Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-254 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы № 48-258 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 17 ақпанда № 3057 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 мамырдағы № 4-21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 23.05.2016 № 4-21 шешімімен.
2008 жылдың 04 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 104 – бабы 4 - тармағының 5) тармақшасына, 106 - бабының 4 – тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабы 1- тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ескелдi ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-254 шешіміне (2014 жылдың 29 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2983 тіркелген, 2015 жылдың 30 қаңтардағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің №5 жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 – тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5259193 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 118848 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 29897 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 6000 мың теңге;
трансферттер түсімі 5104448 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1863472 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 810822 мың теңге;
субвенциялар 2430154 мың теңге;
2) шығындар 5383308 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 57145 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 80271 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 23126 мың теңге;

О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-254 "О бюджете Ескельдинского района на 2015-2017 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 09 февраля 2015 года № 48-258. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области от 17 февраля 2015 года № 3057. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 23 мая 2016 года № 4-21
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 23.05.2016 № 4-21.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстанот 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районныймаслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-254 "О бюджете Ескельдинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2014 года № 2983, опубликованного в районной газете "Жетысу шугыласы" от 30 января 2015 года № 5) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 5259193 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 118848 тысяч тенге;
неналоговые поступления 29897 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 6000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5104448 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1863472 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 810822 тысяч тенге;
субвенции 2430154 тысяч тенге;
2) затраты 5383308 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 57145 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 80271 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов23126 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 181260 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 181260 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты нығайту мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит(профицит) бюджета (-) 181260 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 181260 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики, финансам, бюджету и соблюдения законности".

4. Бөлім басшысына (келісім бойынша Алимбаев С.М. ) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Шәлімбетов
Мәслихат хатшысы Қ. Тастанбаев

4. Возложить на руководителя отдела (по согласованию Алимбаев С.М.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Шалимбетов К.
Секретарь маслихата Тастанбаев К.