Көксу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 49-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2015 жылы 29 желтоқсанда № 3642 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 маусымдағы № 17-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 12.06.2017 № 17-8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылдың 04 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4669756 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 196096 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 19948 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 5826 мың теңге;
трансферттер түсімі 4447886 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1596455 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 763393 мың теңге;
субвенциялар 2088038 мың теңге;
2) шығындар 4688357 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 49252 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 73175 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 23923 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 5910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 73763 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 73763 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 27.10.2016 № 10-1 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 3262 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 4-қосымшаға сәйкес, 48688 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.
4. 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

О бюджете Коксуского района на 2016-2018 годы
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 21 декабря 2015 года № 49-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 декабря 2015 года № 3642. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 12 июня 2017 года № 17-8
Сноска. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 12.06.2017 № 17-8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коксуский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 4669756 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 196096 тысяч тенге;
неналоговые поступления 19948 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 5826 тысячи тенге;
поступления трансфертов 4447886 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1596455 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 763393 тысяч тенге;
субвенции 2088038 тысяч тенге;
2) затраты 4688357 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 49252 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 73175 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 23923 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 73763 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 73763 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Коксуского районного маслихата Алматинской области от 27.10.2016 № 10-1 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 3262 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 48688 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.
4. Установить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год согласно приложению 5.

5. "Көксу ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Нұрмұхамбетов С. С.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Коксуского района" (по согласованию Нурмухамбетов С. С.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе районного маслихата.
6. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".

7. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы О. Нұртаев
Көксу ауданы мәслихатының
хатшысы Ә. Досымбеков
Көксу ауданы мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 49-1 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Көксу ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 27.10.2016 № 10-1 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Iшкi сынып
Атауы
I. Кірістер

7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Коксуского
районного маслихата О. Нуртаев
Секретарь Коксуского
районного маслихата А. Досымбеков
Приложение 1 утвержденное решением Коксуского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 49-1 "О бюджете Коксуского района на 2016-2018 годы"
Бюджет Коксуского района на 2016 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Коксуского районного маслихата Алматинской области от 27.10.2016 № 10-1 (вводится в действие с 01.01.2016).
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
212791
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13669
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
7500
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
69288
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
2140
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
10333
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
700
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
109161
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
202784
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
49477
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
47913
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3673
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
44240
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1564
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1564
2
Әлеуметтiк көмек
128240
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
128240
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
30362
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21158
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
12819
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17351
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3268
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
30176
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
13106
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
25067
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23285
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

464
Отдел образования района (города областного значения)
212791
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13669
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
7500
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
69288
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2140
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10333
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
700
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
109161
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
202784
1
Социальное обеспечение
49477
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
47913
005
Государственная адресная социальная помощь
3673
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
44240
464
Отдел образования района (города областного значения)
1564
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1564
2
Социальная помощь
128240
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
128240
002
Программа занятости
30362
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21158
006
Оказание жилищной помощи
12819
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17351
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3268
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
30176
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13106
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
25067
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23285
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 49-1 шешіміне 5-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың атауы
Бағдарлама
04
Білім беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

Приложение 5 к решению Коксуского районного маслихата от 21 декабря 2015 года №49-1"О бюджете Коксуского района на 2016-2018 годы"
Перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
464
Отдел образования района (города областного значения)