Жамбыл ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімінің 2015 жылғы 27 қазандағы № 10-24 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 02 қарашада № 3519 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 12-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімінің 24.12.2018 № 12-11 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабы 2-тармағына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау комиссияларымен келісілген сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ермекбаева Гүлнар Өмірбекқызына жүктелсін.
3. Аудан әкімінің аппарат басшысы Нұрпейісов Абзал Еркінұлына осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ, Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін
4. Жамбыл ауданы әкімінің 2015 жылғы 16 ақпандағы "Жамбыл ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 27 ақпанда №3085 енгізілген, аудандық "Атамекен" газетінде 2015 жылғы 21 наурызда №12(5744) жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж.Далабаев
Жамбыл ауданы әкімінің 2015 жылғы 27 қазандағы "Жамбыл ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 10-24 шешіміне қосымша
Жамбыл ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
1. № 247 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Сүйінбай көшесі № 27, Тұрар Рысқұлов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығы және мектеп жанындағы интернатымен.

Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Жамбылском районе
Решение акима Жамбылского района Алматинской области от 27 октября 2015 года № 10-24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 02 ноября 2015 года № 3519. Утратил силу решением акима Жамбылского района Алматинской области от 24 декабря 2018 года № 12-11
Сноска. Утратил силу решением акима Жамбылского района Алматинской области от 24.12.2018 № 12-11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким района РЕШИЛ:
Для проведения голосования и подсчета голосов в Жамбылском районе по согласованию с избирательными комиссиями образовать избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Ермекбаеву Гульнару Омирбековну.
Возложить на руководителя аппарата акима района Нурпеисова Абзала Еркиновича опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет ресурсе акимата района.
3. Признать утратившим силу решение акима района от 16 февраля 2015 года №2-5 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Жамбылском районе" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 февраля 2015 года за № 3085, опубликованного в районной газете "Атамекен" от 21 марта 2015 года №12 (5744).
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж.Далабаев
Приложение к решению акима Жамбылского района от 27 октября 2015 года № 10-24 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Жамбылском районе"
Избирательные участки образованные для проведения голосования и подсчета голосов в Жамбылском районе
1. Избирательный участок № 247.
Центр: село Узынагаш, улица Суюнбая № 27, средняя школа имени Турара Рыскулова с дошкольным мини-центром и пришкольным интернатом.

Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелер: Сұраншы батыр, Наурызбай батыр, Жандыбаев, Сайлыбаев, Зикринов, Саурық батыр №71-ден 201-ге дейінгі (тақ жағы), Мақатаев № 79-дан 125-ке дейін (тақ жағы), № 167-ден 341-ге дейін (тақ жағы), Спиваков № 1-ден 65-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 64-ке дейін (жұп жағы), Дүйсенбиев № 1-ден 97-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), Боранбаев № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Райымбек батыр № 81-ден 171-ге дейін (тақ жағы), № 118-ден 196-ға дейін (жұп жағы); Ұзынағаш ауылының оңтүстік-шығысындағы тұрғын үй алабы.
2. № 248 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Мәжитов көшесі № 2, С. Бердіқұлов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелер: Мәжитов, Мақатаев № 127-ден 165-ке дейін (тақ жағы), № 84-тен 278-ге дейін (жұп жағы), Сәтпаев № 101-ден 303-ке дейін (тақ жағы), № 58-ден 342-ге дейін (жұп жағы), Қараш батыр № 85-тен 279-ға дейін (тақ жағы), № 88-ден 272-ге дейін (жұп жағы), Бәйдібек би № 153-тен 287-ге дейін (тақ жағы), № 172-ден 322-ге дейін (жұп жағы), Абай № 37-ден 45-ке дейін (тақ жағы), Төле би № 45-тен 55-ке дейін (тақ жағы), № 36-дан 50-ге дейін (жұп жағы), Рысқұлов № 57-ден 83-ке дейін (тақ жағы), № 76-дан 92-ге дейін (жұп жағы).
3. № 249 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Бәйдібек би көшесі № 107, Ш. Уәлиханов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелер: Бекболат, Өмірзақ ақын, Кәндеков, Әуезов, Домалақ ене № 36-дан 84-ке дейін, Момышұлы № 12-ден 49-ға дейін, Абай № 2-ден 78-ге дейін (жұп жағы), Өтеген батыр № 105-тен 177-ге дейін (тақ жағы), № 102-ден 172-ге дейін (жұп жағы), Бәйдібек би № 73-тен 143-ке дейін (тақ жағы), № 94-тен 164-ке дейін (жұп жағы), Қараш батыр № 17-ден 83-ке дейін (тақ жағы), № 16-дан 86-ға дейін (жұп жағы), Сәтпаев № 41-ден 97-ге дейін (тақ жағы), № 40-тан 56-ға дейін (жұп жағы), Мақатаев № 1-ден 77-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 82-ге дейін (жұп жағы), Бабажанов № 57-ден 113-ке дейін (тақ жағы), № 56-дан 114-ке дейін (жұп жағы), Райымбек батыр № 47-ден 79-ға дейін (тақ жағы), № 46-дан 116-ға дейін (жұп жағы).
4. № 250 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Жандосов көшесі № 85, Абай атындағы гимназия мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелер: Сариев, Розыбакиев, Кұстүтін, Шөпбаев, Уәлиханов, Елгезеров, Бокин, Жамбыл, Астана, Жандосов № 61-ден 85-ке дейін (тақ жағы), № 30-дан 82-ге дейін (жұп жағы), Сарыбай би № 71-ден 95-ке дейін (тақ жағы), № 54-тен 92-ге дейін (жұп жағы).

В границах: село Узынагаш, улицы: Сураншы батыра, Наурызбай батыра, Жандыбаева, Сайлыбаева, Зикринова, Саурык батыра с №71 по 201 (нечетная сторона), Макатаева с № 79 по 125 (нечетная сторона), с № 167 по 341 (нечетная сторона), Спивакова с № 1 по 65 (нечетная сторона), с № 2 по 64 (четная сторона), Дюсенбиева с № 1 по 97 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), Боранбаева с № 1 по 11 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона), Райымбек батыра с № 81 по 171 (нечетная сторона), с № 118 по 196 (четная сторона); жилой массив на юга-востоке села Узынагаш.
2. Избирательный участок № 248.
Центр: село Узынагаш, улица Мажитова № 2, средняя школа имени С. Бердыкулова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Узынагаш, улицы: Мажитова, Макатаева с № 127 по 165 (нечетная сторона), с № 84 по 278 (четная сторона), Сатпаева с № 101 по 303 (нечетная сторона), с № 58 по 342 (четная сторона), Караш батыра с № 85 по 279 (нечетная сторона), с № 88 по 272 (четная сторона), Байдибек би с № 153 по 287 (нечетная сторона), с № 172 по 322 (четная сторона), Абая с № 37 по 45 (нечетная сторона), Толе би с № 45 по 55 (нечетная сторона), с № 36 по 50 (четная сторона), Рыскулова с № 57 по 83 (нечетная сторона), с № 76 по 92 (четная сторона).
3. Избирательный участок № 249
Центр: село Узынагаш, улица Байдибек би № 107, средняя школа имени Ш. Уалиханова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Узынагаш, улицы: Бекболата, Омирзак акына, Кандекова, Ауезова, Домалак ене с №36 по 84, Момышулы с № 12 по 49, Абая с № 2 по 78 (четная сторона), Отеген батыра с № 105 по 177 (нечетная сторона), с № 102 по 172 (четная сторона), Байдибек би с № 73 по 143 (нечетная сторона), с № 94 по 164 (четная сторона), Караш батыра с № 17 по 83 (нечетная сторона), с № 16 по 86 (четная сторона), Сатпаева с № 41 по 97 (нечетная сторона), с № 40 по 56 (четная сторона), Макатаева с № 1 по 77 (нечетная сторона), с № 2 по 82 (четная сторона), Бабажанова с № 57 по 113 (нечетная сторона), с № 56 по 114 (четная сторона), Райымбек батыра с № 47 по 79 (нечетная сторона), с № 46 по 116 (четная сторона).
4. Избирательный участок № 250.
Центр: село Узынагаш, улица Жандосова № 85, школа-гимназия имени Абая с дошкольным мини-центром.
В границах: село Узынагаш, улицы: Сариева, Розыбакиева, Кустутун, Шопбаева, Валиханова, Елгезерова, Бокина, Жамбыла, Астана, Жандосова с № 61 по 85 (нечетная сторона), с № 30 по 82 (четная сторона), Сарыбай би с № 71 по 95 (нечетная сторона), с № 54 по 92 (четная сторона)

5. № 251 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Қарасай батыр көшесі нөмірсіз, Наурызбай батыр Құтпанбетұлы атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелер: Сыпатай батыр, Отау, Шапағат, Майқы би, Қазыбек бек, Бекболат, Әзірбаев, Бәйдібек би № 1-ден 71-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 92-ге дейін (жұп жағы), Өтеген батыр № 1-ден 103-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 100-ге дейін (жұп жағы), Сарыбай би № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы); Ұзынағаш ауылының солтүстігіндегі тұрғын үй алабы.
6. № 957 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Сүйінбай көшесі № 25 а, "Аққайың" балабақшасы.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелер: Сүйінбай, Қастек батыр, Білдебаев, Ақбарыс, Көкбастау, Қонаев, Баспана, Ақжар, Шаңырақ, Отан, Алтын ғасыр, Байқоңыр, Атамекен, Әубәкіров, Тоққұлов №1-ден 17/2-ге дейінгі, Абай № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), Төле би № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), Рысқұлов № 1-ден 55-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 74-ке дейін (жұп жағы), Бабажанов № 115-тен 175-ке дейін (тақ жағы), № 116-дан 158-ге дейін (жұп жағы), Спиваков № 67-ден 119-ға дейін (тақ жағы), № 66-дан 80-ге дейін (жұп жағы), Боранбаев № 13-тен 65-ке дейін (тақ жағы), № 24-тен 90-ға дейін (жұп жағы), Дүйсенбиев № 99-дан 131-ге дейін (тақ жағы), № 22-ден 76-ға дейін (жұп жағы); Ұзынағаш ауылының оңтүстігіндегі тұрғын үй алабы.
7. № 958 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Сарыбай би көшесі № 71, Жамбыл атындағы Ұзынағаш кәсіптік колледжі.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелер: Молдағұлова, Мәметова, Қарасай батыр, Жандосов № 1-ден 51-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы).
8. № 959 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңақұрылыс ауылы, Тәуелсіздік көшесі № 1, "Айгөлек" балабақшасы.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелер: Есімхан, Қағанат, Алатау, Тұрысбеков, Тәуелсіздік, Тоққұлов №18-ден 111-ге дейінгі, Саурық батыр №1-ден 69-ға дейін, Момышұлы №1-ден 11-ге дейін, Домалақ ене № 1-ден 35-ке дейін, Кәндеков №1-ден 39-ға дейін, Әуезов №1-ден 26-ға дейін, Қараш батыр № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы),Сәтпаев № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), Бабажанов № 1-ден 55-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 54-ке дейін (жұп жағы), Райымбек батыр № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 44-ке дейін (жұп жағы), Әзірбаев № 53-тен 213-ке дейін (тақ жағы), №42-ден 214-ке дейін (жұп жағы).
9. № 252 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңақұрылыс ауылы, Бәйдібек би көшесі № 23, Абдолла Қарсақбаев атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Жаңақұрылыс ауылы; жаңа шағын аудан; № 3 сүт-тауар фермасы.

5. Избирательный участок № 251.
Центр: село Узынагаш, улица Карасай батыра без номера, средняя школа имени Наурызбай батыра Кутпанбетулы с дошкольным мини-центром.
В границах: село Узынагаш, улицы: Сыпатай батыра, Отау, Шапагат, Майкы би, Казыбек бека, Бекболата, Азирбаева, Байдибек би с № 1 по 71 (нечетная сторона), с № 2 по 92 (четная сторона), Отеген батыра с № 1 по 103 (нечетная сторона), с № 2 по 100 (четная сторона), Сарыбай би с № 1 по 69 (нечетная сторона), с № 2 по 52 (четная сторона); жилой массив на севере села Узынагаш.
6. Избирательный участок №957.
Центр: село Узынагаш, улица Суюнбая № 25 а, детский сад "Аккайын".
В границах: село Узынагаш, улицы: Суюнбая, Кастек батыра, Билдебаева, Акбарыс, Кокбастау, Кунаева, Баспана, Акжар, Шанырак, Отан, Алтын гасыр, Байконыр, Атамекен, Аубакирова, Токкулова с № 1 по 17/2, Абая с № 1 по 35 (нечетная сторона), Толе би с № 1 по 43 (нечетная сторона), с № 2 по 34 (четная сторона), Рыскулова с № 1 по 55 (нечетная сторона), с № 2 по 74 (четная сторона), Бабажанова с № 115 по 175 (нечетная сторона), с № 116 по 158 (четная сторона), Спивакова с № 67 по 119 (нечетная сторона), с № 66 по 80 (четная сторона), Боранбаева с № 13 по 65 (нечетная сторона), с № 24 по 90 (четная сторона), Дюсенбиева с № 99 по 131 (нечетная сторона), с № 22 по 76 (четная сторона); жилой массив на юге села Узынагаш.
7. Избирательный участок № 958.
Центр: село Узынагаш, улица Сарыбай би № 71, Узынагашский профессиональный колледж имени Жамбыла.
В границах: село Узынагаш, улицы: Молдагуловой, Маметовой, Карасай батыра, Жандосова с № 1 по 51 (нечетная сторона), с № 2 по 28 (четная сторона).
8. Избирательный участок № 959.
Центр: село Жанакурылыс, улица Тауелсиздик № 1, детский сад "Айголек".
В границах: село Узынагаш, улицы: Есимхана, Каганата, Алатау, Турысбекова, Тауелсиздик, Токкулова с №18 по 111, Саурык батыра с № 1 по 69, Момышулы с №1 по 11, Домалак ене с № 1 по 35, Кандекова с № 1 по 11, Ауезова с № 1 по 26, Караш батыра с №1 по 15 (нечетная сторона), с № 2 по 14 (четная сторона), Сатпаева с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 38 (четная сторона), Бабажанова с № 1 по 55 (нечетная сторона), с № 2 по 54 (четная сторона), Райымбек батыра с № 1 по 45 (несетная сторона), с № 2 по 44 (четная сторона), Азирбаева с № 53 по 213 (нечетная сторона), с № 42 по 214 (четная сторона).
9. Избирательный участок № 252.
Центр: село Жанакурылыс, улица Байдибек би № 23, средняя школа имени Абдоллы Карсакбаева.
В границах: село Жанакурылыс, новый микрорайон, молочно-товарная ферма.

10. № 253 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ынтымақ ауылы, Жексенбаев көшесі № 7, Ынтымақ ауылындағы орта мектеп.
Шекарасы: Ынтымақ ауылы; Ынтымақ ауылының солтүстігіндегі тұрғын үй алабы.
11. № 254 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Бәйдібек би көшесі нөмірсіз, № 28237 әскери бөлімше штабы.
Шекарасы: № 28237 әскери бөлімше.
12. № 255 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Қарасай батыр көшесі нөмірсіз, № 68303 әскери бөлімше штабы.
Шекарасы: № 68303 әскери бөлімше.
13. № 256 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Ә. Бейсеуов көшесі № 44, Социалистік Еңбек Ері Құдыс Әбсәметов атындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар орта мектеп.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелер: Кәрібаев, Подгорная, Садовая, Амангелді, Пушкин, Сейфуллин, Әлібеков, Жангелді, Ә. Бейсеуов, Победа № 1-ден 59-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 94-ке дейін (жұп жағы), Қайдауыл № 1-ден 91-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 90-ға дейін (жұп жағы), Қалқаман № 1-ден 87-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 74-ке дейін (жұп жағы), Сүйінбай № 1-ден 93-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 76-ға дейін (жұп жағы), Абай № 1-ден 61-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 70-ке дейін (жұп жағы).
14. № 257 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Досбергенов көшесі № 56, Әсет Бейсеуов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелер: Кәрібаев, Райымжанов, Молдағұлова, Егізбаев, Мәметова, Некрасов, Тоқтарбаев, Досбергенов, Победа № 61-ден 155-ке дейін (тақ жағы), № 96-дан 152-ге дейін (жұп жағы), Қайдауыл № 93-тен 153-ке дейін (тақ жағы), № 92-ден 162-ге дейін (жұп жағы), Қалқаман № 89-дан 129-ға дейін (тақ жағы), № 76-дан 106-ға дейін (жұп жағы), Сүйінбай № 95-тен 105-ке дейін (тақ жағы), № 78-ден 114-ке дейін (жұп жағы), Абай № 63-тен 147-ге дейін (тақ жағы), № 72-ден 174-ке дейін (жұп жағы); Қарғалы ауылының батысындағы тұрғын үй алабы.
15. № 258 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Досымбетов көшесі № 1, № 3 орта мектеп.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелер: Жамбыл, Жармұхамбетов, Досымбетов, Бекетай, Чайковский, Октябрская, Фурманов, Киров, Красин, Фрунзе, Мичурин, Тоқсейітова, Комаров, Южная, Әуезов, Сәт № 1-ден 59-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы).
16. № 259 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Геологическая көшесі № 18, № 4 орта мектеп.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелер: Алатау, Әшекеев, Геологическая, Юбилейная, Байсейітова, Сәт № 61-ден 279-ға дейін (тақ жағы), № 60-тан 266-ға дейін (жұп жағы); Қарғалы ауылының солтүстігіндегі тұрғын үй алабы.
17. № 260 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Наурыз көшесі № 1 д, Қарғалы № 2 мектеп- гимназиясы.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелер: Жұрынов, Уәлиханов, Қарасай; шағын аудандар: Майбұлақ, Наурыз.

10. Избирательный участок № 253.
Центр: село Ынтымак, улица Жексенбаева № 7, средняя школа села Ынтымак.
В границах: село Ынтымак; жилой массив на севере села Ынтымак.
11. Избирательный участок № 254.
Центр: село Узынагаш, улица Байдибек би без номера; штаб войсковой части № 28237.
В границах: войсковая часть № 28237.
12. Избирательный участок № 255.
Центр: село Узынагаш, улица Карасай батыра без номера, штаб войсковой части № 68303.
В границах: войсковая часть № 68303.
13. Избирательный участок № 256.
Центр: село Каргалы, улица А. Бейсеуова № 42, средняя школа с дошкольным мини-центром имени Кудыса Абсаметова, Героя Социалистического Труда.
В границах: село Каргалы, улицы: Карибаева, Подгорная, Садовая, Амангельды, Пушкина, Сейфуллина, Алибекова, Жангельды, А. Бейсеуова, Победы с № 1 по 59 (нечетная сторона), с № 2 по 94 (четная сторона), Кайдауыла с № 1 по 91 (нечетная сторона), № 2 по 90 (четная сторона), Калкамана с № 1 по 87 (нечетная сторона), с № 2 по 74 (четная сторона), Суюнбая с № 1 по 93 (нечетная сторона), с № 2 по 76 (четная сторона), Абая с № 1 по 61 (нечетная сторона), с № 2 по 70 (четная сторона).
14. Избирательный участок № 257.
Центр: село Каргалы, улица Досбергенова № 56, средняя школа имени Асета Бейсеуова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Каргалы, улицы: Карибаева, Райымжанова, Молдагуловой, Егизбаева, Маметовой, Некрасова, Токтарбаева, Досбергенова Победа с № 61 по 155 (нечетная сторона), с № 96 по 152 (четная сторона), Кайдауыла № 93 по 153 (нечетная сторона), с № 92 по 162 (четная сторона), Калкамана с № 89 по 129 (нечетная сторона), с № 76 по 106 (четная сторона), Суюнбая с № 95 по 105 (нечетная сторона), с № 78 по 114 (четная сторона), Абая с № 63 по 147 (нечетная сторона), с № 72 по 174 (четная сторона); жилой массив на западе села Каргалы.
15. Избирательный участок № 258.
Центр: село Каргалы, улица Досымбетова № 1, средняя школа № 3.
В границах: село Каргалы, улицы: Жамбыла, Жармухамбетова, Досымбетова, Бекетая, Чайковского, Октябрьская, Фурманова, Кирова, Красина, Фрунзе, Мичурина, Токсеитовой, Комарова, Южная, Ауэзова, Сат с № 1 по 59 (нечетная сторона), с № 2 по 58 (четная сторона).
16. Избирательный участок № 259.
Центр: село Каргалы, улица Геологическая № 18, средняя школа № 4.
В границах: село Каргалы, улицы: Алатау, Ашекеева, Геологическая, Юбилейная, Байсеитовой, Сат с № 61 по 279 (нечетная сторона), с № 60 по 266 (четная сторона); жилой массив на севере села Каргалы.
17. Избирательный участок № 260.
Центр: село Каргалы, улица Наурыз № 1 д, Каргалинская школа-гимназия № 2.
В границах: село Каргалы, улицы: Журунова, Валиханова, Карасая; микрорайоны: Майбулак, Наурыз.

18. № 960 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Бейсеуов көшесі 149 г, Қарғалы ауылындағы аудандық аурухана.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелер: Сағиев, Алматинская, Панфилов, Гагарин, Ә. Бейсеуов № 7-ден 143-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 152- ге дейін (жұп жағы).
19. № 261 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақсеңгір ауылы, Абай көшесі № 14, Ақсеңгір ауылындағы орта мектеп Көкдала бастауыш мектебімен.
Шекарасы: Ақсеңгір ауылы.
20. № 262 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жайсан ауылы, Қосбасаров көшесі нөмірсіз, Жайсан орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Жайсан ауылы; фермалар: Төрегелді, Ақтам.
21. № 263 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкдала ауылы, Көкдала негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Көкдала ауылы; Жиренайғыр станциясы.
22. № 264 сайлау учаскесі.
Орталығы: Б. Қыдырбекұлы ауылы, Жамбыл көшесі нөмірсіз, Б. Қыдырбекұлы атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Б. Қыдырбекұлы ауылы.
23. № 265 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жамбыл ауылы, Жамбыл көшесі № 59, Жамбыл атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Жамбыл ауылы.
24. № 266 сайлау учаскесі.
Орталығы: Саурық батыр ауылы, Жамбыл көшесі № 15, Көкөзек орта мектебі.
Шекарасы: Саурық батыр ауылы.
25. № 267 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызыласкер ауылы, Центральная көшесі нөмірсіз, Әбдіразақ Мәмиев атындағы негізгі орта мектеп.
Шекарасы: Қызыласкер ауылы.
26. № 268 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бірлік ауылы, Бірлік бастауыш мектебі.
Шекарасы: Бірлік ауылы.
27. № 269 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыбай би ауылы, Рахымбеков көшесі № 1, Қарасу орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Сарыбай би ауылы.
28. № 270 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еңбекшіарал ауылы, Көкбастау көшесі № 1 а, Еңбекшіарал орта мектебі.
Шекарасы: Еңбекшіарал ауылы.
29. № 271 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қайназар ауылы, Мектеп көшесі № 13, Қайназар орта мектебі.
Шекарасы: Қайназар ауылы.
30. № 272 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарасай ауылы, Тәуелсіздік көшесі нөмірсіз, Қарасай негізгі орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қарасай, Қызылсоқ ауылдары.
31. № 273 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаракастек ауылы, Меңдіқұлов көшесі № 4, Сүйінбай атындағы орта мектеп Үшбұлақ бастауыш мектебімен.
Шекарасы: Қаракастек ауылы.
32. № 961 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бұрған ауылы, Тұратаев көшесі № 26 а, Бұрған ауылындағы бастауыш мектеп-балабақша.
Шекарасы: Бұрған, Үшбұлақ ауылдары.
33. № 274 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сұраншы батыр ауылы, Жамбыл көшесі нөмірсіз, Амангелді орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Сұраншы батыр ауылы; Ащысу фермасы.

18. Избирательный участок № 960.
Центр: село Каргалы, улица Бейсеуова № 149 г, районная больница села Каргалы.
В границах: село Каргалы, улицы: Сагиева, Алматинская, Панфилова, Гагарина, А. Бейсеуова с № 7 по 143 (нечетная сторона), с № 2 по 152 (четная сторона).
19. Избирательный участок № 261.
Центр: село Аксенгир, улица Абая № 14, средняя школа села Аксенгир с Кокдалинской начальной школой.
В границах: село Аксенгир.
20. Избирательный участок № 262.
Центр: село Жайсан, улица Косбасарова без номера, Жайсанская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Жайсан; фермы: Торегелды, Актам.
21. Избирательный участок № 263.
Центр: село Кокдала, Кокдалинская основная средняя школа.
В границах: село Кокдала; станция Жиренайгыр.
22. Избирательный участок № 264.
Центр: село Б. Кыдырбекулы, улица Жамбыла без номера, средняя школа имени Б. Кыдырбекулы.
В границах: село Б. Кыдырбекулы.
23. Избирательный участок № 265.
Центр: село Жамбыл, улица Жамбыла № 59, средняя школа имени Жамбыла с дошкольным мини-центром.
В границах: село Жамбыл.
24. Избирательный участок № 266.
Центр: село Саурык батыр, улица Жамбыла № 15, Кокозекская средняя школа.
В границах: село Саурык батыр.
25. Избирательный участок № 267
Центр: село Кызыласкер, улица Центральная без номера, основная средняя школа имени Абдразака Мамиева.
В границах: село Кызыласкер.
26. Избирательный участок № 268.
Центр: село Бирлик, Бирликская начальная школа.
В границах: село Бирлик.
27. Избирательный участок № 269.
Центр: село Сарыбай би, улица Рахимбекова № 1, Карасуская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Сарыбай би.
28. Избирательный участок № 270.
Центр: село Енбекшиарал, улица Кокбастау № 1 а, Енбекшиаральская средняя школа.
В границах: село Енбекшиарал.
29. Избирательный участок № 271.
Центр: село Кайназар, улица Мектеп № 13, Кайназарская средняя школа.
В границах: село Кайназар.
30. Избирательный участок № 272.
Центр: село Карасай, улица Тауелсиздик без номера, Карасайская основная средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: сел Карасай, Кызылсок.
31. Избирательный участок № 273.
Центр: село Каракастек, улица Мендыкулова № 4, средняя школа имени Суюнбая с Ушбулакской начальной школой.
В границах: село Каракастек.
32. Избирательный участок № 961.
Центр: село Бурган, улица Туратаева № 26 а, начальная школа-детский сад села Бурган.
В границах: сел Бурган, Ушбулак.
33. Избирательный участок № 274.
Центр: село Сураншы батыр, улица Жамбыла без номера, Амангельдинская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Сураншы батыр; ферма Ащысу.

34. № 275 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қастек ауылы, Қараш батыр көшесі № 57, Қастек орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қастек ауылы; Бестамақ фермасы.
35. № 276 сайлау учаскесі.
Орталығы: Аққайнар ауылы, Жамбыл көшесі № 12, Тоқаш Бокин атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Аққайнар ауылы.
36. № 277 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шиен селосы, Әбдіқайым көшесі № 2 а, Шиен ауылындағы орта мектеп, Қоғамшыл бастауыш мектебі және мектеп жанындағы интернатымен.
Шекарасы: Шиен, Қоғамшыл ауылдары.
37. № 278 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесмойнақ ауылы, Жангелдин атындағы орта мектеп Қараарша бастауыш мектебімен.
Шекарасы: Бесмойнақ, Қараарша ауылдары.
38. № 279 сайлау учаскесі.
Орталығы: Дегерес ауылы, Оспанхан Әубәкіров атындағы орта мектебі Бұлақ бастауыш мектебімен мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Дегерес, Бұлақ ауылдары.
39. № 280 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сұңқар ауылы, Қарасай батыр көшесі № 73, Сұңқар орта мектебі.
Шекарасы: Сұңқар ауылы; Кенсай фермасы.
40. № 281 сайлау учаскесі.
Орталығы: Самсы ауылы, Сәрсенбеков көшесі нөмірсіз, Телтай Сәрсенбеков атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Самсы ауылы.
41. № 282 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тарғап ауылы, Алмабай көшесі № 27, Тарғап орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Тарғап ауылы.
42. № 283 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қопа станциясы, Қопа негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Қопа станциясы.
43. № 284 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үлгілі ауылы, Жамбыл көшесі нөмірсіз, Үлгілі орта мектебі Ақдала бастауыш мектебімен.
Шекарасы: Үлгілі ауылы; Саз станциясы.
44. № 285 сайлау учаскесі.
Орталығы: Беріктас ауылы, Қармысов көшесі № 25, Беріктас орта мектебі.
Шекарасы: Беріктас ауылы.
45. № 286 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтерек ауылы, Рыскелді көшесі № 19, Ақтерек орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ақтерек ауылы.
46. № 287 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаманты ауылы, Жаманты бастауыш мектебі.
Шекарасы: Жаманты ауылы.
47. № 288 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мәтібұлақ ауылы, Байтұрсынов көшесі № 7, Рославль орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Мәтібұлақ, Қарабастау ауылдары.
48. № 289 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шилібастау станциясы, Абай көшесі нөмірсіз, Шилібастау орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Жартас, Еспе ауылдары; Шилібастау станциясы; Жайлау, Қызылтаң разъездері.
49. № 290 сайлау учаскесі.
Орталығы: Таңбалытас ауылы, Еламан батыр көшесі № 14, Горный орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Таңбалытас ауылы.

34. Избирательный участок № 275.
Центр: село Кастек, улица Караш батыра № 57, Кастекская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Кастек; ферма Бестамак.
35. Избирательный участок № 276.
Центр: село Аккайнар, улица Жамбыла № 12, средняя школа имени Токаш Бокина с дошкольным мини-центром.
В границах: село Аккайнар.
36. Избирательный участок № 277.
Центр: село Шиен, улица Абдикайыма № 2 а, средняя школа села Шиен с Когамшылской начальной школой и пришкольным интернатом.
В границах: сел Шиен, Когамшыл.
37. Избирательный участок № 278.
Центр: село Бесмойнак, средняя школа имени Жангелдина с начальной школой Караарша.
В границах: сел Бесмойнак, Караарша.
38. Избирательный участок № 279.
Центр: село Дегерес, средняя школа имени Оспанхана Аубакирова с начальной школой Булак с дошкольным мини-центром.
В границах: сел Дегерес, Булак.
39. Избирательный участок № 280.
Центр: село Сункар, улица Карасай батыра № 73, Сункарская средняя школа.
В границах: село Сункар; ферма Кенсай.
40. Избирательный участок № 281.
Центр: село Самсы, улица Сарсенбекова без номера, средняя школа имени Телтая Сарсенбекова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Самсы.
41. Избирательный участок № 282.
Центр: село Таргап, улица Алмабая № 27, Таргапская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Таргап.
42. Избирательный участок № 283.
Центр: станция Копа, Копинская основная средняя школа.
В границах: станция Копа.
43. Избирательный участок № 284.
Центр: село Ульгили, улица Жамбыла без номера, Ульгилинская средняя школа с начальной школой Акдала.
В границах: село Ульгили; станция Саз.
44. Избирательный участок № 285.
Центр: село Бериктас, улица Кармысова № 25, Бериктасская средняя школа.
В границах: село Бериктас.
45. Избирательный участок № 286.
Центр: село Актерек, улица Рыскельды № 19, Актерекская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Актерек.
46. Избирательный участок № 287.
Центр: село Жаманты, Жамантинская начальная школа.
В границах: село Жаманты.
47. Избирательный участок № 288.
Центр: село Матыбулак, улица Байтурсынова № 7, Рославльская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: сел Матыбулак, Карабастау.
48. Избирательный участок № 289.
Центр: станция Шилибастау, улица Абая без номера, Шилибастауская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: сел Жартас, Еспе; станция Шилибастау; разъезды: Жайлау, Қызылтан
49. Избирательный участок № 290.
Центр: село Танбалытас, улица Еламан батыра № 14, Горненская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Танбалытас.

50. № 291 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қасымбек ауылы, Тілеукеев көшесі нөмірсіз, Қасымбек орта мектебі.
Шекарасы: Қасымбек ауылы.
51. № 292 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үмбеталы ауылы, Мұсабаев көшесі № 44, Үмбетәлі атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Үмбеталы ауылы.
52. № 293 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шолакқарғалы ауылы, Центральная көшесі № 6, Шолаққарғалы негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Шолаққарғалы ауылы.
53. № 294 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мыңбаев ауылы, Ленин көшесі № 15, Мыңбаев орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Мыңбаев ауылы, көшелер: Абай, Алатау, Алтынсарин, Арықбек, Бальмонт, Бейбітшілік, Бейіспаев, Бірлік, Еламанов, Жамбыл, Жүйріктаев, Жібек жолы, Кәрібаев, Қонаев, Райымбек, Рысқұлов, Сүйінбай, Сүлеймен, Тойбаев, Уәлиханов, Үшқоңыр.
54. № 962 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мыңбаев селосы, Абай көшесі нөмірсіз, Мыңбаев ауылдық ауруханасы.
Шекарасы: Мыңбаев ауылы, көшелер: Ақсу, Амангелді, Асқаров, Әшекеев, Бас батыр, Батыс, Болашақ, Жетісу, Көкбастау, Көксу, Қабанбай батыр, Қазақстан, Қазыбек би, Қарасай батыр, Қарасу, Майлин, Майтөбе, Маметова, Молдағұлова, Наурыз, Наурызбай батыр, Өтеген батыр, Панфилов, Саурық батыр, Сейфуллин, Суықтөбе, Сұңқар, Тәуелсіздік, Төле би, Шығыс, Ынтымақ.
55. № 295 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үнгіртас ауылы, Шәріпов көшесі № 56, Үңгіртас орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Үңгіртас ауылы.
56. № 296 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкқайнар ауылы, Көкқайнар орта мектебі.
Шекарасы: Көкқайнар ауылы; № 1 ферма.
57. № 297 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыбастау ауылы, Школьная көшесі нөмірсіз, Сарыбастау орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Сарыбастау, Ақдала ауылдары; № 2 ферма.
58. № 298 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үлкен ауылы, Үлкен орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Үлкен ауылы.
59. № 299 сайлау учаскесі.
Орталығы: Айдарлы ауылы, Абай көшесі № 30, Айдарлы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Айдарлы ауылы.
60. № 300 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бозой ауылы, Жетісу көшесі № 10, Бозой орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Бозой ауылы.
61. № 301 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ащысу ауылы, Бокин көшесі № 3, Сарытауқұм орта мектебі.
Шекарасы: Ащысу, Қаншеңгел ауылдары.
62. № 302 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазыбек бек станциясы, Мұсаев көшесі № 18, Ұзынағаш орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қазыбек бек станциясы, көшелер: Алтын дән, Алтынсарин, Амангелді, Бакеев, , Жангелді, Жансүгіров, Карбозин, Қазыбек бек, Құртқа, Маметова, Майлин, Мұратбаев, Мұсаев, Райымбек, Молдағұлова, Тоқтарбаев, Теміржолшы, Энергетиктер, Батыс шағын ауданы.

50. Избирательный участок № 291.
Центр: село Касымбек, улица Тилеукеева без номера, Касымбекская средняя школа.
В границах: село Касымбек.
51. Избирательный участок № 292.
Центр: село Умбеталы, улица Мусабаева № 44, средняя школа имени Умбеталы с дошкольным мини-центром.
В границах: село Умбеталы.
52. Избирательный участок № 293.
Центр: село Шолаккаргалы, улица Центральная № 6, Шолаккаргалинская основная средняя школа.
В границах: село Шолаккаргалы.
53. Избирательный участок № 294.
Центр: село Мынбаев, улица Ленина № 15, Мынбаевская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Мынбаев, улицы: Абая, Алатау, Алтынсарина, Арыкбека, Бальмонта, Бейбитшилик, Бейспаева, Бирлик, Еламанова, Жамбыла, Жүйриктаева, Жибек жолы, Карибаева, Кунаева, Райымбека, Рыскулова, Суюнбая, Сулеймена, Тойбаева, Валиханова, Ушконыр.
54. Избирательный участок № 962.
Центр: село Мынбаев, улица Абая без номера, Мынбаевская сельская больница.
В границах: село Мынбаев, улицы: Аксу, Амангелды, Аскарова, Ашекеева, Бас батыра, Батыс, Болашак, Жетису, Кокбастау, Коксу, Кабанбай батыра, Казахстан, Казыбек би, Карасай батыра, Карасу, Майлина, Майтобе, Маметовой, Молдагуловой, Наурыз, Наурызбай батыра, Отеген батыра, Панфилова, Саурык батыра, Сейфуллина, Суыктобе, Сункар, Тауелсиздик, Толе би, Шыгыс, Ынтымак.
55. Избирательный участок № 295.
Центр: село Унгуртас, улица Шарипова № 56, Унгуртасская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Унгуртас.
56. Избирательный участок № 296.
Центр: село Коккайнар, Коккайнарская средняя школа.
В границах: село Коккайнар; ферма № 1.
57. Избирательный участок № 297.
Центр: село Сарыбастау, улица Школьная без номера, Сарыбастауская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: сел Сарыбастау, Акдала; ферма № 2.
58. Избирательный участок № 298.
Центр: село Улкен, Улкенская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Улкен.
59. Избирательный участок № 299.
Центр: село Айдарлы, улица Абая № 30, Айдарлинская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Айдарлы.
60. Избирательный участок № 300.
Центр: село Бозой, улица Жетису № 10, Бозойская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Бозой.
61. Избирательный участок № 301.
Центр: село Ащысу, улица Бокина № 3, Сарытаукумская средняя школа.
В границах: сел Ащысу, Каншенгел.
62. Избирательный участок № 302.
Центр: станция Казыбек бек, улица Мусаева № 18, Узынагашская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: станция Казыбек бек, улицы: Алтын дан, Алтынсарина, Амангельды, Бакеева, западный микрорайон, Жангельды, Жансугурова, Карбозина, Казыбек бека, Куртка, Маметовой, Майлина, Муратбаева, Мусаева, Райымбека, Молдагуловой, Токтарбаева, Темиржолшы, Энергетиков.

63. № 963 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазыбек бек станциясы, Шолпанқұлов көшесі № 5, ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Қазыбек бек станциясы, көшелер: Абай, Әбілхайыр, Абылайхан, Жамбыл, Жандосов, Қазақстан, Уәлиханов, Сейфуллин, Шаткенов, Шолпанқұлов.

63. Избирательный участок № 963.
Центр: станция Казыбек бек, улица Шолпанкулова № 5, сельский дом культуры.
В границах: станция Казыбек бек, улицы: Абая, Абылхайыра, Абылайхана, Жамбыла, Жандосова, Казахстана, Валиханова, Сейфуллина, Шаткенова, Шолпанкулова.