Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-171 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы № 41-176 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 ақпанда № 3063 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 3-22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 25.04.2016 № 3-22 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-171 шешіміне (2014 жылғы 26 желтоқсанд ағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2974 тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 2 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3552232 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 45863 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6505 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 33136 мың теңге;
трансферттер түсімі 3466728 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1460095 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 45275 мың теңге;
субвенция 1961358 мың теңге;
2) шығындар 3558550 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 17827 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 38649 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 20822 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 24145 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 24145 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау мәслихаттың "Экономикалық реформа, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 40-171 "О бюджете Балхашского района на 2015-2017 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 09 февраля 2015 года № 41-176. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 февраля 2015 года № 3063. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 25 апреля 2016 года № 3-22
Сноска. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 25.04.2016 № 3-22.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 40-171 "О бюджете Балхашского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 декабря 2014 года № 2974, опубликованного в газете "Балхаш онири" № 2 от 10 января 2015 года), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 3552232 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 45863 тысяч тенге;
неналоговые поступления 6505 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 33136 тысяч тенге;
поступления трансфертов 3466728 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 45275 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 630467 тысяч тенге;
субвенции 1961358 тысяч тенге;
2) затраты 3558550 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 17827 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 38649 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 20822 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 24145 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 24145 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

4. Бөлім басшысына (келісім бойынша Рақышев Н.Р.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудандық маслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылғы 01 қаңтардан қолданысқа енгізіледі.
Балқаш аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
Н. Қонысбаев
Балқаш аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Қамаубаев

4. Возложить на руководителя отдела (по согласованию Ракышева Н.Р.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
5. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2015 года.
Председатель сессии Балхашского
районного маслихата Н.Конысбаев
Секретарь Балхашского районного
маслихата М.Камаубаев

Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 ақпандағы " Балқаш ауданының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-171 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 41-176 шешіміне 1 қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-171 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Балқаш ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
тенге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы

Приложение 1 к решению маслихата Балхашского района от 9 февраля 2015 года № 41-176 "О внесении изменений в решение маслихата Балхашского района от "22" декабря 2014 года № 40-171 "О бюджете Балхашского района на 2015-2017 годы"
Приложение 1 утвержденное решением маслихата Балхашского района от 22 декабря 2014 года № 40-171 "О бюджете Балхашского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Балхашского района на 2015 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование