Панфилов ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 08 сәуірдегі № 284 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 09 сәуірде № 3129 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 16 мамырдағы № 241 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 16.05.2019 № 241 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Панфилов аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес берілсін.
"Панфилов ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Мұрат Тоқтасынұлы Сопиевке осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Роза Азаматқызы Мағруповаға жүктелсін.
Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Абдулдаев
Панфилов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы "08" сәуір "Панфилов ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 284 қаулысына 1-қосымша
Панфилов ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1. Жаркент қаласы бойынша:
1) Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, орталық базарда орналасқан "Азияветсервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы стенд;

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Панфиловском районе
Постановление акимата Панфиловского района Алматинской области от 08 апреля 2015 года № 284. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 09 апреля 2015 года № 3129. Утратило силу постановлением акимата Панфиловского района Алматинской области от 16 мая 2019 года № 241.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Панфиловского района Алматинской области от 16.05.2019 № 241 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Определить совместно с Панфиловской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел внутренней политики Панфиловского района" Сопиева Мурата Токтасыновича опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного акимата.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Магрупову Розу Азаматовну.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б.Абдулдаев
Приложение 1 к постановлению акимата Панфиловского района от "08" апреля 2015 года № 284 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Панфиловском районе"
Места для размещения агитационных печатных материалов в Панфиловском районе
1. По городу Жаркент:
1) город Жаркент, улица Головацкого, стенд у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Азияветсервис" расположенного на центральном рынке;

2) Жаркент қаласы, Лутфуллин көшесіндегі стенд (Розыбакиев және Головацкий көшелерінің аралығы);
3) Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, перзентхана ғимаратының жанындағы стенд;
4) Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, № 125, Алматы облысы Панфилов аудандық телекоммуникациялар және пошта байланыс торабы ғимаратының жанындағы стенд;
5) Жаркент қаласы, Розыбакиев және Жмутский көшелерінің қиылысындағы стенд;
6) Жаркент қаласы, Розыбакиев көшесі және Жібек Жолы даңғылының қиылысындағы тақта;
7) Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, № 51б, "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Алматы облысы бойынша филиалының Панфилов аудандық бөлімі ғимаратының жанындағы стенд.
2. Басқұншы ауылдық округі бойынша:
1) Басқұншы ауылы, Қарабалаев көшесі, № 77, Басқұншы ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Алмалы ауылы, Елтінді батыр көшесі, № 60а, Алмалы пошта байланыс бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд.
3. Пиджим ауылдық округі бойынша:
1) Пиджим ауылы, Уәлиханов көшесі, № 37, Пиджим дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Пиджим ауылы, Пиджим орта мектебі ғимаратының жанындағы стенд;
3) Төменгі Пиджим ауылы, Мухамади көшесі, № 1, Төменгі Пиджим фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
4) Қорғас ауылы, Жібек Жолы көшесі, № 16, Қорғас пошта байланыс бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд;
5) Ават ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 1а, Ават фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
4. Бірлік ауылдық округі бойынша:
1) Алтыүй ауылы, Желтоқсан көшесі, № 21, Алтыүй ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Надек ауылы, Асанова көшесі, № 5, Надек пошта байланыс бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд;
3) Шежін ауылы, Қастеев көшесі, № 22, Шежін фельдшерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
5. Талды ауылдық округі бойынша:
1) Лесновка ауылы, Пащенко көшесі, № 57, Рақышев атындағы орта мектеп ғимаратының жанындағы стенд;
2) Еңбекші ауылы, Кіндікбаев көшесі, № 17, Еңбекші дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
3) Нағарашы ауылы, Нұржеке батыр көшесі, № 10, Нағарашы фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
6. Сарыбел ауылдық округі бойынша:
1) Сарыбел ауылы, Сатай батыр көшесі, № 66, Сарыбел дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Садыр ауылы, Тохтамов көшесі, № 49, Садыр фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
3) Тұрпан ауылы, Уәлиханов көшесі, № 3, Тұрпан фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
7. Үшарал ауылдық округі бойынша:
1) Үшарал ауылы, Саурамбаев көшесі, Үшарал пошта байланыс бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд;

2) город Жаркент, стенд по улице Лутфуллина (между улицами Розыбакиева и Головацкого);
3) город Жаркент, улица Головацкого, стенд у здания родильного дома;
4) город Жаркент, улица Головацкого, № 125, стенд у здания телекоммуникации и узла почтовой связи Панфиловского района Алматинской области;
5) город Жаркент, стенд на пересечении улиц Розыбакиева и Жмутского;
6) город Жаркент, щит на пересечении улицы Розыбакиева и проспекта Жибек Жолы;
7) город Жаркент, улица Головацкого, № 51б, стенд у здания филиала республиканского государственного предприятия "Центра обслуживания населения" отдела Панфиловского района по Алматинской области.
2. По Баскунчинскому сельскому округу:
1) село Баскунчи, улица Карабалаева, № 77, стенд у здания Баскунчинского сельского Дома культуры;
2) село Алмалы, улица Елтинди батыра, № 60а, стенд у здания отделения почтовой связи Алмалы.
3. По Пиджимскому сельскому округу:
1) село Пиджим, улица Уалиханова, № 37, стенд у здания врачебной амбулатории Пиджим;
2) село Пиджим, стенд у здания средней школы Пиджим:
3) село Томенги Пиджим, улица Мухамади, № 1, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта Томенги Пиджим;
4) село Хоргос, улица Жибек Жолы, № 16, стенд у здания отделения почтовой связи Хоргос;
5) село Ават, улица Бейбитшилик, № 1а, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта Ават.
4. По Бирликскому сельскому округу:
1) село Алтыуй, улица Желтоксан, № 21, стенд у здания Алтыуйского сельского Дома культуры;
2) село Надек, улица Асановой, № 5, стенд у здания отделения почтовой связи Надек;
3) село Шижин, улица Кастеева, № 22, стенд у здания фельдшерского пункта Шижин.
5. По Талдынскому сельскому округу:
1) село Лесновка, улица Пащенко, № 57, стенд у здания средней школы имени Ракышева;
2) село Енбекши, улица Киндикбаева, № 17, стенд у здания врачебной амбулатории Енбекши;
3) село Нагараши, улица Нуржеке батыра, № 10, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта Нагараши.
6. По Сарыбельскому сельскому округу:
1) село Сарыбель, улица Сатай батыра, № 66, стенд у здания врачебной амбулатории Сарыбель;
2) село Садыр, улица Тохтамова, № 49, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта Садыр;
3) село Турпан, улица Уалиханова, № 3, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта Турпан.
7. По Ушаральскому сельскому округу:
1) село Ушарал, улица Саурамбаева, стенд у здания отделения почтовой связи Ушарал;

2) Ақарал ауылы, Уәлиханов көшесі, № 9/1, Ақарал фельдшерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
8. Үлкен Шыған ауылдық округі бойынша:
1) Үлкен Шыған ауылы, Жібек Жолы көшесі, Үлкен Шыған дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Кіші Шыған ауылы, Жібек Жолы көшесі, № 30, Кіші Шыған ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
3) Қырыққұдық ауылы, Бағай батыр және Бейбітшілік көшелерінің қиылысындағы стенд;
4) Ақкент ауылы, Ақкент көшесі, № 7, Ақкент фельдшерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
9. Көктал ауылдық округі бойынша:
1) Көктал ауылы, Құрманғазы көшесі, № 139, Көктал ауылдық ауруханасы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Көктал ауылы, Уәлиханов көшесі, № 55, Көктал пошта байланыс бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд;
3) Ақжазық ауылы, Кітапбек көшесі, № 76а, Ақжазық пошта байланыс бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд;
4) Аққұдық ауылы, Орталық көшесі, Аққұдық фельдшерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
10. Айдарлы ауылдық округі бойынша:
1) Айдарлы ауылы, Жеңіс көшесі, № 2, Айдарлы дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Дарбазақұм ауылы, Мәметова көшесі, Дарбазақұм фельдшерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
3) Сарпылдақ ауылы, Бейбітшілік көшесі, Сарпылдақ фельдшерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
11. Қоңырөлең ауылдық округі бойынша:
1) Қоңырөлең ауылы, Қожбанбет би көшесі, № 40, Қоңырөлең ауылдық ауруханасы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Ынталы ауылы, Қожбанбет би көшесі, № 13, Ынталы фельдшерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
3) Бөрібай би ауылы, Қожбанбет би көшесі, № 1, Бөрібай би фельдшерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
4) Сарытөбе ауылы, Жамбыл көшесі, № 7, Сарытөбе фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
5) Керімағаш ауылы, Жастар көшесі, № 3, Керімағаш фельдшерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
12. Үлкенағаш ауылдық округі бойынша:
1) Әулиеағаш ауылы, Шәнті би көшесі, № 4, Әулиеағаш ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Көктал-Арасан ауылы, Уәлиханов көшесі, № 13, Көктал-Арасан фельдшерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
13. Шолақай ауылдық округі бойынша:
1) Шолақай ауылы, Шолақай көшесі, № 76, Шолақай дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Диханқайрат ауылы, Азимбаев көшесі, Диханқайрат фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
14. Жаскент ауылдық округі бойынша:
1) Головацкий ауылы, Домалақ ана көшесі, № 3, Головацкий атындағы орта мектеп ғимаратының жанындағы стенд;
2) Суптай ауылы, Абай көшесі, № 17, Суптай пошта байланыс бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд.

2) село Акарал, улица Уалиханова, № 9/1, стенд у здания фельдшерского пункта Акарал.
8. По Улкен Шыганскому сельскому округу:
1) село Улкен Шыган, улица Жибек Жолы, стенд у здания врачебной амбулатории села Улкен Шыган;
2) село Киши Шыган, улица Жибек Жолы, № 30, стенд у здания Киши Шыганского сельского Дома культуры;
3) село Кырыккудык, стенд на пересечении улиц Багай батыра и Бейбитшилик;
4) село Аккент, улица Аккент, № 7, стенд у здания фельдшерского пункта Аккент.
9. По Коктальскому сельскому округу:
1) село Коктал, улица Курмангазы, № 139, стенд у здания Коктальской сельской больницы;
2) село Коктал, улица Уалиханова, № 55, стенд у здания отделения почтовой связи Коктал;
3) село Акжазык, улица Китапбека, № 76а, стенд у здания отделения почтовой связи Акжазык;
4) село Аккудык, улица Орталык, стенд у здания фельдшерского пункта Аккудык.
10. По Айдарлинскому сельскому округу:
1) село Айдарлы, улица Женис, № 2, стенд у здания врачебной амбулатории Айдарлы;
2) село Дарбазакум, улица Маметовой, стенд у здания фельдшерского пункта Дарбазакум;
3) село Сарпылдак, улица Бейбитшилик, стенд у здания фельдшерского пункта Сарпылдак.
11. По Конуроленскому сельскому округу:
1) село Конуролен, улица Кожбанбет би, № 40, стенд у здания Конуроленской сельской больницы;
2) село Ынталы, улица Кожбанбет би, № 13, стенд у здания фельдшерского пункта Ынталы;
3) село Борибай би, улица Кожбанбет би, № 1, стенд у здания фельдшерского пункта Борибай би;
4) село Сарытобе, улица Жамбыла, № 7, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта Сарытобе;
5) село Керимагаш, улица Жастар, № 3, стенд у здания фельдшерского пункта Керимагаш.
12. По Улкенагашскому сельскому округу:
1) село Аулиеагаш, улица Шанти би, № 4, стенд у здания Аулиеагашского сельского Дома культуры;
2) село Коктал-Арасан, улица Уалиханова, № 13, стенд у здания фельдшерского пункта Коктал-Арасан.
13. По Чулакайскому сельскому округу:
1) село Чулакай, улица Чулакай, № 76, стенд у здания врачебной амбулатории села Чулакай;
2) село Диханкайрат, улица Азимбаева, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта Диханкайрат.
14. По Жаскентскому сельскому округу:
1) село Головацкий, улица Домалак ана, № 3, стенд у здания средней школы имени Головацкого;
2) село Суптай, улица Абая, № 17, стенд у здания отделения почтовой связи Суптай.

Панфилов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы "08" сәуір "Панфилов ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 284 қаулысына 2-қосымша
Панфилов ауданында сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде кандидаттарға берілетін үй-жайлар
1. Жаркент қаласы бойынша:
1) Жаркент қаласы, Қастеев көшесі, № 10, Алтынсарин атындағы орта мектептің акті залы;
2) Жаркент қаласы, Туркебаев көшесі, № 41, Хамраев атындағы орта мектептің акті залы;
3) Жаркент қаласы, Ыбраймолдаев көшесі, № 46, Крупская атындағы орта мектептің акті залы;
4) Жаркент қаласы, Абдуллин көшесі, № 61а, "Жаркентский Крахмалопаточный завод" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
5) Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, № 290, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қазсушар" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны Алматы филиалының Панфилов өндірістік учаскесі;
6) Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, № 125, аудандық пошта байланыс торабы.
2. Басқұншы ауылдық округі бойынша:
1) Басқұншы ауылы, Кеңес көшесі, № 28, Басқұншы дәрігерлік амбулаториясы;
2) Алмалы ауылы, Солтанай батыр көшесі, № 87, Алмалы ауылдық Мәдениет үйінің акті залы.
3. Пиджим ауылдық округі бойынша:
1) Пиджим ауылы, Уәлиханов көшесі, № 37, Пиджим дәрігерлік амбулаториясы;
2) Пиджим ауылы, Пиджим орта мектебінің акті залы;
3) Төменгі Пиджим ауылы, Мухамади көшесі, № 1, Төменгі Пиджим фельдшерлік-акушерлік пункт;
4) Қорғас ауылы, Жібек Жолы көшесі, Қорғас фельдшерлік-акушерлік пункт;
5) Ават ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 1а, Ават фельдшерлік-акушерлік пункт.
4. Бірлік ауылдық округі бойынша:
1) Алтыүй ауылы, Қастеев көшесі, № 3, Қастеев атындағы орта мектептің акті залы;
2) Надек ауылы, Ходжамьяров көшесі, № 16, Надек орта мектебінің акті залы;
3) Шежін ауылы, Қастеев көшесі, № 22, Шежін фельдшерлік пункт.
5. Талды ауылдық округі бойынша:
1) Лесновка ауылы, Пащенко көшесі, № 57, Рақышев атындағы орта мектептің акті залы;
2) Еңбекші ауылы, Сыпатаев көшесі, № 27, Сыпатаев атындағы орта мектептің акті залы;
3) Нағарашы ауылы, Нұржеке батыр көшесі, № 10, Нағарашы фельдшерлік-акушерлік пункт.
6. Сарыбел ауылдық округі бойынша:
1) Сарыбел ауылы, Сатай батыр көшесі, № 66, Сарыбел дәрігерлік амбулаториясы;
2) Садыр ауылы, Тохтамов көшесі, № 49, Садыр фельдшерлік-акушерлік пункт;
3) Тұрпан ауылы, Уәлиханов көшесі, № 3, Тұрпан фельдшерлік-акушерлік пункт.
7. Үшарал ауылдық округі бойынша:
1) Үшарал ауылы, Қожбанбет би көшесі, № 1, Үшарал орта мектебінің акті залы;

Приложение 2 к постановлению акимата Панфиловского района от "08" апреля 2015 года № 284 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Панфиловском районе"
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в Панфиловском районе
1. По городу Жаркент:
1) город Жаркент, улица Кастеева, № 10, актовый зал средней школы имени Алтынсарина;
2) город Жаркент, улица Туркебаева, № 41, актовый зал средней школы имени Хамраева;
3) город Жаркент, улица Ыбраймолдаева, № 46, актовый зал средней школы имени Крупской;
4) город Жаркент, улица Абдуллина, № 61а, товарищество с ограниченной ответственностью "Жаркентский Крахмалопаточный завод";
5) город Жаркент, улица Головацкого, № 290, Панфиловский производственный участок Алматинского филиала Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казводхоз" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан;
6) город Жаркент, улица Головацкого, № 125, районный узел почтовой связи.
2. По Баскунчинскому сельскому округу:
1) село Баскунчи, улица Кенес, № 28, врачебная амбулатория Баскунчи;
2) село Алмалы, улица Солтанай батыра, № 87, актовый зал Алмалинского сельского Дома культуры.
3. По Пиджимскому сельскому округу:
1) село Пиджим, улица Уалиханова, № 37, врачебная амбулатория Пиджим;
2) село Пиджим, актовый зал средней школы Пиджим;
3) село Томенги Пиджим, улица Мухамади, № 1, фельдшерско-акушерский пункт Томенги Пиджим;
4) село Хоргос, улица Жибек Жолы, фельдшерско-акушерский пункт Хоргос;
5) село Ават, улица Бейбитшилик, № 1а, фельдшерско-акушерский пункт Ават.
4. По Бирликскому сельскому округу:
1) село Алтыуй, улица Кастеева, № 3, актовый зал средней школы имени Кастеева;
2) село Надек, улица Ходжамьярова, № 16, актовый зал средней школы Надек;
3) село Шижин, улица Кастеева, № 22, фельдшерский пункт Шижин.
5. По Талдынскому сельскому округу:
1) село Лесновка, улица Пащенко, № 57, актовый зал средней школы имени Ракышева;
2) село Енбекши, улица Сыпатаева, № 27, актовый зал средней школы имени Сыпатаева;
3) село Нагараши, улица Нуржеке батыра, № 10, фельдшерско-акушерский пункт Нагараши.
6. По Сарыбельскому сельскому округу:
1) село Сарыбель, улица Сатай батыра, № 66, врачебная амбулатория Сарыбель;
2) село Садыр, улица Тохтамова, № 49, фельдшерско-акушерский пункт Садыр;
3) село Турпан, улица Уалиханова, № 3, фельдшерско-акушерский пункт Турпан.
7. По Ушаральскому сельскому округу:
1) село Ушарал, улица Кожбанбет би, № 1, актовый зал средней школы Ушарал;

2) Ақарал ауылы, Уәлиханов көшесі, № 9/1, Ақарал фельдшерлік пункт.
8. Үлкен Шыған ауылдық округі бойынша:
1) Үлкен Шыған ауылы, Жібек Жолы көшесі, Үлкен Шыған дәрігерлік амбулаториясы;
2) Кіші Шыған ауылы, Жібек Жолы көшесі, № 30, Кіші Шыған ауылдық Мәдениет үйінің акті залы;
3) Қырыққұдық ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 7, Қырыққұдық дәрігерлік амбулаториясы;
4) Ақкент ауылы, Ақкент көшесі, № 7, Ақкент фельдшерлік пункт.
9. Көктал ауылдық округі бойынша:
1) Көктал ауылы, Құрманғазы көшесі, № 139, Коктал ауылдық ауруханасы;
2) Ақжазық ауылы, Әнуарбек көшесі, Ақжазық фельдшерлік-акушерлік пункт;
3) Аққұдық ауылы, Орталық көшесі, Аққұдық фельдшерлік пункт.
10. Айдарлы ауылдық округі бойынша:
1) Айдарлы ауылы, Жеңіс көшесі, № 2, Айдарлы дәрігерлік амбулаториясы;
2) Дарбазақұм ауылы, Мәметова көшесі, Дарбазақұм фельдшерлік пункт;
3) Сарпылдақ ауылы, Бейбітшілік көшесі, Сарпылдақ фельдшерлік пункт.
11. Қоңырөлең ауылдық округі бойынша:
1) Қоңырөлең ауылы, Қожбанбет би көшесі, № 40, Қоңырөлең ауылдық ауруханасы;
2) Ынталы ауылы, Қожбанбет би көшесі, № 13, Ынталы фельдшерлік пункт;
3) Бөрібай би ауылы, Қожбанбет би көшесі, № 1, Бөрібай би фельдшерлік пункт;
4) Сарытөбе ауылы, Жамбыл көшесі, № 7, Сарытөбе фельдшерлік-акушерлік пункт;
5) Керімағаш ауылы, Достық көшесі, № 16, "Керімағаш" шипажайы.
12. Үлкенағаш ауылдық округі бойынша:
1) Әулиеағаш ауылы, Ербосынов көшесі, № 77, Әулиеағаш дәрігерлік амбулаториясы;
2) Көктал-Арасан ауылы, Уәлиханов көшесі, № 13, Көктал-Арасан фельдшерлік пункт.
13. Шолақай ауылдық округі бойынша:
1) Шолақай ауылы, Шолақай көшесі, № 76, Шолақай дәрігерлік амбулаториясы;
2) Диханқайрат ауылы, Азимбаев көшесі, Диқанқайрат ауылдық клубтың залы.
14. Жаскент ауылдық округі бойынша:
1) Головацкий ауылы, Домалақ ана көшесі, № 3, Головацкий атындағы орта мектептің акті залы;
2) Суптай ауылы, Абай көшесі, Суптай фельдшерлік-акушерлік пункт.

2) село Акарал, улица Уалиханова, № 9/1, фельдшерский пункт Акарал.
8. По Улкен Шыганскому сельскому округу:
1) село Улкен Шыган, улица Жибек Жолы, врачебная амбулатория Улкен Шыган;
2) село Киши Шыган, улица Жибек Жолы, № 30, актовый зал Киши Шыганского сельского Дома культуры;
3) село Кырыккудык, улица Бейбитшилик, № 7, врачебная амбулатория Кырыккудык;
4) село Аккент, улица Аккент, № 7, фельдшерский пункт Аккент.
9. По Коктальскому сельскому округу:
1) село Коктал, улица Курмангазы, № 139, Коктальская сельская больница;
2) село Акжазык, улица Ануарбека, фельдшерско-акушерский пункт Акжазык;
3) село Аккудык, улица Орталык, фельдшерский пункт Аккудык.
10. По Айдарлинскому сельскому округу:
1) село Айдарлы, улица Женис, № 2, врачебная амбулатория Айдарлы;
2) село Дарбазакум, улица Маметовой, фельдшерский пункт Дарбазакум;
3) село Сарпылдак, улица Бейбитшилик, фельдшерский пункт Сарпылдак.
11. По Конуроленскому сельскому округу:
1) село Конуролен, улица Кожбанбет би, № 40, Конуроленская сельская больница;
2) село Ынталы, улица Кожбанбет би, № 13, фельдшерский пункт Ынталы;
3) село Борибай би, улица Кожбанбет би, № 1, фельдшерский пункт Борибай би;
4) село Сарытобе, улица Жамбыла, № 7, фельдшерско-акушерский пункт Сарытобе;
5) село Керимагаш, улица Достык, № 16, санаторий "Керимағаш".
12. По Улкенагашскому сельскому округу:
1) село Аулиеагаш, улица Ербосынова № 77, врачебная амбулатория Аулиеагаш;
2) село Коктал-Арасан, улица Уалиханова, № 13, фельдшерский пункт Коктал-Арасан.
13. По Чулакайскому сельскому округу:
1) село Чулакай, улица Чулакай, № 76, врачебная амбулатория Шолакай;
2) село Диханкайрат, улица Азимбаева, зал Диханкайратского сельского клуба.
14. По Жаскентскому сельскому округу:
1) село Головацкий, улица Домалак ана, № 3, актовый зал средней школы имени Головацкого;
2) село Суптай, улица Абая, фельдшерско-акушерский пункт Суптай.