Жамбыл ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 01 қазандағы № 663 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 05 қарашада № 3528 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 05 сәуірдегі № 171 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 05.04.2016 № 171 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Жамбыл ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Жамбыл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 02 шілдедегі "Жамбыл ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 449 қаулысының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 21 шілдедегі № 2776 тіркелген, аудандық "Атамекен" газетінің 2014 жылғы 26 шілдедегі № 30 (5710) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Аудан әкімі аппаратының басшысы Нурпеисов Абзал Еркиновичке осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ермекбаева Гульнара Омирбековнаға жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Далабаев
Жамбыл ауданы Әкімдігінің 2015 жылдың "01" қазандағы "Жамбыл ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 663 қаулысына қосымша
Жамбыл ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі
тәрбие мен оқыту
ұйымдары орналасқан
елді-мекен атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының
атаулары
Мектепке дейінгі тәрбие
мен оқыту
ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі
ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққандағы бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі
ұйымдарында
ата-аналардың бір айға
төлемақы мөлшері
(теңге)
Мемлекеттік балабақшалар
1
Жамбыл ауданы,
Беріктас ауылы
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балбөбек" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Жамбылскому району
Постановление акимата Жамбылского района Алматинской области от 01 октября 2015 года № 663. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 05 ноября 2015 года № 3528. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Алматинской области от 05 апреля 2016 года № 171
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Алматинской области от 05.04.2016 № 171 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Жамбылского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Жамбылскому району.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылского района от 02 июля 2014 года № 449 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Жамбылскому району" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 21 июля 2014 года за № 2776, опубликованного в районной газете "Атамекен" от 26 июля 2014 года за № 30 (5710) ).
3. Возложить на руководителя аппарата акима района Нурпеисова Абзала Еркиновича опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе акимата района.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ермекбаеву Гульнару Омирбековну.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Далабаев
Приложение к постанвлению акимата Жамбылского района от "01" октября 2015 года № 663 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Жамбылскому району"
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Жамбылскому району
Административ-но-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанни-ков организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансиро-вания в дошкольных организа-циях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Государственные детские сады
1
Жамбылский район,
село Бериктас
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Балбөбек" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"

10793
9000
7
Жамбыл ауданы,
Мәтібұлақ ауылы
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәтібұлақ ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
10717
9000
8
Жамбыл ауданы,
Сұраншы батыр ауылы
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сұраншы батыр ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
11290
9000
9
Жамбыл ауданы,
Ұзынағаш ауылы
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Бердіқұлов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
10507
9000
10
Жамбыл ауданы,
Ұзынағаш ауылы
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің " Тұрар Рысқұлов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығы және мектеп жанындағы интернатымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
75
9361
9000
11
Жамбыл ауданы,
Дегерес ауылы
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" "Оспанхан Әубәкіров атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
10822
9000
12
Жамбыл ауданы,
Үңгіртас ауылы
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үңгіртас орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
8483
9000
13
Жамбыл ауданы,
Сарыбастау ауылы
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарыбастау ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
10741
9000
14
Жамбыл ауданы,
Қарасай ауылы
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарасай негізгі орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
9287
9000
15
Жамбыл ауданы,
Самсы ауылы
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Телтай Сәрсенбеков атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
10545
9000
16
Жамбыл ауданы,
Қастек ауылы
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қастек орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
10273
9000
17
Жамбыл ауданы,
Жайсан ауылы
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жайсан орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25

10793
9000
7
Жамбылский район,
село Матибулак
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Матибулак с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
10717
9000
8
Жамбылский район,
село Сураншы батыр
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села "Сураншы батыр с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения
"Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
11290
9000
9
Жамбылский район,
село Саурык батыр
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Саурык батыр с Бирликской начальной школой" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
10507
9000
10
Жамбылский район,
село Узынагаш
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Турара Рыскулова с дошкольным мини- центром и пришкольным интернатом" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
75
9361
9000
11
Жамбылский район,
село Дегерес
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Оспанхана Аубакирова с дошкольным мини- центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
50
10822
9000
12
Жамбылский район,
село Унгуртас
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Унгуртас" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
8483
9000
13
Жамбылский район,
село Сарыбастау
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Сарыбастау с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
50
10741
9000
14
Жамбылский район,
село Карасай
Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа села Карасай с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
9287
9000
15
Жамбылский район,
село Самсы
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Телтая Сарсенбекова с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
50
10545
9000
16
Жамбылский район,
село Кастек
Коммунальное государственное учреждение "Кастекская средняя школа с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
10273
9000
17
Жамбылский район,
село Жайсан
Коммунальное государственное учреждение "Жайсанская средняя школа с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25