Еңбекшіқазақ ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің 2015 жылғы 02 ақпандағы № 2-01 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 25 ақпанда № 3077 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Еңбекшіқазақ ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ахметов Бекет Төлегенұлына жүктелсін.
3. Аудан әкімі аппаратының басшысы Керімбеков Бекен Орынбекұлына осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Ысқақ
Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің 2015 жылғы " 02 " ақпандағы "Еңбекшіқазақ ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 2-01 шешіміне қосымша
Еңбекшіқазақ ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
1. № 127 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Райымбек батыр көшесі № 44, Райымбек атындағы орта мектеп, телефон: 71639.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Горная, Подгорная, Победы, Гражданская, Российская, Трудовая, Вавилов, 8 Март, Уральская, Кавказская, Полевая, Быковского, Мәлкеев, Райымбек батыр, Грибоедов, Строительная, Васильев, Хангелді батыр, Дзержинского, Оразбаев, Пархоменко, Целинная, Щорс, Лазо, Фурманов, Абай № 1-ден № 57-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден № 52-ге дейін (жұп жағы), Әбдиев № 1-ден № 47-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден № 54а-ға дейін (жұп жағы), Тоқатаев № 1-ден № 69-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден № 72-ге дейін (жұп жағы), Әуезов № 1-ден № 13а-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден № 26-ға дейін (жұп жағы), Жаманқараев № 1-ден № 15-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден № 10-ға дейін (жұп жағы), Первомайская № 1-ден № 29-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден № 32а-ға дейін (жұп жағы), Циолковский № 2-ден № 30-ға дейін (жұп жағы); қалтарыстары: 8 Март, Трудовой, Мирный, Братский, Малькеев, Карагачевый, Строительный, Васильев, Дзержинский, Луговой.

Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Енбекшиказахском районе
Решение акима Енбекшиказахского района Алматинской области от 02 февраля 2015 года № 2-01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области от 25 февраля 2015 года № 3077
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Енбекшиказахского района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Енбекшиказахском районе избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Ахметова Бекета Тулегеновича.
3. Возложить на руководителя аппарата акима района Керимбекова Бекена Орынбековича опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата района.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б.Ыскак
Приложение к решению акима Енбекшиказахского района от "02" февраля 2015 года № 2-01 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Енбекшиказахском районе"
Избирательные участки, образованные для проведения голосования и подсчета голосов в Енбекшиказахском районе
1. Избирательный участок № 127.
Центр: город Есик, улица Райымбек батыра № 44, средняя школа имени Райымбек батыра, телефон 71639.
В границах: город Есик, улицы: Горная, Подгорная, Победы, Гражданская, Российская, Трудовая, Вавилова, 8 Марта, Уральская, Кавказская, Полевая, Быковского, Малькеева, Райымбек батыра, Грибоедова, Строительная, Васильева, Ханкельды батыра, Дзержинского, Уразбаева, Пархоменко, Целинная, Щорса, Лазо, Фурманова, Абая с № 1 по № 57 (нечетная сторона), с № 2 по № 52 (четная сторона), Абдиева с № 1 по № 47 (нечетная сторона), с № 2 по № 54а (четная сторона), Токатаева с № 1 по № 69 (нечетная сторона), с № 2 по № 72 (четная сторона), Ауезова с №1 по № 13а (нечетная сторона), с № 2 по № 26 (четная сторона), Жаманкараева с №1 по № 15 (нечетная сторона), с № 2 по № 10 (четная сторона), Первомайская с №1 по № 29 (нечетная сторона), с № 2 по № 32а (четная сторона), Циолковского с № 2 по № 30 (четная сторона), переулки: 8 марта, Трудовой, Мирный, Братский, Малькеева, Карагачевый, Строительный, Васильева, Дзержинского, Луговой.

2. № 128 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 98, Қазақ-түрік лицейі, телефон: 42636.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Куйбышев, Ордженикидзе, Мир, Урицкий, Нұрбаев, Жақыпов, Киров, Чайковского, Суворов, Грушовая, Вишневая, Речная, Стадионная, Циолковский № 1-ден № 31а-ға дейін (тақ жағы), Колхозная, Первомайская № 31-ден № 115-ке дейін (тақ жағы), № 34-тен № 46-ға дейін (жұп жағы), Әуезов № 15-тен № 67-ге дейін (тақ жағы), № 28-ден № 82-ге дейін (жұп жағы), Тоқатаев № 71-ден № 153-ке дейін (тақ жағы), № 74-тен № 114-ке дейін (жұп жағы), Абай № 59-дан № 113-ке дейін (тақ жағы), № 54-тен № 136-ға дейін (жұп жағы), Жаманқараев № 17-ден № 85-ке дейін (тақ жағы), № 12-ден № 86-ға дейін (жұп жағы), Орымбетов № 1-ден № 45-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден № 58-ге дейін (жұп жағы), Әбдиев № 49-дан № 99-ға дейін (тақ жағы), № 56-дан № 106-ға дейін (жұп жағы), Фрунзе № 1-ден № 7-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден № 8-ге дейін (жұп жағы), Алматинская № 96-дан № 160-қа дейін (жұп жағы), Западная № 1-ден № 4а-ға дейін.
3. № 129 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 138, Абылайхан атындағы № 4 орта мектеп, телефон: 41536.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Попов, Чапаев, Кешубаев, Қарсақбайұлы, Лермонтов, Тиккелдиев, Жаманқараев № 87-ден № 129-ға дейін (тақ жағы), № 88-ден № 132-ге дейін (жұп жағы), Әуезов № 69-дан № 105-ке дейін (тақ жағы), № 84-тен № 130-ға дейін (жұп жағы), Тоқатаев № 155-тен № 167-ге дейін (тақ жағы), № 116-дан № 162-ге дейін (жұп жағы), Первомайская № 117-ден № 179-ға дейін (тақ жағы), № 48-ден № 120-ға дейін (жұп жағы), Орымбетов № 47-ден № 91-ге дейін (тақ жағы), № 60-тан № 92-ге дейін (жұп жағы), Әбдиев № 101-ден № 121-ге дейін (тақ жағы), № 108-ден № 136-ға дейін (жұп жағы), Островский № 2-ден № 72-ге дейін (жұп жағы), № 74-тен № 99-ға дейін, Пушкин № 1-ден № 27-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден № 30-ға дейін (жұп жағы), Жамбыл № 1-ден № 31-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден № 30-ға дейін (жұп жағы), Амангелді № 1-ден № 11-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден № 30-ға дейін (жұп жағы), Набережная № 1-ден № 11-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден № 6-ға дейін (жұп жағы), Алматинская № 111-ден № 207-ге дейін (тақ жағы), № 52-ден № 94-ке дейін (жұп жағы), Фрунзе № 9-дан № 65-ке дейін (тақ жағы), № 10-нан № 58-ге дейін (жұп жағы), Абай № 115-тен № 157-ге дейін (тақ жағы), № 138-ден № 170-ке дейін (жұп жағы), Западная № 5-тен № 29-ға дейін (тақ жағы), № 6-дан № 28-ге дейін (жұп жағы), Алтын Адам аллеясы № 1-ден № 21-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден № 36-ға дейін (жұп жағы), Подстанция, Грушовый сад; қалтарыстары: Попов, Абай, Первомайский.

2. Избирательный участок № 128.
Центр: город Есик, улица Абая № 98, Казахско-Турецкий лицей, телефон 42636.
В границах: город Есик, улицы: Куйбышева, Ордженикидзе, Мира, Урицкого, Нурбаева, Жакыпова, Кирова, Чайковского, Суворова, Грушовая, Вишневая, Речная, Стадионная, Циалковского с № 1 по № 31а (нечетная сторона), Колхозная, Первомайская с № 31 по № 115 (нечетная сторона), с № 34 по № 46 (четная сторона), Ауэзова с № 15 по № 67 (нечетная сторона), с № 28 по № 82 (четная сторона), Токатаева с № 71 по № 153 (нечетная сторона), с № 74 по № 114 (четная сторона), Абая с № 59 по № 113 (нечетная сторона), с № 54 по № 136 (четная сторона), Жаманкараева с № 17 по № 85 (нечетная сторона), с № 12 по № 86 (четная сторона), Орымбетова с № 1 по № 45 (нечетная сторона), с № 2 по № 58 (четная сторона), Абдиева с № 49 по № 99 (нечетная сторона), с № 56 по № 106 (четная сторона), Фрунзе с № 1 по № 7 (нечетная сторона), с № 2 по № 8 (четная сторона), Алматинская с № 96 по № 160 (четная сторона), Западная с № 1 по № 4а.
3. Избирательный участок № 129.
Центр: город Есик, улица Абая № 138, средняя школа № 4 имени Абылайхана, телефон 41536.
В границах: город Есик, улицы: Попова, Чапаева, Кешубаева, Карсакбайулы, Лермонтова, Тиккельдиева, Жаманкараева с № 87 по № 129 (нечетная сторона), с № 88 по № 132 (четная сторона), Ауезова с № 69 по №105 (нечетная сторона), с № 84 по № 130 (четная сторона), Токатаева с № 155 по № 167 (нечетная сторона), с № 116 по № 162 (четная сторона), Первомайская с №117 по № 179 (нечетная сторона), с № 48 по № 120 (четная сторона), Орымбетова с № 47 по № 91 (нечетная сторона), с № 60 по № 92 (четная сторона), Абдиева с № 101 по № 121 (нечетная сторона), с № 108 по № 136 (четная сторона), Островского с № 2 по № 72 (четная сторона), с № 74 по № 99, Пушкина с № 1 по № 27 (нечетная сторона), с № 2 по № 30 (четная сторона), Жамбыла с № 1 по № 31 (нечетная сторона), с № 2 по № 30 (четная сторона), Амангельды с № 1 по № 11 (нечетная сторона), с № 2 по № 30 (четная сторона), Набережная с № 1 по № 11 (нечетная сторона), с № 2 по № 6 (четная сторона), Алматинская с № 111 по № 207 (нечетная сторона), с № 52 по № 94 (четная сторона), Фрунзе с № 9 по № 65 (нечетная сторона), с № 10 по № 58 (четная сторона), Абая с № 115 по № 157 (нечетная сторона), с № 138 по № 170 (четная сторона), Западная с № 5 по № 29 (нечетная сторона), с № 6 по № 28 (четная сторона), Алтын Адам аллеясы с № 1 по № 21 (нечетная сторона), с № 2 по № 36 (четная сторона), Подстанция, Грушовый сад; переулки: Попова, Абая, Первомайский.

4. № 130 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 231, Р.Тоқатаев атындағы орта мектеп, телефон: 40522.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Аманбаев, Чехов, Кошевого, Крупской, Омская, Ломоносов, Островского № 1-ден № 73-ке дейін (тақ жағы), Амангелді № 13-тен № 95-ке дейін (тақ жағы), № 32-ден № 104-ке дейін (жұп жағы), Әуезов № 107-ден № 181-ге дейін (тақ жағы), № 132-ден № 210-ға дейін (жұп жағы), Абай № 159-дан № 247-ге дейін (тақ жағы), № 172-ден № 266-ға дейін (жұп жағы), Жаманқараев № 131-ден № 193-ке дейін (тақ жағы), № 134-тен № 210-ға дейін (жұп жағы), Әбдиев № 121а-дан № 139-ға дейін (тақ жағы), № 138-ден № 204а-ға дейін (жұп жағы), Пушкин № 27а-дан № 55-ке дейін (тақ жағы), № 32-ден № 44-ке дейін (жұп жағы), Тоқатаев № 169-дан № 253-ке дейін (тақ жағы), № 164-тен № 252-ге дейін (жұп жағы), Жамбыл № 33-тен № 47-ге дейін (тақ жағы), № 32-ден № 50-ге дейін (жұп жағы), Орымбетов № 93-тен № 171-ге дейін (тақ жағы), № 94-тен № 158-ге дейін (жұп жағы), Иссыкская № 2-ден № 16-ға дейін, Чернышевский № 21-ден № 81-ге дейін (тақ жағы), № 16-дан № 90-ға дейін (жұп жағы), Матросов № 19-дан № 85-ке дейін (тақ жағы), № 20а-дан № 76-ға дейін (жұп жағы), Первомайская № 181-ден № 201-ге дейін (тақ жағы), № 122-ден № 154-ке дейін (жұп жағы), Набережная № 13-тен № 95-ке дейін (тақ жағы), № 8-тен № 94-ке дейін (жұп жағы), Тохтабаев № 1-ден № 41-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден № 42-ге дейін (жұп жағы); Жамбыл даңғылы № 2-ден № 42-ге дейін (жұп жағы); қалтарыс Набережный.
5. № 131 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 318, аудандық Мәдениет үйі, телефон: 72801, 72101.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Мәметова, Амурская, Северная, Әбдиев № 141-ден № 203-ке дейін (тақ жағы), № 206-дан № 224-ке дейін (жұп жағы), Орымбетов № 173-тен № 215-ке дейін (тақ жағы), № 160-тан № 220-ға дейін (жұп жағы), Жаманқараев № 195-тен № 237-ге дейін (тақ жағы), № 212-ден № 238-ге дейін (жұп жағы), Абай № 249-дан № 277-ге дейін (тақ жағы), № 268-ден № 318-ге дейін (жұп жағы), Тоқатаев № 255-тен № 289-ға дейін (тақ жағы), № 254-тен № 280-ге дейін (жұп жағы), Мечников № 3-тен № 48-ге дейін, Тохтабаев № 44-тен № 62-ге дейін (жұп жағы), Амангелді № 106-дан № 150-ге дейін (жұп жағы), Торговая № 11-ден № 31-ге дейін (тақ жағы), № 12-ден № 32-ге дейін (жұп жағы), Құмаров № 11-ден № 59-ға дейін (тақ жағы), № 10-нан № 58-ге дейін (жұп жағы); Жамбыл даңғылы № 1-ден № 47-ге дейін (тақ жағы).
6. №132 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 320, Есік гуманитарлық-экономикалық колледжі, телефон: 73200, 73232.

4. Избирательный участок № 130.
Центр: город Есик, улица Абая № 231, средняя школа имени Р.Токатаева, телефон 40522.
В границах: город Есик, улицы: Аманбаева, Чехова, Кошевого, Крупской, Омская, Ломоносова, Островского с № 1 по № 73 (нечетная сторона), Амангельды с № 13 по № 95 (нечетная сторона), с № 32 по № 104 (четная сторона), Ауэзова с № 107 по № 181 (нечетная сторона),с № 132 по № 210 (четная сторона), Абая с № 159 по № 247 (нечетная сторона), с № 172 по № 266 (четная сторона), Жаманкараева с № 131 по № 193 (нечетная сторона), с № 134 по № 210 (четная сторона), Абдиева с № 121а по № 139 (нечетная сторона), с № 138 по № 204а (четная сторона), Пушкина с № 27а по № 55 (нечетная сторона), с № 32 по № 44 (четная сторона), Токатаева с № 169 по № 253 (нечетная сторона), с № 164 по № 252 (четная сторона), Жамбыла с № 33 по № 47 (нечетная сторона), с № 32 по № 50 (четная сторона), Орымбетова с № 93 по № 171 (нечетная сторона), с № 94 по № 158 (четная сторона), Иссыкская с № 2 по № 16, Чернышевского с № 21 по № 81 (нечетная сторона), с № 16 по № 90 (четная сторона), Матросова с № 19 по № 85 (нечетная сторона), с № 20а по № 76 (четная сторона), Первомайская с №181 по № 201 (нечетная сторона), с № 122 по № 154 (четная сторона), Набережная с № 13 по № 95 (нечетная сторона), с № 8 по № 94 (четная сторона), Тохтабаева с № 1 по № 41 (нечетная сторона), с № 2 по № 42 (четная сторона); проспект Жамбыла с № 2 по № 42 (четная сторона); переулок Набережный.
5. Избирательный участок № 131.
Центр: город Есик, улица Абая № 318, районный Дом культуры, телефон: 72801, 72101.
В границах: города Есик, улицы: Маметовой, Амурская, Северная, Абдиева с № 141 по № 203 (нечетная сторона), с № 206 по № 224 (четная сторона), Орымбетова с № 173 по № 215 (нечетная сторона), с № 160 по № 220 (четная сторона), Жаманкараева с № 195 по № 237 (нечетная сторона), с № 212 по № 238 (четная сторона), Абая с № 249 по № 277 (нечетная сторона), с № 268 по № 318 (четная сторона), Токатаева с № 255 по № 289 (нечетная сторона), с № 254 по № 280 (четная сторона), Мечникова с № 3 по № 48, Тохтабаева с № 44 по № 62, Амангельды с № 106 по № 150 (четная сторона), Торговая с № 11 по № 31 (нечетная сторона),с № 12 по № 32 (четная сторона), Кумарова с № 11 по № 59 (нечетная сторона), с № 10 по № 58 (четная сторона); проспект Жамбыла с № 1 по № 47 (нечетная сторона).
6. Избирательный участок № 132.
Центр: город Есик, улица Абая № 320, Есикский гуманитарно-экономический колледж, телефон: 73200, 73232.

Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Ардагер, Болашақ, Ынтымақ, Желтоқсан, Абай № 320-дан № 328-ге дейін (жұп жағы), Орымбетов № 216; № 2 ықшам ауданы, № 4 ықшам ауданы.
7. № 133 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Ысқақ көшесі № 86, Есік электр жүйелері кәсіпорны әкімшілік ғимараты, телефон: 70000.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Ысқақ, Амангелді № 97-ден № 143-ке дейін (тақ жағы), № 144 үй, Набережная № 97-ден № 157-ге дейін (тақ жағы), № 96-дан № 144-ке дейін (жұп жағы), Торговая № 3-тен № 9б-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден № 10-ға дейін (жұп жағы), Құмаров № 1-ден № 9а-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден № 8-ге дейін (жұп жағы), Иссыкская № 17-ден № 28-ге дейін, Уәлиханов № 11, № 11б, № 20, № 21, № 22, № 24, № 26 а, № 29; № 3 ықшам аудан.
8. № 134 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Алматинская көшесі № 37, Қаныш Сәтпаев атындағы орта мектеп, телефон: 76572.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Колесник, Әбдіров, Тохтаров, Қошқарбаев, Менделеев, Малая, Волжская, Гайдар, Гоголь, Байкал, Одесса, Арычная, Таубөктері, Самал, Достык, Наурыз, Алтын Адам аллеясы № 23-тен № 117-ге дейін (тақ жағы), № 38-ден № 122-ге дейін (жұп жағы), Крымская № 1-ден № 24-ке дейін, Астана № 1-ден № 105-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден № 136-ға дейін (жұп жағы), Алматинская № 25-тен № 113-ке дейін (тақ жағы), № 4-тен № 50-ге дейін (жұп жағы), Киевская № 1-ден № 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден № 10-ға дейін (жұп жағы), Космонавтов № 2-ден № 22-ге дейін (жұп жағы), Матросов № 1-ден № 17-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден № 20-ға дейін (жұп жағы), Чернышевский № 1-ден № 19-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден № 14-тен (жұп жағы), Островский № 1-ден № 73-ке дейін (тақ жағы); Новостройка 1, Новостройка 2; қалтарыстары: Глубинный, Волжский, Гастелло, Гайдар, Украина, Зеленый, Одесса, Киевский № 1-ден № 10-ға дейін, Западный, Алматинский, Байкальский.
9. № 135 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Талғар көшесі № 5, Есік кәсіптік-техникалық колледжі, телефон: 75083.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Некрасов, Крылов, Степная, Калинин, Коммунальная, Сейфуллин, Талгарская, Панфилов, Жұмабаев, Жароков, Майлин, Зазулин, Молдағұлова, Спортивная, Малокрымская, Юбилейная, Төле би, Қазыбек би, Әйтеке би, Бәйтерек, Уәлиханов № 1-ден № 10-ға дейін, № 12, № 13, № 14, Астана № 107-ден № 153-ке дейін (тақ жағы), № 138-ден № 154-ке дейін (жұп жағы), Киевская № 11-ден № 93-ке дейін (тақ жағы), № 12-ден № 92-ге дейін (жұп жағы), Алтын Адам аллеясы № 119-дан № 159-ға дейін (тақ жағы), № 124-тен № 152-ге дейін (жұп жағы), Алматинская № 1-ден № 23-ке дейін (тақ жағы), № 2 үй, Космонавтов № 1-ден № 21-ге дейін (тақ жағы), Крымская № 25-тен № 59-ға дейін (тақ жағы), № 26-дан № 58-ге дейін (жұп жағы); қалтарыстары: Юбилейный, Водопроводный, Крымский.

В границах: город Есик, улицы: Ардагер, Болашак, Ынтымак, Желтоксан, Абая с № 320 по № 328 (четная сторона), Орымбетова № 216; микрорайон № 2, микрорайон № 4.
7. Избирательный участок № 133.
Центр: город Есик, улица Ыскак № 86, административное здание Есикского предприятия электрических сетей, телефон 70000.
В границах: город Есик, улицы: Ыскак, Амангельды с № 97 по № 143, (нечетная сторона), дом № 144, Набережная с № 97 по № 157 (нечетная сторона), с № 96 по № 144 (четная сторона), Торговая с № 3 по № 9б (нечетная сторона), с № 2 по № 10 (четная сторона), Кумарова с № 1 по № 9а (нечетная сторона), с № 2 по № 8 (четная сторона), Иссыкская с № 17 по № 28, Валиханова № 11, № 11б, № 20, № 21, № 22, № 24, № 26а, № 29. Микрорайон № 3.
8. Избирательный участок № 134.
Центр: город Есик, улица Алматинская № 37, средняя школа имени Каныша Сатпаева, телефон 76572.
В границах: город Есик, улицы: Колесника, Абдирова, Тохтарова, Кошкарбаева, Менделеева, Малая, Волжская, Гайдара, Гоголя, Байкальская, Одесская, Арычная, Таубоктеры, Самал, Достык, Наурыз, Алтын Адам аллеясы с № 23 по № 117 (нечетная сторона), с № 38 по № 122 (четная сторона), Крымская с № 1 по № 24, Астана с № 1 по № 105 (нечетная сторона), с № 2 по № 136 (четная сторона), Алматинская с № 25 по № 113 (нечетная сторона), с № 4 по № 50 (четная сторона), Киевская с № 1 по № 9 (нечетная сторона), с № 2 по № 10 (четная сторона), Космонавтов с № 2 по № 22 (четная сторона), Матросова с № 1 по № 17 (нечетная сторона), с № 2 по № 20 (четная сторона),Чернышевского с № 1 по № 19 (нечетная сторона), с № 2 по № 14 (четная сторона), Островского с № 1 по № 73 (нечетная сторона); Новостройка 1, Новостройка 2; переулки: Глубинный, Волжский, Гастелло, Гайдара, Украинский, Зеленый, Одесский, Киевский с № 1 по № 10, Западный, Алматинский, Байкальский.
9. Избирательный участок № 135.
Центр: город Есик, улица Талгарская № 5, Есикский профессионально-технический колледж, телефон: 75083.
В границах: город Есик, улицы: Некрасова, Крылова, Степная, Калинина, Коммунальная, Сейфуллина, Талгарская, Панфилова, Жумабаева, Жарокова, Майлина, Зазулина, Молдагуловой, Спортивная, Малокрымская, Юбилейная, Толе би, Казыбек би, Айтеке би, Байтерек, Валиханова с № 1 по № 10, № 12, № 13, № 14, Астана с № 107 по № 153 (нечетная сторона), с № 138 по № 154 (четная сторона), Киевская с № 11 по № 93 (нечетная сторона), с № 12 по № 92 (четная сторона), Алтын Адам аллеясы с № 119 по № 159 (нечетная сторона), с № 124 по № 152 (четная сторона), Алматинская с № 1 по № 23 (нечетная сторона), дом № 2, Космонавтов с № 1 по № 21 (нечетная сторона), Крымская с № 25 по № 59 (нечетная сторона), с № 26 по № 58 (четная сторона); переулки: Юбилейный, Водопроводный, Крымский.

10. № 136 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ават ауылы, Абылайхан көшесі нөмірсіз, Мәдениет үйі, телефон: 64241.
Шекарасы: Ават ауылы, Алматы трамвай-троллейбус басқармасының саяжай қоғамдастықтары: Солнечная поляна, Бағдаршам.
11. № 137 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақши ауылы, Бөлек батыр көшесі № 47, Ақши орта мектеп, телефон: 22236.
Шекарасы: Ақши ауылы, Саз ауылы.
12. № 138 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақши ауылдық округінің Қайрат ауылы, Түрікпен көшесі № 4, Қайрат негізгі орта мектебі, телефон: 27564.
Шекарасы: Ақши ауылдық округінің Қайрат ауылы, Сүт-тауарлы фермасы.
13. № 139 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазатком ауылы, Ошақбай көшесі №13, Қазатком негізгі орта мектебі, телефон: 27552.
Шекарасы: Қазатком ауылы, Жарсу учаскесі.
14. № 140 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылшарық ауылы, Мақсұтов көшесі №15, М.Әуезов атындағы орта мектеп, телефоны: 977591.
Шекарасы: Қызылшарық ауылы, Диқан ауылы, Ақбаз учаскесі.
15. № 141 сайлау учаскесі.
Орталығы: Асы ауылдық округінің Қайрат ауылы, Ж.Салеева көшесі № 2, И.Саттаров атындағы орта мектеп, телефон: 950651.
Шекарасы: Асы ауылдық округінің Қайрат ауылы.
16. № 142 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңашаруа ауылы, Одаманов көшесі нөмірсіз, Жаңашаруа орта мектебі, телефон: 950435.
Шекарасы: Жаңашаруа ауылы, Қонаев атындағы Үлкен Алматы каналының учаскесі.
17. № 143 сайлау учаскесі.
Орталығы: Асысаға ауылы, Үшпаев көшесі нөмірсіз, Қабылов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон: 950584.
Шекарасы: Асысаға ауылы, Таусүгір ауылы, Сарытау ауылы, мал шаруашылық кешені.
18. № 144 сайлау учаскесі.
Орталығы: Балтабай ауылы, Школьная көшесі нөмірсіз, Балтабай орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон: 50346.
Шекарасы: Балтабай ауылы, Сүт-тауарлы фермасы № 1, Сүт-тауарлы фермасы № 2, саяжай қоғамдастықтары: Прометей, Надежда.
19. № 145 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бірлік ауылы, Мелиоратор көшесі № 1, Үлкен Алматы каналы учаскесінің кеңсесі, телефон: 50442.
Шекарасы: Бірлік ауылы.
20. № 146 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтоғай ауылы, Школьная көшесі № 1, Еңбек орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон: 54344.
Шекарасы: Ақтоғай ауылы, Еңбек ауылы.
21. № 147 сайлау учаскесі.
Орталығы: Өрнек ауылы, Жарылғап көшесі № 26, Өрнек бастауыш мектебі, телефон: 20128.
Шекарасы: Өрнек ауылы.
22. № 148 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақбастау ауылы, Центральная көшесі № 15, Ақбастау орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон: 33399.
Шекарасы: Ақбастау ауылы.

10. Избирательный участок № 136.
Центр: село Ават, улица Абылайхана без номера, Дом культуры, телефон: 64241.
В границах: село Ават, садоводческие общества Алматинского трамвайно-троллейбусного управления: Солнечная поляна, Багдаршам.
11. Избирательный участок № 137.
Центр: село Акши, улица Болек батыра № 47, Акшийская средняя школа, телефон: 22236.
В границах: село Акши, село Саз.
12. Избирательный участок № 138.
Центр: село Кайрат Акшийского сельского округа, улица Туркпена № 4, Кайратская основная средняя школа, телефон: 27564.
В границах: село Кайрат Акшийского сельского округа, Молочно-товарная ферма.
13. Избирательный участок № 139.
Центр: село Казатком, улица Ошакбая № 13, Казаткомская основная средняя школа, телефон: 27552.
В границах: село Казатком, участок "Жарсу".
14. Избирательный участок № 140.
Центр: село Кызылшарык, улица Максутова № 15, средняя школа имени М.Ауэзова, телефон: 977591.
В границах: село Кызылшарык, село Дихан, участок "Акбаз".
15. Избирательный участок № 141.
Центр: село Кайрат Асинского сельского округа, улица Ж.Салеевой № 2, средняя школа имени И.Саттарова, телефон: 950651.
В границах: село Кайрат Асинского сельского округа.
16. Избирательный участок № 142.
Центр: село Жанашаруа, улица Одаманова без номера, Жанашаруинская средняя школа, телефон: 950435.
В границах: село Жанашаруа, участок Большого Алматинского Канала имени Конаева.
17. Избирательный участок №143.
Центр: село Асысага, улица Ушпаева без номера, средняя школа имени Т.Кабылова с дошкольным мини-центром, телефон: 950584.
В границах: село Асысага, село Таусугур, село Сартау, Животноводческий комплекс.
18. Избирательный участок № 144.
Центр: село Балтабай, улица Школьная без номера, Балтабайская средняя школа с дошкольным мини-центром, телефон: 50346.
В границах: село Балтабай, Молочно-товарная ферма № 1, Молочно-товарная ферма № 2, садоводческие общества: Прометей, Надежда.
19. Избирательный участок № 145.
Центр: село Бирлик, улица Мелиораторная № 1, офис участка Большого Алматинского Канала, телефон: 50442.
В границах: село Бирлик.
20. Избирательный участок № 146.
Центр: село Актогай, улица Школьная № 1, Енбекская средняя школа с дошкольным мини-центром, телефон: 54344.
В границах: село Актогай, село Енбек.
21. Избирательный участок № 147.
Центр: село Орнек, улица Жарылгапа № 26, Орнекская начальная школа, телефон: 20128.
В границах: село Орнек.
22. Избирательный участок № 148.
Центр: село Акбастау, улица Центральная № 15, Акбастауская средняя школа с дошкольным мини-центром, телефон: 33399.
В границах: село Акбастау.

23. № 149 сайлау учаскесі.
Орталығы: Күш ауылы, Ленин көшесі № 1, фельдшерлік акушерлік пункті, телефон: 39242.
Шекарасы: Күш ауылы, Кордон Күш бұрылысы.
24. № 150 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бөлек ауылы, Достық көшесі нөмірсіз, М.Горький атындағы орта мектеп, телефон: 57359.
Шекарасы: Бөлек ауылы, Бөлек ауылдық округінің саяжай қоғамдастықтары.
25. № 151 сайлау учаскесі.
Орталығы: Әймен ауылы, Ленин көшесі № 225, Әймен орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон: 21055.
Шекарасы: Әймен ауылы.
26. № 152 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарасай ауылы, Гагарин көшесі № 1, Абай атындағы орта мектеп, телефон: 57649.
Шекарасы: Қарасай ауылы.
27. № 153 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бәйдібек би ауылы, Балағазыұлы көшесі № 2, Н.Островский атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон: 56332.
Шекарасы: Бәйдібек би ауылы, көшелер: Балағазыұлы, Зорманов, Мир, Панфилов, Жақыпов, Зазулин, Олжаболатов, Садовая, Сейфуллин, Шевченко, Ключевая, Васильев, Рысқұлов, Терешкова, Алмабеков, Байболов № 1-ден № 211-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден № 154-ке дейін (жұп жағы); подстанция.
28. № 154 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бәйдібек би ауылы, Байболов көшесі № 244, Т.Әубәкіров атындағы орта мектеп-мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон: 56987.
Шекарасы: Бәйдібек би ауылы, көшелер: Сибирская, Оразбеков, Гагарин, Северная, Победа, Подгорная, Виноградная, Космодемьянская, Акбуюмов, Сыдықов, Фурманов, Комсомольская, 1 Май, Арычная, Байболов № 213-тен № 397-ге дейін (тақ жағы), № 160-тан № 366-ға дейін (жұп жағы); Сүт-тауарлы фермасы; қалтарыстары: Восточный, 8 Март.
29. № 155 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңашар ауылы, Кузиев көшесі № 71, Т.Рысқұлов атындағы орта мектеп, телефон: 28520.
Шекарасы: Жаңашар ауылы, саяжай қоғамдастықтары: Машиностроитель, Асфа.
30. № 156 сайлау учаскесі.
Орталығы: Космос ауылы, Школьная көшесі № 13, І.Жансүгіров атындағы орта мектеп– мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон: 25148.
Шекарасы: Космос ауылы.
31. № 157 сайлау учаскесі.
Орталығы: Базаркелді ауылы, Центральная көшесі № 33, Базаркелді бастауыш мектебі, телефон: 24478.
Шекарасы: Базаркелді ауылы.
32. № 158 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ащыбұлақ ауылы, Бубенцов көшесі нөмірсіз, А.Н.Бубенцов атындағы орта мектеп– мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон: 979186.
Шекарасы: Ащыбұлақ ауылы.
33. № 159 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазақстан ауылы, Қайыпов көшесі № 8, Ж.Қайыпов атындағы орта мектеп, телефон: 979695.
Шекарасы: Қазақстан ауылы.
34. № 160 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қайыпов ауылы, Дарханбаев көшесі № 4, Қазақстан орта мектебі, телефон: 979628.
Шекарасы: Қайыпов ауылы.

23. Избирательный участок № 149.
Центр: село Куш, улица Ленина № 1, фельшерский акушерский пункт, телефон: 39242.
В границах: село Куш, поворот Кордон Кушевский.
24. Избирательный участок № 150
Центр: село Болек, улица Достык без номера, средняя школа имени М.Горького, телефон: 57359.
В границах: село Болек, садоводческие общества Болекского сельского округа.
25. Избирательный участок № 151.
Центр: село Аймен, улица Ленина № 225, Айменская средняя школа с дошкольным мини-центром, телефон: 21055.
В границах: село Аймен.
26. Избирательный участок № 152.
Центр: село Карасай, улица Гагарина № 1, средняя школа имени Абая, телефон: 57649.
В границах: село Карасай.
27. Избирательный участок № 153.
Центр: село Байдибек бия, улица Балагазыулы № 2, средняя школа имени Н.Островского с дошкольным мини-центром, телефон: 56332.
В границах: село Байдибек бия, улицы: Балагазыулы, Зорманова, Мира, Панфилова, Жакупова, Зазулина, Олжабулатова, Садовая, Сейфуллина, Шевченко, Ключевая, Васильева, Рыскулова, Терешковой, Алмабекова, Байболова с № 1 по № 211 (нечетная сторона), с № 2 по № 154 (четная сторона); подстанция.
28. Избирательный участок № 154.
Центр: село Байдибек бия, улица Байболова № 244, средняя школа имени Т.Аубакирова с дошкольным мини-центром, телефон: 56987.
В границах: село Байдибек бия, улицы: Сибирская, Оразбекова, Гагарина, Северная, Победа, Подгорная, Виноградная, Космодемьянской, Акбуюмова, Сыдыкова, Фурманова, Комсомольская, 1 Мая, Арычная, Байболова с № 213 по № 397 (нечетная сторона), с № 160 по № 366 (четная сторона); Молочно-товарная ферма; переулки: Восточный, 8 Марта.
29. Избирательный участок № 155.
Центр: село Жанашар, улица Кузиева № 71, средняя школа имени Т.Рыскулова, телефон: 28520.
В границах: село Жанашар, садоводческие общества: Машиностроитель, Асфа.
30. Избирательный участок № 156.
Центр: село Космос, улица Школьная № 13, средняя школа имени И.Жансугурова с дошкольным мини-центром, телефон: 25148.
В границах: село Космос.
31. Избирательный участок № 157.
Центр: село Базаркельды, улица Центральная № 33, Базаркелдинская начальная школа, телефон: 24478.
В границах: село Базаркельды.
32. Избирательный участок № 158.
Центр: село Ащибулак, улица Бубенцова без номера, средняя школа имени А.Н.Бубенцова с дошкольным мини-центром, телефон: 979186.
В границах: село Ащибулак.
33. Избирательный участок № 159.
Центр: село Казахстан, улица Каипова № 8, средняя школа имени Ж.Каипова, телефон: 979695.
В границах: село Казахстан.
34. Избирательный участок № 160.
Центр: село Каипова, улица Дарханбаева № 4, Казахстанская средняя школа, телефон: 979628.
В границах: село Каипова.

35. № 161 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаражота ауылы, Иманов көшесі № 20, Б.Момышұлы атындағы орта мектеп, телефон: 951038.
Шекарасы: Қаражота ауылы, мал жайылымы учаскелері: Ақтұма, Бабатоған, Торғай, Дайырсаз, Сарыбас.
36. № 162 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыбұлақ ауылы, Вихрев көшесі № 11, Сарыбұлақ орта мектебі, телефон: 951069.
Шекарасы: Сарыбұлақ ауылы, учаскелері: Бесбаз, Диірмен, Жалалбаз.
37. № 163 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтоған ауылы, Абай көшесі № 31, Ақтоған орта мектебі, телефон: 951151.
Шекарасы: Ақтоған ауылы, "Куликовка" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; мал жайылым учаскелері: Шұбайбаз, Шадайбаз, Қымызбаз.
38. № 164 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаракемер ауылы, Тастанбеков көшесі № 11, Қ.Орымбетов атындағы орта мектебі, телефон: 49068.
Шекарасы: Қаракемер ауылы.
39. № 165 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талдыбұлақ ауылы, Жаманқараев көшесі нөмірсіз, Талдыбұлақ орта мектеп– мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон: 21106.
Шекарасы: Талдыбұлақ ауылы, Сатай ауылы.
40. № 166 сайлау учаскесі.
Орталығы: Достық ауылы, Кенжебаев көшесі № 10, Қаратұрық орта мектебі, телефон: 974506.
Шекарасы: Достық ауылы, Лавар ауылы, Сүт-тауарлы фермасы.
41. № 167 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаратұрық ауылы, Калинин көшесі № 10, А.Саттаров атындағы орта мектеп, телефон: 975136.
Шекарасы: Қаратұрық ауылы.
42. № 168 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ащысай ауылы, Уәлиханов көшесі нөмірсіз, Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп– мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон: 973321.
Шекарасы: Ащысай ауылы, Сүт-тауарлы фермасы, Дөнқара мал жайылым учаскесі.
43. № 169 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тауқаратұрық ауылы, Самсыбеков көшесі № 1, Таусүгір орта мектебі, телефон : 951399.
Шекарасы: Тауқаратұрық ауылы, Мелиоратор ауылы, Борандысу мал жайылым учаскесі.
44. № 170 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көктөбе ауылы, Нұрманбетов көшесі № 55 а, Көктөбе орта мектеп– мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон: 74087.
Шекарасы: Көктөбе ауылы.
45. № 171 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылжар ауылы, Жандосов көшесі нөмірсіз, О.Жандосов атындағы орта мектеп, телефон: 52339.
Шекарасы: Қызылжар ауылы.
46. № 172 сайлау учаскесі.
Орталығы: Төле би ауылы, Ленин көшесі № 22, Төле би атындағы орта мектеп– мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон: 53665.
Шекарасы: Төле би ауылы.
47. № 173 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алмалы ауылы, Шорманов көшесі № 2, И.Шорманов атындағы орта мектеп– мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон: 59385.
Шекарасы: Алмалы ауылы.
48. № 174 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қорам ауылы, Зарватов көшесі № 46, Қорам орта мектебінің спорт залы, телефон: 976430.

35. Избирательный участок № 161.
Центр: село Каражота, улица Иманова № 20, средняя школа имени Б.Момышулы, телефон: 951038.
В границах: село Каражота, отгонные участки: Актума, Бабатоган, Торгай, Дайырсаз, Сарыбас.
36. Избирательный участок № 162.
Центр: село Сарыбулак, улица Вихрева № 11, Сарыбулакская средняя школа, телефон: 951069.
В границах: село Сарыбулак, участки: Бесбаз, Диирмен, Жалалбаз.
37. Избирательный участок № 163.
Центр: село Актоган, улица Абая № 31, Актоганская средняя школа, телефон: 951151.
В границах: село Актоган, товарищество с ограниченной ответственностью "Куликовка"; отгонные участки: Шубайбаз, Шадайбаз, Кымызбаз.
38. Избирательный участок № 164.
Центр: село Каракемер, улица Тастанбекова № 11, средняя школа имени К.Орымбетова, телефон: 49068.
В границах: село Каракемер.
39. Избирательный участок № 165.
Центр: село Талдыбулак, улица Жаманкараева без номера, Талдыбулакская средняя школа с дошкольным мини-центром, телефон: 21106.
В границах: село Талдыбулак, село Сатай.
40. Избирательный участок № 166.
Центр: село Достык, улица Кенжебаева № 10, Каратурыкская средняя школа, телефон: 974506.
В границах: село Достык, село Лавар, Молочно-товарная ферма.
41. Избирательный участок № 167.
Центр: село Каратурык, улица Калинина № 10, средняя школа имени А.Саттарова, телефон: 975136.
В границах: село Каратурык.
42. Избирательный участок № 168.
Центр: село Ащисай, улица Валиханова без номера, средняя школа имени Ш.Валиханова с дошкольным мини-центром, телефон: 973321.
В границах: село Ащисай, Молочно-товарная ферма, отгонный участок Донкара.
43. Избирательный участок № 169.
Центр: село Таукаратурык, улица Самсыбекова № 1, Таусугурская средняя школа, телефон: 951399.
В границах: село Таукаратурык, село Мелиоратор, отгонный участок Борандысу.
44. Избирательный участок № 170.
Центр: село Коктобе, улица Нурманбетова № 55 а, Коктобинская средняя школа с дошкольным мини-центром, телефон: 74087.
В границах: село Коктобе.
45. Избирательный участок № 171.
Центр: село Кызылжар, улица Жандосова без номера, средняя школа имени О.Жандосова, телефон: 52339.
В границах: село Кызылжар.
46. Избирательный участок № 172.
Центр: село Толе би, улица Ленина № 22, средняя школа имени Толе би с дошкольным мини-центром, телефон: 53665.
В границах: село Толе би.
47. Избирательный участок № 173.
Центр: село Алмалы, улица Шорманова № 2, средняя школа имени И.Шорманова с дошкольным мини-центром, телефон: 59385.
В границах: село Алмалы.
48. Избирательный участок № 174.
Центр: село Корам, улица Зарватова № 46, спортзал Корамской средней школы, телефон: 976430.

Шекарасы: Қорам ауылы, көшелер: Шымболатов, Тойбеков, Зарватов, Беспаев, 1 Май, Октябрь, Темірқұлов, Комсомол, Заречная, 8 Март № 1-ден № 7-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден № 6-ға дейін (жұп жағы), Дулятов № 1-ден № 15-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден № 16-ға дейін (жұп жағы), Арзиев № 1-ден № 15-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден № 14-ке дейін (жұп жағы); № 1 ықшам ауданы.
49. № 175 сайлау учаскесі.
Орталығылы: Қорам ауылы, Зарватов көшесі № 46, Қорам орта мектебінің акт залы, телефон: 976430.
Шекарасы: Қорам ауылы, көшелер: Уәлиханов, Саутахун, Абай, Гаитов, Жамбыл, Розыбакиев, Жандосов, Қайыпов, Тайыров, Иманов, 8 Март № 9-дан № 13-ке дейін (тақ жағы), № 8-ден № 12-ге дейін (жұп жағы), Дулятов № 17-ден № 31-ге дейін (тақ жағы), № 18-ден № 32-ге дейін (жұп жағы), Арзиев № 17-ден № 169-ға дейін (тақ жағы), № 16-дан № 168-ге дейін (жұп жағы); Сүт-тауарлы фермасы № 2; № 2 ықшам ауданы.
50. № 176 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қырбалтабай ауылы, Алтынсарин көшесі № 3, Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп, телефон: 53225.
Шекарасы: Қырбалтабай ауылы, Қайнар ауылы.
51. № 177 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шалқар ауылы, Жамбыл көшесі № 3, Құрөзек негізгі орта мектебі, телефон: 24220.
Шекарасы: Ақжал ауылы, Шалқар ауылы.
52. № 178 сайлау учаскесі.
Орталығы: Екпенді ауылы, Набережная көшесі № 14, Екпенді негізгі орта мектебі, телефон: 20118.
Шекарасы: Екпенді ауылы.
53. № 179 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазтай Ұлтарақов ауылы, Сәтпаев көшесі № 5, Масақ орта мектебі, телефон: 943074.
Шекарасы: Қазтай Ұлтарақов ауылы, Қызыл баз учаскесі, "Шелек" станциясы, теміржол разьездері.
54. № 180 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нұрлы ауылы, Жангелдин көшесі № 7, Нұрлы орта мектебі телефон: 971844.
Шекарасы: Нұрлы ауылы.
55. № 181 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бәйтерек ауылы, Школьная көшесі № 51, Әл-Фараби атындағы орта мектептің спорт залы, телефон: 51229.
Шекарасы: Бәйтерек ауылы, көшелер: Строительная, Садовая, Сүлейменов, Әлмерек абыз, Молодежная, Комаров, Школьная, Совхозная, Вишневая, Болашақ; қалтарыстар: Центральный, Октябрьский, Талгарский, Советский, Мельничный, Сосновый; саяжай қоғамдастықтары: Эдельвейс, Труженик, Рубин, Орел, Надежда, Ковровщица, Арман, Авиаремонтник.
56. № 182 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бәйтерек ауылы, Школьная көшесі № 51, Әл–Фараби атындағы орта мектептің акт залы, телефон: 51229.
Шекарасы: Бәйтерек ауылы, көшелер: Победа, Луговая, Горная, Новосельская, Арычная, Нововиноградная, Виноградная, Южная, Дачная, Транспортная, Заводская, Мир, Новая, Комсомольская, Солнечная, Цветочная, Каменистая, Дружба, Юность; қалтарыстары: Тенистый, Дормастер; подстанция, Асфальт-бетон зауыты.

В границах: село Корам, улицы: Шимболатова, Тойбекова, Зарватова, Беспаева, 1 Мая, Октябрьская, Темиркулова, Комсомольская, Заречная, 8 Марта с № 1 по № 7 (нечетная сторона), с № 2 по № 6 (четная сторона), Дулятова с № 1 по № 15 (нечетная сторона), с № 2 по № 16 (четная сторона), Арзиева с № 1 по № 15 (нечетная сторона), с № 2 по № 14 (четная сторона); микрорайон № 1.
49. Избирательный участок № 175.
Центр: село Корам, улица Зарватова № 46, актовый зал Корамской средней школы, телефон: 976430.
В границах: село Корам, улицы: Валиханова, Саутахуна, Абая, Гаитова, Жамбыла, Розыбакиева, Жандосова, Каипова, Таирова, Иманова, 8 Марта с № 9 по № 13 (нечетная сторона), с № 8 по № 12 (четная сторона), Дулятова с № 17 по № 31 (нечетная сторона), с № 18 по № 32 (четная сторона), Арзиева с № 17 по № 169 (нечетная сторона), с № 16 по № 168 (четная сторона); Молочно-товарная ферма № 2; микрорайон № 2.
50. Избирательный участок № 176.
Центр: село Кырбалтабай, улица Алтынсарина № 3, средняя школа имени Ы.Алтынсарина, телефон: 53225.
В границах: село Кырбалтабай, село Кайнар.
51. Избирательный участок № 177.
Центр: село Шалкар, улица Жамбыла № 3, Курозекская основная средняя школа, телефон: 24220.
В границах: село Акжал, село Шалкар.
52. Избирательный участок № 178.
Центр: село Екпинды, улица Набережная № 14, Екпиндинская основная средняя школа, телефон: 20118.
В границах: село Екпинды.
53. Избирательный участок № 179.
Центр: село Казтай Ултараков, улица Сатпаева № 5, Масакская средняя школа, телефон: 943074.
В границах: село Казтай Ултараков, участок Кызыл баз, станция "Шелек", железнодорожные разъезды.
54. Избирательный участок № 180.
Центр: село Нурлы, улица Жангельдина № 7, Нурлинская средняя школа, телефон: 971844.
В границах: село Нурлы.
55. Избирательный участок № 181.
Центр: село Байтерек, улица Школьная № 51, спорт зал средней школы имени Аль-Фараби, телефон: 51229.
В границах: село Байтерек, улицы: Строительная, Садовая, Сулейменова, Алмерек абыз, Молодежная, Комарова, Школьная, Совхозная, Вишневая, Болашак; переулки: Центральный, Октябрьский, Талгарский, Советский, Мельничный, Сосновый; садоводческие общества: Эдельвейс, Труженик, Рубин, Орел, Надежда, Ковровщица, Арман, Авиаремонтник.
56. Избирательный участок № 182.
Центр: село Байтерек, улица Школьная № 51, актовый зал средней школы имени Аль-Фараби, телефон 51229.
В границах: Байтерек, улицы: Победы, Луговая, Горная, Новосельская, Арычная, Нововиноградная, Виноградная, Южная, Дачная, Транспортная, Заводская, Мира, Новая, Комсомольская, Солнечная, Цветочная, Каменистая, Дружбы, Юности; переулки: Тенистый, Дормастер; подстанция, Асфальтобетонный завод.

57. № 183 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алға ауылы, Солтанбай көшесі № 25, Алға орта мектеп, телефон: 24270.
Шекарасы: Алға ауылы.
58. № 184 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қойшыбек ауылы, Сәтпаев көшесі № 1, Қойшыбек орта мектебі, телефон: 23042.
Шекарасы: Қойшыбек ауылы.
59. № 185 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нұра ауылы, Есбергенов көшесі № 30 а, Нұра ауылының Мәдениет үйі, телефон: 942013.
Шекарасы: Нұра ауылы, Көкпек ауылы.
60. № 186 сайлау учаскесі.
Орталығы: Байсейіт ауылы, Хамра көшесі № 3, Исмаил Таиров атындағы орта мектеп-мектепке дейінгі шағын орталағымен, телефон: 972327.
Шекарасы: Байсейіт ауылы, "Тройник" учаскесі.
61. № 187 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бижанов ауылы, Шамсутдинов көшесі нөмірсіз, Мұқағали Мақатаев атындағы орта мектеп– мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон: 971492.
Шекарасы: Бижанов ауылы.
62. № 188 сайлау учаскесі.
Орталығы: Малыбай ауылы, Жұмабеков көшесі нөмірсіз, Малыбай орта мектеп-мектепке дейінгі шағын орталағымен, телефон: 950796.
Шекарасы: Малыбай ауылы, "Көк-терек" учаскесі.
63. № 189 сайлау учаскесі.
Орталығы: Саймасай ауылы, Байтұрсынов көшесі нөмірсіз, А.Байтұрсынов атындағы орта мектеп– мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон: 36316.
Шекарасы: Саймасай ауылы.
64. № 190 сайлау учаскесі.
Орталығы: Амангелді ауылы, Ушуров көшесі нөмірсіз, Садыр атындағы орта мектеп, телефон: 25324.
Шекарасы: Амангелді ауылы.
65. № 191 сайлау учаскесі.
Орталығы: Азат ауылы, Школьная көшесі № 67, Азат негізгі орта мектебі, телефон: 38333.
Шекарасы: Азат ауылы, саяжай қоғамдастықтары: Коммунальник, Тюльпан, Энергетик, Раздольное, Талгарское, Энтузиаст.
66. № 192 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қайназар ауылы, Алматинская көшесі № 70, Шоқан Уәлиханов атындағы орта мектеп– мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон: 37218.
Шекарасы: Қайназар ауылы, саяжай қоғамдастықтары: Автобаза, Бакай, Кировец, Ковровщица.
67. № 193 сайлау учаскесі.
Орталығы: Рахат ауылы, Құмарова көшесі № 16, Рахат орта мектебі, телефон: 30399.
Шекарасы: Рахат ауылы.
68. № 194 сайлау учаскесі.
Орталығы: Өрікті ауылы, Новостройка көшесі, Б.Майлин атындағы орта мектеп, телефон: 67253.
Шекарасы: Өрікті ауылы, саяжай қоғамдастықтары: Алтын алма, Береке, Көксай, Трудовик, Трудовик-молочник, Трудовик-победа, Трудовик-АХБК, Трудовик-подснежник, Железнодорожник, Самал, Тасгүл, Восход, Трудовик-Надежда, Ветеран, Калинин, Иссык-2.
69. № 195 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ташкенсаз ауылы, Мир көшесі нөмірсіз, Х.Абдуллин атындағы орта мектеп, телефон: 25291.
Шекарасы: Ташкенсаз ауылы.
70. № 196 сайлау учаскесі.
Орталығы: Баяндай ауылы, Набережная көшесі № 4, Баяндай негізгі орта мектебі, телефон: 24118.
Шекарасы: Баяндай ауылы.

57. Избирательный участок № 183.
Центр: село Алга, улица Солтанбая № 25, Алгинская средняя школа, телефон: 24270.
В границах: село Алга.
58. Избирательный участок № 184.
Центр: село Койшыбек, улица Сатпаева № 1, Койшибекская средняя школа, телефон: 23042.
В границах: село Койшыбек.
59. Избирательный участок № 185.
Центр: село Нура, улица Еспергенова № 30а, Дом культура села Нура, телефон: 942013.
В границах: село Нура, село Кокпек.
60. Избирательный участок № 186.
Центр: село Байсеит, улица Хамра № 3, средняя школа имени Исмаила Таирова, телефон: 972327.
В границах: село Байсеит, участок "Тройник".
61. Избирательный участок № 187.
Центр: село Бижанова, улица Шамсутдинова без номера, средняя школа имени Мукагали Макатаева с дошкольным мини-центром, телефон: 971492.
В границах: село Бижанова.
62. Избирательный участок № 188.
Центр: село Малыбай, улица Жумабекова без номера, Малыбайская средняя школа с дошкольным мини-центром, телефон: 950796.
В границах: село Малыбай, участок "Кок-Терек".
63. Избирательный участок № 189.
Центр: село Саймасай, улица Байтурсынова без номера, средняя школа имени А.Байтурсынова с дошкольным мини-центром, телефон: 36316.
В границах: село Саймасай.
64. Избирательный участок № 190.
Центр: село Амангельды, улица Ушурова без номера, средняя школа имени Садыра, телефон: 25324.
В границах: село Амангельды.
65. Избирательный участок № 191.
Центр: село Азат, улица Школьная № 67, Азатская основная средняя школа, телефон: 38333.
В границах: село Азат, садоводческие общества: Коммунальник, Тюльпан, Энергетик, Раздольное, Талгарское, Энтузиаст.
66. Избирательный участок № 192.
Центр: село Кайназар, улица Алматинская № 70, средняя школа имени Шокана Валиханова с дошкольным мини-центром, телефон: 37218.
В границах: село Кайназар, садоводческие общества: Автобаза, Бакай, Кировец, Ковровщица.
67. Избирательный участок № 193.
Центр: село Рахат, улица Кумаровой № 16, Рахатская средняя школа, телефон: 30399.
В границах: село Рахат.
68. Избирательный участок № 194.
Центр: село Орикти, улица Новостройка, средняя школа имени Б.Майлина, телефон: 67253.
В границах: село Орикти, садоводческие общества: Алтын алма, Береке, Коксай, Трудовик, Трудовик-молочник, Трудовик-победа, Трудовик -АХБК, Трудовик-подснежник, Железнодорожник, Самал, Тасгуль, Восход, Трудовик-Надежда, Ветеран, Калинина, Иссык-2.
69. Избирательный участок № 195.
Центр: село Ташкенсаз, улица Мира без номера, средняя школа имени Х.Абдуллина, телефон: 25291.
В границах: село Ташкенсаз.
70. Избирательный участок № 196.
Центр: село Баяндай, улица Набережная № 4, Баяндинская основная средняя школа, телефон: 24118.
В границах: село Баяндай.

71. № 197 сайлау учаскесі.
Орталығы: Құлжа ауылы, Алматинская көшесі нөмірсіз, фельдшерлік акушерлік пункті, телефон: 25243.
Шекарасы: Құлжа ауылы.
72. № 198 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тескенсу ауылы, Қалдыбаев көшесі № 1, Жамбыл атындағы орта мектеп– мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон: 974095.
Шекарасы: Тескенсу ауылы.
73. № 199 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көлді ауылы, Мұратбаев көшесі № 2, Көлді орта мектеп– мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон: 27901.
Шекарасы: Көлді ауылы.
74. № 200 сайлау учаскесі.
Орталығы: Толқын ауылы, Толқын орта мектебі, телефон: 27783.
Шекарасы: Толқын ауылы.
75. № 201 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түрген ауылы, Қонаев көшесі № 2, Д.А.Қонаев атындағы орта мектеп, телефон: 33005.
Шекарасы: Түрген ауылы, көшелер: Қонаев, Ш.Бөрке, Иманбеков, С.Момбай, Береке, А.Жолдыбаев, Мельничная, Т.Бокин, Тажметов, Пушкин, Дархан, 40 лет Победы, Строительная, Әуезов, Құлмамбет № 61-ден № 155-ке дейін (тақ жағы), № 88-ден № 168-ге дейін (жұп жағы); кірпіш зауыты; подстанция.
76. № 202 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түрген ауылы, Құлмамбет көшесі № 2, Қазақ орта мектебі, телефон: 33007.
Шекарасы: Түрген ауылы, көшелер: Терехин, Масягин, Петров, Школьная, Абай, Жамбыл, Жүнісбай, Рысқұлов, Титов, Чапаев, Свердлов, Құлмамбет № 2-ден № 86-ға дейін (жұп жағы), Харламов № 1-ден № 63-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден № 60-қа дейін (жұп жағы), Князбаев № 1-ден № 59-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден № 72-ге дейін (жұп жағы), Сатай батыр № 1-ден № 85-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден № 84-ке дейін (жұп жағы), Желтоқсан № 1-ден № 97-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден № 92-ге дейін (жұп жағы), Т.Әубәкіров № 1-ден № 113-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден № 122-ге дейін (жұп жағы), Достық № 1-ден № 101-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден № 46-қа дейін (жұп жағы); Сүт-тауарлы фермасы № 2.
77. № 203 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түрген ауылы, Желтоқсан көшесі № .Ломоносов атындағы орта мектеп– мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон: 33304.
Шекарасы: Түрген ауылы, көшелер: Воронежская, Сергеев, Бурдин, Терешкова, Гагарин, Стамбеков, Сушков, Мир, Демесінов, Құлмамбет № 1-ден №59-ға дейін (тақ жағы), Харламов № 65-ден № 73-ке дейін (тақ жағы), № 62-ден № 70-ке дейін (жұп жағы), Князбаев № 61-ден № 93-ке дейін (тақ жағы), № 74-тен № 110-ға дейін (жұп жағы), Сатай батыр № 87-ден № 243-ке дейін (тақ жағы), № 86-дан № 174-ке дейін (жұп жағы), Желтоқсан № 99-дан № 143-ке дейін (тақ жағы), № 94-тен № 150-ге дейін (жұп жағы), Т.Әубәкіров № 115-тен № 197-ге дейін (тақ жағы), № 124-тен № 212-ге дейін (жұп жағы), Достық № 103-тен № 205-ге дейін (тақ жағы), № 48-ден № 166-ға дейін (жұп жағы).

71. Избирательный участок № 197.
Центр: село Кульжа, улица Алматинская без номера, фельдшерский акушерский пункт, телефон: 25243.
В границах: село Кульжа.
72. Избирательный участок № 198.
Центр: село Тескенсу, улица Калдыбаева № 1, средняя школа имени Жамбыла с дошкольным мини-центром, телефон: 974095.
В границах: село Тескенсу.
73. Избирательный участок № 199.
Центр: село Кольды, улица Муратбаева № 2, Кольдинская средняя школа с дошкольным мини-центром, телефон: 27901.
В границах: село Кольди.
74. Избирательный участок № 200.
Центр: село Толкын, Толкынская средняя школа, телефон: 27783.
В границах: село Толкын.
75. Избирательный участок № 201.
Центр: село Тургень, улица Конаева № 2, средняя школа имени Д.А.Конаева, телефон: 33005.
В границах: село Тургень, улицы: Конаева, Ш.Борке, Иманбекова С.Момбай, Береке, А.Жолдыбаева, Мельничная, Т.Бокина, Тажметова, Пушкина, Дархан, 40 лет Победы, Строительная, Ауезова, Кулмамбета с № 61 по № 155 (нечетная сторона), с № 88 по № 168 (четная сторона); кирпичный завод; подстанция.
76. Избирательный участок № 202.
Центр: село Тургень, улица Кулмамбета № 2, Казахская средняя школа, телефон: 33007.
В границах: село Тургень, улицы: Терехина, Масягина, Петрова, Школьная, Абая, Жамбыла, Жунисбая, Рыскулова, Титова, Чапаева, Свердлова, Кулмамбета с № 2 по № 86 (четная сторона), Харламова с № 1 по № 63 (нечетная сторона), с № 2 по № 60 (четная сторона), Князбаева № 1 по № 59 (нечетная сторона), с № 2 по № 72 (четная сторона), Сатай Батыр с № 1 по № 85 (нечетная сторона), с № 2 по № 84 (четная сторона), Желтоксан с № 1 по № 97 (нечетная сторона), с № 2 по № 92 (четная сторона), Т.Аубакирова с № 1 по № 113 (нечетная сторона), с № 2 по № 122 (четная сторона), Достык с № 1 по № 101 (нечетная сторона), с № 2 по № 46 (четная сторона); Молочно-товарная ферма № 2.
77. Избирательный участок № 203.
Центр: село Тургень, улица Желтоксан № 97, средняя школа имени М.Ломоносова с дошкольным мини-центром, телефон: 33304.
В границах: село Тургень, улицы: Воронежская, Сергеева, Бурдина, Терешковой, Гагарина, Стамбекова, Сушкова, Мира, Демесинова, Кулмамбета с № 1 по № 59 (нечетная сторона), Харламова с № 65 по № 73 (нечетная сторона), с № 62 по № 70 (четная сторона), Князбаева с № 61 по № 93 (нечетная сторона), с № 74 по № 110 (четная сторона), Сатай Батыра с № 87 по № 243 (нечетная сторона), с № 86 по № 174 (четная сторона), Желтоксан с № 99 по № 143 (нечетная сторона), с № 94 по № 150 (четная сторона), Т.Аубакирова с №115 по № 197 (нечетная сторона), с № 124 по № 212 (четная сторона), Достык с № 103 по № 205 (нечетная сторона), с № 48 по № 166 (четная сторона).

78. № 204 сайлау учаскесі.
Орталығы: Таутүрген ауылы, Бөркеев көшесі № 3, Таутүрген негізгі орта мектеп– мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон: 31741.
Шекарасы: Таутүрген ауылы, орманшы үйі, форель шаруашылығы, омарталар, термальный источник, полигон, Композиторлар үйі, демалыс үйлері: "Синегорье", "Таутүрген", "Эдельвейс", "Орбита".
79. № 205 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шелек ауылы, Бижанов көшесі № 91, Х.Бижанов атындағы орта мектеп– мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон: 920987.
Шекарасы: Шелек ауылы, көшелер: Абай № 161-ден № 213-ке дейін (тақ жағы), Қадыров № 109-дан № 111-ге дейін (тақ жағы), Жібек Жолы № 40-тен № 116-ға дейін (жұп жағы), Бижанов № 51-ден № 111-ге дейін (тақ жағы), № 64-тен № 202-ге дейін (жұп жағы), Әжібай батыр № 91-ден № 103-ке дейін (тақ жағы), № 50-ден № 82-ге дейін (жұп жағы), Момышұлы № 77-ден № 115-ке дейін (тақ жағы), № 110-нан № 188-ге дейін (жұп жағы), Малай батыр № 97-ден № 159-ға дейін (тақ жағы), № 118-ден № 244-ке дейін (жұп жағы), Розыбакиев № 143-тен № 209-ға дейін (тақ жағы), № 146-ден № 220-ға дейін (жұп жағы), Сыздықов № 145-тен № 243-ке дейін (тақ жағы), № 188-ден № 280-ге дейін (жұп жағы), Строительная № 21-ден № 81-ге дейін (тақ жағы), № 16-дан № 56-ға дейін (жұп жағы), Орынтаев № 31-ден № 141-ге дейін (тақ жағы), № 40-тан № 152-ге дейін (жұп жағы), Кенжебаев № 49-дан № 123-ке дейін (тақ жағы), № 38-ден № 132-ге дейін (жұп жағы), Озерная.
80. № 206 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шелек ауылы, Іле көшесі № 12, Әлия Молдағұлова атындағы орта мектеп– мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон: 921559.
Шекарасы: Шелек ауылы, көшелер: Медицина, Мәметова, Әуезов, Заречная, Арычная, Достық, Нұрпейісов, Іле, Әбішев, Молдағұлова, Абай № 215-тен № 323-ке дейін (тақ жағы), № 164-тен № 306-ға дейін (жұп жағы), Бижанов № 113-тен № 241-ге дейін (тақ жағы), № 204-тен № 304-ке дейін (жұп жағы), Қадыров № 1-ден № 107-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден № 52-ге дейін (жұп жағы), Сыздықов № 1-ден № 143-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден № 186-ға дейін (жұп жағы), Үсенов № 137-ден № 163-ке дейін (тақ жағы), № 160-тан № 198-ге дейін (жұп жағы), Вихрев № 123-тен № 143-ке дейін (тақ жағы), № 122-тен № 140-қа дейін (жұп жағы), Стадионная № 1-ден № 25-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден № 44-ке дейін (жұп жағы), Строительная № 1-ден № 19-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден № 14-ке дейін (жұп жағы), Қайыпов № 111-ден № 127-ге дейін (тақ жағы), № 96-дан № 108-ге дейін (жұп жағы), Тайыров № 149-дан № 163-ке дейін (тақ жағы), № 194-тен № 198-ге дейін (жұп жағы); қалтарыстары: Дачный, Әбішев, Арычный, Үсенов, Абай, Іле, Вихрев, Тихий, Сыздықов, Омаров.

78. Избирательный участок № 204.
Центр: село Таутургень, улица Буркеева № 3, Таутургеньская основная средняя школа с дошкольным мини-центром, телефон: 31741.
В границах: село Таутургень, лесничество, форелевое хозяйство, пасеки, термальный источник, полигон, дом Композиторов, дома отдыха: "Синегорье", "Таутурген", "Эдельвейс", "Орбита".
79. Избирательный участок № 205.
Центр: село Шелек, улица Бижанова № 91, средняя школа имени Х.Бижанова с дошкольным мини-центром, телефон: 920987.
В границах: село Шелек, улицы: Абая с № 161 по № 213 (нечетная сторона), Кадырова с № 109 по № 111(нечетная сторона), Жибек Жолы с № 44 по № 116 (четная сторона), Бижанова с № 51 по № 111 (нечетная сторона), с № 64 по № 202 (четная сторона), Ажибай Батыра с № 91 по № 103 (нечетная сторона), с № 50 по № 82 (четная сторона), Момышулы с № 77 по № 115 (нечетная сторона), с № 110 по № 188 (четная сторона), Малай Батыра с № 97 по № 159 (нечетная сторона), с № 118 по № 244 (четная сторона), Розыбакиева с № 143 по № 209 (нечетная сторона), с № 146 по № 220 (четная сторона), Сыздыкова с № 145 по № 243 (нечетная сторона), с № 188 по № 280 (четная сторона), Строительная с № 21 по № 81 (нечетная сторона), с № 16 по № 56 (четная сторона), Орынтаева с № 31 по № 141 (нечетная сторона), с № 40 по № 152 (четная сторона), Кенжебаева с № 49 по № 123 (нечетная сторона), с № 38 по № 132 (четная сторона), Озерная.
80. Избирательный участок № 206.
Центр: село Шелек, улица Илийская № 12, средняя школа имени А.Молдагуловой с дошкольным мини-центром, телефон: 921559.
В границах: село Шелек, улицы: Медицинская, Маметовой, Ауэзова, Заречная, Арычная, Достык, Нурпеисова, Илийская, Абишева, Молдагуловой, Абая с № 215 по № 323 (нечетная сторона), с № 164 по № 306 (четная сторона), Бижанова с № 113 по № 241 (нечетная сторона), с № 204 по № 304 (четная сторона), Кадырова с № 1 по № 107 (нечетная сторона), с № 2 по № 52 (четная сторона), Сыздыкова с № 1 по № 143 (нечетная сторона), с № 2 по № 186 (четная сторона), Усенова с № 137 по № 163 (нечетная сторона), с № 160 по № 198 (четная сторона), Вихрева с № 123 по № 143 (нечетная сторона), с № 122 по № 140 (четная сторона), Стадионная с № 1по № 25 (нечетная сторона), с № 2 по № 44 (четная сторона), Строительная с № 1 по № 19 (нечетная сторона), с № 2 по № 14 (четная сторона), Кайыпова с № 111 по № 127 (нечетная сторона), с № 96 по № 108 (четная сторона), Таирова с № 149 по № 163 (нечетная сторона), с № 194 по № 198 (четная сторона); переулки: Дачный, Абишева, Арычный, Усенова, Абая, Илийский, Вихрева, Тихий, Сыздыкова, Омарова.

81. № 207 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шелек ауылы, Жібек Жолы көшесі № 47, Розыбакиев атындағы орта мектеп, телефон: 920862.
Шекарасы: Шелек ауылы, көшелер: Элеватор, Складская, Жібек Жолы № 2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), Абай № 2-ден № 162-ге дейін (жұп жағы), Момышұлы № 1-ден № 75-ке дейін (тақ жағы) № 2-ден № 108-ге дейін (жұп жағы), Малай батыр № 1-ден № 95-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден № 116-ға дейін (жұп жағы), Розыбакиев № 1-ден № 141-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден № 144-ке дейін (жұп жағы), Үсенов № 59-дан № 135-ке дейін (тақ жағы), № 60-тан № 158-ге дейін (жұп жағы), Қайыпов № 59-дан № 109-ға дейін (тақ жағы), № 28-ден № 94-ке дейін (жұп жағы), Вихрев № 47-ден № 121-ге дейін (тақ жағы), № 44-тен № 120-ға дейін (жұп жағы), Тайыров № 65-тен № 147-ге дейін (тақ жағы), № 92-ден № 192-ге дейін (жұп жағы); № 1 ықшам ауданы; қалтарыстары: Момышұлы, Розыбакиев, Южный, Алатау, Юбилейный, Восточный.
82. № 208 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шелек ауылы, Қабылов көшесі № 2, Абай атындағы қазақ орта мектебі телефон: 921309.
Шекарасы: Шелек ауылы, көшелер: Мұратбаев, Юбилейная, Гаражная, Гидростроительная, Қағазбаев № 1-ден № 39-ға дейін (тақ жағы), Жібек Жолы № 1-ден № 75-ке дейін (тақ жағы), Абай № 1-ден № 73-ке дейін (тақ жағы), Тайыров № 1-ден № 63-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден № 90-ға дейін (жұп жағы), Үсенов № 1-ден № 57-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден № 58-ге дейін (жұп жағы), Вихрев № 1-ден № 45-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден № 42-ге дейін (жұп жағы), Қайыпов № 1-ден № 57-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден № 26-ға дейін (жұп жағы), Садовая № 1-ден № 11-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден № 30-ға дейін (жұп жағы), Қабылов № 1-ден № 51-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден № 62-ге дейін (жұп жағы), Нұрғазин № 1-ден № 97-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден № 104-ке дейін (жұп жағы), Целинная № 1-ден № 25-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден № 26-ға дейін (жұп жағы), Жылысбаев № 1-ден № 69-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден № 50-ге дейін (жұп жағы); аудандық электр жүйесі учаскесі, райавтодор; № 2 ықшам ауданы.
83. № 209 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шелек ауылы, Нұрғазин көшесі № 150, Ыбырай Алтынсарин атындағы орта мектеп-мектепке дейінгі шағын орталағымен, телефон: 920501.
Шекарасы: Шелек ауылы, көшелер: Лесная, Авангардская, Жібек Жолы № 77-ден № 167-ге дейін (тақ жағы), Әжібай батыр № 2-ден № 48-ге дейін (жұп жағы), Абай № 75-тен № 159-ға дейін (тақ жағы), Мелиоративная № 1-ден № 26-ға дейін, Жылысбаев № 71-ден № 115-ке дейін (тақ жағы), № 52-ден № 140-қа дейін (жұп жағы), Қабылов № 53-тен № 159-ға дейін (тақ жағы), № 64-тен № 166-ға дейін (жұп жағы), Нұрғазин № 99-дан № 197-ге дейін (тақ жағы), № 106-дан № 194-ке дейін (жұп жағы), Бижанов № 1-ден № 49-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден № 62-ге дейін (жұп жағы), Орынтаев № 1-ден № 29-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден № 38-ге дейін (жұп жағы), Кенжебаев № 1-ден № 47-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден № 36-ға дейін (жұп жағы), Целинная № 27-ден № 63-ке дейін (тақ жағы), № 28-ден № 58-ге дейін (жұп жағы), Виноградная № 1-ден № 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден № 40-қа дейін (жұп жағы), Садовая № 13-тен № 39-ға дейін (тақ жағы), № 32-ден № 58-ге дейін (жұп жағы).

81. Избирательный участок № 207.
Центр: село Шелек, улица Жибек жолы № 47, средняя школа имени Розыбакиева, телефон: 920862.
В границах: село Шелек, улицы: Элеваторная, Складская, Жибек Жолы с №2 по № 38, (четная сторона), Абая с № 2 по № 162 (четная сторона), Момышулы с № 1 по № 75 (нечетная сторона), с № 2 по № 108 (четная сторона), Малай Батыра с № 1 по № 95 (нечетная сторона), с № 2 по № 116 (четная сторона), Розыбакиева с № 1 по № 141 (нечетная сторона), с № 2 по № 144 (четная сторона), Усенова с № 59 по № 135 (нечетная сторона), с № 60 по № 158 (четная сторона), Кайыпова с № 59 по № 109 (нечетная сторона), с № 28 по № 94 (четная сторона), Вихрева с № 47 по № 121 (нечетная сторона), с № 44 по № 120 (четная сторона), Таирова с № 65 по № 147 (нечетная сторона), с № 92 по № 192 (четная сторона); микрорайон № 1; переулки: Момышулы, Розыбакиева, Южный, Алатау, Юбилейный, Восточный.
82. Избирательный участок № 208.
Центр: село Шелек, улица Кабылова № 2, средняя школа имени Абая, телефон: 921309.
В границах: село Шелек, улицы: Муратбаева, Юбилейная, Гаражная, Гидростроительная, Кагазбаева с № 1 по № 39 (нечетная сторона), Жибек Жолы с № 1 по № 75 (нечетная сторона), Абая с № 1 по № 73 (нечетная сторона), Таирова с № 1 по № 63 (нечетная сторона), с № 2 по № 90 (четная сторона), Усенова с № 1по № 57 (нечетная сторона), с № 2 по № 58 (четная сторона), Вихрева с № 1 по № 45 (нечетная сторона), с № 2 по № 42 (четная сторона), Кайыпова с № 1 по № 57 (нечетная сторона), с № 2 по № 26 (четная сторона), Садовая с № 1 по № 11 (нечетная сторона), с № 2 по № 30 (четная сторона), Кабылова с № 1по № 51 (нечетная сторона), с № 2 по № 62 (четная сторона), Нургазина с № 1по № 97 (нечетная сторона), с № 2 по № 104 (четная сторона), Целинная с № 1 по № 25, (нечетная сторона), с № 2 по № 26 (четная сторона), Жылысбаева с № 1 по № 69 (нечетная сторона), с № 2 по № 50 (четная сторона); участок районных электрических сетей, райавтодор; микрорайон № 2.
83. Избирательный участок № 209.
Центр: село Шелек, улица Нургазина № 150, средняя школа имени Ыбырай Алтынсарина с дошкольным мини-центром, телефон: 920501.
В границах: село Шелек, улицы: Лесная, Авангардская, Жибек Жолы с № 77 по № 167 (нечетная сторона), Ажибай Батыра с № 2 по № 48 (четная сторона), Абая с № 75 по № 159 (нечетная сторона), Мелиоративная с №1 по № 26, Жылысбаева с № 71 по № 115 (нечетная сторона), с № 52 по № 140 (четная сторона), Кабылова с № 53 по № 159 (нечетная сторона), с № 64 по № 166 (четная сторона), Нургазина с № 99 по № 197 (нечетная сторона), с № 106 по № 194 (четная сторона), Бижанова с № 1 по № 49 (нечетная сторона), с № 2 по № 62 (четная сторона), Орынтаева с № 1по № 29 (нечетная сторона), с № 2 по № 38 (четная сторона), Кенжебаева с № 1 по № 47 (нечетная сторона), с № 2 по № 36 (четная сторона), Целинная с № 27 по № 63 (нечетная сторона), с № 28 по № 58 (четная сторона), Виноградная с № 1 по № 23 (нечетная сторона), с № 2 по № 40 (четная сторона), Садовая с № 13 по № 39 (нечетная сторона), с № 32 по № 58 (четная сторона).

84. № 210 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шелек ауылы, Бокин көшесі № 40, Петр Вихрев атындағы орта мектеп– мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон: 921196.
Шекарасы: Шелек ауылы, көшелер: Маяковский, Егізбаев, Ғани Батыр, Бокин, Сайдуллаев, Казачья, Мұқашев, Парниковая, Әжібай батыр № 1-ден № 89-ға дейін (тақ жағы), Солнечная № 2-ден № 14-ке дейін (жұп жаңы), Нұрғазин № 199-дан № 239-ға дейін (тақ жағы), Космонавтов № 1-ден № 24-ке дейін, Луговая № 1-ден № 29-ға дейін (тақ жағы), Момышұлы № 117-ден № 199-ға дейін (тақ жағы), № 190-нан № 252-ге дейін (жұп жағы), Целинная № 65-тен № 87-ге дейін (тақ жағы), № 60-тан № 84-ке дейін (жұп жағы), Жылысбаев № 117-ден № 171-ге дейін (тақ жағы), № 142-ден № 196-ға дейін (жұп жағы), Қабылов № 161-ден № 237-ге дейін (тақ жағы), № 168-ден № 234-ке дейін (жұп жағы), Жібек Жолы № 169-дан № 275-ке дейін (тақ жағы), № 118-ден № 200-ге дейін (жұп жағы), Малай батыр № 161-ден № 267-ге дейін (тақ жағы), № 246-дан № 278-ге дейін (жұп жағы), Ключевая № 1-ден № 67-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден № 70-ке дейін (жұп жағы); қалтарыстары: Солнечный, Жетісу.
85. № 211 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шелек ауылы, Әбдікәрімов көшесі № 14, Т.Кенжебаев атындағы орта мектеп– мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон: 926078.
Шекарасы: Шелек ауылы, көшелер: Вишневая, Ахметов, Имамниязов, Мақатаев, Советская, Новосельская, 8 Март, Мир, Семятов, Молодежная, Коммунальная, Интернациональная, Әбдікәрімов, Кирпичная, Жетісу, Жібек Жолы № 277-ден № 321-ге дейін (тақ жағы), № 202-ден № 320-ға дейін (жұп жағы), Ключевая № 69-дан № 77-ге дейін (тақ жағы), № 72-ден № 90-ға дейін (жұп жағы); қалтарытары: Новосельский, Кирпичный; жылқы фермасының учаскесі.
86. № 212 сайлау учаскесі.
Орталығы: Майcкое ауылы, Парк көшесі нөмірсіз, М.Мәметова атындағы орта мектеп– мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон: 972849.
Шекарасы: Майское ауылы, Торғайбаз ауылы.
87. № 213 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаракемер ауылы, № 6654 Әскери бөлімнің клубы, телефон: 49072.
Шекарасы:№ 6654 Әскери бөлімнің қалашығы.

84. Избирательный участок № 210.
Центр: село Шелек, улица Бокина № 40, средняя школа имени Петра Вихрева с дошкольным мини-центром, телефон: 921196.
В границах: село Шелек, улицы: Маяковского, Егизбаева, Гани Батыра, Бокина, Сайдуллаева, Казачья, Мукашева, Парниковая, Ажибай Батыра с № 1 по № 89 (нечетная сторона), Солнечная с № 2 по № 14 (четная сторона), Нургазина с № 199 по № 239 (нечетная сторона), Космонавтов с № 1 по № 24 , Луговая с № 1 по № 29 (нечетная сторона), Момышулы с № 117 по № 199 (нечетная сторона), с № 190 по № 252 (четная сторона), Целинная с № 65 по № 87 (нечетная сторона), с № 60 по № 84 (четная сторона), Жылысбаева с № 117 по № 171 (нечетная сторона), с № 142 по № 196 (четная сторона), Кабылова с № 161 по № 237 (нечетная сторона), с № 168 по № 234 (четная сторона), Жибек Жолы с № 169 по № 275 (нечетная сторона), с № 118 по № 200 (четная сторона), Малай Батыра с № 161 по № 267 (нечетная сторона), с № 246 по № 278 (четная сторона), Ключевая с № 1 по № 67 (нечетная сторона), с № 2 по № 70 (четная сторона); переулки: Солнечный, Жетысуский.
85. Избирательный участок № 211.
Центр: село Шелек, улица Абдыкаримова № 14, средняя школа имени Т.Кенжебаева с дошкольным мини-центром, телефон: 926078.
В границах: село Шелек, улицы: Вишневая, Ахметова, Имамниязова, Макатаева, Советская, Новосельская, 8 Марта, Мира, Семятова, Молодежная, Коммунальная, Интернациональная, Абдыкаримова, Кирпичная, Жетысуская, Жибек Жолы с № 277 по № 321 (нечетная сторона), с № 202 по № 320 (четная сторона), Ключевая с № 69 по № 77 (нечетная сторона), с № 72 по № 90 (четная сторона); переулки: Новосельский, Кирпичный; участок конной фермы.
86. Избирательный участок № 212.
Центр: село Майское, улица Парковая без номера, средняя школа имени М.Маметовой с дошкольным мини-центром, телефон: 972849.
В границах: село Майское, село Торгайбаза.
87. Избирательный участок № 213.
Центр: село Каракемер, Клуб воинской части № 6654, телефон: 49072.
В границах: Военный городок воинской части № 6654.