Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" №41-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы № 42-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 ақпанда № 3047 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 мамырдағы № 4-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 23.05.2016 № 4-4 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104-бабы 4-тармағының 5) тармақшасына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-1 шешіміне (2014 жылғы 29 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2989 тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтардағы №3 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 17371416 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 3047720 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 36700 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 95200 мың теңге;
трансферттер түсімі 14191796 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5847177 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2947609 мың теңге;
субвенциялар 5397010 мың теңге;
2) шығындар 17639150 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 112475 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 136758 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 24283 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың тенге;

О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 19 декабря 2014 года №41-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2015- 2017 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 09 февраля 2015 года № 42-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 февраля 2015 года № 3047. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 23 мая 2016 года № 4-4
Сноска. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 23.05.2016 № 4-4.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 41-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2014 года № 2989, опубликованного в газете "Енбекшиказах" от 16 января 2015 года № 3) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 17371416 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3047720 тысяч тенге;
неналоговые поступления 36700 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала 95200 тысяч тенге;
поступление трансфертов 14191796 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5847177 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 2947609 тысяч тенге;
субвенции 5397010 тысяч тенге;
2) затраты 17639150 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 112475 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 136758 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 24283 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 380209 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 380209 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Бөлім басшысына (келісім бойынша Жәкеевке Е.И.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгіленген интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 380209 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 380209 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам соблюдения законодательства и бюджету".
4. Возложить на руководителя отдела (по согласованию Жакеев Е.И.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

5. Осы шешім 2015 жылғы 01 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А. Газиева
Аудандық мәслихат
хатшысы Ә. Талқамбаев
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы"Еңбекшіқазақ ауданының 2015-2017 жылдарға арналғанбюджеті туралы №41-1 шешіміне өзгерістеренгізу туралы" № 42-1 шешіміне 1 қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы"19" желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-1 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Еңбекшіқазақ ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
Сыныбы
мың
Ішкі сыныбы Атауы
теңге
1
2
3
4
5
I. Кірістер

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата Газиева А.
Секретарь
районного маслихата Талкамбаев А.
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 09 февраля 2015 года №42-1 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 19 декабря 2014 года №41-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2015-2017 годы"
Приложение 1утвержденное решением Енбекшиказахскогорайонного маслихата от 19 декабря 2014 года №41-1 "О бюджете Енбекшиказахского районана 2015-2017 годы"
Бюджет Енбекшиказахского района на 2015 год
Категория
Сумма
Класс
тысяч
Подкласс
Наименование
тенге
1
2
3
4
5
I. Доходы