Қарасай ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 1-2 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2015 жылы 23 қаңтарда № 3002 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай ауданы әкімінің 2015 жылғы 03 тамыздағы № 8-15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай ауданы әкімінің 03.08.2015 № 8-15 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33- бабының 2-тармағына сәйкес Қарасай ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Серікқазы Абайжан Серікқазыұлына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Н. Жұмәділ
Қарасай ауданы әкімінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы "Қарасай ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 1-2 шешіміне қосымша
Қарасай ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
№ 365 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Әлімқұлов көшесі № 78, Пушкин атындағы орта мектеп, телефон: 27012.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Абылайхан № 291-ден 317-ге дейін (тақ жағы), Канкуров № 49-дан 79-ға дейін, Құрманғазы № 1-ден 36-ға дейін, Әтекеев № 1-ден 62-ге дейін, Әлімқұлов № 40-тан 128-ге дейін (жұп жағы), Әлімқұлов № 81-ден 129-ға дейін (тақ жағы), Әуезов № 1-ден 62-ге дейін, Карасай батыр № 81-ден 137-ге дейін (тақ жағы), Қарасай батыр № 84-тен 138-ге дейін (жұп жағы), Сәукеле № 1-ден 36-ға дейін, Гоголь № 92-ден 141-ге дейін, Бокин № 46-дан 82-ге дейін, Өркен № 1-ден 30-ға дейін, Қалдаяқов № 1-ден 13-ке дейін, Аймауытов № 63-тен 141-ге дейін (тақ жағы), Әйтей батыр № 20-дан 66-ға дейінгі (жұп жағы) көшелері.
№ 366 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Гоголь көшесі № 44, Абай атындағы орта мектеп – гимназиясы, телефон: 22060.

Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Карасайскому району
Решение акима Карасайского района Алматинской области от 20 января 2015 года № 1-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 января 2015 года № 3002. Утратило силу решением акима Карасайского района Алматинской области от 03 августа 2015 года № 8-15
Сноска. Утратило силу решением акима Карасайского района Алматинской области от 03.08.2015 № 8-15 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Карасайского района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать по Карасайскому району избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Серікқазы Абайжан Серікқазыұлы.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Н. Жұмәділ
Приложение к решению акима Карасайского района от 20 января 2015 года № 1- 2 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Карасайскому району"
Избирательные участки образованные для проведения голосования и подсчета голосов по Карасайскому району
Избирательный участок № 365.
Центр: город Каскелен, улица Алимкулова № 78, средняя школа имени Пушкина, телефон: 27012.
В границах: город Каскелен, улицы: Абылайхана с № 291 по 317 (нечетная сторона), Канкурова с № 49 по 79, Курмангазы с № 1 по 36, Атекеева с № 1 по 62, Алимкулова с № 40 по 128 (четная сторона), Алимкулова с № 81 по 129 (нечетная сторона), Ауэзова с № 1 по 62, Карасай батыра с № 81 по 137 (нечетная сторона), Карасай батыра с № 84 по 138 (четная сторона), Саукеле с № 1 по 36, Гоголя с № 92 по 141, Бокина с № 46 по 82, Оркен с № 1 по 30, Калдаякова с № 1 по 13, Аймуытова с № 63 по 141 (нечетная сторона), Айтей батыра с № 20 по 66 (четная сторона).
Избирательный участок № 366.
Центр: город Каскелен, улица Гоголя № 44, средняя школа - гимназия имени Абая, телефон: 22060.

Шекарасы: Қаскелең қаласы, Төле би № 66-дан 96-ға дейін (жұп жағы), Төле би № 43-тен 95-ке дейін (тақ жағы), Қарасай батыр № 58-ден 82-ге дейін (жұп жағы), Қарасай батыр № 43-тен 79-ға дейін (тақ жағы), Бокин № 1-ден 45-ке дейін, Гоголь № 54-тен 91-ге дейін, Ұябаев № 56-дан 91-ге дейін, Канкуров № 80-нен 86-ға дейін, Аймауытов № 64-тен 108-ге дейін (жұп жағы), Қалтаев № 60-тан 98-ге дейін, Байжарасов № 70-тен 100-ге дейін (жұп жағы), Байжарасов № 37-ден 81-ге дейін (тақ жағы), Қаражанов № 42-ден 68-ге дейін (жұп жағы), Қаражанов № 43-тен 57-ге дейін (тақ жағы), Уәлиханов № 7-ден 24-ке дейін, Абылайхан № 235-тен 289-ға дейін (тақ жағы), Көшек батыр № 42-ден 144-ке дейін, Мақашев № 42-ден 134-ке дейін, Әлімқұлов № 41-ден 113-ке дейін (тақ жағы), Әйтей батыр № 21-ден 67-ге дейін (тақ жағы) көшелері; тұйық көшелер: Тоқтаров № 2-ден 8-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), Алмалы № 1-ден 18-ге дейін, Әлімқұлов № 1-ден 14-ке дейін, Жас талап № 1-ден 17-ге дейін; "Южный" ықшам ауданы № 1-ден 34-ке дейін.
№ 367 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Абылайхан көшесі № 211, Қарасай ауданы әкімінің аудандық кітапханасы, телефон: 21690.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Абылайхан № 203-тен 229-ға дейін (тақ жағы), Абай № 39-дан 83-ке дейін, Ағынтай батыр № 45-тен 69-ға дейін, Бәрібаев № 65-тен 95-ке дейін, Гоголь № 1-ден 53-ке дейін, Жұмабаев № 1-ден 54-ке дейін, Қисыков № 36-дан 75-ке дейін, Қарасай батыр № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), Қарасай батыр № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), Байғазиев № 54-тен 96-ға дейін (жұп жағы), Байғазиев № 37-ден 69-ға дейін (тақ жағы), Өмірәлиев № 48-ден 84-ке дейін, Төле би № 2-ден 64-ке дейінгі көшелері.
№ 368 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Байғазиев көшесі № 91, Байжанов атындағы орта мектеп, телефон: 21230.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Қисықов № 76-дан 126-ға дейін, Бәрібаев № 96-дан 172-ге дейін, Қалтаев № 1-ден 59-ға дейін, Абай № 83-тен 106-ға дейін, Байжарасов № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), Байжарасов № 2-ден 70-ке дейін (жұп жағы), Қаражанов № 1-ден 41-ге дейін, Жұмабаев № 55-тен 148-ге дейін, Көшек батыр № 145-тен 176-ға дейін, Ағынтай батыр № 69-дан 96-ға дейін, Найзатас № 1-ден 16-ға дейін, Әйтеке би № 1-ден 24-ке дейін, Шәкеев № 1-ден 16-ға дейін, Қазыбек би № 1-ден 56-ға дейін, Сәтпаев № 1-ден 26-ға дейін, Алтын орда № 1-ден 30-ға дейін, Байғазиев № 69-дан 171-ге дейін (тақ жағы), Байғазиев № 96-дан 170-ке дейін (жұп жағы), Итаков № 1-ден 10-ға дейін, Тәуелсіздіктің 10-жылдығы № 49-дан 90-ға дейін, Жауынгер-интернационалисттер № 1-ден 54-ке дейін, Қабанбай батыр № 1-ден 42-ге дейін, Аймауытов № 1-ден 62-ге дейін, Өмірәлиев № 84-тен 132-ге дейін, Болатбек № 1-ден 6-ға дейін, Аршалы № 1-ден 12-ге дейін, Ұябаев № 1-ден 56-ға дейін, Канкуров № 1-ден 48-ге дейінгі көшелері; Көктөбе ауылы.
№ 369 сайлау учаскесі.

В границах: город Каскелен, улицы: Толе би с № 66 по 96 (четная сторона), Толе би с № 43 по 95 (нечетная сторона), Карасай батыра с № 58 по 82 (четная сторона), Карасай батыра с № 43 по 79 (нечетная сторона), Бокина с № 1 по 45, Гоголя с № 54 по 91, Уябаева с № 56 по 91, Канкурова с № 80 по 86, Аймауытова с № 64 по 108 (четная сторона), Калтаева с № 60 по 98, Байжарасова с № 70 по 100 (четная сторона), Байжарасова с № 37 по 81 (нечетная сторона), Каражанова с № 42 по 68 (четная сторона), Каражанова с № 43 по 57 (нечетная сторона), Валиханова с № 7 по 24, Абылайхана с № 235 по 289 (нечетная сторона), Кошек батыра с № 42 по 144, Макашева с № 42 по 134, Алимкулова с № 41 по 113 (нечетная сторона), Айтей батыра с № 21 по 67 (нечетная сторона); переулки: Токтарова с № 2 по 8 (четная сторона), с № 1 по11 (нечетная сторона), Алмалы с № 1 по 18, Алимкулова с № 1 по 14, Жас талап с № 1 по 17; микрорайон "Южный" с № 1 по 34.
Избирательный участок № 367.
Центр: город Каскелен, улица Абылайхана № 211, Районная библиотека Акима Карасайского района, телефон: 21690.
В границах: город Каскелен, улицы: Абылайхана с № 203 по 229 (нечетная сторона), Абая с № 39 по 83, Агынтай батыра с № 45 по 69, Барибаева с № 65 по 95, Гоголя с № 1 по 53, Жумабаева с № 1 по 54, Кисикова с № 36 по 75, Карасай батыра с № 1 по 43 (нечетная сторона), Карасай батыра с № 2 по 58 (четная сторона), Байгазиева с № 54 по 96 (четная сторона), Байгазиева с № 37 по 69 (нечетная сторона), Умралиева с № 48 по 84, Толе би с № 2 по 64.
Избирательный участок № 368.
Центр: город Каскелен, улица Байгазиева № 91, средняя школа имени Байжанова, телефон: 21230.
В границах: город Каскелен, улицы: Кисикова с № 76 по 126, Барибаева с № 96 по 172, Калтаева с № 1 по 59, Абая с № 83 по 106, Байжарасова с № 1 по 37 (нечетная сторона), Байжарасова с № 2 по 70 (четная сторона), Каражанова с № 1 по 41, Жумабаева с № 55 по 148, Кошек батыра с № 145 по 176, Агынтай батыра с № 69 по 96, Найзатас с № 1 по 16, Айтеке би с № 1 по 24, Шакеева с № 1 по 16, Казыбек би с № 1 по 56, Сатпаева с № 1 по 26, Алтын орда с № 1 по 30, Байгазиева с № 69 по 171 (нечетная сторона), Байгазиева с № 96 по 170 (четная сторона), Итакова с № 1 по 10, 10-лет Независимости с № 49 по 90, Воинов-интернационалистов с № 1 по 54, Кабанбай батыра с № 1 по 42, Аймауытова с № 1 по 62, Умралиева с № 84 по 132, Болатбек №1 по 6, Аршалы с №1 по 12, Уябаева №1 по 56, Канкурова с №1 по 48; село Коктобе.
Избирательный участок № 369.

Орталығы: Қаскелең қаласы, Бәрібаев көшесі № 48, Керімбеков атындағы орта мектеп, телефон: 23189.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Жанғозин № 1-ден 47а-ға дейін, Абылайхан № 66-дан 80-ге дейін (жұп жағы), Абылайхан № 177-ден 201-ге дейін (тақ жағы), Тұяқбаев № 1-ден 32-ге дейін, Кебеже № 1-ден 42-ге дейін, Тәуелсіздіктің 10-жылдығы № 1-ден 48-ге дейін, Бәрібаев № 1-ден 63-ке дейін, Қисықов № 1-ден 35-ке дейін, Байғазиев № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), Байғазиев № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Өмірәлиев № 1-ден 48-ге дейін, Ағынтай батыр № 1-ден 44-ке дейін, Абай № 1-ден 38-ге дейін, Саламатов № 1-ден 40-қа дейін, Бейсебаев № 1-ден 82-ге дейін, Бұлғақбаев № 1-ден 58-ге дейін, Бастау № 1-ден 56-ға дейін, Бұқар жырау № 1-ден 36-ға дейін, Айқайтас № 1-ден 36-ға дейінгі көшелері; "Арман" ықшам ауданы № 1-ден 52-ге дейін.
№ 370 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Бейсебаев көшесі № 147, "Алматыгазсервис" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімішілік ғимараты, телефон: 21068.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Бейсебаев № 83-тен 188-ге дейін, Жазира № 1-ден 24-ке дейін, Әлімқұлов № 1-ден 39-ға дейін, Шалқар № 1-ден 18-ге дейін, Мақашев № 1-ден 42-ге дейін, Тұяқбаев № 32-ден 74-ке дейін, Гагарин № 1-ден 29-ға дейін, Байтұрсынов № 1-ден 9-ға дейін, Әйтей батыр № 1-ден 21-ге дейін, Аяз би № 1-ден 18-ге дейін, Көшек батыр № 1-ден 41-ге дейін, Абылайхан № 94-тен 200-ге дейін (жұп жағы), Саламатов № 41-ден 146-ға дейін, Бастау № 56-дан 100-ге дейін, Жанғозин № 75/1-ден 75/5-ке дейін, Бұрған № 1-ден 9-ға дейінгі көшелері; тұйық көшелер: Бакинский № 1а-дан 10-ға дейін, Жангозин № 1-ден 41-ге дейін.
№ 371 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Абылайхан көшесі № 40, Карасай ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі, телефон: 22870.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Сарқырама № 1-ден 107-ге дейін, Жібек жолы № 49-дан 93-ке дейін, Намыс № 1-ден 18-ге дейін, Жамбыл № 1-ден 38-ге дейін, Жароков № 1-ден 42-ге дейін, Үмбетәлі № 1-ден 33-ке дейін, Әл-Фараби № 36-дан 78-ге дейін, Бердіқұлов № 1-ден 10-ға дейін, Айдарлы № 1-ден 27-ге дейін, Қонаев № 2-ден 90-ға дейін (жұп жағы), Наурызбай № 1-ден 96-ға дейін, Қайназар батыр № 1-ден 39-ға дейін, Бөгенбай № 1-ден 32-ге дейін, Еңбекші № 1-ден 36-ға дейін, Абылайхан № 69-дан 175-ке дейін (тақ жағы) және № 42-ден 64-ке дейін (жұп жағы), Алпамыс № 1-ден 26-ға дейін, Арасан № 1-ден 12-ге дейін, Алтынсарин № 1а-дан 21-ге дейін, Тілеубаев № 1-ден 12-ге дейін, Молдағұлова № 2-ден 29-ға дейін, Шапағат № 1-ден 12-ге дейін, Асқаров № 1-ден 148-ге дейін, Мұратбаев № 1-ден 8-ге дейін, Тастақ № 1-ден 22-ге дейін, Райымбек № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), Райымбек № 2-ден 12-ге дейінгі (жұп жағы) көшелері.
№ 372 сайлау учаскесі.

Центр: город Каскелен, улица Барибаева № 48, средняя школа имени Керимбекова, телефон: 23189.
В границах: город Каскелен, улицы: Жангозина с № 1 по 47а, Абылайхана с № 66 по 80 (четная сторона), Абылайхана с № 177 по 201 (нечетная сторона), Туякбаева с № 1 по 32, Кебеже с № 1 по 42, 10-лет Независимости с № 1 по 48, Барибаева с № 1 по 63, Кисикова с № 1 по 35, Байгазиева с № 1 по 37 (нечетная сторона), Байгазиева с № 2 по 52 (четная сторона), Умралиева с № 1 по 48, Агынтай батыра с № 1 по 44, Абая с № 1 по 38, Саламатова с № 1 по 40, Бейсебаева с № 1 по 82, Булгакбаева с № 1 по 58, Бастау с № 1 по 56, Бухар жырау с № 1 по 36, Айкайтас с № 1 по 36; микрорайон "Арман" с № 1 по 52.
Избирательный участок № 370.
Центр: город Каскелен, улица Бейсебаева № 147, административное здание Товарищества с ограниченной ответственностью "Алматыгазсервис", телефон: 21068.
В границах: город Каскелен, улицы: Бейсебаева с № 83 по 188, Жазира с № 1 по 24, Алимкулова с № 1 по 39, Шалкар с № 1 по 18, Макашева с № 1 по 42, Туякбаева с № 32 по 74, Гагарина с № 1 по 29, Байтурсынова с № 1 по 9, Айтей батыра с № 1 по 21, Аяз би с № 1 по 18, Кошек батыра с № 1 по 41, Абылайхана с № 94 по 200 (четная сторона), Саламатова с № 41 по 146, Бастау с № 56 по 100, Жангозина с № 75/1 по 75/5, Бурган № 1 по 9; переулки: Бакинский с № 1а по 10, Жангозина с № 1 по 41.
Избирательный участок № 371.
Центр: город Каскелен, улица Абылайхана № 40, Районный Дом культуры Акима Карасайского района, телефон: 22870.
В границах: город Каскелен, улицы: Саркырама с № 1 по 107, Жибек Жолы с № 49 по 93, Намыс с № 1 по 18, Жамбыла с № 1 по 38, Жарокова с № 1 по 42, Умбеталы с № 1 по 33, Аль-Фараби с № 36 по 78, Бердикулова с № 1 по 10, Айдарлы с № 1 по 27, Кунаева с № 2 по 90 (четная сторона), Наурызбая с № 1 по 96, Кайназар батыра с № 1 по 39, Богенбая с № 1 по 32, Енбекши с № 1 по 36, Абылайхана с № 69 по 175 (нечетная сторона) и с № 42 по 64 (четная сторона), Алпамыс с № 1 по 26, Арасан с № 1 по 12, Алтынсарина с № 1а по 21, Тлеубаева с № 1 по 12, Молдагуловой с № 2 по 29, Шапагат с № 1 по 12, Аскарова с № 1 по 148, Муратбаева с № 1 по 8, Тастак с № 1 по 22, Райымбека с № 1 по 29 (нечетная сторона), Райымбека с № 2 по 12 (четная сторона).
Избирательный участок № 372.

Орталығы: Қаскелең қаласы, Абылайхан көшесі № 5, "Жол" Акционерлік қоғамының әкімшілік ғимараты, телефон: 23384.
Шекарасы: Қаскелен қаласы, Заводская № 1-ден 44-ке дейін, Алтын құм № 1-ден 21-ге дейін, Іргелі № 1-ден 29-ға дейін, Болашақ № 1-ден 30-ға дейін, Тілендиев № 1-ден 33-ке дейін, Абылайхан № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы) және № 1-ден 67-ге дейін (тақ жағы), Қонаев № 1-ден 123-ке дейін (тақ жағы), Рысқұлов № 1-ден 45-ке дейін, Қошқарбаев № 1-ден 45-ке дейін, Байбосынов № 1-ден 44-ке дейін, Жібек жолы № 1-ден 49-ға дейін, Біржан сал № 1-ден 25-ке дейін, Ақын сара № 1-ден 32-ге дейін, Әл-Фараби № 1-ден 36-ға дейін, Қастеев № 1-ден 18-ге дейін, Керімбеков № 1-ден 14-ке дейін, Құрылысшы № 1-ден 45-ке дейін, Мәметова № 1-ден 77-ге дейін, Жандосов № 1-ден 12-ге дейін, Самал № 1-ден 18-ге дейін, Жетіөзен № 1-ден 8-ге дейін, Достық № 1-ден 61-ге дейін, Қарасу № 1-ден 25-ке дейін, Мамыр № 1-ден 18-ге дейін, Тұлпарсаз № 1-ден 31-ге дейін, Бозой № 1-ден 44-ке дейін, Көктерек № 1-ден 32-ге дейін, Бесқарағай № 1-ден 39-ға дейін, Үлкенсаз № 1-ден 44-ке дейін, Ақсай № 1-ден 19-ға дейін, Қасқасу № 1-ден 33-ке дейін, Қаратал № 1-ден 26-ға дейін, Суықбұлақ № 1-ден 26-ға дейін, Ақши № 1-ден 29-ға дейін, Балқаш № 1-ден 34-ке дейін, Қызылсай № 1-ден 20-ға дейінгі көшелері; тұйық көшелер: Тілендиев № 1-ден 18-ге дейін, Көктем № 1-ден 18-ге дейін, Темір қазық № 1-ден 26-ға дейін; "Алтын Ауыл" ықшам ауданы: № 1-ден 24-ке дейінгі көпқабатты үйлер және № 1-ден 30-ға дейінгі коттедждері.
№ 373 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Қастеев көшесі № 43, Әлімкұлов атындағы орта мектеп, телефон: 21345.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Үмбетәлі №1-ден 65-ке дейін, Жаңа жол № 1-ден 24-ке дейін, Тастақ № 23-тен 74-ке дейін, Рысқұлбеков № 1-ден 81-ге дейін, Әл-Фараби № 36-дан 83-ке дейін, Махамбет-Исатай № 1-ден 20-ға дейін, Қастеев № 19-дан 68-ге дейін, Керімбеков № 1-ден 28-ге дейін, Ақ жол № 1-ден 26-ға дейін, Сұңқар № 1-ден 65-ке дейін, Маргұлан № 1-ден 40-қа дейін, Тау самалы № 1-ден 67-ге дейін, Долан № 1-ден 10-ға дейін, Гаухартас № 1-ден 30-ға дейін, Ақтас № 1-ден 20-ға дейін, Оқжетпес № 1-ден 15-ке дейін, Жартас № 1-ден 20-ға дейін, Ақсу № 1-ден 20-ға дейін, Көктас № 1-ден 20-ға дейін, Шығыс № 1-ден 50-ге дейін, Райымбек № 14-тен 94-ке дейін (жұп жағы) және № 31-ден 131-ге дейінгі (тақ жағы) көшелері.
№ 374 сайлау учаскесі.
Орталығы: Әйтей ауылы, Наурыз көшесі № 8, Қосынов атындағы орта мектеп, телефон: 36869.
Шекарасы: Әйтей ауылы.
№ 375 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еңбекші ауылы, Райымбек көшесі № 2, Еңбекші орта мектебі, телефон: 59412.
Шекарасы: Еңбекші, Үштерек, Құмарал, Сауыншы ауылдары.
№ 376 сайлау учаскесі.

Центр: город Каскелен, улица Абылайхана № 5, административное здание Акционерного общества "Жол", телефон: 23384.
В границах: город Каскелен, улицы: Заводская с № 1 по 44, Алтынкум с № 1 по 21, Иргели с № 1 по 29, Болашак с № 1 по 30, Тлендиева с № 1 по 33, Абылайхана с № 2 по 40 (четная сторона) и с № 1 по 67 (нечетная сторона), Кунаева с № 1 по 123 (нечетная сторона), Рыскулова с № 1 по 45, Кошкарбаева с № 1 по 45, Байбосынова с № 1 по 44, Жибек Жолы с № 1 по 49, Биржан сал с № 1 по 25, Акын Сара с № 1 по 32, Аль-Фараби с № 1 по 36, Кастеева с № 1 по 18, Керимбекова с № 1 по 14, Курылысшы с № 1 по 45, Маметовой с № 1 по 77, Жандосова с № 1 по 12, Самал с № 1 по 18, Жетыозен с № 1 по 8, Достык с № 1 по 61, Карасу с № 1 по 25, Мамыр с № 1 по 18, Тулпарсаз с № 1 по 31, Бозой с №1 по 44, Коктерек с № 1 по 32, Бескарагай с № 1 по 39, Улкенсаз с № 1 по 44, Аксай с № 1 по 19, Каскасу с № 1 по 33, Каратал с № 1 по 26, Суыкбулак с № 1 по 26, Акши с № 1 по 29, Балхаш с № 1 по 34, Кызылсай с № 1 по 20; переулки: Тлендиева с № 1 по 18, Коктем с № 1 по 18, Темирказык с № 1 по 26; микрорайон "Алтын-Аул" многоэтажные дома с № 1 по 24 и коттеджи с № 1 по 30.
Избирательный участок № 373.
Центр: город Каскелен, улица Кастеева № 43, средняя школа имени Алимкулова, телефон: 21345.
В границах: город Каскелен, улицы: Умбеталы с № 1 по 65, Жана жол с № 1 по 24, Тастак с № 23 по 74, Рыскулбекова с № 1 по 81, Аль-Фараби с № 36 по 83, Махамбет-Исатая с № 1 по 20, Кастеева с № 19 по 68, Керимбекова с № 1 по 28, Ак жол с № 1 по 26, Сункар с № 1 по 65, Маргулан с № 1 по 40, Таусамалы с № 1 по 67, Долан с № 1 по 10, Гаухартас с № 1 по 30, Актас с № 1 по 20, Окжетпес с № 1 по 15, Жартас с № 1 по 20, Аксу с № 1 по 20, Коктас с № 1 по 20, Шығыс с № 1 по 50, Райымбека с № 14 по 94 (четная сторона) и с № 31 по 131 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 374.
Центр: село Айтей, улица Наурыз № 8, средняя школа имени Косынова, телефон: 36869.
В границах: село Айтей.
Избирательный участок № 375.
Центр: село Енбекши, улица Райымбека №2, средняя школа Енбекши, телефон: 59412.
В границах: села Енбекши, Уштерек, Кумарал, Сауыншы.
Избирательный участок № 376.

Орталығы: Іргелі ауылы, Рахметов көшесі № 9, Л.Толстой атындағы орта мектеп, телефон: 3883025.
Шекарасы: Іргелі ауылы, Рахметов № 1-ден 70-ке дейін, Жетісу № 1-ден 67-ге дейін, Жароков № 1-ден 20-ға дейін, Момышұлы № 1-ден 75-ке дейін, Достық № 1-ден 128-ге дейін, Бесембаев № 1-ден 67-ге дейін, Ақжол № 1-ден 63-ке дейінгі көшелері; Кемертоған ауылы.
№ 377 сайлау учаскесі.
Орталығы: Іргелі ауылы, Центральный көшесі, нөмірі жоқ, Іргелі ауылының мәдениет үйі, телефон: 3883252.
Шекарасы: Іргелі ауылы, Ынтымақ № 1-ден 41-ге дейін, Мерей № 1-ден 28-ге дейін, Исагулов № 1-ден 94-ке дейін, Жастар № 1-ден 38-ге дейін, Алмалы № 1-ден 17-ге дейін, Сапарлы жол № 1-ден 18-ге дейін, Қонаев № 1-ден 128-ге дейін, Абай № 1-ден 16-ға дейін, Шұғыла № 1-ден 21-ге дейінгі көшелері; "Нұрлы Таң" шағын ауданы № 1-ден 21-ге дейін.
№ 378 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көксай ауылы, Қожабеков көшесі № 11, М. Мәметова атындағы орта мектеп, телефон: 3884590.
Шекарасы: Көксай ауылы, Наурызбай батыр № 1-ден 86-ға дейін, Желтоқсан № 1-ден 46-ға дейін, Ардагер № 1-ден 80-ге дейін, Береке № 1-ден 14-ке дейін, Пушкин № 1-ден 17-ге дейін, М. Мәметова № 1-ден 15-ке дейін, Қожабеков № 1-ден 37-ге дейін, Жамбыл № 1-ден 61-ге дейін, Арай № 1-ден 60-қа дейін, Жаңа-Ғасыр № 1-ден 89-ға дейінгі көшелері.
№ 379 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көксай ауылы, Қожабеков көшесі, нөмірі жоқ, пошта бөлімшесі, телефон: 41000.
Шекарасы: Көксай ауылы, Атшабаров № 2-ден 59-ға дейін, Таңшолпан № 1-ден 63-ке дейін, Ұлттар достығы № 1-ден 15-ке дейін, Жеңіс № 1-ден 55-ке дейін, Ақсай № 1-ден 25-ке дейін, Райымұлы Шоқпар № 1-ден 79-ға дейін, Бейбітшілік № 1-ден 25-ке дейін, Жасұлан № 1-ден 110-ға дейін, Балдырған № 1-ден 23-ке дейін, Мереке № 1-ден 37-ге дейін, Тәуелсіздік № 1-ден 63-ке дейінгі көшелері.
№ 380 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үшқоңыр ауылы, Байтұрсынов көшесі № 43, Үшқоңыр орта мектеп-гимназиясы, телефон: 50576.
Шекарасы: Үшқоңыр ауылы, Южная № 1-ден 64-ке дейін, Панфилов № 1-ден 96-ға дейін, Әуезов № 1-ден 95-ке дейін, Әшекеев № 1-ден 24-ке дейін, Төле би № 1-ден 72-ге дейін, Өтеген батыр № 1-ден 65-ке дейін, Жібек Жолы № 1-ден 75-ке дейін (тақ жағы), Жетісу № 27-ден 64-ке дейін, Әділбеков № 1-ден 57-ге дейін, Қонаев № 35-тен 81-ге дейін, Мақатаев № 35-тен 86-ға дейін, Қабанбай батыр № 1-ден 33-ке дейін, Амангелді № 1-ден 15-ке дейін, Саутқан № 1-ден 32-ге дейінгі көшелері; Су шаруашылығы колледжінің аумағы; тұйық көшелер: Алатау № 1-ден 12-ге дейін, Достық № 1-ден 14-ке дейін, Жастар № 1-ден 18-ге дейін.
№ 381 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үшқоңыр ауылы, Жібек Жолы көшесі № 12, М. Әуезов атындағы орта мектеп, телефон: 54740.

Центр: село Иргели, улица Рахметова № 9, средняя школа имени Л.Толстого, телефон: 3883025.
В границах: село Иргели, улицы: Рахметова с № 1 по 70, Жетысу с № 1 по 67, Жарокова с № 1 по 20, Момышулы с № 1 по 75, Достык с № 1 по 128, Бесембаева с № 1 по 67, Акжол с № 1 по 63; село Кемертоган.
Избирательный участок № 377.
Центр: село Иргели, улица Центральная, без номера, Дом культуры села Иргели, телефон: 3883252.
В границах: село Иргели, улицы: Ынтымак с № 1 по 41, Мерей с № 1 по 28, Исагулова с № 1 по 94, Жастар с № 1 по 38, Алмалы с № 1 по 17, Сапарлы жол с № 1 по 18, Кунаева с № 1 по 128, Абая с № 1 по 16, Шугыла с № 1 по 21; микрорайон "Нурлы Тан" с № 1 по 21.
Избирательный участок № 378.
Центр: село Коксай, улица Кожабекова № 11, средняя школа имени М. Маметовой, телефон: 3884590.
В границах: село Коксай, улицы: Наурызбай батыра с № 1 по 86, Желтоксан с № 1 по 46, Ардагер с № 1 по 80, Береке с № 1 по 14, Пушкина с № 1 по 17, М. Маметовой с № 1 по 15, Кожабекова с № 1 по 37, Жамбыла с № 1 по 61, Арай с № 1 по 60, Жана-Гасыр с № 1 по 89.
Избирательный участок № 379.
Центр: село Коксай, улица Кожабекова, без номера, почтовое отделение, телефон: 41000.
В границах: село Коксай, улицы: Атшабарова с № 2 по 59, Таншолпан с № 1 по 63, Улттар достыгы с № 1 по 15, Женис с № 1 по 55, Аксай с № 1 по 25, Райымулы Шокпар с № 1 по 79, Бейбитшилик с № 1 по 25, Жас улан с № 1 по 110, Балдырган с № 1 по 23, Мереке с № 1 по 37, Тауелсиздик с № 1 по 63.
Избирательный участок № 380.
Центр: село Ушконыр, улица Байтурсынова № 43, Ушконырская средняя школа-гимназия, телефон: 50576.
В границах: село Ушконыр, улицы: Южная с № 1 по 64, Панфилова с № 1 по 96, Ауэзова с № 1 по 95, Ашекеева с № 1 по 24, Толе би с № 1 по 72, Утеген батыра с № 1 по 65, Жибек жолы с № 1 по 75 (нечетная сторона), Жетысу с № 27 по 64, Адильбекова с № 1 по 57, Кунаева с № 35 по 81, Макатаева с № 35 по 86, Кабанбай батыра с № 1 по 33, Амангельды с № 1 по 15, Сауткан с № 1 по 32; территория Колледжа водного хозяйства; переулки: Алатау с № 1 по 12, Достык с № 1 по 14, Жастар с № 1 по 18.
Избирательный участок № 381.
Центр: село Ушконыр, улица Жибек Жолы № 12, средняя школа имени
М. Ауэзова, телефон: 54740.

Шекарасы: Үшқоңыр ауылы, Жібек жолы № 4-тен 88-ге дейін (жұп жағы), Бөгенбай батыр № 1-ден 73-ке дейін, Әбіш № 1-ден 89-ға дейін, Боламбаев № 1-ден 17-ге дейін, Домалақ Ана № 1-ден 101-ге дейін, Қапал батыр № 1-ден 111-ге дейін, Рысқұлов № 1-ден 99-ға дейін, Жетісу № 1-ден 26-ға дейін, Әділбеков № 58-ден 94-ке дейін, Қонаев № 1-ден 34-ке дейін, Мақатаев № 1-ден 34-ке дейін, Жанқожа батыр № 1-ден 44-ке дейін, Молдағұлова № 1-ден 6-ға дейінгі көшелері; Айқым ауылы.
№ 382 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үшқоңыр ауылы, Жібек Жолы көшесі № 88, Қарасай батыр атындағы орта мектеп, телефон: 54973.
Шекарасы: Үшқоңыр ауылы, Южная № 65-тен 136-ға дейін, Панфилов № 97-ден 137-ге дейін, Жамбыл № 1-ден 52-ге дейін, Сауытқан № 33-тен 57-ге дейін, Әуезов № 96-дан 137-ге дейін, Төле би № 73-тен 136-ға дейін, Момышұлы № 1-ден 36-ға дейін, Өтеген батыр № 66-дан 108-ге дейін, Жібек Жолы № 77-ден 131-ге дейін (тақ жағы) және № 90-нан 132-ге дейін (жұп жағы), Жеңіс № 1-ден 8-ге дейін, Әбіш № 89-дан 154-ке дейін, Баубеков № 1-ден 26-ға дейін, Тілендиев № 1-ден 34-ке дейін, Домалақ Ана № 102-ден 134-ке дейін, Қапал батыр № 112-ден 137-ге дейін, Рысқұлов № 100-ден 121-ге дейін, Алдашев № 1-ден 76-ға дейін, Әлжан № 1-ден 68-ге дейін, Жетісу № 65-тен 70-ке дейінгі көшелері.
№ 383 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бекболат ауылы, Мектеп көшесі № 2, 1-ші Май атындағы орта мектеп, телефон: 51539.
Шекарасы: Бекболат, Сауыншы ауылдары.
№ 384 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қайнар ауылы, Бобров көшесі № 1, Қайнар орта мектебі, телефон: 37565.
Шекарасы: Қайнар ауылы.
№ 385 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жандосов ауылы, Алатау көшесі № 16, О. Жандосов атындағы орта мектеп, телефон: 42057.
Шекарасы: Жандосов, Қайрат ауылдары.
№ 386 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шалқар ауылы, Абай көшесі № 9, Ломоносов атындағы орта мектеп, телефон: 34416.
Шекарасы: Шалқар ауылы.
№ 387 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұрар ауылы, Көпбаев көшесі № 21, Байсалбаев атындағы орта мектеп, телефон: 59921.
Шекарасы: Тұрар ауылы.
№ 388 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көлащы ауылы, Байжарасов көшесі № 2, Бәрібаев атындағы орта мектеп, телефон: 58493.
Шекарасы: Көлащы ауылы.
№ 389 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шамалған бекеті, Дүйсекова көшесі № 42а, Шамалған қазақ орта мектебі, телефон: 58141.
Шекарасы: Шамалған бекеті, Дүйсеков № 49-дан 120-ға дейін, Абай № 57-ден 113-ке дейін, Момышұлы № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), Жамбыл № 50-ден 92-ге дейін, Сейфуллин № 1-ден 56-ға дейін, Рысқұлов № 1-ден 50-ге дейін, Өтеген батыр № 1-ден 43-ке дейін, Бәрібаев № 1-ден 14-ке дейін, Жандосов № 1-ден 29-ға дейін, Панфилов № 1-ден 10-ға дейін, Жансүгіров № 1-ден 47-ге дейін, Д. Құсайын № 5-тен 73-ке дейін, Байтұрсынов № 1-ден 40-қа дейін, Жанқожа № 1-ден 22-ге дейін, Майлин № 1-ден 55-ке дейінгі көшелері; Майлин тұйық көшесі № 1-ден 6-ға дейін.
№ 390 сайлау учаскесі.

В границах: село Ушконыр, улицы: Жибек жолы с № 4 по 88 (четная сторона), Богенбай батыра с № 1 по 73, Абиш с № 1 по 89, Боламбаева с № 1 по 17, Домалак ана с № 1 по 101, Капал батыра с № 1 по 111, Рыскулова с № 1 по 99, Жетысу с № 1 по 26, Адильбекова с № 58 по 94, Кунаева с № 1 по 34, Макатаева с № 1 по 34, Жанкожа батыра с № 1 по 44, Молдагуловой с № 1 по 6; село Айкым.
Избирательный участок № 382.
Центр: село Ушконыр, улица Жибек жолы № 88, средняя школа имени Карасай батыра, телефон: 54973.
В границах: село Ушконыр, улицы: Южная с № 65 по 136, Панфилова с № 97 по 137, Жамбыла с № 1 по 52, Сауыткан с № 33 по 57, Ауэзова с № 96 по 137, Толе би с № 73 по 136, Момышулы с № 1 по 36, Утеген батыра с № 66 по 108, Жибек жолы с № 77 по 131 (нечетная сторона) и с № 90 по 132 (четная сторона), Женис с № 1 по 8, Абиш с № 89 по 154, Баубекова с № 1 по 26, Тлендиева с № 1 по 34, Домалак Ана с № 102 по 134, Капал батыра с № 112 по 137, Рыскулова с № 100 по 121, Алдашева с № 1 по 76, Алжан с № 1 по 68, Жетысу с № 65 по 70.
Избирательный участок № 383.
Центр: село Бекболат, улица Мектеп № 2, средняя школа имени 1-Мая, телефон: 51539.
В границах: села Бекболат, Сауыншы.
Избирательный участок № 384.
Центр: село Кайнар, улица Боброва № 1, Кайнарская средняя школа, телефон: 37565.
В границах: село Кайнар.
Избирательный участок № 385.
Центр: село Жандосово, улица Алатау № 16, средняя школа имени О. Жандосова, телефон: 42057.
В границах: села Жандосово, Кайрат.
Избирательный участок № 386.
Центр: село Шалкар, улица Абая, №9, средняя школа имени Ломоносова, телефон: 34416.
В границах: село Шалкар.
Избирательный участок № 387.
Центр: село Турар, улица Копбаева, №21, средняя школа имени Байсалбаева, телефон: 59921.
В границах: село Турар.
Избирательный участок № 388.
Центр: село Колащы, улица Байжарасова № 2, средняя школа имени Барибаева, телефон: 58493.
В границах: село Колашы.
Избирательный участок № 389.
Центр: станция Шамалган, улица Дуйсекова, № 42а, Шамалганская казахская средняя школа, телефон: 58141.
В границах: станция Шамалган, улицы: Дуйсекова с № 49 по 120, Абая с № 57 по 113, Момышулы с № 1 по 11 (нечетная сторона), Жамбыла с № 50 по 92, Сейфуллина с № 1 по 56, Рыскулова с № 1 по 50, Отеген батыра с № 1 по 43, Барибаева с № 1 по 14, Жандосова с № 1 по 29, Панфилова с № 1 по 10, Жансугурова с № 1 по 47, Д. Кусаина с № 5 по 73, Байтурсынова с № 1 по 40, Жанкожа с № 1 по 22, Майлина с № 1 по 55; переулок Майлина с № 1 по 6.
Избирательный участок № 390.

Орталығы: Шамалған бекеті, Алтынсарин көшесі № 2, Ы. Алтынсарин атындағы орта мектеп, телефон: 58276.
Шекарасы: Шамалған бекеті, Қорқыт баба № 1-ден 24-ке дейін, Бұқар жырау № 1-ден 29-ға дейін, Алтынсарин № 1-ден 78-ге дейін, Ақбайлау № 1-ден 11-ге дейін, Дулатов № 1-ден 55-ке дейін, Қажымұқан № 1-ден 9-ға дейін, Амангелді № 1-ден 43-ке дейін, Момышұлы № 2-ден 8-ге дейін (жұп жағы), Ақбастау № 1-ден 11-ге дейін, Жамбыл № 1-ден 49-ға дейін, Қонаев № 1-ден 96-ға дейін, Әбілда № 1-ден 47-ге дейін, Төле би № 1-ден 73-ке дейін, Дүйсеков № 1-ден 48-ге дейін, Мәметова № 1-ден 9-ға дейін, Абай № 1-ден 52-ге дейін, Темір жолы № 1-ден 6-ға дейінгі көшелері; тұйық көшелер: Алтынсарин № 1-ден 4-ке дейін, Қажымұқан № 1-ден 8-ге дейін, Амангелді № 1-ден 6-ға дейін.
№ 391 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шамалған бекеті, Сәтпаев көшесі № 10, "Шамалған автокөлік" Акционерлік қоғамының әкімшілік ғимараты, телефон: 58271.
Шекарасы: Шамалған бекеті, Жібек жолы № 1-ден 47-ге дейін, Құрманғалиев № 1-ден 59-ға дейін, Наурызбай № 1-ден 34-ке дейін, Бөгенбай № 1-ден 26-ға дейін, Қалдаяқов № 1-ден 11-ге дейін, Әзербаев № 1-ден 7-ге дейін, Әйтеке би № 1-ден 17-ге дейін, Сәтпаев № 1-ден 11-ге дейін, Аймақов № 1-ден 39-ға дейін, Жетісу № 1-ден 59-ға дейін, Байжарасов № 1-ден 91-ге дейін, Молдағұлова № 1-ден 66-ға дейін, Достық № 1-ден 33-ке дейін, Жұмабаев № 1-ден 29-ға дейін, Жеңіс № 1-ден 18-ге дейін, Шиелі № 1-ден 42-ге дейін, Шұғыла № 1-ден 38-ге дейінгі көшелері.
№ 392 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шамалған бекеті, Алматы көшесі № 1, "Жол пайдалану басқармасы-20" әкімшілік ғимараты, телефон: 58564.
Шекарасы: Шамалған бекеті, Құрманғазы № 1-ден 26-ға дейін, Қабанбай № 1-ден 13-ке дейін, Ершабай № 1-ден 47-ге дейін, Райымбек № 1-ден 26-ға дейін, Қарасай батыр № 1-ден 29-ға дейін, М. Әуезов № 1-ден 34-ке дейін, Нұрпеисов № 1-ден 16-ға дейін, Казыбек би № 1-ден 15-ке дейін, Домалақ ана № 1-ден 12-ге дейін, Алатау № 1-ден 37-ге дейін, Кенесары № 1-ден 60-қа дейін, Мақатаев № 1-ден 10-ға дейін, Сүйінбай № 1-ден 32-ге дейін, Тынышбай № 1-ден 12-ге дейін, Алматы № 1-ден 44-ке дейінгі көшелері; Мақатаев тұйық көшесі № 1-ден 5-ке дейін; Жынғылды, Құрқұдық ауылдары.
№ 393 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қошмамбет ауылы, Жандосов көшесі № 1, Қошмамбет атындағы орта мектеп, телефон: 59531.
Шекарасы: Қошмамбет ауылы.
№ 394 сайлау учаскесі.
Орталығы: Батан ауылы, Саламатов көшесі № 31, фельдшерлік-акушерлік пункт, телефон: 35842.
Шекарасы: Батан ауылы.
№ 395 Жамбыл сайлау учаскесі.
Орталығы: Жамбыл ауылы, Жамбыл көшесі № 24, Жамбыл атындағы орта мектеп, телефон: 35337.
Шекарасы: Жамбыл ауылы.
№ 396 сайлау учаскесі.

Центр: станция Шамалган, улица Алтынсарина № 2, средняя школа имени И. Алтынсарина, телефон: 58276.
В границах: станция Шамалган, улицы: Коркыт баба с № 1 по 24, Бухар жырау с № 1 по 29, Алтынсарина с № 1 по 78, Акбайлау с № 1 по 11, Дулатова с № 1 по 55, Кажымукана с № 1 по 9, Амангельды с № 1 по 43, Момышулы с № 2 по 8 (четная сторона), Акбастау с № 1 по 11, Жамбыла с № 1 по 49, Кунаева с № 1 по 96, Абильда с № 1 по 47, Толе би с № 1 по 73, Дуйсекова с № 1 по 48, Маметовой с № 1 по 9, Абая с № 1 по 52, Темир жолы с № 1 по 6; переулки: Алтынсарина с № 1 по 4, Кажымукана с № 1 по 8, Амангельды с № 1 по 6.
Избирательный участок № 391.
Центр: станция Шамалган, улица Сатпаева № 10, административное здание Акционерного общества "Шамалган автоколик", телефон: 58271.
В границах: станция Шамалган, улицы: Жибек жолы с № 1 по 47, Курмангалиева с № 1 по 59, Наурызбая с № 1 по 34, Богембая с № 1 по 26, Калдаякова с № 1 по 11, Азербаева с № 1 по 7, Айтеке би с №1 по 17, Сатпаева с № 1 по 11, Аймакова с № 1 по 39, Жетысу с №1 по 59, Байжарасова с № 1 по 91, Молдагуловой с № 1 по 66, Достык с № 1 по 33, Жумабаева с № 1 по 29, Женис с № 1 по 18, Шиели с № 1 по 42, Шугыла с № 1 по 38.
Избирательный участок № 392.
Центр: станция Шамалган, улица Алматы № 1, административное здание "Дорожно-эксплуатационное управление-20", телефон: 58564.
В границах: станция Шамалган, улицы: Курмангазы с № 1 по 26, Кабанбая с № 1 по 13, Ершабая с № 1 по 47, Райымбека с № 1 по 26, Карасай батыра с № 1 по 29, Ауэзова с № 1 по 34, Нурпеисова с № 1 по 16, Казбек би с № 1 по 15, Домалак ана с № 1 по 12, Алатау с № 1 по 37, Кенесары с № 1 по 60, Макатаева с № 1 по 10, Суюнбая с № 1 по 32, Тынышбаева с № 1 по 12, Алматы с № 1 по 44; переулок Макатаева с № 1 по 5; села Жынгылды, Куркудык.
Избирательный участок № 393.
Центр: село Кошмамбет, улица Жандосов, № 1, средняя школа имени Кошмамбета, телефон: 59531.
В границах: село Кошмамбет.
Избирательный участок № 394.
Центр: село Батан, улица Саламатова № 31, фельдшерско-акушерский пункт, телефон: 35842.
В границах: село Батан.
Избирательный участок № 395.
Центр: село Жамбыл, улица Жамбыла № 24, средняя школа имени Жамбыла, телефон: 35337.
В границах: село Жамбыл.
Избирательный участок № 396.

Орталығы: Ұлан ауылы, Ағыбаев көшесі № 13, Крупская атындағы орта мектеп, телефон: 43095.
Шекарасы: Ұлан ауылы.
№ 397 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алмалыбақ ауылы, Хабибулин көшесі № 9, Әл-Фараби атындағы орта мектеп гимназиясы, телефон: 53939.
Шекарасы: Алмалыбақ ауылы.
№ 398 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жалпақсай ауылы, Тегіс көшесі № 1, "Қаскелең" тәжірибе шаруашылығының кеңсе үйі, телефон: 53826.
Шекарасы: Жалпақсай ауылы.
№ 399 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мерей ауылы, Мектеп көшесі № 1, Макаренко атындағы орта мектеп, телефон: 35688.
Шекарасы: Мерей, Көлді ауылдары.
№ 400 сайлау учаскесі.
Орталығы: Береке ауылы, Алтынсарин көшесі № 1, Бейсебаев атындағы орта мектеп, телефон: 34141.
Шекарасы: Береке, Елтай ауылдары.
№ 401 Исаев сайлау учаскесі.
Орталығы: Исаев ауылы, Рысқұлов көшесі № 64, Исаев бастауыш мектебі, телефон: 32483.
Шекарасы: Исаев ауылы.
№ 402 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жармұхамбет ауылы, Қажымұқан көшесі № 19, Жармұхамбет бастауыш мектебі, телефон: 30522.
Шекарасы: Жармұхамбет ауылы.
№ 403 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаратөбе ауылы, Әшекеев көшесі № 5, Қаратөбе бастауыш мектебі, телефон: 32262.
Шекарасы: Қаратөбе ауылы.
№ 404 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкөзек ауылы, Ақымжанов көшесі № 15, Көкөзек орта мектебі, телефон: 59410.
Шекарасы: Көкөзек, Көктоған, Ақсеңгір ауылдары, 71-ші разъезд.
№ 405 сайлау учаскесі.
Орталығы: Абай ауылы, Алтынсарин көшесі № 130, М. Ғабдуллин атындағы орта мектеп, телефон: 3890033.
Шекарасы: Абай ауылы, Әзербаев № 5-тен 23-ке дейін (тақ жағы), Абай № 1-ден 32-ге дейін, Сейфуллин № 11,13, Домалақ ана № 23а-дан 42-ге дейін, Төле би № 37-ден 145-ке дейін (тақ жағы), № 42-ден 146-ға дейін (жұп жағы), Рысқұлов № 37-ден 149-ға дейін (тақ жағы), № 48-ден 156-ға дейін (жұп жағы), Қонаев № 45-тен 163-ке дейін (тақ жағы), № 32-ден 164-ке дейін (жұп жағы), Райымбек № 35-тен 91-ге дейін (тақ жағы), № 44-тен 110-ға дейін (жұп жағы), Тәуелсіздік-І № 49-дан 149-ға дейін (тақ жағы), № 52-ден 162-ге дейін (жұп жағы), Тәуелсіздік-ІІ № 49-дан 154-ке дейін, Алатау № 1-ден 24-ке дейін, Алтынсарин № 1-ден 39-ға дейін, Бейбітшілік № 1-ден 52-ге дейін, Жандосов № 5-тен 29-ға дейін, Қарасай батыр № 1-ден 32-ге дейін, Молдағұлова № 1-ден 23-ке дейін, Майлин № 1-ден 48-ге дейін, Шаянбаев № 1-ден 23-ке дейінгі көшелері.
№ 406 сайлау учаскесі.
Орталығы: Абай ауылы, Мақатаев көшесі № 30, Абай ауылының орта мектебі, телефон: 3890607.
Шекарасы: Абай ауылы, Әзірбаев № 6-дан 22-ге дейін (жұп жағы), Абай № 1-ден 32-ге дейін, Сейфуллин № 1/1-ден 1/10-ға дейін, №1/12, Домалақ ана № 1/1-ден 1/13-ке дейін, Төле би № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), №2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Рысқұлов № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 46-ға дейін (жұп жағы), Қонаев № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Райымбек № 1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 42-ге дейін (жұп жағы), Тәуелсіздік - I № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 50-ге дейін (жұп жағы), Тәуелсіздік - II № 1-ден 48-ге дейін, Желтоқсан № 1-ден 33-ке дейін, Мақатаев № 1-ден 37-ге дейін, Мақашев № 1-ден 66-ға дейін, Уалиханов № 1-ден 58-ге дейінгі көшелері.
№ 407 сайлау учаскесі.

Центр: село Улан, улица Агибаева № 13, средняя школа имени Крупской, телефон: 43095.
В границах: село Улан.
Избирательный участок № 397.
Центр: село Алмалыбак, улица Хабибуллина № 9, средняя школа – гимназия имени Аль-Фараби, телефон: 53939.
В границах: село Алмалыбак.
Избирательный участок № 398.
Центр: село Жалпаксай, улица Тегис №1, контора опытного хозяйства "Каскелен", телефон: 53826.
В границах: село Жалпаксай.
Избирательный участок № 399.
Центр: село Мерей, улица Мектеп №1, средняя школа имени Макаренко, телефон: 35688.
В границах: села Мерей, Кольди.
Избирательный участок № 400.
Центр: село Береке, улица Алтынсарина № 1, средняя школа имени Бейсебаева, телефон: 34141.
В границах: села Береке, Ельтай.
Избирательный участок № 401.
Центр: село Исаево, улица Рыскулова № 64, начальная школа Исаево, телефон: 32483.
В границах: село Исаево.
Избирательный участок № 402.
Центр: село Жармухамбет, улица Кажимукана № 19, Жармухамбетская начальная школа, телефон: 30522.
В границах: село Жармухамбет.
Избирательный участок № 403.
Центр: село Каратобе, улица Ашекеева, № 5, Каратобинская начальная школа, телефон: 32262.
В границах: село Каратобе.
Избирательный участок № 404.
Центр: село Кокозек, улица Акымжанова, № 15, Кокозекская средняя школа, телефон: 59410.
В границах: села Кокозек, Коктоган, Аксенгир, 71-разъезд.
Избирательный участок № 405.
Центр: село Абай, улица Алтынсарина № 130, средняя школа имени М. Габдуллина, телефон: 3890033.
В границах: село Абай, улицы: Азербаева с № 5 по 23 (нечетная сторона), Абая с № 1 по 32, Сейфуллина № 11, 13, Домалак ана с № 23а по 42, Толе би с № 37 по 145 (нечетная сторона), с № 42 по 146, (четная сторона), Рыскулова с № 37 по 149 (нечетная сторона), с № 48 по 156 (четная сторона), Кунаева с № 45 по 163 (нечетная сторона), с № 32 по 164 (четная сторона), Райымбека с № 35 по 91 (нечетная сторона), с № 44 по 110 (четная сторона), Тауелсиздик-I с № 49 по 149 (нечетная сторона), с № 52 по 162 (четная сторона), Тауелсиздик-II с № 49 по 154, Алатау с № 1 по 24, Алтынсарина с № 1 по 39, Бейбитшилик с № 1 по 52, Жандосова с № 5 по 29, Карасай батыра с № 1 по 32, Молдагуловой с № 1 по 23, Майлина с № 1 по 48, Шаянбаева с № 1 по 23.
Избирательный участок № 406.
Центр: село Абай, улица Макатаева № 30, средняя школа села Абай, телефон: 3890607.
В границах: село Абай, улицы: Азербаева с № 6 по 22 (четная сторона), Абая с № 1 по 32, Сейфуллина с № 1/1 по 1/10, № 1/12, Домалак ана с № 1/1 по 1/13, Толе би с № 1 по 35 (нечетная сторона), с № 2 по 40 (четная сторона), Рыскулова с № 1 по 35 (нечетная сторона), с № 2 по 46 (четная сторона), Кунаева с № 1 по 43 (нечетная сторона), с № 2 по 30 (четная сторона), Райымбека с № 1 по 33 (нечетная сторона), с № 2 по 42 (четная сторона), Тауелсиздик-I с № 1 по 47 (нечетная сторона), с № 2 по 50 (четная сторона), Тауелсиздик-II с № 1 по 48, Желтоксан с № 1 по 33, Макатаева с № 1 по 37, Макашева с № 1 по 66, Уалиханова с № 1 по 58.
Избирательный участок № 407.

Орталығы: Райымбек ауылы, Түркістан көшесі № 14, Әзербаев атындағы орта мектеп, телефон: 34738.
Шекарасы: Райымбек ауылы.
№ 408 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бұлақты ауылы, Наурыз көшесі № 4, Бұлақты бастауыш мектебі, телефон: 34855.
Шекарасы: Бұлақты ауылы.
№ 409 сайлау учаскесі.
Орталығы: Долан ауылы, Достық көшесі № 28, Долан бастауыш мектебі, телефон: 33290.
Шекарасы: Долан, Құмтоған ауылдары.
№ 410 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қырғауылды ауылы, Інкәрбеков көшесі № 49, Ушинский атындағы орта мектеп, телефон: 3056745.
Шекарасы: Қырғауылды ауылы
№411 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңатұрмыс ауылы, Алтынсарин көшесі № 69, Жаңатұрмыс орта мектебі, телефон: 3051193.
Шекарасы: Жаңатұрмыс ауылы.

Центр: село Райымбек, улица Туркестан № 14, средняя школа имени Азербаева, телефон: 34738.
В границах: село Райымбек.
Избирательный участок № 408.
Центр: село Булакты, улица Наурыз № 4, Булактинская начальная школа села, телефон: 34855.
В границах: село Булакты.
Избирательный участок № 409.
Центр: село Долан, улица Достык № 28, Доланская начальная школа, телефон: 33290.
В границах: села Долан, Кумтоган.
Избирательный участок № 410.
Центр: село Кыргауылды, улица Инкарбекова № 49, средняя школа имени Ушинского, телефон: 3056745.
В границах: село Кыргауылды.
Избирательный участок № 411.
Центр: село Жанатурмыс, улица Алтынсарина № 69, Жанатурмысская средняя школа, телефон: 3051193.
В границах: село Жанатурмыс.