Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Іле ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" №42-190 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 ақпандағы № 43-196 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 ақпанда № 3053 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 шілдедегі № 5-28 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 08.07.2016 № 5-28 шешімімен (ресми басылымда жарияланғаннан кейін күшіне енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 104 - бабы 4 - тармағының 5) тармақшасына және 106 - бабының 4 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына сәйкес Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Іле ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-190 шешіміне (2014 жылғы 29 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2982 тіркелген, 2015 жылғы 08 қаңтардағы № 2 (4585) және 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 3 (4586) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 - тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 73 294 878 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 63 546 844 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 44 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 300 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 9 404 034 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 851 691 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 4 552 343 мың теңге;
2) шығындар 75 844 123 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 59 813 370 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 50 960 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 68 379 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 17 419 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (−) 2 600 205 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 19 декабря 2014 года №42-190 "О бюджете Илийского района на 2015-2017 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 06 февраля 2015 года № 43-196. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 февраля 2015 года № 3053. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 8 июля 2016 года № 5-28
Сноска. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 08.07.2016 № 5-28 (вступает в силу с момента опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5 пункта 4 статьи 104 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Илийского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Илийского района от 19 декабря 2014 года № 42-190 "О бюджете Илийского района на 201-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2014 года № 2982, опубликованного в районной газете "Или таны" от 08 января 2015 года № 2 (4585) и 16 января 2015 года № 3 (4586) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 73 294 878 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 63 546 844 тысячи тенге;
неналоговые поступления 44 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 300 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 9 404 034 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 851 691 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 4 552 343 тысяч тенге;
2) затраты 75 844 123 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 59 813 370 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 50 960 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 68 379 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 17 419 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (−) 2 600 205 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 600 205 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 600 205 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".

4. Бөлім басшысына (келісім бойынша Естеусізова Г.Т.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат сессиясының
төрағасы А. Исаев
Аудандық мәслихат
хатшысы Е. Тұрымбетов
Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 ақпандағы "Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" №42-190 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №43-196 шешіміне 1 қосымша

4. Возложить на руководителя отдела (по согласованию Естеусизова Г.Т.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии А. Исаев
Секретарь районного
маслихата Е. Турымбетов
Приложение 1 к решению маслихата Илийского района от 06 февраля 2015 года № 43-196 "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 19 декабря 2014 года № 42-190 "О бюджете Илийского района на 2015-2017 годы"