Райымбек ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы әкімінің 2015 жылғы 03 ақпандағы № 2-08 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 ақпанда № 3042 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек ауданы әкімінің 2018 жылғы 13 қыркүйектегі № 16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек ауданы әкімінің 13.09.2018 № 16 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Олжас Маратұлы Тақабаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Тажиев
Райымбек ауданы әкімінің 2015 жылғы "3" ақпандағы "Райымбек ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 2-08 шешіміне қосымша
Райымбек ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
№ 626 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кеген ауылы, Б. Момышұлы көшесі № 3, № 3 Кеген орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Кеген ауылы, Абай көшесі: № 1-ден 58-ге дейінгі үйлер, Жамбыл көшесі: № 1-ден 46-ға дейінгі үйлер, Ұзақ Батыр көшесі: № 1-ден 11-ге дейінгі үйлер, Байғабылұлы көшесі: № 1-ден 18-ге дейінгі үйлер, Балапанұлы көшесі: № 1-ден 49-ға дейінгі үйлер, Мәнекеұлы көшесі: № 1-ден 23-ке дейінгі үйлер, Жәмеңкеұлы көшесі: № 1 -ден 23-ке дейінгі үйлер, Амангелді көшесі: № 1-ден 62-ге дейінгі үйлер, М. Орманов көшесі: № 1-ден 15-ке дейінгі үйлер, Қалмақбайұлы көшесі: № 1-ден 31-ге дейінгі үйлер, Райымбек көшесі: № 2-ден 32-ге дейінгі үйлер (жұп жағы), Смағұлұлы көшесі: № 1-ден 17-ге дейінгі үйлер, Ынтымақ көшесі: № 1-ден 17-ге дейінгі үйлер.
№ 627 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кеген ауылы, Б. Атыханұлы көшесі № 13, Өжек Жаңабаев атындағы орта мектеп.

Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Райымбекском районе
Решение акима Райымбекского района Алматинской области от 03 февраля 2015 года № 2-08. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 февраля 2015 года № 3042. Утратило силу Решением акима Райымбекского района Алматинской области от 13 сентября 2018 года № 16
Сноска. Утратило силу решением акима Райымбекского района Алматинской области от 13.09.2018 № 16 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Райымбекском районе избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Такабаева Олжаса Маратовича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Тажиев
Приложение к решению акима Райымбекского района от "3" февраля 2015 года № 2-08 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Райымбекском районе"
Избирательные участки образованные для проведения голосования и подсчета голосов в Райымбекском районе
Избирательный участок № 626.
Центр: село Кеген, улица Б. Момышулы № 3, средняя школа № 3 Кеген с дошкольным миницентром.
В границах: село Кеген, улица Абая: дома с № 1 по 58, улица Жамбыла: дома с № 1 по 46, улица Узак Батыра: дома с № 1 по 11, улица Байгабылулы: дома с № 1 по 18, улица Балапанулы: дома с № 1 по 49, улица Манекеулы: дома с 1 по 23, улица Жаменкеулы: дома с № 1 по 23, улица Амангелды: дома с № 1 по 62, улица М. Орманова: дома с № 1 по 15, улица Калмакбайулы: дома с № 1 по 31, улица Райымбека: дома с № 2 по 32 (четная сторона), улица Смагулулы: дома с № 1 по 17, улица Ынтымак: дома с № 1 по 17.
Избирательный участок № 627.
Центр: село Кеген, улица Б. Атыханулы № 13, средняя школа имени Ожека Жанабаева.

Шекаралары: Кеген ауылы, Мырзагелді ата көшесі: № 2-ден 12-ге дейінгі үйлер, Мүсірәліұлы көшесі: № 1-ден 53-ке дейінгі үйлер, Б. Атыханұлы көшесі: № 3-тен 50-ге дейінгі үйлер, Райымбек көшесі: № 7-ден 31-ге дейінгі үйлер (тақ жағы), Әзімжанов көшесі: № 36-дан 40-қа дейінгі үйлер, Бағаев көшесі: № 2-ден 18-ге дейінгі үйлер, Б. Жақсылықұлы көшесі: № 2-ден 14-ке дейінгі үйлер, Көшкінов көшесі: № 1-ден 40-қа дейінгі үйлер, Қорғасбайұлы көшесі: № 46-дан 100-ге дейінгі үйлер, Сәтпаев көшесі: № 19-дан 45-ке дейінгі үйлер, Дархан көшесі: № 12-ден 42-ге дейінгі үйлер, Лебаев көшесі: № 50-ден 75-ке дейінгі үйлер, Қонаев көшесі: № 62-ден 127-ге дейінгі үйлер, Жандосов көшесі: № 60-тан 107-ге дейінгі үйлер, Бидайбекұлы көшесі: № 35-тен 102-ге дейінгі үйлер, Т. Қарағожаев көшесі: № 3-тен 32-ге дейінгі үйлер, Момышұлы көшесі: № 18-ден 22-ге дейінгі үйлер, Ы. Алтынсарин көшесі: № 3-тен 57-ге дейінгі үйлер, Ш. Уәлиханов көшесі: № 1-ден 80-ге дейінгі үйлер, Т. Байжанұлы көшесі: № 22-ден 29-ға дейінгі үйлер, Төлебаев көшесі: № 12-ден 35-ке дейінгі үйлер, Түп көшесі: № 4-тен 36-ға дейінгі үйлер.
№ 628 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кеген ауылы, Лебаев көшесі № 1, № 2 Кеген орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен және Түменбай бастауыш мектебімен.
Шекаралары: Кеген ауылы, Әзімжанов көшесі: № 1-ден 35-ке дейінгі үйлер, Бидайбекұлы көшесі: № 1-ден 34-ке дейінгі үйлер, Жандосов көшесі: № 1-ден 59-ға дейінгі үйлер, Мықитанұлы көшесі: № 1-ден 59-ға дейінгі үйлер, Зықайұлы көшесі: № 1-ден 32-ге дейінгі үйлер, Мұратбаев көшесі: № 1-ден 35-ке дейінгі үйлер, Қорғанбайұлы көшесі: № 1-ден 43-ке дейінгі үйлер, Дархан көшесі: № 1-ден 11-ге дейінгі үйлер, Молдағұлова көшесі: № 1-ден 26-ға дейінгі үйлер, Түркебайұлы көшесі: № 1-ден 28-ге дейінгі үйлер, Қойшыбекұлы көшесі: № 1-ден 14-ке дейінгі үйлер, Нүсіпбекұлы көшесі: № 1-ден 20-ға дейінгі үйлер, Д. Қонаев көшесі: № 1-ден 61-ге дейінгі үйлер, Жарқынбасұлы көшесі: № 1-ден 57-ге дейінгі үйлер, Лебаев көшесі: № 2-ден 49-ға дейінгі үйлер, Қорғасбайұлы көшесі: № 1-ден 45-ке дейінгі үйлер, Бейсембетұлы көшесі: № 1-ден 37-ге дейінгі үйлер, Мәметова көшесі: № 1-ден 57-ге дейінгі үйлер, Райымбек көшесі: № 1-ден 5-ке дейінгі үйлер (тақ жағы), көпір маңында орналасқан № 1-ден 17-ге дейінгі үйлер.
№ 629 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түменбай ауылы, № 2 Кеген орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен және Түменбай бастауыш мектебі.
Шекаралары: Түменбай ауылы.
№ 630 сайлау учаскесі.
Орталығы: Темірлік ауылы, Темірлік медициналық пункті.
Шекаралары: Темірлік ауылы.
№ 631 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бөлексаз ауылы, Күлшашаров көшесі № 10, Бөлексаз орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Бөлексаз ауылы.
№ 632 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтасты ауылы, Райымбек көшесі № 31, Ақтасты орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Ақтасты ауылы.
№ 633 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тасашы ауылы, Райымбек көшесі № 28, Тасашы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен және Сарыкөл бастауыш мектебімен.
Шекаралары: Тасашы, Жаңа Тасашы, Сарыкөл ауылдары.
№ 634 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарқара ауылы, Райымбек көшесі № 33, Қарқара орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен және Ереуіл бастауыш мектебімен.
Шекаралары: Қарқара ауылы.
№ 635 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ереуіл ауылы, Ереуіл көшесі № 1, Қарқара орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен және Ереуіл бастауыш мектебімен. Шекаралары: Ереуіл ауылы.
№ 636 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкпияз ауылы, Қ. Рысбекұлы көшесі № 28, Іңкәрбек Жұмағұлов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен және Көкпияз бастауыш мектебімен.
Шекаралары: Көкпияз ауылы.
№ 637 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шырғанақ ауылы, О. Дауренова көшесі № 6, Іңкәрбек Жұмағұлов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен және Көкпияз бастауыш мектебімен.
Шекаралары: Шырғанақ ауылы.
№ 638 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талды ауылы, Р. Рақышұлы көшесі № 3, Талды орта мектеп және Кеңсу бастауыш мектебімен.
Шекаралары: Талды ауылы.
№ 639 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кіші Қарқара ауылы, О. Ақбаев көшесі № 11, Бескөл негізгі орта мектебі.
Шекаралары: Кіші Қарқара ауылы.
№ 640 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кеңсу ауылы, А. Ожаров көшесі № 20, Талды орта мектеп және Кеңсу бастауыш мектебімен.
Шекаралары: Кеңсу ауылы.
№ 641 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұйық ауылы, Т. Сүйенішұлы көшесі № 1, Тұйық орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Тұйық ауылы.
№ 642 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынбұлақ ауылы, Абай көшесі № 67, Ыдырыс Көшкінов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Ұзынбұлақ ауылы.
№ 643 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақсай ауылы, Б. Жандаров көшесі № 5, Ақсай орта мектеп.
Шекаралары: Ақсай ауылы.
№ 644 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жалаулы ауылы, М. Лебай көшесі № 67, Жалаулы орта мектебі.
Шекаралары: Жалаулы ауылы.
№ 645 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жылысай ауылы, Қ. Ізбасарұлы көшесі № 5, Майлы Орманов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Жылысай ауылы.
№ 646 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шыбышы ауылы, О. Батырбеков көшесі № 30, Бестөбе орта мектебі.
Шекаралары: Шыбышы ауылы.
№ 647 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жайдақбұлақ ауылы, Ш. Уалиханов көшесі № 1, Жайдақбулақ негізгі орта мектебі.
Шекаралары: Жайдақбұлақ ауылы.
№ 648 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тоғызбұлақ ауылы, М. Сыбанкулов көшесі № 10, Қапез Байғабылұлы атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Тоғызбұлақ ауылы.
№ 649 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жалаңаш ауылы, М. Серікбаев көшесі № 89, Жамал Ермегияев атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.

В границах: село Кеген, улица Мырзагелды ата: дома с № 2 по 12, улица Мусиралиулы: дома с № 1 по 53, улица Б. Атыханулы: дома с № 3 по 50, улица Райымбека: дома с № 7 по 31 (нечетная сторона), улица Азимжанова: дома с № 36 по 40, улица Багаева: дома с № 2 по 18, улица Б. Жаксылыкулы: дома с № 2 по 14, улица Кошкинова: дома с № 1 по 40, улица Коргасбайулы: дома с № 46 по 100, улица Сатпаева: дома с № 19 по 45, улица Дархан: дома с № 12 по 42, улица Лебаева: дома с № 50 по 75, улица Конаева: дома с № 62 по 127, улица Жандосова: дома с № 60 по 107, улица Бидайбекулы: дома с № 35 по 102, улица Т. Карагожаева: дома с № 3 по 32, улица Момышулы: дома с № 18 по 22, улица Ы. Алтынсарина: дома с № 3 по 57, улица Ш. Уалиханова: дома с № 1 по 80, улица Т. Байжанулы: дома с № 22 по 29, улица Толебаева: дома с № 12 по 35, улица Тюп: дома с № 4 по 36.
Избирательный участок № 628.
Центр: село Кеген, улица Лебаева № 1, № 2 Кегенская средняя школа с дошкольным миницентром и с начальной школой Туменбай.
В границах: село Кеген, улица Азимжанова: дома с № 1 по 35, улица Бидайбекулы: дома с № 1 по 34, улица Жандосова: дома с № 1 по 59, улица Мыкитанулы: дома с № 1 по 59, улица Зыкайулы: дома с № 1 по 32, улица Муратбаева: дома с № 1 по 35, улица Корганбайулы: дома с № 1 по 43, улица Дархан: дома с № 1 по 11, улица Молдагуловой: дома с № 1 по 26, улица Туркебайулы: дома с № 1 по 28, улица Койшыбекулы: дома с № 1 по 14, улица Нусипбекулы: дома с № 1 по 20, улица Конаева: дома с № 1 по 61, улица Жаркынбасулы: дома с № 1 по 57, улица Лебаева: дома с № 2 по 49, улица Коргасбайулы: дома с № 1 по 45, улица Бейсембетулы: дома с № 1 по 37, улица Маметовой: дома с № 1 по 57, улица Райымбека: дома с № 1 по 5 (нечетная сторона), дома с № 1 по 17 расположенные возле моста.
Избирательный участок № 629.
Центр: село Туменбай, № 2 Кегенская средняя школа с дошкольным миницентром и с начальной школой Туменбай.
В границах: село Туменбай.
Избирательный участок № 630.
Центр: село Темирлик, Темирликский медицинский пункт.
В границах: село Темирлик.
Избирательный участок № 631.
Центр: село Болексаз, улица Кулшашарова № 10, средняя школа Болексаз с дошкольным миницентром.
В границах: село Болексаз.
Избирательный участок № 632.
Центр: село Актасты, улица Райымбека № 31, средняя школа Актасты с дошкольным миницентром.
В границах: село Актасты.
Избирательный участок № 633.
Центр: село Тасашы, улица Райымбека № 28, средняя школа Тасашы с дошкольным миницентром и с начальной школой Сарыкол.
В границах: села Тасашы, Жана Тасашы, Сарыкол.
Избирательный участок № 634.
Центр: село Каркара, улица Райымбека № 33, средняя школа Каркара с дошкольным миницентром и с начальной школой Ереуил.
В границах: село Каркара.
Избирательный участок № 635.
Центр: село Ереуил, улица Ереуил № 1, средняя школа Каркара с дошкольным миницентром и с начальной школой Ереуил.
В границах: село Ереуил.
Избирательный участок № 636.
Центр: село Кокпияз, улица К. Рысбекулы № 28, средняя школа имени Инкарбек Жумагулова с дошкольным миницентром и с начальной школой Кокпияз.
В границах: село Кокпияз.
Избирательный участок № 637.
Центр: село Шырганак, улица О. Дауреновой № 6, средняя школа имени Инкарбек Жумагулова с дошкольным миницентром и с начальной школой Кокпияз.
В границах: село Шырганак.
Избирательный участок № 638.
Центр: село Талды, улица Р. Ракышулы № 3, средняя школа Талды и с начальной школой Кенсу.
В границах: село Талды.
Избирательный участок № 639.
Центр: село Киши Каркара, улица О. Акбаева № 11, основная средняя школа Бескол.
В границах: село Киши Каркара.
Избирательный участок № 640.
Центр: село Кенсу, улица А. Ожарова № 20, средняя школа Талды и с начальной школой Кенсу.
В границах: село Кенсу.
Избирательный участок № 641.
Центр: село Туюк, улица Т. Суйенишулы № 1, средняя школа Туюк с дошкольным миницентром.
В границах: село Туюк.
Избирательный участок № 642.
Центр: село Узынбулак, улица Абая № 67, средняя школа имени Ыдырыс Кошкинова с дошкольным миницентром.
В границах: село Узынбулак.
Избирательный участок № 643.
Центр: село Аксай, улица Б. Жандарова № 5, средняя школа Аксай.
В границах: село Аксай.
Избирательный участок № 644.
Центр: село Жалаулы, улица М. Лебаева № 67, средняя школа Жалаулы.
В границах: село Жалаулы.
Избирательный участок № 645.
Центр: село Жылысай, улица К. Избасарулы № 5, средняя школа имени Майлы Орманова с дошкольным миницентром.
В границах: село Жылысай.
Избирательный участок № 646.
Центр: село Шыбышы, улица О. Батырбекова № 30, средняя школа Бестобе.
В границах: село Шыбышы.
Избирательный участок № 647.
Центр: село Жайдакбулак, улица Ш. Уалиханова № 1, основная средняя школа Жайдакбулак.
В границах: село Жайдакбулак.
Избирательный участок № 648
Центр: село Тогузбулак, улица М. Сыбанкулова № 10, средняя школа имени Капез Байгабылулы с дошкольным миницентром.
В границах: село Тогузбулак.
Избирательный участок № 649.
Центр: село Жаланаш, улица М. Серикбаева № 89, средняя школа имени Жамал Ермегияева с дошкольным миницентром.

Шекаралары: Жалаңаш ауылы, Мүсіралиев көшесі: № 1-ден 14-ке дейінгі үйлер, Малдыбек көшесі: № 1-ден 23-ке дейінгі үйлер, Б. Жакашев көшесі: № 1-ден 15-ке дейінгі үйлер, Б. Атыханұлы көшесі: № 16-дан 23-ке дейінгі үйлер, С. Бабаев көшесі: № 29-дан 51-ге дейінгі үйлер, С. Канаев көшесі: № 43-тен 47-ге дейінгі үйлер, М. Серікбаев көшесі: № 43-тен 81-ге дейінгі үйлер, Қ. Байғабылов көшесі: № 38-ден 65-ке дейінгі үйлер, А. Құнанбаев көшесі: № 16-дан 25-ке дейінгі үйлер, Тайбағарұлы көшесі: № 16-дан 33-ке дейінгі үйлер, Райымбек көшесі: № 23-тен 36-ға дейінгі үйлер, Т. Бокин көшесі: № 16-дан 21-ге дейінгі үйлер, О. Жандосов көшесі: № 1-ден 4-ке дейінгі үйлер, Ә. Молдағұлова көшесі: № 1-ден 11-ге дейінгі үйлер, М. Әуезов көшесі: № 1-ден 9-ға дейінгі үйлер, Қ. Әлдібайұлы көшесі № 1-ден 7-ге дейінгі үйлер, С. Әлімғазиев көшесі: № 2-ден 34-ке дейінгі үйлер (жұп жағы), Ә. Жүнісов көшесі: № 1-ден 27-ге дейінгі үйлер, Т. Рысқұлов көшесі: № 1-ден 24-ке дейінгі үйлер, А. Смайлов көшесі: № 1-ден 15-ке дейінгі үйлер.
№ 650 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жалаңаш ауылы, Жүнісов көшесі № 23, Жалаңаш мектепаралық оқу-өндірістік комбинаты.
Шекаралары: Жалаңаш ауылы, А. Байтұрсынов көшесі: № 1-ден 10-ға дейінгі үйлер, Омаров көшесі: № 1-ден 8-ге дейінгі үйлер, Б. Атыханұлы көшесі: № 1-ден 7-ге дейінгі үйлер, Жендеев көшесі: № 1-ден 24-ке дейінгі үйлер, С. Бабаев көшесі: № 1-ден 28-ге дейінгі үйлер, М. Серікбаев көшесі: № 1-ден 42-ге дейінгі үйлер, Қ. Байғабылов көшесі: № 1-ден 37-ге дейінгі үйлер, Машкеев көшесі: № 1-ден 8-ге дейінгі үйлер, С. Қанаев көшесі: № 1-ден 42-ге дейінгі үйлер, Б. Тиынұлы көшесі: № 1-ден 23-ке дейінгі үйлер, А. Құнанбаев көшесі: № 1-ден 15-ке дейінгі үйлер, Тайбағарұлы көшесі: № 1-ден 15-ке дейінгі үйлер, Н. Өзбекұлы көшесі: № 1-ден 10-ға дейінгі үйлер, Райымбек көшесі: № 1-ден 22-ге дейінгі үйлер, Т. Бокин көшесі: № 1-ден 15-ке дейінгі үйлер, О. Жандосов көшесі: № 1-ден 4-ке дейінгі үйлер, С. Әлімғазиев көшесі: № 1-ден 33-ке дейінгі үйлер (тақ жағы), Д. Нұрпейісова көшесі: № 1-ден 11-ге дейінгі үйлер, Амангелді көшесі: № 1-ден 33-ке дейінгі үйлер, С. Бейсембетұлы көшесі: № 1-ден 12-ге дейінгі үйлер, Қажымұқан көшесі: № 1-ден 9-ға дейінгі үйлер, М. Мақатаев көшесі: № 1-ден 14-ке дейінгі үйлер, Жаңбырбаев көшесі: № 1-ден 22-ге дейінгі үйлер.
№ 651 сайлау учаскесі.
Орталығы: А. Нүсіпбеков ауылы, М. Әуезов көшесі № 30, Ақай Нүсіпбеков атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: А. Нүсіпбеков ауылы.
№ 652 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, Б. Үдіманов көшесі № 19, Қарабұлақ орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Қарабұлақ ауылы.
№ 653 сайлау учаскесі.
Орталығы: Саты ауылы, Қ. Ұлтарақов көшесі № 55, Айтжан Түркебаев атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Саты ауылы.
№ 654 сайлау учаскесі.
Орталығы: Күрметі ауылы, Ж. Манапбаева көшесі № 16, Әужан Ниязбеков атындағы орта мектеп мектебі.
Шекаралары: Күрметі ауылы.
№ 655 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алғабас ауылы, О. Иманбаев көшесі № 24, Ұзақ Бағаев атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен және Алғабас бастауыш мектебімен.
Шекарасы: Алғабас ауылы.
№ 656 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жіңішке ауылы, Молдасанова көшесі № 17, Жіңішке негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Жіңішке ауылы.
№ 657 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңаталап ауылы, Бабалиев көшесі № 3, Ұзақ Бағаев атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен және Алғабас бастауыш мектебімен.
Шекарасы: Жаңаталап ауылы.
№ 658 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нарынқол ауылы, Төле би көшесі № 44, Тельман Жанұзақов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.

В границах: село Жаланаш, улица Мусиралиева: дома с № 1 по 14, улица Малдыбека: дома с № 1 по 23, улица Б. Жакашева: дома с № 1 по 15, улица Б. Атыханулы: дома с № 16 по 23, улица С. Бабаева: дома с № 29 по 51, улица С. Канаева: дома с № 43 по 47, улица М. Серикбаева: дома с № 43 по 81, улица К. Байгабылова: дома с № 38 по 65, улица А. Кунанбаева: дома с № 16 по 25, улица Тайбагарулы: дома с № 16 по 33, улица Райымбека: дома с № 23 по 36, улица Т. Бокина: дома с № 16 по 21, улица О. Жандосова: дома с № 1 по 4, улица А. Молдагуловой: дома с № 1 по 11, улица М. Ауезова: дома с № 1 по 9, улица К. Алдибайулы: дома с № 1 по 7, улица С. Алимгазиева: дома с № 2 по 34 (четная сторона), улица А. Жунисова: дома с № 1 по 27, улица Т. Рыскулова: дома с № 1 по 24, улица А. Смайлова: дома с № 1 по 15.
Избирательный участок № 650.
Центр: село Жаланаш, улица Жунисова № 23, Жаланашский межшкольный учебно-производственный комбинат.
В границах: село Жаланаш, улица А. Байтурсынова: дома с № 1 по 10, улица Омарова: дома с № 1 по 8, улица Б. Атыханулы: дома с № 1 по 7, улица Жендеева: дома с № 1 по 24, улица С. Бабаева: дома с № 1 по 28, улица М. Серикбаева: дома с № 1 по 42, улица К. Байгабылова: дома с № 1 по 37, улица Машкеева: дома с № 1 по 8, улица С. Канаева: дома с № 1 по 42, улица Б. Тиынулы: дома с № 1 по 23, улица А. Кунанбаева: дома с № 1 по 15, улица Тайбагарулы: дома с № 1 по 15, улица Н. Озбекулы: дома с № 1 по 10, улица Райымбека: дома с № 1 по 22, улица Т. Бокина: дома с № 1 по 15, улица О. Жандосова: дома с № 1 по 4, улица С. Алимгазиева: дома с № 1 по 33 (нечетная сторона), улица Д. Нурпеисовой: дома с № 1 по 11, улица Амангелды дома: с № 1 по 33, улица С. Бейсембетулы: дома с № 1 по 12, улица Кажымукана: дома с № 1 по 9, улица М. Макатаева: дома с № 1 по 14, улица Жанбырбаева: дома с № 1 по 22.
Избирательный участок № 651.
Центр: село А. Нусипбекова, улица М. Ауезова № 30, средняя школа имени Акая Нусипбекова с дошкольным миницентром.
В границах: село А. Нусипбекова.
Избирательный участок № 652.
Центр: село Карабулак, улица Б. Удиманова № 19, средняя школа Карабулак с дошкольным миницентром.
В границах: село Карабулак.
Избирательный участок № 653.
Центр: село Саты, улица К. Ултаракова № 55, средняя школа имени Айтжана Туркебаева с дошкольным миницентром.
В границах: село Саты.
Избирательный участок № 654.
Центр: село Курмети, улица Ж. Манапбаева № 16, средняя школа имени Аужан Ниязбекова.
В границах: село Курмети.
Избирательный участок № 655.
Центр: село Алгабас, улица О. Иманбаева № 24, средняя школа имени Узак Багаева с дошкольным миницентром и с начальной школой Алгабас.
В границах: село Алгабас.
Избирательный участок № 656.
Центр: село Жинишке, улица Молдасановой № 17, основная средняя школа Жинишке.
В границах: село Жинишке.
Избирательный участок № 657.
Центр: село Жанаталап, улица Бабалиева № 3, средняя школа имени Узак Багаева с дошкольным миницентром и с начальной школой Алгабас.
В границах: село Жанаталап.
Избирательный участок № 658.
Центр: село Нарынкол, улица Толе би № 44, средняя школа имени Тельман Жанузакова с дошкольным миницентром.

Шекаралары: Нарынқол ауылы, Жандосов көшесі: № 1-ден 51-ге дейінгі үйлер (тақ жағы), Төле би көшесі: № 1-ден 81-ге дейінгі үйлер, Албан-Асан көшесі: № 1-ден 69-ге дейінгі үйлер, Райымбек көшесі: № 1-ден 52-ге дейінгі үйлер, Өмірзақов көшесі: № 1-ден 52-ге дейінгі үйлер, Ә. Молдағұлова көшесі: № 1-ден 29-ға дейінгі үйлер, Ш. Амиров көшесі: № 1-ден 20-ға дейінгі үйлер, Ы. Көшкінов көшесі: № 1-ден 22-ге дейінгі үйлер, Жамбыл көшесі: № 1-ден 26-ға дейінгі үйлер, Ұзақ көшесі: № 1-ден 27-ге дейінгі үйлер, Жәменке көшесі: № 1-ден 28-ге дейінгі үйлер, Т. Рысқұлов көшесі: № 1-ден 28-ге дейінгі үйлер, Амангелді көшесі: № 1-ден 25-ке дейінгі үйлер, Жанайұлы көшесі: № 1-ден 35-ке дейінгі үйлер, Б. Соқпақбаев көшесі: № 1-ден 28-ге дейінгі үйлер, Бекмұханбетов көшесі: № 1-ден 26-ға дейінгі үйлер, Есенаманов көшесі: № 1-ден 28-ге дейінгі үйлер, Ошақбаев көшесі: № 1-ден 28-ге дейінгі үйлер, Байбатыров көшесі: № 1-ден 13-ге дейінгі үйлер, Жылқайдаров көшесі: № 1-ден 28-ге дейінгі үйлер.
№ 659 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нарынқол ауылы, Ұзақ көшесі № 35, Бердібек Соқпақбаев атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Нарынқол ауылы, Ә. Молдағұлова көшесі: № 31-ден 81-ге дейінгі үйлер (тақ жағы), Ш. Әміров көшесі: № 27-ден 65-ке дейінгі үйлер (тақ жағы), Ы. Көшкінов көшесі: № 24-тен 78-ге дейінгі үйлер (жұп жағы), Жамбыл көшесі: № 22-ден 80-ге дейінгі үйлер (жұп жағы), Ұзақ көшесі: № 28-ден 74-ке дейінгі үйлер (жұп жағы), Жәмеңке көшесі: № 30-дан 78-ге дейінгі үйлер (жұп жағы), Т. Рысқұлов көшесі: № 29-дан 84-ке дейінгі үйлер, Амангелді көшесі: № 26-дан 82-ге дейінгі үйлер (жұп жағы), Жанайұлы көшесі: № 36-дан 64-ке дейінгі үйлер (жұп жағы), Б. Соқпақбаев көшесі: № 28-ден 34-ке дейінгі үйлер (жұп жағы), Бекмуханбетов көшесі: № 28-ден 62-ге дейінгі үйлер (жұп жағы), Есенаманов көшесі: № 30-дан 77-ге дейінгі үйлер, Ошақбаев көшесі: № 29-дан 70-ке дейінгі үйлер, О. Жандосов көшесі: № 2-ден 54-ке дейінгі үйлер (жұп жағы), М. Мақатаев көшесі: № 1-ден 46-ға дейінгі үйлер, Ақбұлақ көшесі: № 2-ден 8-ге дейінгі үйлер (жұп жағы), Абай көшесі: № 1-ден 68-ге дейінгі үйлер, Мақашев көшесі: № 1-ден 29-ға дейінгі үйлер (тақ жағы), Байжүнісов көшесі: № 1-ден 44-ке дейінгі үйлер, Дембаев көшесі: № 1-ден 56-ға дейінгі үйлер, Айдаралиев көшесі: № 1-ден 5-ке дейінгі үйлер (тақ жағы), Тлесов көшесі: № 1-ден № 18-ге дейінгі үйлер.
№ 660 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нарынқол ауылы, Абай көшесі № 100, Ораз Жандосов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен және Қостөбе бастауыш мектебімен.

В границах: село Нарынкол, улица Жандосова: дома с № 1 по 51 (нечетная сторона), улица Толе би: дома с № 1 по 81, улица Албан Асана: дома с № 1 по 69, улица Райымбека: дома с № 1 по 52, улица Омирзакова: дома с № 1 по 52, улица А. Молдагуловой: дома с № 1 по 29, улица Ш. Амирова: дома с № 1 по 20, улица Ы. Кошкинова: дома с № 1 по 22, улица Жамбыла: дома с № 1 по 26, улица Узака: дома с № 1 по 27, улица Жаменке: дома с № 1 по 28, улица Т. Рыскулова: дома с № 1 по 28, улица Амангелды: дома с № 1 по 25, улица Жанайулы: дома с № 1 по 35, улица Б. Сокпакбаева: дома с № 1 по 28, улица Бекмуханбетова: дома с № 1 по 26, улица Есенаманова: дома с № 1 по 28, улица Ошакбаева: дома с № 1 по 28, улица Байбатырова: дома с № 1 по 13, улица Жылкайдарова: дома с № 1 по 28.
Избирательный участок № 659.
Центр: село Нарынкол, улица Узак № 35, средняя школа имени Бердибек Сокпакбаева с дошкольным миницентром.
В границах: село Нарынкол, улица А. Молдагуловой: дома с № 31 по 81 (нечетная сторона), улица Ш. Амирова: дома с № 27 по 65 (нечетная сторона), улица Ы. Кошкинова: дома с № 24 по 78 (четная сторона), улица Жамбыла: дома с № 22 по 80 (четная сторона), улица Узака: дома с № 28 по 74 (четная сторона), улица Жаменке: дома с № 30 по 78 (четная сторона), улица Т. Рыскулова: дома с № 29 по 84, улица Амангелды: дома с № 26 по 82 (четная сторона), улица Жанайулы: дома с № 36 по 64 (четная сторона), улица Б. Сокпакбаева: дома с № 28 по 34 (четная сторона), улица Бекмуханбетова: дома с № 28 по 62 (четная сторона), улица Есенаманова: дома № 30 по 77, улица Ошакбаева: дома с № 29 по 70, улица О. Жандосова: дома с № 2 по 54 (четная сторона), улица М. Макатаева: дома с № 1 по 46, улица Акбулак: дома с № 2 по 8 (четная сторона), улица Абая: дома с № 1 по 68, улица Макашева: дома с № 1 по 29 (нечетная сторона), улица Байжунисова: дома с № 1 по 44, улица Дембаева: дома с № 1 по 56, улица Айдаралиева: дома с № 1 по 5 (нечетная сторона), улица Тлесова: дома с № 1 по 18.
Избирательный участок № 660.
Центр: село Нарынкол, улица Абая № 100, средняя школа имени Ораз Жандосова с дошкольным миницентром и с начальной школой Костобе.

Шекаралары: Нарынқол ауылы, Ә. Молдағұлова көшесі: № 30-дан 80-ге дейінгі үйлер (жұп жағы), М. Мәметова көшесі: № 1-ден 40-қа дейінгі үйлер, Сауранбаев көшесі: № 1-ден 45-ке дейінгі үйлер, Әбдісүлеймен көшесі: № 1-ден 26-ға дейінгі үйлер, Жанұзақов көшесі: № 1-ден 18-ге дейінгі үйлер, Көдек Ақын көшесі: № 1-ден 12-ге дейінгі үйлер, Айтленова көшесі: № 1-ден 25-ке дейінгі үйлер, Үлкенбаев көшесі: № 1-ден 16-ға дейінгі үйлер, Дамбылов көшесі: № 1-ден 10-ға дейінгі үйлер, Албан Асан көшесі: № 70-тен 122-ге дейінгі үйлер (жұп жағы), Төле би көшесі: № 82-ден 112-ге дейінгі үйлер (жұп жағы), Жандосов көшесі: № 53-тен 107-ге дейінгі үйлер (тақ жағы), Мақатаев көшесі: № 47-ден 66-ға дейінгі үйлер, Абай көшесі: № 69-дан 112-ге дейінгі үйлер, Мақашев көшесі: № 30-дан 48-ге дейінгі үйлер (жұп жағы), Байжүнісов көшесі: № 45-тен № 67-ге дейінгі үйлер (тақ жағы), Дембаев көшесі: № 57-ден 79-ға дейінгі үйлер (тақ жағы), Байынқол көшесі: № 1-ден 7-ге дейінгі үйлер (тақ жағы), Сарыбаев көшесі: № 1-ден 12-ге дейінгі үйлер, Нарынқол көшесі: № 1-ден 14-ке дейінгі үйлер.
№ 661 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қостөбе ауылы, Орталық көшесі № 1, Ораз Жандосов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен және Қостөбе бастауыш мектебімен.
Шекаралары: Қостөбе ауылы.
№ 662 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жамбыл ауылы, Сыбанқұл көшесі № 1, Сағат Әшімбаев атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Жамбыл ауылы.
№ 663 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаратоған ауылы, Н. Өмірзақов көшесі № 41, Нұрбапа Өмірзақов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қаратоған ауылы.
№ 664 сайлау учаскесі.
Орталығы: Текес ауылы, Дембаев көшесі № 14, Қазыбек Шорманов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Текес ауылы.
№ 665 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңа Текес ауылы, М. Әуезов көшесі № 15, Жаңа Текес орта мектебі.
Шекарасы: Жаңа Текес ауылы.
№ 666 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тегістік ауылы, Биеке көшесі № 18, Мұқағали Мақатаев атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Тегістік ауылы.
№ 667 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қақпақ ауылы, Жәменке көшесі № 17, Жаменке орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Қақпақ ауылы.
№ 668 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкбел ауылы, Жамбыл көшесі № 3, Көксай орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Көкбел ауылы.
№ 669 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыжаз ауылы, Жапар көшесі № 20, Сарыжаз орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен және Ақбейіт бастауыш мектебімен.
Шекарасы: Сарыжаз ауылы.
№ 670 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақбейіт ауылы, Сарыжаз кәсіптік-техникалық колледжі.
Шекарасы: Ақбейіт ауылы.
№ 671 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көмірші ауылы, Көмірші орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Көмірші ауылы.
№ 672 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шалкөде ауылы, Атагелдиев көшесі № 1, Шалкөде орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Шалкөде ауылы.
№ 673 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талас ауылы, Мектеп көшесі № 1, Шоқан Уалиханов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Талас ауылы.
№ 674 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарасаз ауылы, Ә. Дөненбаева көшесі № 10, Қарасаз ауылдық Мәдениет үйі.
Шекаралары: Қарасаз ауылы.
№ 675 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұзкөл ауылы, Сатылған көшесі № 11, Тәліп Мұсақұлов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Тұзкөл ауылы.
№ 676 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыбастау ауылы, Нұрасыл көшесі № 26, Сұраншы Сауранбаев атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Сарыбастау ауылы.
№ 677 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сүмбе ауылы, М. Әуезов көшесі № 42, Абай атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Сүмбе ауылы.
№ 678 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылшекара ауылы, Бекдайыр көшесі № 10, Көдек Байшығанұлы атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Қызылшекара ауылы.
№ 679 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қайнар ауылы, Омар көшесі № 31, Қайнар ауылдық Мәдениет үйі.
Шекаралары: Қайнар ауылы.
№ 680 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарқара ауылы, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің "Шығыс" аймақтық басқармасының № 22 шекара жасағы.
Шекаралары: "Қарқара" шекара бекеті.
№ 681 сайлау учаскесі.
Орталығы: А. Нүсіпбеков ауылы, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің "Шығыс" аймақтық басқармасының № 22 шекара жасағы.
Шекаралары: "Рабат" шекара бекеті.
№ 682 сайлау учаскесі.
Орталығы: Саты ауылы, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің "Шығыс" аймақтық басқармасының № 22 шекара жасағы.
Шекаралары: "Саты" шекара бекеті.
№ 683 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нарынқол селосы, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің "Шығыс" аймақтық басқармасының № 1 шекара жасағы.
Шекаралары: "Нарынқол" шекара бекеті.
№ 684 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сүмбе ауылы, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің "Шығыс" аймақтық басқармасының № 1 шекара жасағы.
Шекаралары: "Күркелдек" шекара бекеті.
№ 685 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нарынқол ауылы, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің "Шығыс" аймақтық басқармасының № 1 шекара жасағы.
Шекаралары: "Қостөбе" шекара бекеті.
№ 686 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жамбыл ауылы, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің "Шығыс" аймақтық басқармасының № 1 шекара жасағы.
Шекаралары: "Байынқол" шекара бекеті.
№ 687 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сүмбе ауылы, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің "Шығыс" аймақтық басқармасының № 1 шекара жасағы.
Шекаралары: "Текес" шекара бекеті.
№ 688 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сүмбе ауылы, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің "Шығыс" аймақтық басқармасының № 1 шекара жасағы.
Шекаралары: "Сүмбе" шекара бекеті.
№ 689 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыбастау ауылы, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің "Шығыс" аймақтық басқармасының № 1 шекара жасағы.
Шекаралары: "Меркулов" шекара бекеті.
№ 690 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сүмбе ауылы, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің "Шығыс" аймақтық басқармасының № 1 шекара жасағы.
Шекаралары: "Өртенсай" шекара бекеті.
№ 691 сайлау учаскесі
Орталығы: Сүмбе ауылы, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің "Шығыс" аймақтық басқармасының № 1 шекара жасағы.
Шекаралары: "Ойқарағай" шекара бекеті.

В границах: село Нарынкол, улица А. Молдагуловой: дома с № 30 по 80 (четная сторона), улица Маметовой: дома с № 1 по 40, улица Сауранбаева: дома с № 1 по 45, улица Абдисулеймена: дома с № 1 по 26, улица Жанузакова: дома с № 1 по 18, улица Кодек Акына: дома с № 1 по 12, улица Айтленова: дома с № 1 по 25, улица Улкенбаева: дома с № 1 по 16, улица Дамбылова: дома с № 1 по 10, улица Албан Асана: дома с № 70 по 122 (четная сторона), улица Толе би: дома с № 82 по 112 (четная сторона), улица Жандосова: дома с № 53 по 107 (нечетная сторона), улица Макатаева: дома с № 47 по 66, улица Абая: дома с № 69 по 112, улица Макашева: дома с № 30 по 48 (четная сторона), улица Байжунисова: дома с № 45 по 67 (нечетная сторона), улица Дембаева: дома с № 57 по 79 (нечетная сторона), улица Байынкол: дома с № 1 по 7 (нечетная сторона), улица Сарыбаева: дома с № 1 по 12, улица Нарынкол: дома с № 1 по 14.
Избирательный участок № 661.
Центр: село Костобе, улица Орталык № 1, средняя школа имени Ораз Жандосова с дошкольным миницентром и с начальной школой Костобе.
В границах: село Костобе.
Избирательный участок № 662.
Центр: село Жамбыл, улица Сыбанкула № 1, средняя школа имени Сагат Ашимбаева с дошкольным миницентром.
В границах: село Жамбыл.
Избирательный участок № 663.
Центр: село Каратоган, улица Н. Омирзакова № 41, средняя школа имени Нурбапа Омирзакова с дошкольным миницентром.
В границах: село Каратоган.
Избирательный участок № 664.
Центр: село Текес, улица Дембаева № 14, средняя школа имени Казыбек Шорманова с дошкольным миницентром.
В границах: село Текес.
Избирательный участок № 665.
Центр: село Жана Текес, улица М. Ауезова № 15, средняя школа Жана Текес.
В границах: село Жана Текес.
Избирательный участок № 666.
Центр: село Тегистик, улица Биеке № 18, средняя школа имени Мукагали Макатаева с дошкольным миницентром.
В границах: село Тегистик.
Избирательный участок № 667.
Центр: село Какпак, улица Жаменке № 17, средняя школа Жаменке с дошкольным миницентром.
В границах: село Какпак.
Избирательный участок № 668.
Центр: село Кокбел, улица Жамбыла № 3, средняя школа Коксай с дошкольным миницентром.
В границах: село Кокбел.
Избирательный участок № 669.
Центр: село Сарыжаз, улица Жапара № 20, Сарыжазская средняя школа с дошкольным миницентром и с начальной школой Акбейт.
В границах: село Сарыжаз.
Избирательный участок № 670.
Центр: село Акбейт, Сарыжазский профессионально-технический колледж.
В границах: село Акбейт.
Избирательный участок № 671.
Центр: село Комирши, средняя школа Комирши с дошкольным миницентром.
В границах: село Комирши.
Избирательный участок № 672.
Центр: село Шалкоде, улица Атагелдиева № 1, Шалкодинская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: село Шалкоде.
Избирательный участок № 673.
Центр: село Талас, улица Мектеп № 1, средняя школа имени Шокан Уалиханова с дошкольным миницентром.
В границах: село Талас.
Избирательный участок № 674.
Центр: село Карасаз, улица А. Доненбаева № 10, Карасазский сельский Дом культуры.
В границах: село Карасаз.
Избирательный участок № 675.
Центр: село Тузкол, улица Сатылгана № 11, средняя школа имени Талип Мусакулова с дошкольным миницентром.
В границах: село Тузкол.
Избирательный участок № 676.
Центр: село Сарыбастау, улица Нурасыла № 26, средняя школа имени Сураншы Сауранбаева с дошкольным миницентром.
В границах: село Сарыбастау.
Избирательный участок № 677.
Центр: село Сумбе, улица М. Ауезова № 42, средняя школа имени Абая с дошкольным миницентром.
В границах: село Сумбе.
Избирательный участок № 678.
Центр: село Кызылшекара, улица Бекдайыра № 10, средняя школа имени Кодек Байшыганулы с дошкольным миницентром.
В границах: село Кызылшекара.
Избирательный участок № 679.
Центр: село Кайнар, улица Омара № 31, Кайнарский сельский Дом культуры.
В границах: село Кайнар.
Избирательный участок № 680.
Центр: село Каркара, № 22 пограничный отряд, Регионального управления "Шыгыс" пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
В границах: пограничная застава "Каркара".
Избирательный участок № 681.
Центр: село А. Нусипбеков, № 22 пограничный отряд, Регионального управления "Шыгыс" пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
В границах: пограничная застава "Рабат".
Избирательный участок № 682.
Центр: село Саты, № 22 пограничный отряд, Регионального управления "Шыгыс" пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
В границах: пограничная застава "Саты".
Избирательный участок № 683.
Центр: село Нарынкол, № 1 пограничный отряд, Регионального управления "Шыгыс" пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
В границах: пограничная застава "Нарынкол".
Избирательный участок № 684.
Центр: село Сумбе, № 1 пограничный отряд, Регионального управления "Шыгыс" пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
В границах: пограничная застава "Куркелдек".
Избирательный участок № 685.
Центр: село Нарынкол, № 1 пограничный отряд, Регионального управления "Шыгыс" пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
В границах: пограничная застава "Костобе".
Избирательный участок № 686.
Центр: село Жамбыл, № 1 пограничный отряд, Регионального управления "Шыгыс" пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
В границах: пограничная застава "Байынкол".
Избирательный участок № 687.
Центр: село Сумбе, № 1 пограничный отряд, Регионального управления "Шыгыс" пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
В границах: пограничная застава "Текес".
Избирательный участок № 688.
Центр: село Сумбе, № 1 пограничный отряд, Регионального управления "Шыгыс" пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
В границах: пограничная застава "Сумбе".
Избирательный участок № 689.
Центр: село Сарыбастау, № 1 пограничный отряд, Регионального управления "Шыгыс" пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
В границах: пограничная застава "Меркулов".
Избирательный участок № 690.
Центр: село Сумбе, № 1 пограничный отряд, Регионального управления "Шыгыс" пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
В границах: пограничная застава "Ортенсай".
Избирательный участок № 691.
Центр: село Сумбе, № 1 пограничный отряд, Регионального управления "Шыгыс" пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
В границах: пограничная застава "Ойкарагай".