Жамбыл ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 2-5 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 27 ақпанда № 3085 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімінің 2015 жылғы 27 қазандағы № 10-24 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімінің 27.10.2015 № 10-24 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабы 2-тармағына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау комиссияларымен келісілген сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қайратхан Мәдіғұлұлы Баймолдаевқа жүктелсін.
3. Аудан әкімі аппаратының басшысы міндетін атқарушы Шәріпбек Уағызұлы Уағызовқа осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және қала әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж.Далабаев
Жамбыл ауданы әкімінің 2015 жылғы "16" ақпандағы "Жамбыл ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 2-5 шешіміне қосымша
Жамбыл ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
1. № 247 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Сүйінбай көшесі № 27, Тұрар Рысқұлов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығы және мектеп жанындағы интернатымен.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, Жандыбаев көшесі: № 1-ден 37-ге дейінгі үйлер; Тоққұлов көшесі: № 1-ден 17-ге дейінгі, №17/1, 17/2 үйлер; Қастек батыр көшесі: № 1-ден 16/2-ге дейінгі үйлер; Әубәкіров көшесі: 1-ден 58-ге дейінгі үйлер; Абай көшесі: № 1-ден 35-ке дейінгі (тақ жағы) үйлер; Төле би көшесі: № 1-ден 41-ге дейінгі (тақ жағы), № 2-ден 34-ке дейінгі (жұп жағы) үйлер; Рысқұлов көшесі: № 1-ден 55-ке дейінгі (тақ жағы), № 2-ден 76-ға дейінгі (жұп жағы) үйлер; Мақатаев көшесі: № 79-дан 125-ке дейінгі (тақ жағы), № 167-ден 259-ға дейінгі (тақ жағы) үйлер, № 267-ден 341-ге дейінгі (тақ жағы) үйлер; Наурызбай батыр көшесі: № 1-ден 123-ке дейінгі (тақ жағы), № 2-ден 120-ға дейінгі (жұп жағы) үйлер; Саурық батыр көшесі: № 71-ден 201-ге дейінгі (тақ жағы) үйлер; Спиваков көшесі: № 1-ден 65-ке дейінгі (тақ жағы), № 2-ден 64-ке дейінгі (жұп жағы) үйлер; Сұраншы батыр көшесі: № 1-ден 137-ге дейінгі (тақ жағы), № 2-ден 146-ға дейінгі (жұп жағы) үйлер; Сүйінбай көшесі: № 1-ден 25-ке дейінгі (тақ жағы), № 26-дан 76-ға дейінгі (жұп жағы) үйлер; Дүйсенбиев көшесі: № 1-ден 97-ге дейінгі (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейінгі (жұп жағы) үйлер; Боранбаев көшесі: № 2-ден 22а-ға дейінгі (жұп жағы) үйлер, № 1-ден 11б-ға дейінгі (тақ жағы) үйлер; Райымбек батыр көшесі: № 118-ден 196-ға дейінгі (жұп жағы), № 81-ден 171-ге дейінгі (тақ жағы) үйлер; Сайлыбаев көшесі: № 1-ден 15-ке дейінгі үйлер; Зикринов көшесі: № 1-ден 10-ға дейінгі үйлер; Бабажанов көшесі: № 121-ден 175-ке дейінгі (тақ жағы), № 116-ден 158-ге дейінгі (жұп жағы) үйлер, Ұзынағаш ауылының оңтүстігінде орналасқан тұрғын үй алабының 22 жаңа көшелеріндегі үйлер.

Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Жамбылском районе
Решение акима Жамбылского района Алматинской области от 16 февраля 2015 года № 2-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области от 27 февраля 2015 года № 3085. Утратило силу решением акима Жамбылского района Алматинской области от 27 октября 2015 года № 10-27
Сноска. Утратило силу решением акима Жамбылского района Алматинской области от 27.10.2015 № 10-24 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов в Жамбылском районе по согласованию с избирательными комиссиями образовать избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Баймолдаева Кайратхана Мадигуловича.
3. Возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима района Уагизова Шарипбека Уагизовича опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Аким района Ж.Далабаев
Приложение к решению акима Жамбылского района № 2-5 от 16 февраля 2015 года "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Жамбылском районе"
Избирательные участки образованные для проведения голосования и подсчета голосов в Жамбылском районе
1. Избирательный участок № 247.
Центр: село Узынагаш, улица Суюнбая № 27, средняя школа имени Турара Рыскулова с дошкольным мини-центром и пришкольным интернатом.
В границах: село Узынагаш, улица Жандыбаева: дома с № 1 по 37; улица Токкулова: дома с № 1 по 17, № 17/1, 17/2; улица Кастек батыра: дома с № 1 по 16/2; улица Аубакирова: дома с № 1 по 58; улица Абая: дома с № 1 по 35 (нечетная сторона); улица Толе би: дома с № 1 по 41 (нечетная сторона), с № 2 по 34 (четная сторона); улица Рыскулова: дома с № 1 по 55 (нечетная сторона), с № 2 по 76 (четная сторона); улица Макатаева: дома с № 79 по 125 (нечетная сторона), с № 167 по 259 (нечетная сторона), с № 267 по 341 (нечетная сторона); улица Наурызбай батыра: дома с № 1 по 123 (нечетная сторона), с № 2 по 120 (четная сторона); улица Саурык батыра: дома с № 71 по 201 (нечетная сторона); улица Спивакова: дома с № 1 по 65 (нечетная сторона), с № 2 по 64 (четная сторона); улица Сураншы батыра: дома с № 1 по 137 (нечетная сторона), с № 2 по 146 (четная сторона); улица Суюнбая: дома с № 1 по 25 (нечетная сторона), с № 26 по 76 (четная сторона); улица Дюсенбиева: дома с № 1 по 97 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона); улица Боранбаева: дома с № 2 по 22а (четная сторона), с № 1 по 11б (нечетная сторона); улица Райымбек батыра: дома с № 118 по 196 (четная сторона), с № 81 по 171 (нечетная сторона); улица Сайлыбаева: дома с № 1 по 15; улица Зикринова: дома с № 1 по 10; улица Бабажанова: дома с № 121 по 175 (нечетная сторона), с № 116 по 158 (четная сторона), дома 22 новых улиц жилого массива расположенного на юге села Узынагаш.

2. № 248 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Мәжитов көшесі № 2, С.Бердіқұлов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, Мақатаев көшесі: № 84-тен 278-ге дейінгі (жұп жағы), № 127-ден 165-ке дейінгі (тақ жағы) үйлер; Сәтпаев көшесі: № 58-ден 342-ке дейінгі (жұп жағы), № 101-ден 303а-ға дейінгі (тақ жағы) үйлер; Қараш батыр көшесі: № 88-ден 272-ге дейінгі (жұп жағы), № 85-тен 279-ға дейінгі (тақ жағы) үйлер; Бәйдібек би көшесі: № 172-ден 322-ге дейінгі (жұп жағы), № 153-тен 287-ге дейінгі (тақ жағы) үйлер; Абай көшесі: № 35-тен 45-ке дейінгі (тақ жағы) үйлер; Төле би көшесі: № 36-дан 50-ге дейінгі (жұп жағы), № 45-тен 55-ке дейінгі (тақ жағы) үйлер; Мәжитов көшесі: № 1-ден 11-ге дейінгі үйлер; Рысқұлов көшесі: № 76-дан 92-ге дейінгі (жұп жағы), № 57-ден 83-ке дейінгі (тақ жағы) үйлер; Спиваков көшесі: № 66-дан 80-ге дейінгі (жұп жағы), № 67-ден 119-ға дейінгі (тақ жағы) үйлер; Сүйінбай көшесі: № 78-ден 82-ге дейінгі (жұп жағы), № 29-дан 39-ға дейінгі (тақ жағы) үйлер; Дүйсенбиев көшесі: № 22-ден 76-ға дейінгі (жұп жағы), № 99-дан 131-ге дейінгі (тақ жағы) үйлер; Боранбаев көшесі: № 24-тен 90-ға дейінгі (жұп жағы), № 13-тен 65-ке дейінгі (тақ жағы) үйлер; Білдебаев көшесі: № 1-ден 29-ға дейінгі үйлер; Ақбарыс көшесі: № 1-ден 7-ге дейінгі үйлер; Көкбастау көшесі: № 1-ден 28-ге дейінгі үйлер; Қонаев көшесі: №1-ден 58-ге дейінгі үйлер; Баспана көшесі: № 1-ден 29-ға дейінгі үйлер; Ақжар көшесі: № 1-ден 32-ге дейінгі үйлер; Шаңырақ көшесі: № 1-ден 38-ге дейінгі үйлер; Отан көшесі: № 1-ден 42-ге дейінгі үйлер; Алтын ғасыр көшесі: № 1-ден 33-ке дейінгі үйлер; Байқоңыр көшесі: № 1-ден 34-ке дейінгі үйлер; Атамекен көшесі: № 1-ден 37-ге дейінгі үйлер, Ұзынағаш ауылының орталығында орналасқан тұрғын үй алабының 2 жаңа көшелеріндегі үйлер.
3. № 249 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Бәйдібек би көшесі № 107, Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, Абай көшесі: № 2-ден 78-ге дейінгі (жұп жағы) үйлер; Өмірзақ ақын көшесі: № 1-ден 80-ге дейінгі үйлер; Момышұлы көшесі: № 1-ден 49-ға дейінгі үйлер; Домалақ ене көшесі: № 1-ден 84-ке дейінгі үйлер; Кәндеков көшесі: № 1-ден 102-ге дейінгі үйлер; Әуезов көшесі: № 1-ден 38-ге дейінгі үйлер; Өтеген батыр көшесі: № 102-ден 172-ге дейінгі (жұп жағы), № 105-тен 177-ге дейінгі (тақ жағы) үйлер; Бәйдібек би көшесі: № 94-тен 164-ке дейінгі (жұп жағы), № 73-тен 143-ке дейінгі (тақ жағы) үйлер; Қараш батыр көшесі: № 2-ден 86-ға дейінгі (жұп жағы), № 1-ден 83-ке дейінгі (тақ жағы) үйлер; Сәтпаев көшесі: № 2-ден 56-ға дейінгі (жұп жағы), № 1-ден 97-ге дейінгі (тақ жағы) үйлер; Мақатаев көшесі: № 2-ден 82-ге дейінгі (жұп жағы), № 1-ден 77-ге дейінгі (тақ жағы) үйлер; Бабажанов көшесі: № 1-ден 113-ке дейінгі (тақ жағы), № 8-ден 116-ға дейінгі (жұп жағы) үйлер; Райымбек батыр көшесі: № 1-ден 79-ға дейінгі (тақ жағы), № 2-ден 118-ге дейінгі (жұп жағы) үйлер; Бекболат көшесі: № 54-тен 70-ке дейінгі (жұп жағы) үйлер; Саурық батыр көшесі: № 1-ден 69-ға дейінгі (тақ жағы) үйлер; Тұрысбеков көшесі: № 1-ден 28-ге дейінгі үйлер; Тәуелсіздік көшесі: № 1-ден 89-ға дейінгі (тақ жағы), № 2-ден 82-ге дейінгі (жұп жағы) үйлер; Әзербаев көшесі: № 13-тен 213-ке дейінгі (тақ жағы), № 42-ден 214-ке дейінгі (жұп жағы) үйлер; Тоққұлов көшесі: № 1-ден 111-ге дейінгі (тақ жағы) үйлер, № 2-ден 110-ға дейінгі (жұп жағы) үйлер; Есімхан көшесі: № 1-ден 45-ке дейінгі (тақ жағы) үйлер, № 2-ден 44-ке дейінгі (жұп жағы) үйлер.

2. Избирательный участок № 248.
Центр: село Узынагаш, улица Мажитова № 2, средняя школа имени С.Бердыкулова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Узынагаш, улица Макатаева: дома с № 84 по 278 (четная сторона), с № 127 по 165 (нечетная сторона); улица Сатпаева: дома с № 58 по 342 (четная сторона), с № 101 по 303а (нечетная сторона); улица Караш батыра: дома с № 88 по 272 (четная сторона), с № 85 по 279 (нечетная сторона); улица Байдибек би: дома с № 172 по 322 (четная сторона), с № 153 по 287 (нечетная сторона); улица Абая: дома с № 35 по 45 (нечетная сторона); улица Толе би: дома с № 36 по 50 (четная сторона), с № 45 по 55 (нечетная сторона); улица Мажитова: дома с № 1 по 11; улица Рыскулова: дома с № 76 по 92 (четная сторона), с № 57 по 83 (нечетная сторона); улица Спивакова: дома с № 66 по 80 (четная сторона), с № 67 по 119 (нечетная сторона); улица Суюнбая: дома с № 78 по 82 (четная сторона), № 29 по 39 (нечетная сторона); улица Дюсенбиева: дома с № 22 по 76 (четная сторона), с № 99 по 131 (нечетная сторона); улица Боранбаева: дома с № 24 по 90 (четная сторона), с № 13 по 65 (нечетная сторона); улица Билдебаева: дома с № 1 по 29; улица Акбарыс: дома с № 1 по 7; улица Кокбастау: дома с № 1 по 28; улица Конаева: дома с № 1 по 58; улица Баспана: дома с № 1 по 29; улица Акжар: дома с № 1 по 32; улица Шанырак: дома с № 1 по 38; улица Отан: дома 1 по 42; улица Алтын гасыр: дома № 1 по 33; улица Байконур: дома с № 1 по 34; улица Атамекен: дома с № 1 по 37, дома 2 новых улиц жилого массива расположенного в центре села Узынагаш.
3. Избирательный участок № 249.
Центр: село Узынагаш, улица Байдибек би № 107, средняя школа имени Ш.Уалиханова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Узынагаш, улица Абая: дома с № 2 по 78 (четная сторона); улица Омирзак акына: дома с № 1 по 80; улица Момышулы: дома с № 1 по 49; улица Домалак ене: дома с № 1 по 84; улица Кандекова: дома с № 1 по 102; улица Ауезова: дома с № 1 по 38; улица Отеген батыра: дома с № 102 по 172 (четная сторона), с № 105 по 177 (нечетная сторона); улица Байдибек би: дома с № 94 по 164 (четная сторона), с № 73 по 143 (нечетная сторона); улица Караш батыра: дома с № 2 по 86 (четная сторона), с № 1 по 83 (нечетная сторона); улица Сатпаева: дома с № 2 по 56 (четная сторона), с № 1 по 97 (нечетная сторона); улица Макатаева: дома с № 2 по 82 (четная сторона), с № 1 по 77 (нечетная сторона); улица Бабажанова: дома с № 1 по 113 (нечетная сторона), с № 8 по 116 (четная сторона); улица Райымбек батыра: дома с № 1 по 79 (нечетная сторона), с № 2 по 118 (четная сторона); улица Бекболата: дома с № 54 по 70 (четная сторона); улица Саурык батыра: дома с № 1 по 69; улица Турысбекова: дома с № 1 по 28; улица Тауелсиздик: дома с № 1 по 89 (нечетная сторона), с № 2 по 82 (четная сторона); улица Азербаева: дома с № 13 по 213 (нечетная сторона), с № 42 по 214 (четная сторона); улица Токкулова: дома с № 1 по 111 (нечетная сторона), с № 2 по 110 (четная сторона); улица Есимхана: дома с № 1 по 45 (нечетная сторона), с № 2 по 44 (четная сторона).

4. № 250 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Жандосов көшесі № 85, Абай атындағы гимназия мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, Жамбыл көшесі: № 1-ден 201-ге дейінгі үйлер; Астана көшесі: № 1-ден 60-қа дейінгі үйлер; Қарасай батыр көшесі: № 88-ден 106-ға дейінгі (жұп жағы), № 119-дан 283-ке дейінгі (тақ жағы) үйлер; Жандосов көшесі: № 30-дан 82-ге дейінгі (жұп жағы), № 61-ден 85-ке дейінгі (тақ жағы) үйлер; Сариев көшесі: № 1-ден 70-ке дейінгі үйлер; Сарыбай би көшесі: № 56-дан 92-ге дейінгі (жұп жағы), № 77-ден 95-ке дейінгі (тақ жағы) үйлер; Молдағұлова көшесі: № 1-ден 91-ге дейінгі үйлер; Розыбакиев көшесі: № 61-ден 105-ке дейінгі үйлер; Кұстүтін көшесі: № 1-ден 40-қа дейінгі үйлер; Шөпбаев көшесі: № 1-ден 48-ге дейінгі үйлер; Уәлиханов көшесі: № 1-ден 38-ге дейінгі үйлер; Елгезеров көшесі: № 1-ден 13-ке дейінгі үйлер; Бокин көшесі: № 1-ден 16-ға дейінгі үйлер; Мәметова көшесі: № 1-ден 44-ке дейінгі үйлер.
5. № 251 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Қарасай батыр көшесі нөмірсіз, Наурызбай батыр Құтпанбетұлы атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, Қарасай батыр көшесі: № 2-ден 86-ға дейінгі (жұп жағы), № 1-ден 119-ға дейінгі (тақ жағы) үйлер; Жандосов көшесі: № 2-ден 28-ге дейінгі (жұп жағы) үйлер; Әзербаев көшесі: № 1-ден 51-ге дейінгі үйлер; Қазыбек бек көшесі: № 1-ден 42-ге дейінгі үйлер; Бекболат көшесі: № 1-ден 29-ға дейінгі (тақ жағы), № 2-ден 38-ге дейінгі (жұп жағы) үйлер; Бәйдібек би көшесі: № 1-ден 49-ға дейінгі (тақ жағы), № 2-ден 70-ке дейінгі (жұп жағы) үйлер; Сыпатай батыр көшесі: № 1-ден 54-ке дейінгі үйлер; Отау көшесі: № 1-ден 95-ке дейінгі үйлер; Шапағат көшесі: № 1-ден 69-ға дейінгі үйлер; Майқы би көшесі: № 1-ден 20-ға дейінгі үйлер, Ұзынағаш ауылының солтүстігінде орналасқан тұрғын үй алабының 11 жаңа көшесіндегі үйлер.
6. № 252 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңақұрылыс ауылы, Бәйдібек би көшесі № 23, Абдолла Қарсақбаев атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Жаңақұрылыс ауылы; жаңа шағын аудан үйлері; № 3 сүт - тауар фермасының үйлері.
7. № 253 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ынтымақ ауылы, Жексенбаев көшесі № 7, Ынтымақ орта мектебі.
Шекарасы: Ынтымақ ауылы; көшеттік үйлері.
8. № 254 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Бәйдібек би көшесі, нөмірсіз, № 28237 әскери бөлімше штабы.
Шекарасы: № 28237 әскери бөлімше.
9. № 255 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Қарасай батыр көшесі нөмірсіз, № 68303 әскери бөлімше штабы.
Шекарасы: № 68303 әскери бөлімше.
10. № 256 сайлау учаскесі.

4. Избирательный участок № 250.
Центр: село Узынагаш, улица Жандосова № 85, школа-гимназия имени Абая с дошкольным мини-центром.
В границах: село Узынагаш, улица Жамбыла: дома с № 1 по 201; улица Астана: дома с № 1 по 60; улица Карасай батыра: дома с № 88 по 106 (четная сторона), с № 119 по 283 (нечетная сторона); улица Жандосова: дома с № 30 по 82 (четная сторона), с № 61 по 85 (нечетная сторона); улица Сариева: дома с № 1 по 70; улица Сарыбай би: дома с №56 по 92 (четная сторона), с № 77 по 95 (нечетная сторона); улица Молдагуловой: дома с № 1 по 91; улица Розыбакиева: дома с № 61 по 105; улица Кустутун: дома с № 1 по 40; улица Шопбаева: дома с № 1 по 48; улица Валиханова: дома с № 1 по 38; улица Елгезерова: дома с № 1 по 13; улица Бокина: дома с № 1 по 16; улица Маметовой: дома с № 1 по 44.
5. Избирательный участок № 251.
Центр: село Узынагаш, улица Карасай батыра без номера, средняя школа имени Наурызбай батыра Кутпанбетулы с дошкольным мини-центром.
В границах: село Узынагаш, улица Карасай батыра: дома с № 2 по 86 (четная сторона), с № 1 по 119 (нечетная сторона); улица Жандосова: дома с № 2 по 28 (четная сторона); улица Азербаева: дома с № 1 по 51; улица Казыбек бека: дома с № 1 по 42; улица Бекболата: дома с № 1 по 29 (нечетная сторона), с № 2 по 38 (четная сторона); улица Байдибек би: дома с № 2 по 70 (четная сторона), с № 1 по 49 (нечетная сторона); улица Сыпатай батыра: дома № 1 по 54; улица Отау: дома с № 1 по 95; улица Шапагат: дома с № 1 по 69; улица Майкы би: дома с № 1 по 20, дома 11 новых улиц жилого массива расположенного на севере села Узынагаш.
6. Избирательный участок № 252.
Центр: село Жанакурылыс, улица Байдибек би № 23, средняя школа имени Абдоллы Карсакбаева.
В границах: село Жанакурылыс; дома нового микрорайона; дома молочно-товарной фермы № 3.
7. Избирательный участок № 253.
Центр: село Ынтымак, улица Жексенбаева №7, Ынтымакская средняя школа.
В границах: село Ынтымак; дома питомника.
8. Избирательный участок № 254.
Центр: село Узынагаш, улица Байдибек би без номера, штаб войсковой части № 28237.
В границах: войсковая часть № 28237.
9. Избирательный участок № 255.
Центр: село Узынагаш, улица Карасай батыра, без номера, штаб войсковой части № 68303.
В границах: войсковая часть № 68303.
10. Избирательный участок № 256.

Орталығы: Қарғалы ауылы, Ә. Бейсеуов көшесі № 42, Қарғалы № 1 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, Ә.Бейсеуов көшесі: № 1-ден 63-ке дейінгі (тақ жағы), № 2-ден 64-ке дейінгі (жұп жағы) үйлер; Гагарин көшесі: № 1-ден 29-ға дейінгі (тақ жағы), № 2-ден 46-ға дейінгі (жұп жағы) үйлер; Победа көшесі: № 1-ден 59-ға дейінгі (тақ жағы), № 2-ден 94-ке дейінгі (жұп жағы) үйлер; Қайдауыл көшесі: № 1-ден 91-ге дейінгі (тақ жағы), № 2-ден 90-ға дейінгі (жұп жағы) үйлер; Қалқаман көшесі: № 1-ден 87-ге дейінгі (тақ жағы), № 2-ден 74-ке дейінгі (жұп жағы) үйлер; Сүйінбай көшесі: № 1-ден 93-ке дейінгі (тақ жағы), № 2-ден 76-ға дейінгі (жұп жағы) үйлер; Абай көшесі: № 1-ден 61-ге дейінгі (тақ жағы), № 2-ден 70-ке дейінгі (жұп жағы) үйлер; Кәрібаев көшесі: № 1-ден 31-ге дейінгі үйлер; Подгорная көшесі: № 1-ден 68-ге дейінгі үйлер; Садовая көшесі: № 1-ден 79-ға дейінгі үйлер; Амангелді көшесі: № 1-ден 56-ға дейінгі үйлер; Пушкин көшесі: № 1-ден 15-ке дейінгі үйлер; Сейфуллин көшесі: № 1-ден 18-ге дейінгі үйлер; Әлібеков көшесі: № 7-ден 49-ға дейінгі (тақ жағы) үйлер; Жангелді көшесі: № 1-ден 60-қа дейінгі үйлер.
11. № 257 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Досбергенов көшесі № 56, Әсет Бейсеуов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, Жұрынов көшесі: № 65-тен 99-ға дейінгі (тақ жағы) үйлер; Победа көшесі: № 61-ден 155-ке дейінгі (тақ жағы), № 96-дан 152-ге дейінгі (жұп жағы) үйлер; Ә. Бейсеуов көшесі: № 65-тен 143-ке дейінгі (тақ жағы), № 66-дан 152-ге дейінгі (жұп жағы) үйлер; Гагарин көшесі: № 31-ден 59-ға дейінгі (тақ жағы), № 48-ден 62-ге дейінгі (жұп жағы) үйлер; Қайдауыл көшесі: № 93-тен 153-ке дейінгі (тақ жағы), № 92-ден 162-ге дейінгі (жұп жағы) үйлер; Қалқаман көшесі: № 89-дан 129-ға дейінгі (тақ жағы), № 76-дан 106-ға дейінгі (жұп жағы) үйлер; Сүйінбай көшесі: №95-тен 105-ке дейінгі (тақ жағы), № 78-ден 114-ке дейінгі (жұп жағы) үйлер; Абай көшесі: № 63-тен 147-ге дейінгі (тақ жағы), № 72-ден 174-ке дейінгі (жұп жағы) үйлер; Кәрібаев көшесі: № 31-ден 74-ке дейінгі үйлер; Райымжанов көшесі: №1-ден 32-ге дейінгі үйлер; Молдағұлова көшесі: № 1-ден 19-ға дейінгі үйлер; Егізбаев көшесі: № 1-ден 39-ға дейінгі үйлер; Мәметова көшесі: № 1-ден 45-ке дейінгі үйлер; радио орталығы үйлері; Некрасов көшесі: № 1-ден 12-ге дейінгі үйлер; Тоқтарбаев көшесі: № 1-ден 20-ға дейінгі үйлер; сауықтыру кешендері үйлері; Досбергенов көшесі: № 1-ден 22-ге дейінгі үйлер; Майбұлақ көшесі: № 2, 4 үйлер.
12. № 258 сайлау учаскесі.

Центр: село Каргалы, улица А.Бейсеуова № 42, Каргалинская средняя школа № 1 с дошкольным мини-центром.
В границах: улица А.Бейсеуова: дома с № 1 по 63 (нечетная сторона), с № 2 по 64 (четная сторона); улица Гагарина: дома с № 1 по 29 (нечетная сторона), с № 2 по 46 (четная сторона); улица Победы: дома с № 1 по 59 (нечетная сторона), с № 2 по 94 (четная сторона); улица Кайдауыла: дома с № 1 по 91 (нечетная сторона), №2 по 90 (четная сторона); улица Калкамана: дома с № 1 по 87 (нечетная сторона), с № 2 по 74 (четная сторона); улица Суюнбая: дома с № 1 по 93 (нечетная сторона), с № 2 по 76 (четная сторона); улица Абая: дома с № 1 по 61 (нечетная сторона), с № 2 по 70 (четная сторона); улица Карибаева: дома с № 1 по 31; улица Подгорная: дома с № 1 по 68; улица Садовая: дома с № 1 по 79; улица Амангельды: дома с № 1 по 56; улица Пушкина: дома с № 1 по 15; улица Сейфуллина: дома с № 1 по 18; улица Алибекова: дома с № 7 по 49; улица Жангельды: дома с № 1 по 60.
11. Избирательный участок № 257.
Центр: село Каргалы, улица Досбергенова № 56, средняя школа имени Асета Бейсеуова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Каргалы, улица Журунова: дома с № 65 по 99 (нечетная сторона); улица Победа: дома с № 61 по 155 (нечетная сторона), с № 96 по 152 (четная сторона); улица А.Бейсеуова: дома с № 65 по 143 (нечетная сторона), с № 66 по 152 (четная сторона); улица Гагарина: дома с № 31 по 59 (нечетная сторона), с № 48 по 62 (четная сторона); улица Кайдауыла: дома с № 93 по 153 (нечетная сторона), с № 92 по 162 (четная сторона); улица Калкамана: дома с № 89 по 129 (нечетная сторона), с № 76 по 106 (четная сторона); улица Суюнбая: дома с № 95 по 105 (нечетная), с № 78 по 114 (четная сторона); улица Абая: дома с № 63 по 147 (нечетная сторона), с № 72 по 174 (четная сторона); улица Карибаева: дома с № 31 по 74; улица Райымжанова: дома с № 1 по 32; улица Молдагуловой: дома с № 1 по 19; улица Егизбаева: дома с № 1 по 39; улица Маметовой: дома с № 1 по 45; дома радиоцентра; улица Некрасова: дома с №1 по 12; улица Токтарбаева: дома с №1 по 20; дома оздоровительных комплексов; улица Досбергенова: дома с №1 по 22; улица Майбулак: дома № 2, 4.
12. Избирательный участок № 258.

Орталығы: Қарғалы ауылы, Досымбетов көшесі № 1, № 3 орта мектеп.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, Ә.Бейсеуов көшесі: № 3, 5 үйлер; Әлібеков көшесі: № 3, 5, 6 үйлер; Жамбыл көшесі: № 1-ден 15-ке дейінгі үйлер; Жармұхамбетов көшесі: № 1-ден 40-қа дейінгі үйлер; Досымбетов көшесі: № 1-ден 77-ке дейінгі (тақ жағы), № 2-ден 74-ке дейінгі (жұп жағы) үйлер; Сәт көшесі: № 2-ден 48-ге дейінгі (жұп жағы), № 1-ден 47-ге дейінгі (тақ жағы) үйлер; Алатау көшесі: № 1-ден 176-ға дейінгі үйлер; Бекетай көшесі: № 1-ден 75-ке дейінгі үйлер; Чайковский көшесі: № 1-ден 30-ға дейінгі үйлер; Октябрьская көшесі: № 1-ден 30-ға дейінгі үйлер; Фурманов көшесі: № 1-ден 44-ке дейінгі үйлер; Киров көшесі: № 1-ден 32-ге дейінгі үйлер; Красин көшесі: № 1-ден 93-ке дейінгі үйлер; Фрунзе көшесі: № 1-ден 10-ға дейінгі үйлер; Мичурин көшесі: № 1-ден 40-қа дейінгі үйлер; Тоқсейтов көшесі: № 1-ден 152-ге дейінгі үйлер; Комаров көшесі: № 1-ден 13-ке дейінгі үйлер; Южная көшесі: № 1-ден 50-ге дейінгі үйлер; Әуезов көшесі: № 1-ден 95-ке дейінгі үйлер.
13. № 259 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Геологическая көшесі № 18, № 4 орта мектеп.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, Панфилов көшесі: № 2-ден 114-ке дейінгі (жұп жағы), № 25-тен 127-ге дейінгі (тақ жағы) үйлер; Сәт көшесі: № 50-ден 266-ға дейінгі (жұп жағы), № 49-дан 279-ға дейінгі (тақ жағы) үйлер; Сағиев көшесі: № 1-ден 46-ға дейінгі үйлер; Әшекеев көшесі: № 1-ден 83-ке дейінгі үйлер; Алматинская көшесі: № 1-ден 57-ге дейінгі үйлер; Геологическая көшесі: № 1-ден 63-ке дейінгі үйлер; Юбилейная көшесі: № 1-ден 148-ге дейінгі үйлер; Байсеитов көшесі: № 1-ден 3-ке дейінгі үйлер; ағаш отырғызу учаскесінің қосалқы шаруашылық үйлері.
14. № 260 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Наурыз көшесі № 1д, Қарғалы № 2 мектеп-гимназиясы.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, Жұрынов көшесі: № 2-ден 148-ге дейінгі (жұп жағы) үйлер, № 1-ден 63-ке дейінгі, № 101-ден 149-ға дейінгі (тақ жағы) үйлер; Қарасай көшесі: № 1-ден 51-ге дейінгі үйлер; Уәлиханов көшесі: № 1-ден 21-ге дейінгі үйлер, "Наурыз" шағын ауданы.
15. № 261 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақсеңгір ауылы, Абай көшесі № 14, Ақсеңгір орта мектебі.
Шекарасы: Ақсеңгір ауылы.
16. № 262 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жайсан ауылы, Қосбасаров көшесі нөмірсіз, Жайсан орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Жайсан ауылы; Төрегелді, Ақтам фермасы үйлері.
17. № 263 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкдала ауылы, Көкдала негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Көкдала ауылы; Жиренайғыр станциясы.
18. № 264 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қыдырбекұлы ауылы, Жамбыл көшесі нөмірсіз, Б. Қыдырбекұлы атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Қыдырбекұлы ауылы.

Центр: село Каргалы, улица Досымбетова № 1, средняя школа № 3.
В границах: село Каргалы, улица А.Бейсеуова: дома № 3,5; улица Алибекова: дома № 3, 5, 6; улица Жамбыла: дома с № 1 по 15; улица Жармухамбетова: дома с № 1 по 40; улица Досымбетова: дома с № 1 по 77 (нечетная сторона), с № 2 по 74 (четная сторона); улица Сат: дома с № 2 по 48 (четная сторона), с № 1 по 47 (нечетная сторона); улица Алатау: дома с № 1 по 176; улица Бекетая: дома с № 1 по 75; улица Чайковского: дома с № 1 по 30; улица Октябрьская: дома с № 1 по 30; улица Фурманова: дома с № 1 по 44; улица Кирова: дома с № 1 по 32; улица Красина: дома с № 1 по 93; улица Фрунзе: дома с № 1 по 10; улица Мичурина: дома с № 1 по 40; улица Токсеитова: дома с № 1 по 152; улица Комарова: дома с № 1 по 13; улица Южная: дома с № 1 по 50; улица Ауэзова: дома с № 1 по 95.
13. Избирательный участок № 259.
Центр: село Каргалы, улица Геологическая № 18, средняя школа № 4.
В границах: село Каргалы, улица Панфилова: дома с № 2 по 114 (четная сторона), с № 25 по 127 (нечетная сторона); улица Сат: дома с № 50 по 266 (четная сторона), с № 49 по 279 (нечетная сторона); улица Сагеева: дома с № 1 по 46; улица Ашекеева: дома с № 1 по 83; улица Алматинская: дома с № 1 по 57; улица Геологическая: дома с № 1 по 63; улица Юбилейная: дома с № 1 по 148; улица Байсеитова: дома с № 1 по 3; дома подсобного хозяйства лесопосадочного участка.
14. Избирательный участок № 260.
Центр: село Каргалы, улица Наурыз №1д, Каргалинская школа-гимназия № 2.
В границах: село Каргалы, улица Журунова: дома с № 2 по 148 (четная сторона), с № 1 по 63, с № 101 по 149 (нечетная); улица Карасая: дома с № 1 по 51; улица Валиханова: дома с № 1 по 21; микрорайон "Наурыз".
15. Избирательный участок № 261.
Центр: село Аксенгир, улица Абая № 14, Аксенгирская средняя школа.
В границах: село Аксенгир.
16. Избирательный участок № 262.
Центр: село Жайсан, улица Косбасарова без номера, Жайсанская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Жайсан; дома ферм Торегелды, Актам.
17. Избирательный участок № 263.
Центр: село Кокдала, Кокдалинская оснавная средняя школа.
В границах: село Кокдала; станция Жиренайгыр.
18. Избирательный участок № 264.
Центр: село Кыдырбекулы, улица Жамбыла без номера, средняя школа имени Б. Кыдырбекулы.
В границах: село Кыдырбекулы.

19. № 265 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жамбыл ауылы, Жамбыл көшесі № 59, Жамбыл атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Жамбыл ауылы.
20. № 266 сайлау учаскесі.
Орталығы: Саурық батыр ауылы, Жамбыл көшесі № 15, Көкөзек орта мектебі.
Шекарасы: Саурық батыр ауылы.
21. № 267 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызыләскер ауылы, Центральная көшесі нөмірсіз, Әбдіразақ Мәмиев атындағы негізгі орта мектеп.
Шекарасы: Қызыләскер ауылы.
22. № 268 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бірлік ауылы, Бірлік бастауыш мектебі.
Шекарасы: Бірлік ауылы.
23. № 269 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыбай би ауылы, Рахымбеков көшесі № 1, Қарасу орта мектебі.
Шекарасы: Сарыбай би ауылы.
24. № 270 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еңбекшіарал ауылы, Мектеп көшесі № 23, Еңбекшіарал негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Еңбекшіарал ауылы.
25. № 271 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қайназар ауылы, Мектеп көшесі № 13, Қайназар орта мектебі.
Шекарасы: Қайназар ауылы.
26. № 272 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарасай ауылы, Тәуелсіздік көшесі нөмірсіз, Қарасай негізгі орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қарасай ауылы, Қызылсоқ ауылы.
27. № 273 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарақыстақ ауылы, Меңдіқұлов көшесі № 4, Сүйінбай атындағы орта мектебі Үшбұлақ бастауыш мектебімен.
Шекарасы: Қарақыстақ ауылы, Бұрған ауылы, Үшбұлақ ауылы.
28. № 274 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сұраншы батыр ауылы, Жамбыл көшесі нөмірсіз, Амангелді орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Сұраншы батыр ауылы; Ащысу фермасы.
29. № 275 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қастек ауылы, Қараш батыр көшесі № 57, Қастек орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қастек ауылы; Бестамақ фермасы.
30. №276 сайлау учаскесі.
Орталығы: Аққайнар ауылы, Жамбыл көшесі № 12, Тоқаш Бокин атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Аққайнар ауылы.
31. № 277 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шиен ауылы, Әбдіқайым көшесі № 2а, Шиен орта мектебі Қоғамшыл бастауыш мектебі және мектеп жанындағы интернатымен.
Шекарасы: Шиен ауылы, Қоғамшыл ауылы.
32. № 278 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесмойнақ ауылы, Жангелдин атындағы орта мектеп Қараарша бастауыш мектебімен.
Шекарасы: Бесмойнақ ауылы, Қараарша ауылы.
33. № 279 сайлау учаскесі.
Орталығы: Дегерес ауылы, Оспанхан Әубәкіров атындағы орта мектебі Бұлақ бастауыш мектебімен мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Дегерес ауылы, Бұлақ ауылы.
34. № 280 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сұңқар ауылы, Қарасай батыр көшесі № 73, Сұңқар орта мектебі.
Шекарасы: Сұңқар ауылы; Кеңсай фермасы.

19. Избирательный участок № 265.
Центр: село Жамбыл, улица Жамбыла № 59, средняя школа имени Жамбыла с дошкольным мини-центром.
В границах: село Жамбыл.
20. Избирательный участок № 266.
Центр: село Саурык батыр, улица Жамбыла № 15, Кокозекская средняя школа.
В границах: село Саурык батыр.
21. Избирательный участок № 267.
Центр: село Кызыласкер, улица Центральная без номера, оснавная средняя школа имени Абдразака Мамиева.
В границах: село Кызыласкер.
22. Избирательный участок № 268.
Центр: село Бирлик, Бирликская начальная школа.
В границах: село Бирлик.
23. Избирательный участок № 269.
Центр: село Сарыбай би, улица Рахимбекова № 1, Карасусская средняя школа.
В границах: село Сарыбай би.
24. Избирательный участок № 270.
Центр: село Енбекшиарал, улица Мектеп № 23, Енбекшиаральская оснавная средняя школа.
В границах: село Енбекшиарал.
25. Избирательный участок № 271.
Центр: село Кайназар, улица Мектеп № 13, Кайназарская средняя школа.
В границах: село Кайназар.
26. Избирательный участок № 272.
Центр: село Карасай, улица Тауелсиздик без номера, Карасайская оснавная средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Карасай; село Кызылсок.
27. Избирательный участок № 273.
Центр: село Каракыстак, улица Мендыкулова № 4, средняя школа имени Суюнбая с Ушбулакской начальной школой.
В границах: село Каракыстак; село Бурган; село Ушбулак.
28. Избирательный участок № 274.
Центр: село Сураншы батыр, улица Жамбыла без номера, Амангельдинская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Сураншы батыр; ферма Ащысу.
29. Избирательный участок № 275.
Центр: село Кастек, улица Караш батыра № 57, Кастекская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Кастек; ферма Бестамак.
30. Избирательный участок № 276.
Центр: село Аккайнар, улица Жамбыла № 12, средняя школа имени Токаш Бокина с дошкольным мини-центром.
В границах: село Аккайнар.
31. Избирательный участок № 277.
Центр: село Шиен, улица Абдикайыма № 2а, Шиенская средняя школа с Когамшылской начальной школой и пришкольным интернатом.
В границах: село Шиен; село Когамшыл.
32. Избирательный участок № 278.
Центр: село Бесмойнак, средняя школа имени Жангельдина с начальной школой Караарша.
В границах: село Бесмойнак; село Караарша.
33. Избирательный участок № 279.
Центр: село Дегерес, средняя школа имени Оспанхана Аубакирова с начальной школой Булак с дошкольным мини-центром.
В границах: село Дегерес; село Булак.
34. Избирательный участок № 280.
Центр: село Сункар, улица Карасай батыра № 73, Сункарская средняя школа.
В границах: село Сункар; ферма Кенсай.

35. № 281 сайлау учаскесі.
Орталығы: Самсы ауылы, Сәрсенбеков көшесі нөмірсіз, Телтай Сәрсенбеков атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Самсы ауылы, № 3 бригада үйлері.
36. № 282 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тарғап ауылы, Алмабай көшесі № 27, Тарғап орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Тарғап ауылы; Қаттаубай атындағы кооперативтің № 2 ферма үйлері.
37. № 283 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қопа станциясы, Қопа негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Қопа станциясы.
38. № 284 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үлгілі ауылы, Жамбыл көшесі нөмірсіз, Үлгілі орта мектебі Ақдала бастауыш мектебімен.
Шекарасы: Үлгілі ауылы; Саз станциясы.
39. № 285 сайлау учаскесі.
Орталығы: Беріктас ауылы, Қармысов көшесі № 25, Беріктас орта мектебі.
Шекарасы: Беріктас ауылы.
40. № 286 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтерек ауылы, Рыскелді көшесі № 19, Ақтерек орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ақтерек ауылы.
41. № 287 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаманты ауылы, Жаманты бастауыш мектебі.
Шекарасы: Жаманты ауылы.
42. № 288 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мәтібұлақ ауылы, Байтұрсынов көшесі № 7, Рославль орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Мәтібұлақ ауылы, Қарабастау ауылы.
43. № 289 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шилібастау станциясы, Абай көшесі нөмірсіз, Шилібастау орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Шилібастау станциясы, Жайлау разъезі, Қызылтаң разъезі, Жартас ауылы, Еспе ауылы.
44. № 290 сайлау учаскесі.
Орталығы: Таңбалытас ауылы, Еламан батыр көшесі № 14, Горный орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Таңбалытас ауылы.
45. № 291 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қасымбек ауылы, Тілеукеев көшесі нөмірсіз, Қасымбек орта мектебі.
Шекарасы: Қасымбек ауылы.
46. № 292 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үмбетәлі ауылы, Мұсабаев көшесі № 44, Үмбетәлі атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Үмбетәлі ауылы.
47. № 293 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шолакқарғалы ауылы, Центральная көшесі № 6, Шолаққарғалы негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Шолаққарғалы ауылы.
48. № 294 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мыңбаев селосы, Ленин көшесі № 15, Мыңбаев ауылындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Мыңбаев ауылы.
49. № 295 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үңгіртас ауылы, Шәріпов көшесі № 56, Үңгіртас орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Үңгіртас ауылы.
50. № 296 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкқайнар ауылы, Көкқайнар орта мектебі.
Шекарасы: Көкқайнар ауылы; № 1 ферма үйлері.
51. № 297 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыбастау ауылы, Школьная көшесі нөмірсіз, Сарыбастау орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Сарыбастау ауылы, Ақдала ауылы; № 2 ферма үйлері.

35. Избирательный участок№ 281.
Центр: село Самсы, улица Сарсенбекова без номера, средняя школа имени Телтая Сарсенбекова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Самсы, дома бригады № 3.
36. Избирательный участок № 282.
Центр: село Таргап, улица Алмабая, № 27, Таргапская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Таргап; дома фермы № 2 кооператива имени Каттаубая.
37. Избирательный участок № 283.
Центр: станция Копа, Копинская оснавная средняя школа.
В границах: станция Копа.
38. Избирательный участок № 284.
Центр: село Улгили, улица Жамбыла без номера, Ульгулинская средняя школа с начальной школой Акдала.
В границах: село Улгили; станция Саз.
39. Избирательный участок № 285.
Центр: село Бериктас, улица Кармысова № 25, Бериктасская средняя школа.
В границах: село Бериктас.
40. Избирательный участок № 286.
Центр: село Актерек, улица Рыскельды № 19, Актерекская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Актерек.
41. Избирательный участок № 287.
Центр: село Жаманты, Жамантинская начальная школа.
В границах: село Жаманты.
42. Избирательный участок № 288.
Центр: село Матибулак, улица Байтурсынова № 7, Рославльская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Матибулак; село Карабастау.
43. Избирательный участок № 289.
Центр: станция Шилибастау, улица Абая без номера, Шилибастауская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: станция Шилибастау; разъезд Жайлау; разъезд Кызылтан; село Жартас; село Еспе.
44. Избирательный участок № 290.
Центр: село Танбалытас, улица Еламан батыра № 14, Горненская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Танбалытас.
45. Избирательный участок № 291.
Центр: село Касымбек, улица Тилеукеева без номера, Касымбекская средняя школа.
В границах: село Касымбек.
46. Избирательный участок № 292.
Центр: село Умбеталы, улица Мусабаева № 44, средняя школа имени Умбеталы с дошкольным мини-центром.
В границах: село Умбеталы.
47. Избирательный участок № 293.
Центр: село Шолаккаргалы, улица Центральная № 6, Шолаккаргалинская основная средняя школа.
В границах: село Шолаккаргалы.
48. Избирательный участок № 294.
Центр: село Мынбаев, улица Ленина № 15, средняя школа села Мынбаева с дошкольным мини-центром.
В границах: село Мынбаев.
49. Избирательный участок № 295.
Центр: село Унгуртас, улица Шарипова № 56, Унгуртасская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Унгуртас.
50. Избирательный участок № 296.
Центр: село Коккайнар, Коккайнарская средняя школа.
В границах: село Коккайнар; дома фермы № 1.
51. Избирательный участок № 297.
Центр: село Сарыбастау, улица Школьная без номера, Сарыбастауская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Сарыбастау; село Акдала; дома фермы № 2.

52. № 298 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үлкен ауылы, Үлкен орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Үлкен ауылы.
53. № 299 сайлау учаскесі.
Орталығы: Айдарлы ауылы, Абай көшесі № 30, Айдарлы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Айдарлы ауылы.
54. № 300 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бозой ауылы, Жетісу көшесі № 10, Бозой орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Бозой ауылы.
55. № 301 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ащысу ауылы, Бокин көшесі № 3, Сарытауқұм орта мектебі.
Шекарасы: Ащысу ауылы, Қаншеңгел ауылы.
56. № 302 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазыбек бек станциясы, Мұсаев көшесі № 18, Ұзынағаш орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қазыбек бек станциясы.

52. Избирательный участок№ 298.
Центр: село Улкен, Улькенская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Улкен.
53. Избирательный участок № 299.
Центр: село Айдарлы, улица Абая № 30, Айдарлинская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Айдарлы.
54. Избирательный участок № 300.
Центр: село Бозой, улица Жетису № 10, Бозойская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Бозой.
55. Избирательный участок № 301.
Центр: село Ащысу, улица Бокина № 3, Сарытаукумская средняя школа.
В границах:село Ащысу; село Каншенгел.
56. Избирательный участок № 302.
Центр: станция Казыбек бек, улица Мусаева № 18, Узынагашская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: станция Казыбек бек.