Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-171 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 49-209 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 18 желтоқсанда № 3626 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 3-22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 25.04.2016 № 3-22 шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтарындағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-171 шешіміне (2014 жылғы 26 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2974 тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 2 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 ақпандағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-171 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 41-176 шешіміне (2015 жылғы 18 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3063 тіркелген, 2015 жылғы 14 наурыздағы № 11 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 мамырындағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-171 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 44-192 шешіміне (2015 жылғы 10 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3211 тіркелген, 2015 жылғы 27 маусымдағы № 26 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 қыркүектегі "Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-171 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 46-201 шешіміне (2015 жылғы 16 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3421 тіркелген, 2015 жылғы 27 маусымдағы № 26 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 қарашадағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-171 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 48-207 шешіміне (2015 жылғы 19 қарашадағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3571 тіркелген, 2015 жылғы 28 қарашадағы № 48 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 40-171 "О бюджете Балхашского района на 2015-2017 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 09 декабря 2015 года № 49-209. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 декабря 2015 года № 3626. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 25 апреля 2016 года № 3-22
Сноска. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 25.04.2016 № 3-22.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 40-171 "О бюджете Балхашского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 декабря 2014 года № 2974, опубликованного в газете "Балхаш онири" № 2 от 10 января 2015 года), в решение Балхашского районного маслихата от 9 февраля 2015 года № 41-176 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 40-171 "О бюджете Балхашского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 февраля 2015 года № 3063, опубликованного в газете "Балхаш онири" № 11 от 14 марта 2015 года), в решение Балхашского в районного маслихата от 29 мая 2015 года № 44-192 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 40-171 "О бюджете Балхашского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 июня 2015 года № 3211, опубликованного в газете "Балхаш онири" № 26 от 27 июня 2015 года), в решение Балхашского в районного маслихата от 10 сентября 2015 года № 46-201 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 40-171 "О бюджете Балхашского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 сентября 2015 года № 3421, опубликованного в газете "Балхаш онири" № 40 от 2 октября 2015 года), в решение Балхашского в районного маслихата от 9 ноября 2015 года № 48-207 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 40-171 "О бюджете Балхашского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 сентября 2015 года № 3571, опубликованного в газете "Балхаш онири" № 48 от 28 ноября 2015 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3484757 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 65282 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 4503 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 32719 мың теңге;
трансферттер түсімі 3382253 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1380506 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 41815 мың теңге;
субвенция 1959932 мың теңге;
2) шығындар 3491075 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 15948 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 36770 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 20822 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 4000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 22266 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 22266 мың теңге.".

"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 3484757 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 65282 тысяч тенге;
неналоговые поступления 4503 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 32719 тысяч тенге;
поступления трансфертов 3382253 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1380506 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 41815 тысяч тенге;
субвенции 1959932 тысяч тенге;
2) затраты 3491075 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 15948 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 36770 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 20822 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 4000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 22266 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 22266 тысячи тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. "Балқаш аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысының міндетін атқарушысына (келісім бойынша А.Т. Нурланбеков) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Возложить на исполняющего обязанности руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Балхашского района" (по согласованию А.Т. Нурланбеков) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Балқаш аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Б. Өтельбаев
Балқаш аудандық
мәслихатының хатшысы М. Қамаубаев
Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы № 40 - 171 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 1 - қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы "22" желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-171 шешімімен бекітілген 1- қосымша
Балқаш ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге )
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кiрiстер

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Балхашского
районного маслихата Б. Өтельбаев
Секретарь Балхашского районного
маслихата М. Камаубаев
Приложение 1 к решению маслихата Балхашского района от "9" декабря 2015 года № 49 - 209 "О внесений изменений в решение Балхашского районного маслихата от "22" декабря 2014 года № 40 -171 "О бюджете Балхашского района на 2015 - 2017 годы
Приложение 1 утвержденное решением Балхашского районного маслихата от "22" декабря 2014 года № 40 -171 "О бюджете Балхашского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Балхашского района на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
І. Доходы

91 753
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
91 753
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 193
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
12 000
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
40 217
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиядаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1 309
012
Мемлекеттiк органның күрделі шығыстары
150
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
16 849
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
11 035
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
141 604
2
Әлеуметтiк көмек
123 059
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
123 059
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
20 051
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет,спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
14 270
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
102
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5 783
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
9 907
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
714
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
24 649
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
28 150
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
10 074
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
9 359
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18 545
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
18 545
001
Жергiлiктi деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
15 783
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
910
021
Мемлекеттiк органның күрделі шығыстары
150
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

91 753
464
Отдел образования района (города областного значения)
91 753
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 193
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
12 000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
40 217
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 309
012
Капитальные расходы государственного органа
150
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 849
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 035
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
141 604
2
Социальная помощь
123 059
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
123 059
002
Программа занятости
20 051
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
14 270
005
Государственная адресная социальная помощь
102
006
Оказание жилищной помощи
5 783
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9 907
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
714
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24 649
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
28 150
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10 074
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
9 359
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18 545
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18 545
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
15 783
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
910
021
Капитальные расходы государственного органа
150
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов