Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы
Алматы облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қыркүйектегі № 781 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 27 қазанда № 3503 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 916 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 09.12.2015 № 916 қаулысымен.
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабының 8) тармақшасына және "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" 2012 жылғы 29 қазандағы № 410 Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығына сәйкес, Панфилов аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қоңырөлең ауылдық округінің әкімі Далабаев Ерлан Кенжахметовичке осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурсында және аудандық әкімдіктің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Садыков Аскар Джумахановичке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Абдулдаев
Панфилов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қыркүйектегі Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты"мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 781 қаулысымен бекітілген қосымша
Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ереже
1. Жалпы ережелер
1. Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Панфилов ауданы Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің қызметiн ақпараттық-талдау, ұйымдық-құқықтық және материалдық-техникалық қамтамасыз етудi жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының мемлекеттік органы болып табылады.

Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района
Постановление акимата Панфиловского района Алматинской области от 21 сентября 2015 года № 781. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 октября 2015 года № 3503. Утратило силу постановлением акимата Панфиловского района Алматинской области от 09 декабря 2015 года № 916
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Панфиловского района Алматинской области от 09.12.2015 № 916.
В соответствии с подпунктом 8) статьи 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан", акимат Панфиловского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Положение государственного учреждения "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Возложить на акима Коныроленского сельского округа Далабаева Ерлана Кенжахметовича опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет- ресурсе акимата района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Садыкова Аскара Джумахановича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б.Абдулдаев
Приложение утвержденное постановлением акимата Панфиловского района от 21 сентября 2015 года № 781 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района
Положение о государственном учреждении "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района
1. Общие положения
1. Государственное учреждение "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района является государственным органом Республики Казахстан, осуществляющим информационно-аналитическое, организационно-правовое и материально-техническое обеспечение деятельности акима Коныроленского сельского округа Панфиловского района.

2. Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі өз қызметін Қазақстан Республикасының Конституциясына және заңдарына, Қазақстан Республикасының Президенті мен Үкіметінің актілеріне, өзге де нормативтік құқықтық актілерге, сондай-ақ осы Ережеге сәйкес жүзеге асырады.
3. Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ұйымдық-құқықтық нысанындағы заңды тұлға болып табылады, мемлекеттік тілде өз атауы бар мөрі мен мөртаңбалары, белгіленген үлгідегі бланкілері, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес қазынашылық органдарында шоттары болады.
4. Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі азаматтық-құқықтық қатынастарға өз атынан түседі.
5. Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне егер заңнамаға сәйкес осыған уәкілеттік берілген болса, мемлекеттің атынан азаматтық-құқықтық қатынастардың тарапы болуға құқығы бар.
6. Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі өз құзыретінің мәселелері бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен Панфилов ауданы Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің өкімдері мен шешімдері және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актілермен ресімделетін шешімдер қабылдайды.
7. Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің құрылымы мен штат санының лимиті қолданыстағы заңнамаға сәйкес бекітіледі.
8. Заңды тұлғаның орналасқан жері: индекс 041317, Қазақстан Республикасы, Алматы облысы, Панфилов ауданы, Қоңырөлең ауылы, Қожбанбет би көшесі, № 40.
9. Мемлекеттік органның толық атауы – Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
10. Осы Ереже Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің құрылтай құжаты болып табылады.
11. Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметін қаржыландыру жергілікті бюджеттен жүзеге асырылады.

2. Государственное учреждение "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района осуществляет свою деятельность в соответствии с Конституцией и законами Республики Казахстан, актами Президента и Правительства Республики Казахстан, иными нормативными правовыми актами, а также настоящим Положением.
3. Государственное учреждение "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района является юридическим лицом в организационно-правовой форме государственного учреждения, имеет печати и штампы со своим наименованием на государственном языке, бланки установленного образца, в соответствии с законодательством Республики Казахстан счета в органах казначейства.
4. Государственное учреждение "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района района вступает в гражданско-правовые отношения от собственного имени.
5. Государственное учреждение "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района имеет право выступать стороной гражданско-правовых отношений от имени государства, если оно уполномочено на это в соответствии с законодательством.
6. Государственное учреждение "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые распоряжениями и решениями акима Коныроленского сельского округа Панфиловского района другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.
7. Структура и лимит штатной численности государственного учреждения "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района утверждаются в соответствии с действующим законодательством.
8. Местонахождение юридического лица: индекс 041317, Республика Казахстан, Алматинская область, Панфиловский район, село Коныролен, улица Кожбанбет би, № 40.
9. Полное наименование государственного органа – государственное учреждение "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района.
10. Настоящее Положение является учредительным документом государственного учреждения "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района.
11. Финансирование деятельности государственного учреждения "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарата акима Панфиловского района осуществляется из местного бюджета.

12. Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі кәсіпкерлік субъектілерімен Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің функциялары болып табылатын міндеттерді орындау тұрғысында шарттық қатынастарға түсуге тыйым салынады.
Егер Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамалық актілермен кірістер әкелетін қызметті жүзеге асыру құқығы берілсе, онда осындай қызметтен алынған кірістер республикалық бюджеттің кірісіне жіберіледі.
2. Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің миссиясы, негізгі міндеттері, функциялары, құқықтары мен міндеттері
13. Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің миссиясы: Панфилов ауданы Қоңырөлең ауылдық округі аумағында мемлекеттік саясатты жүзеге асыру.
14. Міндеттері: Панфилов ауданы Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің қызметiн ақпараттық-талдау, ұйымдық-құқықтық және материалдық-техникалық қамтамасыз ету.
15. Функциялары:
1) өз құзыретi шегiнде жер қатынастарын реттеудi жүзеге асыру;
2) шаруа немесе фермер қожалықтарын ұйымдастыруға, кәсiпкерлiк қызметтi дамытуға жәрдемдесу;
3) тарихи және мәдени мұраны сақтау жөнiндегi жұмысты ұйымдастыру;
4) табысы аз адамдарды анықтау, жоғары тұрған органдарға еңбекпен қамтуды қамтамасыз ету, атаулы әлеуметтік көмек көрсету жөнінде ұсыныс енгізу, жалғызілікті қарттарға және еңбекке жарамсыз азаматтарға үйінде қызмет көрсетуді ұйымдастыру;
5) қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыруды қамтамасыз ету және өзге де әлеуметтік-құқықтық көмек көрсету;
6) қоғамдық жұмыстарды, жастар практикасын және әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру;
7) жергiлiктi әлеуметтiк инфрақұрылымның дамуына жәрдемдесу;
8) жергiлiктi өзiн-өзi басқару органдарымен өзара iс-қимыл жасау;
9) шаруашылықтар бойынша есепке алуды жүзеге асыру;
10) кәсіпқой емес медиаторлардың тізілімін жүргізу;
11) елді мекендерді абаттандыру, жарықтандыру, көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру;
12) Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес өзге де функцияларды жүзеге асыру.
16. Құқықтары мен міндеттері:

12. Государственному учреждению "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района запрещается вступать в договорные отношения с субъектами предпринимательства на предмет выполнения обязанностей, являющихся функциями государственного учреждения "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района.
Если государственному учреждению "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района законодательными актами предоставлено право осуществлять приносящую доходы деятельность, то доходы, полученные от такой деятельности, направляются в доход государственного бюджета.
2. Миссия, основные задачи, функции, права и обязанности
государственного учреждения "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района
13. Миссия государственного учреждения "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района: осуществление государственной политики на территории Коныроленского сельского округа Панфиловского района.
14. Задачи: информационно-аналитическое, организационно-правовое и материально-техническое обеспечение деятельности акима Коныроленского сельского округа Панфиловского района.
15. Функции:
1) в пределах своей компетенции осуществление регулирования земельных отношений;
2) содействие в организации крестьянских или фермерских хозяйств, развитию предпринимательской деятельности;
3) организация работ по сохранению исторического и культурного наследия;
4) выявление малообеспеченных лиц, внесение в вышестоящие органы предложений по обеспечению занятости, оказанию адресной социальной помощи, организация обслуживания одиноких престарелых и нетрудоспособных граждан на дому;
5) обеспечение трудоустройства лиц, состоящих на учете в службе пробации уголовно-исполнительной инспекции, и оказание иной социально-правовой помощи;
6) организация общественных работ, молодежной практики и социальных рабочих мест;
7) содействие развитию местной социальной инфраструктуры;
8) взаимодействие с органами местного самоуправления;
9) осуществление похозяйственного учета;
10) ведение реестра непрофессиональных медиаторов;
11) организация работ по благоустройству, освещению, озеленению и санитарной очистке населенных пунктов;
12) осуществление иных функций, в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
16. Права и обязанности:

1) мемлекеттік органдардан және өзге де ұйымдардан өз қызметіне қажетті ақпаратты заңнамада белгіленген тәртіппен сұрату және алу;
2) оперативті басқару құқығына қарасты мүліктерді пайдалануды жүзеге асыру;
3) азаматтардың өтініштерін, арыздарын, шағымдарын қарау, азаматтардың құқықтары мен бостандықтарын қорғау жөнінде шаралар қабылдау;
4) Қазақстан Республикасының заңнамасымен көзделген өзге де құқықтар мен міндеттерді жүзеге асыру.
3. Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметін ұйымдастыру
17. Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі басшылықты Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелген міндеттердің орындалуына және оның функцияларын жүзеге асыруға дербес жауапты болатын әкім жүзеге асырады.
18. Панфилов ауданы Қоңырөлең ауылдық округінің әкімін Панфилов ауданының әкімі қызметке тағайындайды және қызметтен босатады.
19. Панфилов ауданы Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес қызметке тағайындалатын және қызметтен босатылатын орынбасары болады.
20. Панфилов ауданы Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің өкілеттігі:
1) өз құзыреті шегінде "Панфилов ауданы Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі қызметкерлерінің орындауына міндетті шешімдер, өкімдер және нұсқаулар шығарады;
2) Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіндегі сыбайлас жемқорлыққа қарсы шараларды қабылдау үшін дербес жауапты болады;
3) өз құзыреті шегінде "Панфилов ауданы Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің мүдделерін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік органдарда және ұйымдарда білдіруге;
4) өз құзыретіне жататын басқа да мәселелер бойынша шешімдер қабылдайды.
Панфилов ауданы Қоңырөлең ауылдық округінің әкімі болмаған кезеңде оның өкілеттіктерін қолданыстағы заңнамаға сәйкес оны алмастыратын тұлға орындайды.

1) запрашивать и получать в установленном законодательством порядке необходимую в своей деятельности информацию от государственных органов и иных организаций;
2) осуществлять пользование имуществом, находящимся на праве оперативного управления;
3) рассматривать обращения, заявления, жалобы граждан, принимать меры по защите прав и свобод граждан;
4) в пределах своей компетенции осуществлять иные права и обязанности, в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Организация деятельности государственного учреждения "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района
17. Руководство государственного учреждения "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района осуществляется акимом, который несет персональную ответственность за выполнение возложенных на государственное учреждение "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района задач и осуществление им своих функций.
18. Аким Коныроленского сельского округа Панфиловского района назначается на должность и освобождается от должности, акимом Панфиловского района.
19. Аким Коныроленского сельского округа Панфиловского района имеет заместителя, который назначается на должность и освобождается от должности в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
20. Полномочия акима Коныроленского сельского округа Панфиловского района:
1) в пределах своей компетенции издает решения, распоряжения и инструкции обязательные для исполнения работниками государственного учреждения "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарата акима Панфиловского района;
2) противодействует коррупции в государственном учреждении "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района с установлением за это персональной ответственности;
3) в пределах своей компетенции представляет интересы государственного учреждения "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района в государственных органах и организациях в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
4) принимает решения по другим вопросам, отнесенным к его компетенции.
Исполнение полномочий акима Коныроленского сельского округа Панфиловского района в период его отсутствия осуществляется лицом, его замещающим в соответствии с действующим законодательством.

21. Панфилов ауданы Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппаратын
Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес қызметке тағайындалатын және қызметтен босатылатын әкім басқарады.
4. Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің мүлкі
22. Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада көзделген жағдайларда жедел басқару құқығында оқшауланған мүлкі болу мүмкін.
Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің мүлкі оған меншік иесі берген мүлік, сондай-ақ өз қызметі нәтижесінде сатып алынған мүлік (ақшалай кірістерді коса алғанда) және Қазақстан Республикасының заңнамасында тыйым салынбаған өзге де көздер есебінен қалыптастырылады.
23. Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне бекітілген мүлік коммуналдық меншікке жатады.
24. Егер заңнамада өзгеше көзделмесе, Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі өзіне бекітілген мүлікті және қаржыландыру жоспары бойынша өзіне бөлінген қаражат есебінен сатып алынған мүлікті өз бетімен иеліктен шығаруға немесе оған өзгедей тәсілмен билік етуге құқығы жоқ.
5. Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру және тарату
25. Панфилов ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің "Қоңырөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру және тарату Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүзеге асырылады.

21. Аппарат акима Коныроленского сельского округа Панфиловского района возглавляется акимом назначаемым на должность и освобождаемым от должности в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
4. Имущество государственного учреждения "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района
22. Государственное учреждение "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района может иметь на праве оперативного управления обособленное имущество в случаях, предусмотренных законодательством.
Имущество государственного учреждения "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района формируется за счет имущества, переданного ему собственником, а также имущества (включая денежные доходы), приобретенного в результате собственной деятельности и иных источников, не запрещенных законодательством Республики Казахстан.
23. Имущество, закрепленное за государственным учреждением "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района относится к коммунальной собственности.
24. Государственное учреждение "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района не вправе самостоятельно отчуждать или иным способом распоряжаться закрепленным за ним имуществом и имуществом, приобретенным за счет средств, выданных ему по плану финансирования, если иное не установлено законодательством.
5. Реорганизация и упразднение государственного учреждения "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района
25. Реорганизация и упразднение государственного учреждения "Аппарат акима Коныроленского сельского округа" государственного учреждения аппарат акима Панфиловского района осуществляются в соответствии с законодательством Республики Казахстан.