Райымбек ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қазандағы № 49-260 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 25 қарашада № 3582 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 05 ақпандағы № 55-283 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 05.02.2016 № 55-286 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 387-бабының 1-1-тармағына, 444-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек ауданы бойынша Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. "Райымбек ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Р. Әділжанов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихатының "Өнеркәсіп, құрылыс, байланыс, транспорт, коммуникация, энергетика, отын ресурстары және ауылшаруашылығы, жер қатынастарын реттеу, қоршаған ортаны қорғау, табиғи ресурстарды тиімді пайдалану жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Н. Алиев
Райымбек аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Құдабаев

О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Райымбекскому району
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 28 октября 2015 года № 49-260. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 ноября 2015 года № 3582. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 05 февраля 2016 года № 55-286
Сноска. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 05.02.2016 № 55-286.
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога и единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения по Райымбекскому району.
2. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел земельных отношении Райымбекского района" (по согласованию Р. Адилжанов) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По промышленности, строительства, связи, транспорта, коммуникации, энергетики, топливных ресурсов и сельского хозяйства, регулированию земельных отношении, охране окружающей среды, рациональному использованию природных ресурсов".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Райымбекского районного маслихата Н. Алиев
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев