Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-234 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 07 қыркүйектегі № 58-295 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 15 қыркүйекте № 3412 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 64-333 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 19.01.2016 № 64-333 шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-234 шешіміне (2014 жылғы 26 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2976 тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 2 (9098) және 17 қаңтардағы № 3 (9099) "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы "Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылы 19 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-234 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 49-245 шешіміне (2015 жылғы 17 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3060 тіркелген, 2015 жылғы 28 ақпандағы № 9 (90105) "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы "Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылы желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-234 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 54-278 шешіміне (2015 жылғы 10 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3213 тіркелген, 2015 жылғы 20 маусымдағы № 21 (90121) "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған) 2015 жылғы келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2,
3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5034228 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 202909 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 96161 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 39219 мың теңге;
трансферттер түсімі 4695939 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1002072 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 1446041 мың теңге;
субвенциялар 2247826 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 19 декабря 2014 года " О бюджете Сарканского района на 2015-2017 годы" № 47-234
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 07 сентября 2015 года № 58-295. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 сентября 2015 года № 3412. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 19 января 2016 года № 64-333
Сноска. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области 19.01.2016 № 64-333.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарканский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата от 19 декабря 2014 года "О бюджете Сарканского района на 2015-2017 годы" № 47-234 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 декабря 2014 года № 2976, опубликованного в районной газете "Саркан" № 2 (9098) от 10 января и № 3 (9099) от 17 января 2015 года), в решение Сарканского районного маслихата от 09 февраля 2015 года № 49-245 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-234 "О бюджете Сарканского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 февраля 2015 года № 3060, опубликованного в районной газете "Саркан" № 9 (90105) от 28 февраля 2015 года, в решение Сарканского районного маслихата от 27 мая 2015 года № 54-278 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-234 "О бюджете Сарканского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 июня 2015 года № 3213, опубликованного в районной газете "Саркан" № 21 (90121) от 20 июня 2015 года, следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 5034228 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления 202909 тысяч тенге;
неналоговые поступления 96161 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 39219 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4695939 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1002072 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1446041 тысяч тенге;
субвенции 2247826 тысяч тенге;

2) шығындар 5099713 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 20744 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 30168 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 9424 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 86229 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 86229 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Бөлім басшысына (келісім бойынша Т.Т. Аязбаев) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

2) затраты 5099713 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 20744 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 30168 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 9424 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 86229 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 86229 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Возложить на руководителя отдела (по согласованию Аязбаева Т.Т.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер, экология жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
кезектен тыс 58 сессисының төрағасы: С. Елюбаева
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы: Қ. Абдрахманов
Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 07 қыркүйектегі "Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-234 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 58-295 шешіміне 1-қосымша

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам "Экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов и экологии".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной
58 сессии районного маслихата: С. Елюбаева
Секретарь Сарканского
районного маслихата: К. Абдрахманов
Приложение 1 к решению Сарканского районного маслихата от 7 сентября 2015 года № 58-295 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-234 "О бюджете Сарканского района на 2015-2017 годы"