Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-225 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 49-281 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 14 желтоқсанда № 3618 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 03-23 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 26.04.2016 № 03-23 шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 109–бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-225 шешіміне (2014 жылдың 29 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2985 тіркелген, 2015 жылғы 5 қаңтардағы № 2 (3751), 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 3 (3752) аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетіне жарияланған), Кербұлақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 ақпанындағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-225 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 40-236 шешіміне (2015 жылдың 18 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3065 тіркелген, 2015 жылғы 26 ақпандағы № 9 (3758), 2015 жылғы 13 наурыздағы № 11 (3760) аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетіне жарияланған), Кербұлақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырындағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-225 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 44-256 шешіміне (2015 жылдың 8 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3201 тіркелген, 2015 жылғы 19 маусымдағы № 25 (3774), 2015 жылғы 26 маусымдағы № 26 (3775) аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетіне жарияланған), Кербұлақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 04 қыркүйектегі "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-225 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 46-263 шешіміне (2015 жылдың 11 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3404 тіркелген, 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 39 (3788) аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетіне жарияланған), Кербұлақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 қарашадағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-225 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 48-276 шешіміне (2015 жылдың 18 қарашадағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3565 тіркелген, 2015 жылғы 27 қарашадағы № 48 (3797), 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 49 (3798) аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетіне жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-225 "О бюджете Кербулакского района на 2015-2017 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 09 декабря 2015 года № 49-281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 декабря 2015 года № 3618. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 26 апреля 2016 года № 03-23
Сноска. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 26.04.2016 № 03-23.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-225 "О бюджете Кербулакского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2014 года № 2985, опубликованного в районной газете "Кербулак жулдызы" от 5 января 2015 года № 2 (3751), от 16 января 2015 года № 3 (3752), в решение Кербулакского районного маслихата от 9 февраля 2015 года № 40-236 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-225 "О бюджете Кербулакского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 февраля 2015 года № 3065, опубликованного в районной газете "Кербулак жулдызы" от 26 февраля 2015 года № 9 (3758), от 13 марта 2015 года № 11 (3760), в решение Кербулакского районного маслихата от 27 мая 2015 года № 44-256 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-225 "О бюджете Кербулакского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 8 июня 2015 года № 3201, опубликованного в районной газете "Кербулак жулдызы" от 19 июня 2015 года № 25 (3774), от 26 июня 2015 года № 26 (3775), в решение Кербулакского районного маслихата от 4 сентября 2015 года № 46-263 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-225 "О бюджете Кербулакского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 сентября 2015 года №3404, опубликованного в районной газете "Кербулак жулдызы" от 25 сентября 2015 года № 39 (3788), в решение Кербулакского районного маслихата от 9 ноября 2015 года № 48-276 "О внесении изменений и дополнений в решение Кербулакского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-225 "О бюджете Кербулакского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 ноября 2015 года №3565, опубликованного в районной газете "Кербулак жулдызы" от 27 ноября 2015 года № 48 (3797), от 4 декабря 2015 года № 49 (3798), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6404682 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 202775 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 15728 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 22700 мың теңге;
трансферттер түсімі 6163479 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1337665 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2028918 мың теңге;
субвенциялар 2796896 мың теңге;
2) шығындар 6428505 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 61696 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 77298 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 15602 мың теңге;

"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 6404682 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 202775 тысяч тенге;
неналоговые поступления 15728 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 22700 тысяч тенге;
поступление трансфертов 6163479 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1337665 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 2028918 тысяч тенге;
субвенции 2796896 тысяч тенге;
2) затраты 6428505 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 61696 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 77298 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 15602 тысяч тенге;

4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо 4000 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 89519 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 89519 мың теңге.";
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші және орта кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көгалдандыру және халыққа қызмет көрсету жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 4000 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 89519 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 89519 тысяч тенге.";
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономике и бюджету района, налогу, поддержке малого и среднего предпринимательства, коммунального хозяйства, озеленению и оказанию услуг населению".

4. "Кербұлақ ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Ш. М. Төлегенов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Рысбеков Бөкен Қабиұлы
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысының
міндетін уақытша атқарушы Білдебеков Бегали Бейсенбекұлы

4. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования" (по согласованию Ш. М. Тулегенов) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Кербулакского
районного маслихата Рысбеков Бокен Кабиевич
Временно исполняющий обязанности
секретаря Кербулакского
районного маслихата Бильдебеков Бегали Бейсенбекович

1648039
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
328418
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12925
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
11880
005
Ауданның (аудандық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
63823
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
15300
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
224490
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1319621
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1319621
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
210125
2
Әлеуметтiк көмек
182053
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
182053
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
25495
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22446
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5620
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
22881
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13422
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1103
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
27807
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
27947
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
21534
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
13798
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
28072
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28072
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23190
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1644
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1600
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

1648039
464
Отдел образования района (города областного значения)
328418
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12925
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
11880
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
63823
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
15300
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
224490
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1319621
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1319621
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
210125
2
Социальная помощь
182053
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
182053
002
Программа занятости
25495
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22446
005
Государственная адресная социальная помощь
5620
006
Оказание жилищной помощи
22881
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13422
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1103
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
27807
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
27947
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
21534
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
13798
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
28072
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28078
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23190
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1644
021
Капитальные расходы государственного органа
1600
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов