Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-171 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 46-201 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 16 қыркүйекте № 3421 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 3-22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 25.04.2016і № 3-22 шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-171 шешіміне (2014 жылғы 26 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2974 тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 2 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 ақпандағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-171 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 41-176 шешіміне (2015 жылғы 18 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3063 тіркелген, 2015 жылғы 14 наурыздағы № 11 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 мамырдағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-171 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 44-192 шешіміне (2015 жылғы 10 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3211 тіркелген, 2015 жылғы 27 маусымдағы № 26 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3491815 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 47865 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 4503 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 33136 мың теңге;
трансферттер түсімі 3406311 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1391796 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 53157 мың теңге;
субвенция 1961358 мың теңге;

О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 40-171 "О бюджете Балхашского района на 2015-2017 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 10 сентября 2015 года № 46-201. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 сентября 2015 года № 3421. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 25 апреля 2016 года № 3-22
Сноска. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 25.04.2016 № 3-22.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 40-171 "О бюджете Балхашского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 декабря 2014 года № 2974, опубликованного в газете "Балхаш онири" № 2 от 10 января 2015 года), в решение Балхашского в районного маслихата от 9 февраля 2015 года № 41-176 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 40-171 "О бюджете Балхашского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 февраля 2015 года № 3063, опубликованного в газете "Балхаш онири" № 11 от 14 марта 2015 года), в решение Балхашского в районного маслихата от 29 мая 2015 года № 44-192 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 40-171 "О бюджете Балхашского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 июня 2015 года № 3211, опубликованного в газете "Балхаш онири" № 26 от 27 июня 2015 года), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 3491815 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 47865 тысяч тенге;
неналоговые поступления 4503 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 33136 тысяч тенге;
поступления трансфертов 3406311 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1391796 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 53157 тысяч тенге;
субвенции 1961358 тысяч тенге;

2) шығындар 3498133 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 17827 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 38649 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 20822 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 24145 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 24145 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау мәслихаттың "Экономикалық реформа, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Бөлім басшысына (келісім бойынша Рақышев Н.Р.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Балқаш аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Ғ. Әбдіқұлов
Балқаш аудандық
мәслихатының хатшысы М. Қамаубаев

2) затраты 3498133 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 17827 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 38649 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 20822 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 24145 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 24145 тысячи тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Возложить на руководителя отдела (по согласованию Ракышев Н.Р.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Балхашского
районного маслихата Г.Абдукулов
Секретарь Балхашского районного
Маслихата М.Камаубаев

Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы "10" қыркүйектегі " Балқаш ауданының 2014 жылғы "22" желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-171 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 46-201 шешіміне 1 қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы "22" желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" №40-171 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Балқаш ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

Приложение 1 к решению маслихата Балхашского района от "10" сентября 2015 года № 46-201 "О внесении изменений в решение маслихата Балхашского района от "22" декабря 2014 года № 40-171 "О бюджете Балхашского района на 2015-2017 годы"
Приложение 1 утвержденное решением маслихата Балхашского района от "22" декабря 2014 года № 40-171 "О бюджете Балхашского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Балхашского района на 2015 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы