Кербұлақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 50-284 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 29 желтоқсанда № 3647 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 мамырдағы № 15-92 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 30.05.2017 № 15-92 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 9–бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 287 583 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 238 949 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 26 387 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 6 347 мың теңге;
трансферттер түсімдері 6 015 900 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 108 163 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 074 977 мың теңге;
субвенциялар 2 832 760 мың теңге;
2) шығындар 6 301 269 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 46 210 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 66 812 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 20 602 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 5 910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 65 806 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 65 806 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 27.10.2016 № 09-58 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете Кербулакского района на 2016-2018 годы
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 22 декабря 2015 года № 50-284. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 декабря 2015 года № 3647. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 30 мая 2017 года № 15-92
Сноска. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 30.05.2017 № 15-92 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 6 287 583 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 238 949 тысяча тенге;
неналоговые поступления 26 387 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 6 347 тысячи тенге;
поступление трансфертов 6 015 900 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 108 163 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 074 977 тысяч тенге;
субвенции 2 832 760 тысячи тенге;
2) затраты 6 301 269 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 46 210 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 66 812 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 20 602 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5 910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 65 806 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 65 806 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 27.10.2016 № 09-58 (вводится в действие с 01.01.2016).

2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 4 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 4-қосымшаға сәйкес, 62 977 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 27.10.2016 № 09-58 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 4 000 тысячи тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 62 977 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 27.10.2016 № 09-58 (вводится в действие с 01.01.2016).

4. 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5- қосымшаға сәйкес белгіленсін.
5. "Кербұлақ ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Ш. М. Төлегенов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

4. Установить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год согласно приложению 5.
5. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования" (по согласованию Ш. М. Тулегенов) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

6. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші және орта кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көгалдандыру және халыққа қызмет көрсету жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
7. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Рысбеков Бөкен Қабиұлы
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы Сұраншынов Есенбай Әбдірахманұлы

6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономике и бюджету района, налогу, поддержке малого и среднего предпринимательства, коммунального хозяйства, озеленению и оказанию услуг населению".
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Кербулакского
районного маслихата Рысбеков Бокен Кабиевич
Секретарь Кербулакского
районного маслихата Суранчинов Есенбай Абдрахманович

382254
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
382254
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15730
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6000
005
Ауданның (аудандық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
79192
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
24200
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
816
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
256316
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
241722
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
44419
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
44419
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5950
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
38469
2
Әлеуметтiк көмек
164777
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
164777
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
36411
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25072
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
21506
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
19258
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2451
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34346
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
25733
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
32526
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
31502
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24926
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2009
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

382254
464
Отдел образования района (города областного значения)
382254
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15730
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
6000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
79192
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
24200
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
816
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
256316
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
241722
01
Социальное обеспечение
44419
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
44419
005
Государственная адресная социальная помощь
5950
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
38469
2
Социальная помощь
164777
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
164777
002
Программа занятости
36411
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25072
006
Оказание жилищной помощи
21506
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19258
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2451
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34346
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
25733
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
32526
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
31502
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24926
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2009
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы