Панфилов ауданы әкімінің 2015 жылғы 21 қаңтардағы "Панфилов ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 01-02 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов ауданы әкімінің 2015 жылғы 02 наурыздағы № 03-05 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 04 наурызда № 3086 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов ауданы әкімінің 2015 жылғы 10 маусымдағы № 06-08 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов ауданы әкімінің 10.06.2015 № 06-08 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, "Әкімшілік рәсімдер туралы" 2000 жылғы 27 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабының 3-тармағына сәйкес Панфилов ауданының әкімі ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов ауданы әкімінің 2015 жылғы 21 қаңтардағы "Панфилов ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 01-02 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 6 ақпанында № 3031 тіркелген, аудандық "Жаркент өңірі" газетінің 2015 жылдың 21 ақпанында № 8 (8746) жарияланған) келесі толықтыру енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасындағы № 616 сайлау учаскесі алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов ауданы әкімінің орынбасары Магрупова Роза Азаматқызына жүктелсін.
3. Аудан әкімінің аппарат басшысы Садыков Аскар Джумахановичке осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Панфилов ауданының әкімі Б. Абдулдаев

О внесении изменения в решение акима Панфиловского района от 21 января 2015 года № 01-02 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Панфиловском районе"
Решение акима Панфиловского района Алматинской области от 02 марта 2015 года № 03-05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 04 марта 2015 года № 3086. Утратило силу решением акима Панфиловского района Алматинской области от 10 июня 2015 года № 06-08
Сноска. Утратило силу решением акима Панфиловского района Алматинской области от 10.06.2016 № 06-08.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" аким Панфиловского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Панфиловского района от 21 января 2015 года № 01-02 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Панфиловском районе" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 6 февраля 2015 года № 3031, опубликованного в районной газете "Жаркент онири" 21 февраля 2015 года № 8 (8746)) следующее изменение:
в приложении указанного решения избирательный участок № 616 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Магрупову Розу Азаматовну.
3. Возложить на руководителя аппарата акима района Садыкова Аскара Джумахановича опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного акимата.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Панфиловского района Б. Абдулдаев