Қаратал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-161 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 53-224 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 14 желтоқсанда № 3620 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 сәуірдегі № 3-16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 27.04.2016 № 3-16 шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-161 шешіміне (2014 жылғы 29 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2987 тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 2 (7318) "Қаратал" газетінде жарияланған), Қаратал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 ақпандағы "Қаратал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-161 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 41-170 шешіміне (2015 жылғы 12 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3044 тіркелген, 2015 жылғы 20 ақпандағы № 8 (7324) "Қаратал" газетінде жарияланған), Қаратал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 мамырдағы "Қаратал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-161 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 46-185 шешіміне (2015 жылғы 10 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3215 тіркелген, 2015 жылғы 19 маусымдағы № 25 (7341) "Қаратал" газетінде жарияланған), Қаратал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 қыркүйектегі "Қаратал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-161 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 50-213 шешіміне (2015 жылғы 15 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3414 тіркелген, 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 39 (7355) "Қаратал" газетінде жарияланған), Қаратал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 қарашадағы "Қаратал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-161 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 52-218 шешіміне (2015 жылғы 17 қарашадағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3554 тіркелген, 2015 жылғы 20 қарашадағы № 47 (7363) "Қаратал" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-161 "О бюджете Каратальского района на 2015-2017 годы"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 09 декабря 2015 года № 53-224. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 декабря 2015 года № 3620. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 27 апреля 2016 года № 3-16
Сноска. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 27.04.2016 № 3-16.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-161 "О бюджете Каратальского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2014 года № 2987, опубликованного в газете "Каратал" от 9 января 2015 года № 2 (7318), в решение Каратальского районного маслихата от 9 февраля 2015 года № 41-170 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-161 "О бюджете Каратальского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 февраля 2015 года № 3044, опубликованного в газете "Каратал" от 20 февраля 2015 года № 8 (7324), в решение Каратальского районного маслихата от 26 мая 2015 года № 46-185 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-161 "О бюджете Каратальского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 июня 2015 года № 3215, опубликованного в газете "Каратал" от 19 июня 2015 года № 25 (7341), в решение Каратальского районного маслихата от 4 сентября 2015 года № 50-213 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-161 "О бюджете Каратальского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 сентября 2015 года № 3414, опубликованного в газете "Каратал" от 25 сентября 2015 года № 39 (7355), в решение Каратальского районного маслихата от 6 ноября 2015 года № 52-218 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-161 "О бюджете Каратальского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 сентября 2015 года № 3554, опубликованного в газете "Каратал" от 20 ноября 2015 года № 47 (7363) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4458761 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 205931 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 8598 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 4240 мың теңге;
трансферттер түсімі 4239992 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1111123 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1122408 мың теңге;
субвенциялар 2006461 мың теңге;
2) шығындар 4397131 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 24780 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 33293 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8513 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 65675 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 28825 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 28825 мың теңге.".

"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 4458761 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 205931 тысяч тенге;
неналоговые поступления 8598 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 4240 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4239992 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1111123 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1122408 тысяч тенге;
субвенции 2006461 тысяч тенге;
2) затраты 4397131 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 24780 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 33293 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 8513 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 65675 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 28825 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 28825 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихаттың "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. "Қаратал ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бөлім басшысына (келісім бойынша Ж. Н. Байкенже) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам планирования, бюджета, хозяйственной деятельности, строительства, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".
4. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Каратальского района" (по согласованию Ж. Н. Байкенже) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

5. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық
маслихатының сессия төрайымы Ұ. Досмолданова
Қаратал аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Смаилов
Қаратал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы "Қаратал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-161 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 53-224 шешіміне 1-қосымша

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Каратальского
районного маслихата У. Досмолданова
Секретарь Каратальского
районного маслихата Б. Смаилов
Приложение 1 к решению Каратальского районного маслихата от 9 декабря 2015 года № 53-224 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-161 "О бюджете Каратальского района на 2015-2017 годы"