Еңбекшіқазақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 55-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 29 желтоқсанда № 3641 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 16-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 09.06.2017 № 16-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 18189869 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2531716 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 15198 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 86124 мың теңге;
трансферттер түсімі 15556831 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5732741 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 5597772 мың теңге;
субвенциялар 4226318 мың теңге;
2) шығындар 20475299 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 40952 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 68961 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 28009 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2326382 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2326382 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 27.10.2016 № 8-1 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 23328 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2016 жылға арналған аудандық бюджетінде жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 4-қосымшаға сәйкес 240490 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 27.10.2016 № 8-1 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5- қосымшаға сәйкес белгіленсін.

О бюджете Енбекшиказахского района на 2016-2018 годы
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 22 декабря 2015 года № 55-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 декабря 2015 года № 3641. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 9 июня 2017 года № 16-2
Сноска. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 09.06.2017 № 16-2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 18189869 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2531716 тысяч тенге;
неналоговые поступления 15198 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала 86124 тысяч тенге;
поступление трансфертов 15556831 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5732741 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 5597772 тысяч тенге;
субвенции 4226318 тысяч тенге;
2) затраты 20475299 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 40952 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 68961 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 28009 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2326382 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2326382 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 27.10.2016 № 8-1 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 23328 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 240490 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 27.10.2016 № 8-1 (вводится в действие с 01.01.2016).
4. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год, согласно приложению 5.

5. "Еңбекшіқазақ ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысына (келісім бойынша Жәкеев Е. И.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Енбекшиказахского района" (по согласованию Жакеев Е. И.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По соблюдению законодательства и бюджету".

7. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы Ж. Мықыбаев
Еңбекшіқазақ аудандық
мәслихат хатшысы Ә. Талқамбаев
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 55-1 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Еңбекшіқазақ ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 27.10.2016 № 8-1 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Енбекшиказахского
районного маслихата Ж. Мыкыбаев
Секретарь
Енбекшиказахского
районного маслихата А. Талкамбаев
Приложение 1 утвержденное решением Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 55-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2016-2018 годы"
Бюджет Енбекшиказахского района на 2016 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 27.10.2016 № 8-1 (вводится в действие с 01.01.2016).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

16414
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 55-1 шешімімен бекітілген 5-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процессінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Ішкі функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
02
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру

16414
Приложение 5 утвержденное решением Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 55-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2016-2018 годы"
Перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
02
Начальное, основное среднее и общее среднее образование