Қаратал ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 54-227 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 29 желтоқсанда № 3649 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 маусымдағы № 18-76 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 08.06.2017 № 18-76 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4939510 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 256987 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6315 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 3042 мың теңге;
трансферттер түсімі 4673166 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1953645 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 686675 мың теңге;
субвенциялар 2032846 мың теңге;
2) шығындар 4949837 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 27643 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 38175 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 10532 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 43880 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 43880 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 25.10.2016 № 13-46 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 2363 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 4-қосымшаға сәйкес, 48196 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.

О бюджете Каратальского района на 2016-2018 годы"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 23 декабря 2015 года № 54-227. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 декабря 2015 года № 3649. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 8 июня 2017 года № 18-76
Сноска. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 08.06.2017 № 18-76 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 4939510 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 256987 тысяч тенге;
неналоговые поступления 6315 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 3042 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4673166 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1953645 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 686675 тысяч тенге;
субвенции 2032846 тысяч тенге;
2) затраты 4949837 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 27643 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 38175 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 10532 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 43880 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 43880 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Каратальского районного маслихата Алматинской области от 25.10.2016 № 13-46 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 2363 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 48196 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Акимам города районного значения, сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.

4. 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
5. "Қаратал ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бөлім басшысына (келісім бойынша Ж. Н. Байкенже) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

4. Установить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год, согласно приложению 5.
5. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Каратальского района" (по согласованию Ж. Н. Байкенже) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

6. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихаттың "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
7. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық
маслихатының сессия төрағасы М. Тілеубай
Қаратал аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Смаилов

6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам планирования, бюджета, хозяйственной деятельности, строительства, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Каратальского
районного маслихата М. Тілеубай
Секретарь Каратальского
районного маслихата Б. Смаилов

Қаратал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54-227 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Қаратал ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 25.10.2016 № 13-46 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып
1. Кірістер

Приложение 1 утвержденное решением Каратальского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 54-227 "О бюджете Каратальского района на 2016-2018 годы"
Бюджет Каратальского района на 2016 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Каратальского районного маслихата Алматинской области от 25.10.2016 № 13-46 (вводится в действие с 01.01.2015).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
1. Доходы

Қаратал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54-227 шешіміне 5-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
4
Білім беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру

Приложение 5 к решению Каратальского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 54-227 "О бюджете Каратальского района на 2016-2018 годы"
Перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год
Наименование
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
4
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование