Қарасай ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 қарашадағы № 48-4 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 10 желтоқсанда № 3601 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 05 ақпандағы № 52-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 05.02.2016 № 52-8 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 387-бабының 1-1-тармағына, 444-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай ауданы бойынша Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Аудандық мәслихатының бас маманы Рымбаева Баян Садырбаевнаға осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихаттың "Ауыл шаруашылығы, көгалдандыру, сауда, қоршаған ортаны қорғау, экология, жерді және табиғи ресурстарды тиімді пайдалану жөнінде" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы С. Килибаев
Қарасай аудандық мәслихатының
хатшысы Е. Қалиев

О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Карасайскому району
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 06 ноября 2015 года № 48-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 декабря 2015 года № 3601. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 05 февраля 2016 года № 52-8
Сноска. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 05.02.2016 № 52-8.
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога и единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения по Карасайскому району.
2. Возложить на главного специалиста районного маслихата Рымбаеву Баян Садырбаевну опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По защите окружающей среды, рационального использование земли и природных ресурсов, сельского хозяйства, экологии, озеленения, торговли".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата С. Килибаев
Секретарь
районного маслихата Е. Калиев