с № 1 по 3 (нечетная сторона), Абылайхана с № 42 по 94 (четная сторона), с № 41 по 113 (нечетная сторона), Тощенко с № 42 по 100 (четная сторона), с № 39 по 107 (нечетная сторона), Бексултан торе с № 32 по 94 (четная сторона), с № 39 по 87 (нечетная сторона), Абая с № 23 по 61 (нечетная сторона), Карайганова с № 46 по 60 (четная сторона), с № 50 по 95 (нечетная сторона).
4. Избирательный участок № 47
Центр: город Ушарал, улица Садык Кусайна № 79, средняя школа № 1 города Ушарал.
В границах: город Ушарал, улицы Алтынсарина, Алибаева с № 82 по 116, Садык Кусайна с № 60 по 116 (четная сторона), с № 61 по 87 (нечетная сторона), Богенбай батыра с № 55 по 153 (нечетная сторона), с № 60 по 156 (четная сторона), Д. Конаева с № 29 по 71 (нечетная сторона), Панфилова с № 1 по 53 (нечетная сторона), с № 2 по 66 (четная сторона), Безродных с № 21 по 61 (нечетная сторона), К. Сатпаева с № 1 по 23 (нечетная сторона), с № 2 по 38 (четная сторона), Тирменова с № 22 по 30, Дулепова с № 25 по 29, И. Жансугурова с № 38 по 56 (четная сторона), с № 39 по 47 (нечетная сторона), Абая с № 18 по 50 (четная сторона), Б. Момышулы с № 97 по 207 (нечетная сторона), Ш. Калдаякова с № 5 по 13 (нечетная сторона), с № 10 по 18 (четная сторона).

5. № 48 сайлау учаскесі
Орталығы: Үшарал қаласы, Жалбы-би көшесі № 23, Талапкер орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар.
Шекарасы: Үшарал қаласы, Жалбы-би, Исмаилов, Шуақов, Гагарин, Достық, М. Мәметова, Д. Нұрпейісова, Иванов, Ш. Уәлиханов, Рязанов, М. Әуезов, Мамырбек Болысбайұлы, Дулатов, Қазақстан, Нұрмұхамбетов, Самал көшелері, Үшарал қаласының солтүстік-шығыс бөлігі Үшарал-Достық автотрассасына дейін, № 3 тауарлы-сүт фермасы.
6. № 49 сайлау учаскесі
Орталығы: Үшарал қаласы, Дулепов көшесі № 18, Алакөл гуманитарлық-техникалық колледжі.
Шекарасы: Үшарал қаласы, С. Мұқанов, Омарұлы, Әл-Фараби, Қасымжанов, Желтоқсан, Омаров, Ш. Айманов, Т. Рысқұлов, Сыпатай батыр, А. Байтұрсынов, Бектұров, Жандосов, Орманов, Дулепов № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Қабанбай батыр № 225-тен 281-ге дейін (тақ жағы), № 218-ден 256-ға дейін (жұп жағы), Жеңіс № 238-ден 268-ге дейін (жұп жағы), № 213-тен 227-ге дейін (тақ жағы), Панфилов № 68-ден 96-ға дейін (жұп жағы), № 55-тен 119-ға дейін (тақ жағы) көшелері.
7. № 50 сайлау учаскесі
Орталығы: Үшарал қаласы, Д. Қонаев көшесі № 76, З. Қойшыбаева атындағы аудандық мәдениет үйі.
Шекарасы: Үшарал қаласы, Үшарал гарнизоны № 1 және № 2 әскери қалашықтар аумағы.
8. № 51 сайлау учаскесі
Орталығы: Бесағаш ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі № 1, фельдшерлік-акушерлік пункті.
Шекарасы: Бесағаш ауылының аумағы.
9. № 52 сайлау учаскесі
Орталығы: Ынталы ауылы, Жеңіс көшесі № 7, Ынталы ауылының мәдениет үйі.
Шекарасы: Ынталы ауылының аумағы.
10. № 53 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, Қарабұлақ орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылының аумағы.
11. № 54 сайлау учаскесі
Орталығы: Жанама ауылы, Ақпаев көшесі № 7, Жанама қазақ орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар.
Шекарасы: Жанама, Ескі Жанама ауылдарының аумағы.
12. № 55 сайлау учаскесі
Орталығы: Еңбекші ауылы, Әуезов көшесі № 29, Еңбекші ауылының мәдениет үйі.
Шекарасы: Еңбекші ауылының аумағы.
13. № 56 сайлау учаскесі
Орталығы: Ж. Балапанов ауылы, С. Оразбеков көшесі № 1, Қызылащы орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар.
Шекарасы: Ж. Балапанов ауылының аумағы.
14. № 57 сайлау учаскесі
Орталығы: Арқарлы ауылы, А. Рахимов көшесі № 5, Арқарлы ауылдық клубы.
Шекарасы: Арқарлы ауылының аумағы.
15. № 58 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан ауылы, Т. Рысқұлов көшесі № 1, Қабанбай батыр атындағы орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар.
Шекарасы: Қазақстан ауылының аумағы.
16. № 59 сайлау учаскесі
Орталығы: Бұлақты ауылы, Жамбыл көшесі № 3 А, Бұлақты орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар.
Шекарасы: Бұлақты ауылының аумағы.

5. Избирательный участок № 48
Центр: город Ушарал, улица Жалбы-би № 23, Талапкерская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: город Ушарал, улицы Жалбы-би, Исмаилова, Шуакова, Гагарина, Достык, М. Маметова, Д. Нурпеисова, Иванова, Ш. Уалиханова, Рязанова, М. Ауэзова, Мамырбек Болысбайулы, Дулатова, Казахстан, Нурмухамбетова, Самал, северо-восточная часть города Ушарал до автотрассы Ушарал-Достык, молочно-товарная ферма № 3.
6. Избирательный участок № 49
Центр: город Ушарал, улица Дулепова № 18, Алакольский гуманитарно-технический колледж.
В границах: город Ушарал, улицы С. Муканова, Омарулы, Аль-Фараби, Касымжанова, Желтоксан, Омарова, Ш. Айманова, Т. Рыскулова, Сыпатай батыра, А. Байтурсынова, Бектурова, Жандосова, Орманова, Дулепова с № 2 по 18 (четная сторона), Кабанбай батыра с № 225 по 281 (нечетная сторона), с № 218 по 256 (четная сторона), Женис с № 238 по 268 (четная сторона), с № 213 по 227 (нечетная сторона), Панфилова с № 68 по 96 (четная сторона), с № 55 по 119 (нечетная сторона).
7. Избирательный участок № 50
Центр: город Ушарал, улица Д. Конаева № 76, дом культуры имени З. Койшыбаевой.
В границах: город Ушарал, территории военных городков № 1 и № 2 Ушаральского гарнизона.
8. Избирательный участок № 51
Центр: село Бесагаш, улица Ы. Алтынсарина № 1, фельдшерский-акушерский пункт.
В границах: территория села Бесагаш.
9. Избирательный участок № 52
Центр: село Ынталы, улица Женис № 7, дом культуры села Ынталы.
В границах: территория села Ынталы.
10. Избирательный участок № 53
Центр: село Карабулак, Карабулакская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: территория села Карабулак.
11. Избирательный участок № 54
Центр: село Жанама, улица Акпаева № 7, Жанаминская казахская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: территории сел Жанама, Старая Жанама.
12. Избирательный участок № 55
Центр: село Енбекши, улица Ауезова № 29, дом культуры села Енбекши.
В границах: территория села Енбекши.
13. Избирательный участок № 56
Центр: село Ж. Балапанова, улица С. Оразбекова № 1, Кызылащинская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: территория села Ж. Балапанова.
14. Избирательный участок № 57
Центр: село Аркарлы, улица А. Рахимова № 5, сельский клуб Аркарлы.
В границах: территория села Аркарлы.
15. Избирательный участок № 58
Центр: село Казахстан, улица Т. Рыскулова № 1, средняя школа имени Кабанбай батыра с дошкольным миницентром.
В границах: территория села Казахстан.
16. Избирательный участок № 59
Центр: село Булакты, улица Жамбыл № 3 А, Булактинская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: территории села Булакты.

17. № 60 сайлау учаскесі
Орталығы: Бескөл станциясы, Торговая көшесі № 3, Қант зауыты орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар.
Шекарасы: Бескөл станциясы, Ә. Тәжібаев, Ә. Бейсеуов, Д. Қонаев, Т. Тоқтаров, Р. Маманова көшелері.
18. № 61 сайлау учаскесі
Орталығы: Бескөл станциясы, М. Шоқай көшесі № 1, Бескөл станциясындағы № 14 орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар.
Шекарасы: Бескөл станциясы, Ақан сері, Ақын Сара, Қорқыт Ата, Е. Сыпатаев, М. Шоқай, Қобыланды батыр, Н. Тілендинов, Райымбек батыр, Ә. Қастеев, Әл-Фараби, Бейбітшілік, М. Тынышбаев, Достық, Д. Нұрпейісова, Ә. Қабанбаев, Абай, Пушкин, Жібек жолы, Дулепов, Ә. Молдағұлова, М. Мәметова көшелері.
19. № 62 сайлау учаскесі
Ораталығы: Бескөл станциясы, Б. Момышұлы № 92, дәрігерлік амбулатория.
Шекарасы: Бескөл станциясы, Мұстафа Өзтүрік, Қ. Сатпаев, Н. Әбдіров, Б. Саттарханов, Т. Жүргенов, Құрманғазы Сағырбайұлы, Р. Қошқарбаев, М. Баекенов, А. Нұрмұхамбетов, Жамбыл, Амангелді, Ш. Айманов көшелері.
20. № 63 сайлау учаскесі
Орталығы: Қамысқала ауылы, Ы. Қилыбай көшесі № 20, Алакөл орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар.
Шекарасы: Қамысқала, Алакөл ауылдарының аумағы.
21. № 64 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтүбек ауылы, Тастанбек көшесі № 41, Ақтүбек орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар.
Шекарасы: Ақтүбек ауылының аумағы.
22. № 65 сайлау учаскесі
Орталығы: Қайнар ауылы, Қабанбай батыр көшесі № 3, Қайнар орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар.
Шекарасы: Қайнар ауылының аумағы.
23. № 66 сайлау учаскесі
Орталығы: Жайпақ ауылы, Әлібаев көшесі № 37, М. Төлебаев атындағы орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар.
Шекарасы: Жайпақ ауылының аумағы.
24. № 67 сайлау учаскесі
Орталығы: Көктұма ауылы, Х. Бектұров көшесі № 32, Көктұма ауылының мәдениет үйі.
Шекарасы: Көктұма, Тоқты ауылдарының аумағы.
25. № 68 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақши ауылы, Сәкен Сейфуллин атындағы орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар.
Шекарасы: Ақши ауылының аумағы.
26. № 69 сайлау учаскесі
Орталығы: Достық кенті, Т. Рысқұлов көшесі № 11, Достық орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар.
Шекарасы: Достық кенті, Жалаңашкөл, Көктұма станцияларының аумағы.
27. № 70 сайлау учаскесі
Орталығы: Қоңыр ауылы, Қоңыр орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар.
Шекарасы: Қоңыр ауылының аумағы.
28. № 71 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақжар ауылы, Ш. Қалдаяқов көшесі № 1, Ақжар орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар.
Шекарасы: Ақжар, Майлышат ауылдарының аумағы.

17. Избирательный участок № 60
Центр: станция Бесколь, улица Торговая № 3, Сахзаводская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: станция Бесколь, улицы А. Тажибаева, А. Бейсеуова, Д. Конаева, Т. Токтарова, Р. Мамановой.
18. Избирательный участок № 61
Центр: станция Бесколь, улица М. Шокая № 1, средняя школа № 14 станции Бесколь с дошкольным миницентром.
В границах: станция Бесколь, улицы Акан сери, Акын Сара, Коркыт Ата, Е. Сыпатаева, М. Шокая, Кобыланды батыра, Н. Тлендинова, Райымбек батыра, А. Кастеева, Аль-Фараби, Бейбитшилик, М. Тынышбаева, Достык, Д. Нурпейсовой, А. Кабанбаева, Абай, Пушкин, Жибек жолы, Дулепова, А. Молдагуловой, М. Маметовой.
19. Избирательный участок № 62
Центр: станция Бесколь, улица Б. Момышулы № 92, врачебная амбулатория.
В границах: станция Бесколь, улицы Мустафа Озтурук, К. Сатпаева, Н. Абдирова, Б. Саттарханова, Т. Жургенова, Курмангазы Сагырбайулы, Р. Кошкарбаева, М. Баекенова, А. Нурмухамбетова, Жамбыл, Амангелди, Ш. Айманова.
20. Избирательный участок № 63
Центр: село Камыскала, улица Ы. Килыбай № 20, Алакольская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: территории сел Камыскала, Алаколь.
21. Избирательный участок № 64
Центр: село Актубек, улица Тастанбека № 41, Актубекская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: территория села Актубек.
22. Избирательный участок № 65
Центр: село Кайнар, улица Кабанбай батыра № 3, Кайнарская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: территория села Кайнар.
23. Избирательный участок № 66
Центр: село Жайпак, улица Алибаева № 37, средняя школа имени М. Толебаева с дошкольным миницентром.
В границах: территория села Жайпак.
24. Избирательный участок № 67
Центр: село Коктума, улица Х. Бектурова № 32, дом культуры села Коктума.
В границах: территории сел Коктума, Токты.
25. Избирательный участок № 68
Центр: село Акши, средняя школа имени Сакена Сейфуллина с дошкольным миницентром.
В границах: территория села Акши.
26. Избирательный участок № 69
Центр: поселок Достык, улица Т. Рыскулова № 11, Достыкская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: территории поселка Достык, станции Жаланашколь, Коктума.
27. Избирательный участок № 70
Центр: село Коныр, Конырская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: территория села Коныр.
28. Избирательный участок № 71
Центр: село Акжар, улица Ш. Калдаякова № 1, Акжарская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: территории сел Акжар, Мальчат.

29. № 72 сайлау учаскесі
Орталығы: Екпінді ауылы, Қазақстан көшесі № 84, Екпінді ауылының мәдениет үйі.
Шекарасы: Екпінді ауылының аумағы.
30. № 73 сайлау учаскесі
Орталығы: Үшқайың ауылы, Т. Абдолдинов көшесі № 6, Ә. Әлімжанов атындағы орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар.
Шекарасы: Үшқайың, Қарлығаш ауылдарының аумағы.
31. № 74 сайлау учаскесі
Орталығы: Қабанбай ауылы, Абылайхан көшесі № 294, Қабанбай ауылының мәдениет үйі.
Шекарасы: Қабанбай ауылының оңтүстік-батыс бөлігі, "Восточный" және "Арман" шағын аудандары, Дегтярев № 1-ден 97-ге дейін (тақ жағы), С. Мұқанов № 1-ден 49-ға дейін (тақ жағы) көшелері.
32. № 75 сайлау учаскесі
Орталығы: Қабанбай ауылы, М. Мұратбаев көшесі № 1, Қабанбай № 1 орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар.
Шекарасы: Қабанбай ауылының орталық бөлігінің барлық көшелері Шынжылы өзеніне дейін, Наурызбай батыр көшесі № 5-тен 41-ге дейін (тақ жағы).
33. № 76 сайлау учаскесі
Орталығы: Қабанбай ауылы, Лопатина көшесі № 38, № 2 Қабанбай орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар.
Шекарасы: Қабанбай ауылының солтүстік бөлігі, Наурызбай батыр № 6-дан 18-ге дейін (жұп жағы), Бөгенбай батыр № 1-ден 111-ге дейін (тақ жағы), № 6-дан 158-ге дейін (жұп жағы), Иванченко № 2-ден 64-ке дейін (жұп жағы) көшелері, "Борша" шағын ауданы, Жамбыл ауылының аумағы.
34. № 77 сайлау учаскесі
Орталығы: Жыланды ауылы, Қазанғапов көшесі № 63, Жыланды ауылының мәдениет үйі.
Шекарасы: Жыланды, Майқан ауылдарының аумағы.
35. № 78 сайлау учаскесі
Орталығы: Әшім ауылы, Төңкеріс негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Әшім ауылының аумағы.
36. № 79 сайлау учаскесі
Орталығы: Көкжар ауылы, Көкжар негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Көкжар ауылының аумағы.
37. № 80 сайлау учаскесі
Орталығы: Лепсинск ауылы, Ш. Уәлиханов көшесі № 1, Лепсинск ауылының мәдениет үйі.
Шекарасы: Лепсинск, Шымбұлақ, Байзерек, Жүнжүрек ауылдарының аумағы.
38. № 81 сайлау учаскесі
Орталығы: Көлбай ауылы, Құрманов көшесі № 38, Көлбай орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар.
Шекарасы: Көлбай, Әлемді ауылдарының аумағы.
39. № 82 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылқайың ауылы, Мектеп көшесі № 10, Қызылқайың орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар.
Шекарасы: Қызылқайың ауылының аумағы.
40. № 83 сайлау учаскесі
Орталығы: Теректі ауылы, Н. Ысқақ көшесі № 1, Теректі орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар.
Шекарасы: Теректі ауылының аумағы.
41. № 84 сайлау учаскесі
Орталығы: Сапақ ауылы, Интернациональная көшесі № 1, Герасимовка орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар.
Шекарасы: Сапақ ауылының аумағы.

29. Избирательный участок № 72
Центр: село Екпенды, улица Казахстан № 84, дом культуры села Екпенды.
В границах: территория села Екпенды.
30. Избирательный участок № 73
Центр: село Ушкайын, улица Т. Абдолдинова № 6, средняя школа имени А. Алимжанова с дошкольным миницентром.
В границах: территории сел Ушкайын, Карлыгаш.
31. Избирательный участок № 74
Центр: село Кабанбай, улица Аблайхана № 294, дом культуры села Кабанбай.
В границах: юго-западная часть села Кабанбай, микрорайоны "Восточный" и "Арман", улицы Дегтярева с № 1 по 97 (нечетная сторона), С. Муканова с № 1 по 49 (нечетная сторона).
32. Избирательный участок № 75
Центр: село Кабанбай, улица М. Муратбаева № 1, Кабанбайская средняя школа №1.
В границах: все улицы центральной части села Кабанбай до реки Шынжылы, улица Наурызбай батыра с № 5 по 41 (нечетная сторона).
33. Избирательный участок № 76
Центр: село Кабанбай, улица Лопатина № 38, Кабанбайская средняя школа № 2 с дошкольным миницентром.
В границах: северная часть села Кабанбай, улицы Наурызбай батыра с № 6 по18 (четная сторона), Богенбай батыра с № 1 по 111 (нечетная сторона), с № 6 по 158 (четная сторона), Иванченко с № 2 по 64 (четная сторона), микрорайон "Борша", территория села Жамбыл.
34. Избирательный участок № 77
Центр: село Жыланды, улица Казангапова № 63, дом культуры села Жыланды.
В границах: территории сел Жыланды, Майкан.
35. Избирательный участок № 78
Центр: село Ашим, Основная средняя школа Тонкерис.
В границах: территория села Ашим.
36. Избирательный участок № 79
Центр: село Кокжар, Кокжарская основная средняя школа.
В границах: территория села Кокжар.
37. Избирательный участок № 80
Центр: село Лепсинск, улица Ш. Уалиханова № 1, дом культуры села Лепсинск.
В границах: территория сел Лепсинск, Шымбулак, Байзерек, Жунжурек.
38. Избирательный участок № 81
Центр: село Кольбай, улица Курманова № 38, Кольбайская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: территории сел Кольбай, Алемды.
39. Избирательный участок № 82
Центр: село Кызылкайын, улица Мектеп № 10, Кызылкайынская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: территория села Кызылкайын.
40. Избирательный участок № 83
Центр: село Теректы, улица Н. Ыскак № 1, Теректинская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: территория села Теректы.
41. Избирательный участок № 84
Центр: село Сапак, улица Интернациональная № 1, Герасимовская средняя школа.
В границах: территория села Сапак.

42. № 85 сайлау учаскесі
Орталығы: Бибақан ауылы, фельдшерлік пункті.
Шекарасы: Бибақан ауылының аумағы.
43. № 86 сайлау учаскесі
Орталығы: Тоқжайлау ауылы, Тоқжайлау ауылының мәдениет үйі.
Шекарасы: Тоқжайлау ауылының аумағы.
44. № 87 сайлау учаскесі
Орталығы: Айпара ауылы, фельдшерлік-акушерлік пункті.
Шекарасы: Айпара ауылының аумағы.
45. № 88 сайлау учаскесі
Орталығы: Үшбұлақ ауылы, Ж. Бакіжан көшесі № 1, Үшбұлақ ауылының мәдениет үйі.
Шекарасы: Үшбұлақ, Кеңес ауылдарының аумағы.
46. № 89 сайлау учаскесі
Орталығы: Үшарал қаласы, сарбаздар казармасының ғимараты.
Шекарасы: Үшарал қаласы, № 40398 әскери бөлім аумағы.
47. № 90 сайлау учаскесі
Орталығы: Үшарал қаласы, сарбаздар клубының ғимараты.
Шекарасы: Үшарал қаласы, № 2484 әскери бөлім аумағы.
48. № 91 сайлау учаскесі
Орталығы: Шындалы шекара заставасы, сарбаздар казармасының ғимараты.
Шекарасы: Шындалы шекара заставасының аумағы.
49. № 92 сайлау учаскесі
Орталығы: Ырғайты заставасы, сарбаздар казармасының ғимараты.
Шекарасы: Ырғайты заставасының аумағы.
50. № 93 сайлау учаскесі
Орталығы: Үйгентас заставасы, сарбаздар казармасының ғимараты.
Шекарасы: Үйгентас заставасының аумағы.
51. № 942 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарлығаш ауылы, Ә. Әлімжанов көшесі № 19, Қарлығаш негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Қарлығаш ауылының аумағы.
52. № 943 сайлау учаскесі
Орталығы: Шынжылы ауылы, Шынжылы негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Шынжылы ауылының аумағы.
53. № 944 сайлау учаскесі
Орталығы: Байзерек ауылы, Байзерек негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Байзерек ауылының аумағы.

42. Избирательный участок № 85
Центр: село Бибакан, фельдшерский пункт.
В границах: территория села Бибакан.
43. Избирательный участок № 86
Центр: село Токжайлау, дом культуры села Токжайлау.
В границах: территория села Токжайлау.
44. Избирательный участок № 87
Центр: село Айпара, фельдшерский-акушерский пункт.
В границах: территория села Айпара.
45. Избирательный участок № 88
Центр: село Ушбулак, улица Ж. Бакижан № 1, дом культуры села Ушбулак.
В границах: территория сел Ушбулак, Кенес.
46. Избирательный участок № 89
Центр: город Ушарал, здание солдатской казармы.
В границах: город Ушарал, территория войсковой части № 40398.
47. Избирательный участок № 90
Центр: город Ушарал, здание солдатского клуба.
В границах: город Ушарал, территория войсковой части № 2484.
48. Избирательный участок № 91
Центр: пограничная застава Чиндалы, здание солдатской казармы.
В границах: территория пограничной заставы Чиндалы.
49. Избирательный участок № 92
Центр: застава Ыргайты, здание солдатской казармы.
В границах: территория заставы Ыргайты.
50. Избирательный участок № 93
Центр: застава Уйгентас, здание солдатской казармы.
В границах: территория заставы Уйгентас.
51. Избирательный участок № 942
Центр: село Карлыгаш, улица А. Алимжанова № 19, Карлыгашская основная средняя школа.
В границах: территории села Карлыгаш.
52. Избирательный участок № 943
Центр: село Шынжылы, Основная средняя школа Шынжылы.
В границах: территория села Шынжылы.
53. Избирательный участок № 944
Центр: село Байзерек, Байзерекская основная средняя школа.
В границах: территория села Байзерек.