Қаратал ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Қаратал ауданы әкімінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 01-01 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 ақпанда № 3048 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал ауданы әкімінің 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 06 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал ауданы әкімінің 07.12.2018 № 06 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Қаратал ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Е. Құрбанбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Дүйсембінов
"Қаратал ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" Қаратал ауданы әкімінің 2015 жылғы "16" қаңтардағы № 01-01 шешіміне қосымша
Қаратал ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
№ 429 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үштөбе қаласы, Абай көшесі № 57, А. Пушкин атындағы орта мектеп.
Шекаралары: Үштөбе қаласы, көшелер: Жолбарыс батыр № 1-ден 205-ке дейін, Төле би № 79, № 80-нен 138-ге дейін, Пронин № 29, № 31, № 36, № 37, № 44, № 45, № 49, № 58, № 59, № 61, № 63, № 65, № 66, № 68-ден 70-ке дейін, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86, № 88, № 90, Сүйінбай № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, Абай № 14-тен 98-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 87-ге дейін (тақ жағы), Амангелді № 3-тен 45-ке дейін, № 4-тен 28-ге дейін, Комсомольская № 1-ден 10-ға дейін, № 11, Морозов № 1-ден 4-ке дейін, № 7-ден 19-ға дейін, № 21, № 52, № 54, № 58, Қаблиса ақын № 79-дан 158-ге дейін, Абылай хан № 1-ден 24-ке дейін, № 36, № 40, № 48, № 50, № 52, № 54, № 58, № 60, № 62, № 64-тен 66-ға дейін, № 68, № 72, № 74, № 76, № 99-дан 101-ге дейін, Оспанов № 1-ден 43-ке дейін, № 2-ден 32-ге дейін, Құсмолданов № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, Қабанбай батыр № 59-дан 139-ға дейін (тақ жағы), № 54-тен 158-ге дейін (жұп жағы), № 170-тен 190-ға дейін (жұп жағы), тұйық көшелер: Жолбарыс батыр № 1-ден 64-ке дейін, Пронин № 2-ден 14-ке дейін, Морозов № 3-тен 28-ге дейін, Ли Фун Си № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 8.
№ 430 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үштөбе қаласы, Абдрахман ақын көшесі № 84, жеке кәсіпкер "Стрельцов" әкімшілік ғимараты (келісім бойынша).

Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Каратальскому району
Решение акима Каратальского района Алматинской области от 16 января 2015 года № 01-01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 февраля 2015 года № 3048. Утратило силу решением акима Каратальского района Алматинской области от 7 декабря 2018 года № 06
Сноска. Утратило силу решением акима Каратальского района Алматинской области от 07.12.2018 № 06 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Каратальского района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать избирательные участки по Каратальскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Е. Курбанбаева.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Дюсембинов
Приложение к решению акима Каратальского района № 01-01 от "16" января 2015 года "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Каратальскому району"
Избирательные участки образованные для проведения голосования и подсчета голосов по Каратальскому району
Избирательный участок № 429.
Центр: город Уштобе, улица Абая № 57, средняя школа имени А. Пушкина.
В границах: город Уштобе, улицы: Жолбарыс батыра с № 1 по 205, Толе би № 79, с № 80 по № 138, Пронина № 29, № 31, № 36, № 37, № 44, № 45, № 49, № 58, № 59, № 61, № 63, № 65, № 66, с № 68 по 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86, № 88, № 90, Суюнбая № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, Абая с № 14 по 98 (четная сторона), с № 1 по 87 (нечетная сторона), Амангельды с № 3 по 45, с № 4 по 28, Комсомольская с № 1 по 10, № 11, Морозова с № 1 по 4, с № 7 по 19, № 21, № 52, № 54, № 58, Каблиса акына с № 79 по 158, Абылай хана с № 1 по 24, № 36, № 40, № 48, № 50, № 52, № 54, № 58, № 60, № 62, с № 64 по 66, № 68, № 72, № 74, № 76, с № 99 по 101, Оспанова с № 1 по 43, с № 2 по 32, Кусмолданова № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, Кабанбай батыра с № 59 по 139 (нечетная сторона), с № 54 по 158 (четная сторона), с № 170 по 190 (четная сторона); переулки: Жолбарыс батыра с № 1 по 64, Пронина с № 2 по 14, Морозова с № 3 по 28, Ли Фун Си № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 8.
Избирательный участок № 430.
Центр: город Уштобе, улица Абдрахман акына № 84, административное здание частного предпринимателя "Стрельцов" (по согласованию).

Шекаралары: Үштөбе қаласы, көшелер: Төле би № 1-ден 12-ге дейін, № 15, № 18-ден 23-ке дейін, № 30-дан 36-ға дейін, № 38, № 40-тан 45-ке дейін, № 50, № 53, № 55-тен 58-ге дейін, № 71, № 73, Лермонтов № 1, № 3-тен 8-ге дейін, № 10-нан 13-ке дейін, № 17, № 19, № 23-тен 25-ке дейін, № 31-ден 39-ға дейін, № 41, Байтұрғанов № 7-ден 25-ке дейін, Абдрахман ақын № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 57-ден 63-ке дейін, № 65, № 68-ден 70-ке дейін, № 72, № 73, № 75, № 76, № 78-ден 80-ге дейін, № 83, № 87, № 90-нан 94-ке дейін, № 96, № 99, № 101, № 102, № 104-тен 107-ге дейін, № 115, № 119, № 121, № 125, № 127, № 129, № 131, № 135, Жамбыл № 55, № 56, № 59, № 60, № 62-ден 66-ға дейін, № 67-ден 73-ке дейін, № 75, № 77, № 81-ден 83-ке дейін, № 85, № 86, № 90, № 92, № 94, № 97, № 99, № 100, № 102-ден 104-ке дейін, № 106-дан 109-ға дейін, № 111, № 113-тен 123-ке дейін, № 125-тен 127-ге дейін, № 129-дан 132-ге дейін, № 135, № 137, № 139, № 145-тен 148-ге дейін, Нүгербеков № 22, № 24-тен 29-ға дейін, № 31-ден 33-ке дейін, № 35-тен 50-ге дейін, № 52, № 55, № 57, № 59, № 67, № 71, № 73, № 77, № 79, Шорабаева № 28, № 30, № 32, № 36-дан 38-ге дейін, № 40-тан 46-ға дейін, № 49-дан 52-ге дейін, № 54, № 56, № 58, № 59, № 61-ден 64-ке дейін, № 67, № 71-ден 74-ке дейін, № 76, № 78, № 83, № 84, № 87-ден 89-ға дейін, № 91-ден 99-ға дейін, № 101-ден 103-ке дейін, № 105-тен 107-ге дейін, № 109, № 111, № 113, № 119, № 121, № 123, Крылов № 2, № 12, № 14, № 16, № 18-ден 20-ға дейін, № 22, № 24, № 29, № 31, № 35, № 43, № 45, Байсақов № 47, № 49, № 51, № 53-тен 58-ге дейін, № 61-ден 68-ге дейін, № 70-тен 75-ке дейін, № 77, № 79, № 80-нен 86-ға дейін, № 88-ден 90-ға дейін, № 92-ден 95-ке дейін, № 97-ден 104-ке дейін, № 106, № 112, № 114, № 116, Сайланбай № 37-ден 42-ге дейін, № 44-тен 50-ге дейін, № 52, № 56, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, Төлендинов № 2-ден 83-ке дейін, Шавров № 1-ден 57-ге дейін, Сәтпаев № 1-ден 3-ке дейін, № 5-тен 11-ге дейін, № 13, № 19-дан 22-ге дейін, № 24, № 25, № 27-ден 29-ға дейін, № 31, № 33, № 35, № 37, № 43, Масанчи № 1-ден 11-ге дейін, № 14-тен 21-ге дейін, № 23, № 25-тен 27-ге дейін, № 29, № 31-ден 38-ге дейін, № 40, № 42-ден 51-ге дейін, Мира № 5-тен 59-ға дейін, Безымянная № 6-дан 8-ге дейін, Шевелев № 58-ден 140-қа дейін; тұйық көше: Митченко № 3-тен 5-ке дейін, № 8, № 9, № 11, № 14-тен 16-ға дейін, № 18, № 18"а", Ушинская № 4, № 6, № 8, Подстанция № 2/1-ден 3/1-ге дейін; Аудандық электр станциясы: нөмірсіз 2 үй.
№ 431 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үштөбе қаласы, Абылай хан көшесі № 5, Морозов атындағы № 51 орта мектеп-гимназиясы.

В границах: город Уштобе, улицы: Толе би с № 1 по 12, № 15, с № 18 по 23, с № 30 по 36, № 38, с № 40 по 45, № 50, № 53, с № 55 по 58, № 71, № 73, Лермонтова № 1, с № 3 по 8, с № 10 по 13, № 17, № 19, с № 23 по 25, с № 31 по 39, № 41, Байтурганова с № 7 по 25, Абдрахман акына № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, с № 57 по 63, № 65, с № 68 по 70, № 72, № 73, № 75, № 76, с № 78 по 80, № 83, № 87, с № 90 по 94, № 96, № 99, № 101, № 102, с № 104 по 107, № 115, № 119, № 121, № 125, № 127, № 129, № 131, № 135, Жамбыла № 55, № 56, № 59, № 60, с № 62 по 66, с № 67 по 73, № 75, № 77, с № 81 по 83, № 85, № 86, № 90, № 92, № 94, № 97, № 99, № 100, с № 102 по 104, с № 106 по № 109, № 111, с № 113 по 123, с № 125 по 127, с № 129 по 132, № 135, № 137, № 139, с № 145 по 148, Нугербекова № 22, с № 24 по 29, с № 31 по 33, с № 35 по 50, № 52, № 55, № 57, № 59, № 67, № 71, № 73, № 77, № 79, Шорабаевой № 28, № 30, № 32, с № 36 по 38, с № 40 по 46, с № 49 по 52, № 54, № 56, № 58, № 59, с № 61 по 64, № 67, с № 71 по 74, № 76, № 78, № 83, № 84, с № 87 по 89, с № 91 по 99, с № 101 по 103, с № 105 по 107, № 109, № 111, № 113, № 119, № 121, № 123, Крылова № 2, № 12, № 14, № 16, с № 18 по 20, № 22, № 24, № 29, № 31, № 35, № 43, № 45, Байсакова № 47, № 49, № 51, с № 53 по 58, с № 61 по 68, с № 70 по 75, № 77, № 79, с № 80 по 86, с № 88 по 90, с № 92 по 95, с № 97 по 104, № 106, № 112, № 114, № 116, Сайланбая с № 37 по 42, с № 44 по 50, № 52, № 56, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, Тулендинова с № 2 по 83, Шаврова с № 1 по 57, Сатпаева с № 1 по 3, с № 5 по 11, № 13, с № 19 по 22, № 24, № 25, с № 27 по 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 43, Масанчи с № 1 по 11, с № 14 по 21, № 23, с № 25 по 27, № 29, с № 31 по 38, № 40, с № 42 по 51, Мира с № 5 по 59, Безымянная с № 6 по 8, Шевелева с № 58 по 140; переулки: Митченко с № 3 по 5, № 8, № 9, № 11, с № 14 по 16, № 18, № 18"а", Ушинская № 4, № 6, № 8; Подстанция с № 2/1 по 3/1; Районная электрическая станция: 2 дома без номера.
Избирательный участок № 431.
Центр: город Уштобе, улица Абылай хана № 5, средняя школа-гимназия № 51 имени Морозова.

Шекаралары: Үштөбе қаласы, көшелері: Абдрахман ақын № 1, № 2"а", № 3-тен 7-ге дейін, № 10-нан 12-ге дейін, № 22, № 24, № 25, № 27, № 29, № 31-ден 33-ке дейін, № 35, № 38, № 43, № 45, Нүгербеков № 3-тен 19-ға дейін, Шорабаева № 1-ден 4-ке дейін, № 7, № 25, № 31, № 33, № 37, Жамбыл № 4-тен 20-ға дейін, № 23, № 24, № 26, № 30, № 33, № 35-тен 43-ке дейін, № 46-дан 51-ге дейін, № 53-тен 58-ге дейін, Төлендинов № 1-ден 6-ға дейін, № 9-дан 13-ке дейін, № 17, № 19, № 21-ден 23-ке дейін, Жұбанов № 2-ден 9-ға дейін, № 14-тен 18-ге дейін, № 20-дан 23-ке дейін, Шевелева № 1, № 3-тен 12-ге дейін, № 14, № 16, № 17, № 19-дан 30-ға дейін, № 32, № 33, № 36, № 38, № 39, № 41, № 42, № 44, № 45, № 47, № 48, № 50, № 51, № 53, № 55-тен 58-ге дейін, Байсақов № 3-тен 11-ге дейін, № 13-тен 15-ке дейін, № 17-ден 19-ға дейін, № 21, № 23-тен 26-ға дейін, № 28, № 29-дан 33-ке дейін, № 35, № 37-ден 40-қа дейін, № 42, № 43, № 45-тен 50-ге дейін, № 52, Темирязев № 2, № 4, № 5, № 7-ден 12-ге дейін, № 15, № 17, Сайланбай № 1-ден 9-ға дейін, № 11, № 13-тен 17-ге дейін, № 19, № 26, № 28-ден 34-ке дейін, Қабанбай батыр № 1, № 4, № 6, № 12, № 20-дан 23-ке дейін, № 25-тен 27-ге дейін, № 29, № 30-дан 33-ке дейін, № 35-тен 41-ге дейін, Қаблиса ақын № 1-ден 7-ге дейін, № 10-нан 18-ге дейін, № 20, № 22, № 26-дан 28-ге дейін, № 30-дан 33-ке дейін, № 36-дан 38-ге дейін, № 42, № 43, № 45, № 47, № 49-дан 51-ге дейін, № 52, № 54, № 55, № 57, № 59, № 61-ден 63-ке дейін, № 66, № 76, № 78, № 92, № 96, Момышұлы № 1-ден 119-ға дейін, № 2-ден 166-ға дейін; тұйық көшелер: Абдрахман ақын № 1-ден 8-ге дейін, Сайланбай № 1-ден 5-ке дейін, № 7, № 9, № 11, Байсақов № 2-ден 5-ке дейін, № 7-ден № 11-ге дейін, Октябрьский № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 12, Колхозный № 2, № 6-дан 8-ге дейін, Крылов № 1, № 4, № 6, № 8, № 12, Жамбыл № 2-ден 14-ке дейін, Мира № 2, № 3, № 5, № 6.
№ 432 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үштөбе қаласы, Құсмолданов көшесі № 3, "Қаратал аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Үштөбе қаласы, көшелер: Иманқұлов № 1-ден 71-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), Желтоқсан № 1-ден 23-ке дейін, № 4-тен 22-ге дейін, Дәулетияров № 1-ден 26-ға дейін, № 28-ден 44-ке дейін, № 47-ден 51-ге дейін, № 53-тен 60-қа дейін, № 62-ден 69-ға дейін, № 71, № 73, № 74, № 76-дан 88-ге дейін, Кұлшықбаев № 1, № 3-тен 5-ке дейін, № 9-дан 15-ке дейін, № 18-ден 24-ке дейін, № 26-дан 30-ға дейін, № 32, № 33, № 35-тен 41-ге дейін, № 43, № 45, № 47, № 49, № 50-ден 52-ге дейін, № 55-тен 67-ге дейін, № 69, № 71-ден 80-ге дейін, № 82, № 84, № 86, № 88-ден № 90-ға дейін, Косенков № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 32-ге дейін (жұп жағы), Мәметова № 1-ден 5-ке дейін, № 5"а", № 6-дан 10-ға дейін, № 12, № 13, № 13"а", № 14, № 14"а", № 16, № 18, № 19, № 21, № 25, Қарымсақов № 1, № 3-тен 11-ге дейін, № 13, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, Түрксіб № 4-тен 11-ге дейін, № 13-тен 18-ге дейін, № 18"а", № 19-дан 31-ге дейін, № 33, № 35, Гагарин № 3, № 5, № 7-ден 23-ке дейін, № 25, № 30-дан 33-ке дейін, № 35, № 36, № 38, № 40, № 42, Байсеитов № 1, № 2, № 4-тен 9-ға дейін, № 11, № 12, № 14, № 15, № 17, № 18, № 21, № 32, № 34, № 43, № 45-тен 47-ге дейін, № 49, № 53-тен 56-ға дейін, № 58, № 60-тан 62-ге дейін, № 71-ден 74-ке дейін, № 76-дан 81-ге дейін, № 82-ден 85-ке дейін, № 88-ден 90-ға дейін, № 92, № 98, № 104, № 106, № 108, № 110, № 112, № 114; Қонаев даңғылы № 1-ден 6-ға дейін, № 10-нан 16-ға дейін, № 18, № 20, № 22-ден 25-ке дейін, № 27-ден 29-ға дейін, № 32-ден 39-ға дейін, № 41, № 42, № 44, Достоевский № 1-ден 26-ға дейін, № 4-тен 41-ге дейін, Мақатаев № 10-нан 50-ге дейін, № 15-тен 47-ге дейін, Б. Момышұлы № 133-тен 167-ге дейін, № 180-нен 234-ке дейін, Пронин № 11-ден 26-ға дейін.
№ 433 сайлау учаскесі.

В границах: город Уштобе, улицы: Абдрахман акына № 1, № 2"а", с № 3 по 7, с № 10 по 12, № 22, № 24, № 25, № 27, № 29, с № 31 по 33, № 35, № 38, № 43, № 45, Нугербекова с № 3 по 19, Шорабаевой с № 1 по 4, № 7, № 25, № 31, № 33, № 37, Жамбыла с № 4 по 20, № 23, № 24, № 26, № 30, № 33, с № 35 по 43, с № 46 по 51, с № 53 по 58, Тулендинова с № 1 по 6, с № 9 по 13, № 17, № 19, с № 21 по 23, Жубанова с № 2 по 9, с № 14 по 18, с № 20 по 23, Шевелевой № 1, с № 3 по 12, № 14, № 16, № 17, с № 19 по 30, № 32, № 33, № 36, № 38, № 39, № 41, № 42, № 44, № 45, № 47, № 48, № 50, № 51, № 53, с № 55 по 58, Байсакова с № 3 по 11, с № 13 по 15, с № 17 по 19, № 21, с № 23 по 26, № 28, с № 29 по 33, № 35, с № 37 по 40, № 42, № 43, с № 45 по 50, № 52 Темирязева № 2, № 4, № 5, с № 7 по 12, № 15, № 17, Сайланбая с № 1 по 9, № 11, с № 13 по 17, № 19, № 26, с № 28 по 34, Кабанбай батыра № 1, № 4, № 6, № 12, с № 20 по 23, с № 25 по 27, № 29, с № 30 по 33, с № 35 по 41, Каблиса акына с № 1 по 7, с № 10 по 18, № 20, № 22, с № 26 по 28, с № 30 по 33, с № 36 по 38, № 42, № 43, № 45, № 47, с № 49 по 51, № 52, № 54, № 55, № 57, № 59, с № 61 по 63, № 66, № 76, № 78, № 92, № 96, Момышулы с № 1 по 119, с № 2 по 166; переулки: Абдрахман акына с № 1 по 8, Сайланбая с № 1 по 5, № 7, № 9, № 11, Байсакова с № 2 по 5, с № 7 по 11, Октябрьский № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 12, Колхозный № 2, с № 6 по 8, Крылова № 1, № 4, № 6, № 8, № 12, Жамбыла с № 2 по 14, Мира № 2, № 3, № 5, № 6.
Избирательный участок № 432.
Центр: город Уштобе, улица Кусмолданова № 3, здание государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Каратальского района".
В границах: город Уштобе, улицы: Иманкулова с № 1 по 71 (нечетная сторона), с № 2 по 34 (четная сторона), Желтоксан с № 1 по 23, с № 4 по 22, Даулетиярова с № 1 по 26, с № 28 по 44, с № 47 по 51, с № 53 по 60, с № 62 по 69, № 71, № 73, № 74, с № 76 по 88, Кульшикбаева № 1, с № 3 по 5, с № 9 по 15, с № 18 по 24, с № 26 по 30, № 32, № 33, с № 35 по 41, № 43, № 45, № 47, № 49, с № 50 по 52, с № 55 по 67, № 69, с № 71 по 80, № 82, № 84, № 86, с № 88 по 90, Косенкова с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 32 (четная сторона), Маметовой с № 1 по 5, № 5"а", с № 6 по 10, № 12, № 13, № 13"а", № 14, № 14"а", № 16, № 18, № 19, № 21, № 25, Карымсакова № 1, с № 3 по 11, № 13, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, Турксиб с № 4 по 11, с № 13 по 18, № 18"а", с № 19 по 31, № 33, № 35, Гагарина № 3, № 5, с № 7 по 23, № 25, с № 30 по 33, № 35, № 36, № 38, № 40, № 42, Байсеитова № 1, № 2, с № 4 по 9, № 11, № 12, № 14, № 15, № 17, № 18, № 21, № 32, № 34, № 43, с № 45 по 47, № 49, с № 53 по 56, № 58, с № 60 по 62, с № 71 по 74, с № 76 по 81, с № 82 по 85, с № 88 по 90, № 92, № 98, № 104, № 106, № 108, № 110, № 112, № 114; проспект Кунаева с № 1 по 6, с № 10 по 16, № 18, № 20, с № 22 по 25, с № 27 по 29, с № 32 по 39, № 41, № 42, № 44, Достоевский с № 1 по 26, с № 4 по 41, Макатаева с № 10 по 50, с № 15 по 47, Б. Момышулы с № 133 по 167, с № 180 по 234, Пронина с № 11 по 26.
Избирательный участок № 433.

Орталығы: Үштөбе қаласы, Гагарин көшесі № 30, № 13 орта мектеп.
Шекаралары: Үштөбе қаласы, көшелері: Гагарин № 43-тен 76-ға дейін, Қарасай батыр № 1-ден 8-ге дейін, Попов № 2-ден 22-ге дейін, Лесопитомник № 1, № 2, Пржевальского № 1-ден 12-ге дейін, Илийская № 1-ден 24-ке дейін, Желтоқсан № 24-тен 88-ге дейін, № 29-дан 99-ға дейін, Әйтеке би № 1-ден 46-ға дейін, Б. Момышұлы № 173-тен 274-ке дейін, Ш. Уәлиханов № 1-ден 47-ге дейін, Мұсабаев № 2-ден 13-ке дейін, Кузнецов № 1-ден 28-ге дейін; Қонаев даңғылы № 41-ден 86-ға дейін; тұйық көшелер: Больничный № 1-ден 39-ға дейін, Уштобинская № 6-дан 48-ге дейін, Б. Момышұлы № 2-ден 10-ға дейін, Мұсабаев № 2-ден 10-ға дейін, Ш. Уәлиханов № 1-ден 96-ға дейін; Шанырақ ықшам ауданы: № 1, № 4, № 7, № 12 үйлері.
№ 434 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үштөбе қаласы, Фрунзе учаскесі, Жамбыл көшесі № 4, Фрунзе атындағы орта мектеп.
Шекаралары: Үштөбе қаласы, көшелер: Қарасай батыр № 1-ден 4-ке дейін, № 4"а", № 5-тен 8-ге дейін, № 10, № 11, № 11"а", № 12, № 14-тен 18-ге дейін, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, Тоқаев № 1"а", № 3-тен 5-ке дейін, № 7-ден 21-ге дейін, № 20"а", № 23, № 25, № 27, № 28, № 28"а", № 30, Б. Момышұлы № 211"а", № 211"б", № 213, № 215, № 217, № 219, № 221, № 223, № 225, № 229, № 231, № 233, № 235, № 237, № 239, № 241-ден 243-ке дейін, № 245-тен № 247-ге дейін, № 249, № 278, № 280, № 282, № 284, № 286, № 288-ден 290-ға дейін, № 294-тен 304-ке дейін, № 308-ден 226-ға дейін, № 330, № 340-тан 348-ге дейін, № 352, № 358-ден 366-ға дейін (жұп жағы), Свердлов № 1, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15-тен 17-ге дейін, Нұрмұхамбетов № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), № 28-ден 30-ға дейін (жұп жағы), № 40-тан 42-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 25-тен 29-ға дейін (тақ жағы), № 33-тен 37-ге дейін (тақ жағы), Қалдаяқов № 6-дан № 20"а"-ға дейін, № 22, № 28, № 40, № 42, № 21, № 25, № 27, № 29, № 31, Бақтыбай № 1, № 3, № 5"а", № 1-ден 41-ге дейін, № 41"а", № 41"б", № 43"а", № 45, № 47, № 47"а", № 49-дан 73-ке дейін, № 7"а", № 61"а", № 73"а", № 75, № 44-тен 50"а"-ға дейін, № 52-ден 60-қа дейін, № 64-тен 66-ға дейін, № 70-тен 74-ке дейін, № 24"а", Фурманов № 1, № 5, № 7, № 11-ден 19-ға дейін (тақ жағы), № 4-тен 10-ға дейін, № 14-тен 16-ға дейін, № 18-ден 28-ге дейін, № 30, № 34, № 38-ден 40-қа дейін, (жұп жағы), № 54, Коминтерн № 13-тен 21-ге дейін (тақ жағы), Жамбыл № 1-ден 4-ке дейін, Әйтеке би № 51, № 52, № 54, № 56, Бақай батыр № 1, № 2"а", № 2, № 4, № 5, № 6, № 8, № 12, № 14, № 16, № 18, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, Рысқұлов № 4, № 16-дан 20-ға дейін, № 30-дан 38-ге дейін, № 42-ден 46-ға дейін, № 50-ден 60-қа дейін, № 62-ден 66-ға дейін, № 72, № 74, № 78, № 82-ден 96-ға дейін (жұп жағы), № 19, № 29-дан 33-ке дейін, № 41-ден 51-ге дейін (тақ жағы), Куйбышев № 4-тен 8-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 9-ға дейін, № 15-тен 19-ға дейін (тақ жағы), № 23, № 27, № 39, № 49, № 53, Қалдаяқов № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 16, № 18, № 20, № 22, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, Свердлов № 12-ден 16-ға дейін, № 20-дан 26-ға дейін (жұп жағы), № 21, № 29, № 31, № 35-тен 41-ге дейін (тақ жағы), Иссыкульская № 5, № 7, № 11, № 13, № 17, № 19, № 21, № 23, № 48, Медина № 1, № 6, № 9, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23; тұйық көшелер: Медина № 6, Свердлов № 3, № 7, № 11, № 11"а", № 11"б", № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, Пионерская № 9-дан 17-ге дейін, № 19, Степной № 1, Қоғамов № 5-тен 23-ке дейін (тақ жағы).
№ 435 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үштөбе қаласы, Мартынов көшесі № 2, "Тамас" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты (келісім бойынша).

Центр: город Уштобе, улица Гагарина № 30, средняя школа № 13.
В границах: город Уштобе, улицы: Гагарина с № 43 по 76, Карасай батыра с № 1 по 8, Попова с № 2 по 22, Лесопитомник № 1, № 2, Пржевальского с № 1 по 12, Илийская с № 1 по 24, Желтоксан с № 24 по 88, с № 29 по 99, Айтеке би с № 1 по 46, Б. Момышулы с № 173 по 274, Ч. Валиханова с № 1 по 47, Мусабаева с № 2 по 13, Кузнецова с № 1 по 28; проспект Кунаева с № 41 по 86; переулки: Больничный с № 1 по 39, Уштобинская с № 6 по 48, Б. Момышулы с № 2 по 10, Мусабаева с № 2 по 10, Ч. Валиханова с № 1 по 96; микрорайон "Шанырак": дома № 1, № 4, № 7, № 12.
Избирательный участок № 434.
Центр: город Уштобе, участок Фрунзе, улица Жамбыла № 4, средняя школа имени Фрунзе.
В границах: город Уштобе, улицы: Карасай батыра с № 1 по 4, № 4"а", с № 5 по 8, № 10, № 11, № 11"а", № 12, с № 14 по 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, Токаева № 1"а", с № 3 по 5, с № 7 по 21, № 20"а", № 23, № 25, № 27, № 28, № 28"а", № 30, Б. Момышулы № 211"а", № 211"б", № 213, № 215, № 217, № 219, № 221, № 223, № 225, № 229, № 231, № 233, № 235, № 237, № 239, с № 241 по 243, с № 245 по 247, № 249, № 278, № 280, № 282, № 284, № 286, с № 288 по 290, с № 294 по 304, с № 308 по 226, № 330, с № 340 по 348, № 352, с № 358 по 366 (четная сторона), Свердлова № 1, № 7, № 9, № 11, № 13, с № 15 по 17, Нурмухамбетова с № 2 по 22 (четная сторона), с № 28 по 30 (четная сторона), с № 40 по 42 (четная сторона), с № 1 по 21 (нечетная сторона), с № 25 по 29 (нечетная сторона), с № 33 по 37 (нечетная сторона), Калдаякова с № 6 по 20"а", № 22, № 28, № 40, № 42, № 21, № 25, № 27, № 29, № 31, Бактыбай № 1, № 3, № 5"а" с № 1 по 41, № 41"а", № 41"б", № 43"а", № 45, № 47, № 47"а", с № 49 по 73, № 7"а", № 61"а", № 73"а", № 75, с № 44 по 50"а", с № 52 по 60, с № 64 по 66, с № 70 по 74, № 24"а" (четная сторона), Фурманова № 1, № 5, № 7, с № 11 по 19 (нечетная сторона), с № 4 по 10, с № 14 по 16, с № 18 по 28, № 30, № 34, с № 38 по 40, (четная сторона), № 54, Коминтерна с № 13 по 21 (нечетная сторона), Жамбыла с № 1 по 4, Айтеке би № 51, № 52, № 54, № 56, Бакай батыр № 1, № 2"а", № 2, № 4, № 5, № 6, № 8, № 12, № 14, № 16, № 18, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, Рыскулова № 4, с № 16 по 20, с № 30 по 38, с № 42 по 46, с № 50 по 60, с № 62 по 66, № 72, № 74, № 78, с № 82 по 96 (четная сторона), № 19, с № 29 по 33, с № 41 по 51 (нечетная сторона), Куйбышева с № 4 по 8 (четная сторона), с № 1 по 9, с № 15 по 19 (нечетная сторона), № 23, № 27, № 39, № 49, № 53, Калдаякова № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 16, № 18, № 20, № 22, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, Свердлова с № 12 по 16, с № 20 по 26 (четная сторона), № 21, № 29, № 31, с № 35 по 41 (нечетная сторона), Иссыкульская № 5, № 7, № 11, № 13, № 17, № 19, № 21, № 23, № 48, Медина № 1, № 6, № 9, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23; переулки: Медина № 6, Свердлова № 3, № 7, № 11, № 11"а", № 11"б", № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, Пионерская с № 9 по 17, № 19, Степной № 1, Когамов с № 5 по 23 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 435.
Центр: город Уштобе, улица Мартынова № 2, административное здание товарищество ограниченной ответственности "Тамас" (по согласованию).

Шекаралары: Үштөбе қаласы, көшелер: К. Маркс № 2-ден 32-ге дейін (жұп жағы), № 3-тен 23-ке дейін (тақ жағы), Мүсірепов № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), Покрышкин № 2"а"-дан 28-ге дейін (жұп жағы), № 1"а"-дан 23-ке дейін (тақ жағы), Горняцкая № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), № 1"а"-дан 23-ке дейін (тақ жағы), Мартынов № 1-ден 29-ға дейін, Байкал № 1, № 2, № 36, № 36"а", № 38, № 38"а", Панфилов № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), Толстой № 1-ден 28-ге дейін, Дружба № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), Алдабергенов № 4-тен 26-ға дейін (жұп жағы), № 3-тен 43-ке дейін (тақ жағы), Шәкәрім № 1-ден 16-ға дейін, Құрманғазы № 1-ден 15-ке дейін, Вавилов № 1-ден 4-ке дейін, № 6, № 9, Бонивура № 1, № 2, № 2"а", № 3"а", № 5, № 11, № 13, № 15, № 17, Новая № 2, № 4, № 6, № 9, Мартынов № 1, № 3, № 4, Прибрежная № 6-дан 8-ге дейін; кемежай Қаратал № 1, № 2, № 3-тен 9-ға дейін; Алдабергенов тұйық көшесі № 3, № 5, № 9, № 13-тен 15-ке дейін (тақ жағы).
№ 436 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үштөбе қаласы, Ақын Сара көшесі № 91, Есенберлин атындағы орта мектеп.
Шекаралары: Үштөбе қаласы, көшелер: Белинский № 4-тен 28-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), Тынышбаев № 2-ден 56-ға дейін, Котовский № 2"а"-дан 64-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 59-ға дейін (тақ жағы), Маяковский № 1-ден 29-ға дейін, Орақты би № 20-дан 64-ке дейін (жұп жағы), № 21-ден 61-ге дейін (тақ жағы), Верещагин № 1-ден 42"а"-ға дейін, Қазыбек би № 3-тен 65-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), Бейсеков № 2-ден 64-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), Бұқар жырау № 15-тен 51-ге дейін (тақ жағы), Береговая № 2-ден 30-ға дейін, Каратальская № 1-ден 61-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 54-ке дейін (жұп жағы), Айту би № 19-дан 55-ке дейін (тақ жағы), № 20-дан 56-ға дейін (жұп жағы), Ақын Сара № 13-тен 83-ке дейін (тақ жағы), № 26-дан 74-ке дейін (жұп жағы); тұйық көшелер: Каратальская № 1-ден 61-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Орақты би № 1-ден 20-ға дейін, Қазыбек би № 1-ден 30-ға дейін, Бейсеков № 2-ден 14-ке дейін, Бұқар жырау № 8-ден 28-ге дейін, Белинский № 4-тен 28-ге дейін, Тынышбаев № 1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), Котовский № 1-ден 17-ге дейін, Ақын Сара № 3-тен 15-ке дейін, № 23, № 25 (тақ жағы), № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), Айту би № 1-ден 35-ке дейін.
№ 437 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үштөбе қаласы, Молдағулова көшесі № 63, Қ. Тоқаев атындағы орта мектеп.
Шекаралары: Үштөбе қаласы, көшелер: Мұратбаев № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), № 9-дан 23-ке дейін (тақ жағы), Северная № 2-ден 14-ке дейін, Төлеуқұл батыр № 2-ден 48-ге дейін (жұп жағы), № 37, Железнодорожная № 2-ден 66-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), Ақын Сара № 4-тен 18-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), Жансүгіров № 2-ден 42-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 67-ге дейін (тақ жағы), Әуезов № 1-ден 51-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 44-ке дейін (жұп жағы), Молдағұлова № 1-ден 41-ге дейін (тақ жағы), Андропов № 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), № 3-тен 33-ке дейін (тақ жағы), Қаптағаев № 4-тен 20-ға дейін (жұп жағы), № 1"а"-дан 69-ға дейін (тақ жағы), Жалменде би № 4-тен 184-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 159-ға дейін (тақ жағы), Шоссейная № 1-ден 44-ке дейін (жұп жағы), № 3-тен 67-ге дейін (тақ жағы), Гайдар № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 5-ке дейін (тақ жағы), Суворов № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), Линейная № 2-ден 84-ке дейін (жұп жағы), № 1"б"-дан 51-ге дейін (тақ жағы), Водопроводная № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 49-ға дейін (тақ жағы), Островский № 8-ден 122-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 105-ке дейін (тақ жағы), Кутузов № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), Орақты батыр № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), Тельман № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы); тұйық көшелер: Молдағұлова № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), Айту би № 1-ден 14-ке дейін, Әуезов № 1-ден 26-ға дейін.
№ 438 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үштөбе қаласы, Б. Момышұлы көшесі № 229, "Қаратал аудандық орталық емханасы" мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекаралары: Үштөбе қаласы, аудандық емхана аумағы.
№ 439 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үштөбе қаласы, Фрунзе учаскесі, Әлішпанов көшесі № 8, "Опытное" ауылшаруашылық өндірістік кооперативінің әкімшілік ғимараты (келісім бойынша).

В границах: город Уштобе, улицы: К. Маркса с № 2 по 32 (четная сторона), с № 3 по 23 (нечетная сторона), Мусирепова с № 2 по 10 (четная сторона), с № 1 по 19 (нечетная сторона), Покрышкина с № 2"а" по 28 (четная сторона), с № 1"а" по 23 (нечетная сторона), Горняцкая с № 2 по 28 (четная сторона), с № 1"а" по 23 (нечетная сторона), Мартынова с № 1 по 29, Байкал № 1, № 2, № 36, № 36"а", № 38, № 38"а", Панфилова с № 2 по 28 (четная сторона), с № 1 по 25 (нечетная сторона), Толстого с № 1 по 28, Дружбы с № 1 по 23 (нечетная сторона), № 2 по 28 (четная сторона), Алдабергенова с № 4 по 26 (четная сторона), с № 3 по 43 (нечетная сторона), Шакарима с № 1 по 16, Курмангазы с № 1 по 15, Вавилова с № 1 по 4, № 6, № 9, Бонивура №1, № 2, № 2"а", № 3"а", № 5, № 11, № 13, № 15, № 17, Новая № 2, № 4, № 6, № 9, Мартынова № 1, № 3, № 4, Прибрежная с № 6 по 8; пристань Каратала № 1, № 2, с № 3 по 9; переулок Алдабергенова № 3, № 5, № 9, с № 13 по 15 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 436.
Центр: город Уштобе, улица Акын Сара № 91, средняя школа имени Есенберлина.
В границах: город Уштобе, улицы: Белинского № 4 по 28 (четная сторона), с № 1 по 31 (нечетная сторона), Тынышбаев с № 2 по 56, Котовского с № 2"а" по 64 (четная сторона), с № 1 по 59 (нечетная сторона), Маяковского с № 1 по 29, Оракты би с № 20 по 64 (четная сторона), № 21 по 61 (нечетная сторона), Верещагина с № 1 по 42"а", Казыбек би с № 3 по 65 (нечетная сторона), № 2 по 58 (четная сторона), Бейсекова с № 2 по 64 (четная сторона), № 1 по 39 (нечетная сторона), Бухар жырау с № 15 по 51 (нечетная сторона), Береговая с № 2 по 30, Каратальская с № 1 по 61 (нечетная сторона), № 2 по 54 (четная сторона), Айту би № 19 по 55 (нечетная сторона), с 20 по 56 (четная сторона), Акын Сара № 13 по 83 (нечетная сторона), с № 26 по 74 (четная сторона); переулки: Каратальская с № 1 по 61 (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона), Оракты би с № 1 по 20, Казыбек би с № 1 по 30, Бейсекова с № 2 по 14, Бухар жырау с № 8 по 28, Белинского с № 4 по 28, Тынышбаева с № 1 по 33 (нечетная сторона), Котовского с № 1 по 17, Акын Сара с № 3 по 15, № 23, № 25 (нечетная сторона), с № 2 по 14 (четная сторона), Айту би с № 1 по 35.
Избирательный участок № 437.
Центр: город Уштобе, улица Молдагуловой № 63, средняя школа имени К. Токаева.
В границах: город Уштобе, улицы: Муратбаева с № 2 по 18 (четная сторона), с № 9 по 23, Северная с № 2 по 14, Толеукул батыра с № 2 по 48 (четная сторона), № 37, Железнодорожная с № 2 по 66 (четная сторона), с № 1 по 35 (нечетная сторона), Акын Сара с № 4 по 18 (четная сторона), с № 1 по 11 (нечетная сторона), Жансугурова с № 2 по 42 (четная сторона), с № 1 по 67 (нечетная сторона), Ауезова с № 1 по 51 (нечетная сторона), с № 2 по 44 (четная сторона), Молдагуловой с № 1 по 41 (нечетная сторона), Андропова с № 2 по 34 (четная сторона), с № 3 по 33 (нечетная сторона), Каптагаева с № 4 по 20 (четная сторона), с № 1"а" по 69 (нечетная сторона), Жалменде би с № 4 по 184 (четная сторона), с № 1 по 159 (нечетная сторона), Шоссейная с № 1 по 44 (четная сторона), с № 3 по 67 (нечетная сторона), Гайдара с № 2 по 14 (четная сторона), с № 1 по 5 (нечетная сторона), Суворова с № 2 по 30 (четная сторона), с № 1 по 25 (нечетная сторона), Линейная с № 2 по 84 (четная сторона), с № 1"б" по 51 (нечетная сторона), Водопроводная с № 2 по 20 (четная сторона), с № 1 по 49 (нечетная сторона), Островского с № 8 по 122 (четная сторона), с № 1 по 105 (нечетная сторона), Кутузова с № 2 по 14 (четная сторона), с № 1 по 23 (нечетная сторона), Оракты батыра с № 2 по 24 (четная сторона), с № 1 по 15 (нечетная сторона), Тельмана с № 2 по 28 (четная сторона), с № 1 по 15 (нечетная сторона); переулки: Молдагуловой с № 2 по 22 (четная сторона), с № 1 по 21 (нечетная сторона), Айту би с № 1 по 14, Ауезова с № 1 по 26.
Избирательный участок № 438.
Центр: город Уштобе, улица Б. Момышулы № 229, государственное казенное предприятие "Центральная больница Каратальского района".
В границах: город Уштобе, территория районной больницы.
Избирательный участок № 439.
Центр: город Уштобе, участок Фрунзе, улица Алишпанова № 8, административное здание промышленно-сельскохозяйственного кооператива "Опытное" (по согласованию).

Шекаралары: Үштөбе қаласы, Фрунзе учаскесі, көшелер: Абай № 1, № 4-тен 6-ға дейін, № 8-ден 25-ке дейін, № 27-тен 31-ге дейін, № 33-тен 41-ге дейін, № 43-тен 46-ға дейін, № 48-ден 50-ге дейін, № 52, № 54, № 56, № 58, Новая № 4, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, Әуезов № 1, № 2, № 4-тен 6-ға дейін, № 8-ден 20-ға дейін, № 12, № 15-тен 18-ге дейін, № 20-дан 22-ге дейін, № 25-тен 27-ге дейін, № 28-ден 30-ға дейін, № 33-тен 50-ге дейін, № 52-ден 54-ке дейін, № 57, № 58, № 62-ден 64-ке дейін, № 67-ден 72-ге дейін, № 74, № 71-ден 79-ға дейін (тақ жағы), Фрунзе № 1, № 5-тен 9-ға дейін, № 11, № 12, № 14-тен 16-ға дейін, № 18, № 19, № 21-ден 25-ке дейін, № 28, № 29, № 31-ден 39-ға дейін, № 42, № 43, № 45, № 46, № 48, № 51-ден 54-ке дейін, № 56, № 58, № 59, № 61-ден 64-ке дейін, № 65, № 75, № 77, Крылов № 21, № 26, № 28-ден 31-ге дейін, № 33-тен 36-ға дейін, № 52, № 54, № 56-дан 62-ге дейін, № 64-тен 70-ке дейін, № 72, № 74, № 76, № 78, № 79, № 82, № 84, Жамбыл № 3, № 6-дан 8-ге дейін, № 10-нан 13-ке дейін, № 16, № 18, № 19, № 21, № 22, № 24-тен 28-ге дейін, № 30-дан 38-ге дейін, № 40-тан 47-ге дейін, Чкалов № 1, № 2, № 4-тен 10-ға дейін, № 13, № 15-тен 17-ге дейін, № 19-дан 26-ға дейін, № 28, № 30, № 32-ден 34-ке дейін, № 38-ден 46-ға дейін, № 48-ден 51-ге дейін, № 56, Исаев № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 82-ге дейін (жұп жағы), Вавилов № 2-ден 5-ке дейін, Уәлиханов № 1-ден 10-ға дейін, Пушкин № 1-ден 6-ға дейін, Блюхер № 1-ден 3-ке дейін, Лазо № 17, № 18, № 22, № 29-дан 31-ге дейін, Мира № 1-ден 18-ге дейін, Исаев № 38, № 40-тан 43-ке дейін, № 45, № 46, № 48-ден 51-ге дейін; тұйық көшелер: Чапаев № 1-ден 6-ға дейін, Лазо № 1-ден 36-ға дейін, Исаев № 1-ден 12-ге дейін, № 14, № 21, № 23.
440 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үштөбе қаласы, Мұсабаев көшесі № 1, "Қаратал аудандық ветеринариялық станциясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының әкімшілік ғимараты.
Шекаралары: Үштөбе қаласының Опытное ауылы.
№ 441 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үштөбе қаласы, Үшкөмей ауылы, Арычная көшесі № 41, Үшкөмей ауылының толық емес орта мектебі.
Шекаралары: Үштөбе қаласының Үшкөмей ауылы.
№ 442 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңаталап ауылы, Жамбыл көшесі № 42, Жаңаталап орта мектебі.
Шекаралары: Жаңаталап ауылы, "Қаратал" акционерлік қоғамының мал жайылым учаскелері.
№ 443 сайлау учаскесі.
Орталығы: Оян ауылы, Асықбаев көшесі № 2, Оян негізгі орта мектебі.
Шекаралары: Оян ауылы.
№ 444 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұмтыл ауылы, Қ. Ақжан көшесі № 4, Ұмтыл бастауыш мектебі.
Шекаралары: Ұмтыл ауылы.
№ 445 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ескелді ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі № 2, Дзержинский атындағы орта мектеп.
Шекаралары: Ескелді ауылы, Қайнар ауылы.
№ 446 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкдала ауылы, Жамбыл көшесі № 22, Тельман атындағы орта мектеп.
Шекаралары: Көкдала ауылы.
№ 447 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылжар ауылы, Д. Дүйсембаев көшесі № 48, Лермонтов атындағы орта мектеп.
Шекаралары: Қызылжар ауылы.
№ 448 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаражиде ауылы, Жамбыл көшесі № 1, Елтай орта мектебі.
Шекаралары: Қаражиде ауылы.
№ 449 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыбұлақ ауылы, Өтеген батыр көшесі № 15, Сарыбұлақ бастауыш мектебі.
Шекаралары: Сарыбұлақ ауылы.
№ 450 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алмалы ауылы, Абай көшесі № 5, Абай атындағы орта мектеп.
Шекаралары: Алмалы ауылы, Дойыншы ауылы.
№ 451 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақжар ауылы, Жәлменде би көшесі № 7, Балқаш орта мектебі.
Шекаралары: Ақжар ауылы, Ақиық ауылы, мал жайылым учаскелері.
№ 452 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кәлпе ауылы, Бекенов көшесі № 35, Кәлпе орта мектебі.
Шекаралары: Кәлпе ауылы.
№ 453 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарашеңгел ауылы, Жамбыл көшесі № 6, Карашеңгел негізгі орта мектебі.
Шекаралары: Қарашеңгел ауылы.
№ 454 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қанабек ауылы, Саринов көшесі № 1, Қ. Байсеитов атындағы орта мектеп.
Шекаралары: Қанабек ауылы, Айдар ауылы.
№ 455 сайлау учаскесі.

В границах: город Уштобе, участок Фрунзе, улицы: Абая № 1, с № 4 по 6, с № 8 по 25, с № 27 по 31, с № 33 по 41, с № 43 по 46, с № 48 по 50, № 52, № 54, № 56, № 58, Новая № 4, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, Ауэзова № 1, № 2, с № 4 по 6, с № 8 по 20, № 12, с № 15 по 18, с № 20 по 22, с № 25 по 27, с № 28 по 30, с № 33 по 50, с № 52 по 54, № 57, № 58, с № 62 по 64, с № 67 по 72, № 74, с № 71 по 79 (нечетная сторона), Фрунзе № 1, с № 5 по 9, № 11, № 12, с № 14 по 16, № 18, № 19, с № 21 по 25, № 28, № 29, с № 31 по 39, № 42, № 43, № 45, № 46, № 48, с № 51 по 54, № 56, № 58, № 59, с № 61 по 64, № 65, № 75, № 77, Крылова № 21, № 26, с № 28 по 31, с № 33 по 36, № 52, № 54, с № 56 по 62, с № 64 по 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 79, № 82, № 84, Жамбыла № 3, с № 6 по 8, с № 10 по 13, № 16, № 18, № 19, № 21, № 22, с № 24 по 28, с № 30 по 38, с № 40 по 47, Чкалова № 1, № 2, с № 4 по 10, № 13, с № 15 по 17, с № 19 по 26, № 28, № 30, с № 32 по 34, с № 38 по 46, с № 48 по 51, № 56, Исаева с № 1 по 69 (нечетная сторона), с № 2 по 82 (четная сторона), Вавилова с № 2 по 5, Валиханова с № 1 по 10, Пушкина с № 1 по 6, Блюхера с № 1 по 3, Лазо № 17, № 18, № 22, с № 29 по 31, Мира с № 1 по 18, Исаева № 38, с № 40 по 43, № 45, № 46, с № 48 по 51; переулки: Чапаева с № 1 по 6, Лазо с № 1 по 36, Исаева с № 1 по 12, № 14, № 21, № 23.
Избирательный участок № 440.
Центр: город Уштобе, улица Мусабаева, № 1, административное здание государственного коммунального казенного предприятия "Ветеринарная станция Каратальского района".
В границах: село Опытное города Уштобе.
Избирательный участок № 441.
Центр: город Уштобе, село Ушкомей, улица Арычная № 41, основная средняя школа села Ушкомей.
В границах: село Ушкомей города Уштобе.
Избирательный участок № 442.
Центр: село Жанаталап, улица Жамбыла № 42, средняя школа Жанаталап.
В границах: село Жанаталап, отгонные участки акционерного общества "Каратал".
Избирательный участок № 443.
Центр: село Оян, улица Асыкбаева № 2, основная средняя школа Оян.
В границах: село Оян.
Избирательный участок № 444.
Центр: село Умтыл, улица К. Акжан № 4, начальная школа Умтыл.
В границах: село Умтыл.
Избирательный участок № 445.
Центр: село Ескельды, улица Ы. Алтынсарина № 2 средняя школа имени Дзержинского.
В границах: село Ескельды, село Кайнар.
Избирательный участок № 446.
Центр: село Кокдала, улица Жамбыла № 22, средняя школа имени Тельмана.
В границах: село Кокдала.
Избирательный участок № 447.
Центр: село Кызылжар, улица Д. Дуйсембаева № 48, средняя школа имени Лермонтова.
В границах: село Кызылжар.
Избирательный участок № 448.
Центр: село Каражиде, улица Жамбыла № 1, средняя школа Ельтай.
В границах: село Каражиде.
Избирательный участок № 449.
Центр: село Сарыбулак, улица Отеген батыра № 15, начальная школа Сарыбулак.
В границах: село Сарыбулак.
Избирательный участок № 450.
Центр: село Алмалы, улица Абая № 5, средняя школа имени Абая.
В границах: село Алмалы, село Дойынши.
Избирательный участок № 451.
Центр: село Акжар, улица Жалменде би № 7, средняя школа Балхаш.
В границах: село Акжар, село Акиык, отгонные участки.
Избирательный участок № 452.
Центр: село Кальпе, улица Бекенова № 35, средняя школа Кальпе.
В границах: село Кальпе.
Избирательный участок № 453.
Центр: село Карашенгел, улица Жамбыла № 6, основная средняя школа Карашенгел.
В границах: село Карашенгел.
Избирательный участок № 454.
Центр: село Канабек, улица Саринова № 1, средняя школа имени К. Байсеитова.
В границах: село Канабек, село Айдар.
Избирательный участок № 455.

Орталығы: Көпбірлік ауылы, 7-ші көше № 10, А. Байтұрсынов атындағы орта мектеп.
Шекаралары: Көпбірлік ауылы.
№ 456 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарақұм ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі № 4, Алғазы орта мектебі.
Шекаралары: Қарақұм ауылы.
№ 457 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бастөбе ауылы, С. Юн көшесі № 27, Бастөбе сервистік-техникалық колледжі.
Шекаралары: Бастөбе ауылы.
№ 458 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ортатөбе ауылы, Әуезов көшесі № 12, Панфилов атындағы орта мектеп.
Шекаралары: Ортатөбе ауылы.
№ 459 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кішітөбе ауылы, Комсомольская көшесі № 2, М. Ғабдуллин атындағы негізгі орта мектебі.
Шекаралары: Кішітөбе ауылы; Күрішдаласы разъезі; 47-ші разъезд; "Стрела" комбинаты; № 55078 әскери бөлімі.
№ 460 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жылыбұлақ ауылы, Бейбітшілік көшесі № 25, Жылыбұлақ орта мектебі.
Шекаралары: Жылыбұлақ ауылы.
№ 461 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкпекті ауылы, Ыбырайымұлы көшесі № 2, Ж. Молдағалиев атындағы орта мектеп.
Шекаралары: Көкпекті ауылы.
№ 462 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қожбан ауылы, Мұңайтпасов көшесі № 27, Қожбан ауылының бастауыш мектебі.
Шекаралары: Қожбан ауылы.
№ 463 сайлау учаскесі.
Орталығы: Айту ауылы, Достық көшесі № 12/2, Айту ауылының фельдшерлік пункті.
Шекаралары: Айту ауылы.
№ 464 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жасталап ауылы, Сейфуллин көшесі № 2, Жасталап ауылының фельдшерлік пункті.
Шекаралары: Жасталап ауылы.
№ 465 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тастөбе ауылы, Халықов көшесі № 2, Жамбыл атындағы орта мектебі.
Шекаралары: Тастөбе ауылы, Бесағаш ауылы, Бірлік ауылы.

Центр: село Копбирлик, 7-ая улица № 10, средняя школа имени Байтурсынова.
В границах: село Копбирлик.
Избирательный участок № 456.
Центр: село Каракум, улица Ы. Алтынсарина № 4 средняя школа Алгазы.
В границах: село Каракум.
Избирательный участок № 457.
Центр: село Бастобе, улица С. Юн № 27, Бастобинский сервисно-технический колледж.
В границах: село Бастобе.
Избирательный участок № 458.
Центр: село Ортатобе, улица Ауезова № 12, средняя школа имени Панфилова.
В границах: село Ортатобе.
Избирательный участок № 459.
Центр: село Кишитобе, улица Комсомольская № 2, основная средняя школа имени М. Габдуллина.
В границах: село Кишитобе; разъезд Курушдаласы; 47 разъезд; комбинат
"Стрела"; воинская часть № 55078.
Избирательный участок № 460.
Центр: село Жылыбулак, улица Бейбитшилик № 25, средняя школа Жылыбулак.
В границах: село Жылыбулак.
Избирательный участок № 461.
Центр: село Кокпекты, улица Ыбырайымулы № 2, средняя школа имени Ж. Молдагалиева.
В границах: село Кокпекты.
Избирательный участок № 462.
Центр: село Кожбан, улица Мунайтпасова № 27, начальная школа села Кожбан.
В границах: село Кожбан.
Избирательный участок № 463.
Центр: село Айту, улица Достык № 12/2, фельдшерский пункт села Айту.
В границах: село Айту.
Избирательный участок № 464.
Центр: село Жасталап, улица Сейфуллина № 2, фельдшерский пункт села Жасталап.
В границах: село Жасталап.
Избирательный участок № 465.
Центр: село Тастобе, улица Халыкова № 2, средняя школа имени Жамбыла.
В границах: село Тастобе, село Бесагаш, село Бирлик.