Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-281 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 07 қыркүйектегі № 51-338 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 15 қыркүйекте № 3413 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексiнің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-281 шешіміне (2014 жылдың 26 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2977 тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 2 (5734), 17 қаңтардағы № 3 (5735) "Атамекен" газетінде жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 ақпандағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-281 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 42-287 шешіміне (2015 жылдың 12 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3045 тіркелген, 2015 жылғы 7 наурыздағы № 10 (5742), 14 наурыздағы № 11 (5743) "Атамекен" газетінде жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-281 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 47-321 шешіміне (2015 жылдың 8 маусымында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3198 тіркелген, 2015 жылғы 13 маусымдағы № 24 (5756), 27 маусымдағы № 26 (5758) "Атамекен" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 11 627 906 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 137 350 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 13 522 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 34 606 мың теңге;
трансферттер түсiмі 9 442 428 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 863 145 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2 706 401 мың теңге;
субвенциялар 3 872 882 мың теңге;
2) шығындар 11 771 269 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 41-281 "О бюджете Жамбылского района на 2015-2017 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 07 сентября 2015 года № 51-338. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 сентября 2015 года № 3413
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 41-281 "О бюджете Жамбылского района на 2015-2017 годы", (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 декабря 2014 года № 2977, опубликованного в газете "Атамекен" № 2 (5734) от 10 января, № 3 (5735) от 17 января 2015 года), в решение Жамбылского районного маслихата от 9 февраля 2015 года № 42-287 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 41-281 "О бюджете Жамбылского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 февраля 2015 года № 3045, опубликованного в газете "Атамекен" № 10 (5742) от 7 марта, № 11 (5743) от 14 марта 2015 года), в решение Жамбылского районного маслихата от 27 мая 2015 года № 47-321 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 41-281 "О бюджете Жамбылского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 8 июня 2015 года № 3198, опубликованного в газете "Атамекен" № 24 (5756) от 13 июня, № 26 (5758) от 27 июня 2015 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 11 627 906 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 137 350 тысяч тенге;
неналоговые поступления 13 522 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 34 606 тысяч тенге;
поступления трансфертов 9 442 428 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 863 145 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 2 706 401 тысяч тенге;
субвенции 3 872 882 тысяч тенге;
2) затраты 11 771 269 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу 64 066 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 86 217 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 22 151 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) (-) 207 429 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 207 429 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3) чистое бюджетное кредитование 64 066 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 86 217 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 22 151 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 207 429 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 207 429 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Бөлім басшысының міндетін атқарушы (келісім бойынша Солтанбаева С. С.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Возложить на исполняющего обязанности руководителя отдела (по согласованию Солтанбаева С. С.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

5. Осы шешiм 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Сессия төрағасы Такимов Б.Қ.
Мәслихат хатшысы Жұрын С.М.
Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы "07" қыркүйектегі "Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-281 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 51-338 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" №41-281 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Жамбыл ауданының 2015 жылға арналған бюджетi
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Аталуы
Сомасы (мың теңге)
1 Кірістер

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Такимов Б.К.
Секретарь маслихата Журын С. М.
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от "07" сентября 2015 года 51-388 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 19декабря 2014 года № 41-281 "О бюджете Жамбылского района на 2015-2017 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Жамбылского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 41-281 "О бюджете Жамбылского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Жамбылского района на 2015 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1 Доходы