Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-234 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 қарашадағы № 60-300 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 19 қарашада № 3570 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 64-333 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 19.01.2016 № 64-333 шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылдың 26 желтоқсанында № 2976 тіркелген, "Сарқан" аудандық газетінде 2015 жылдың 10 қаңтарында № 2 (9098) және 2015 жылғы 17 қаңтардағы № 3 (9099) жарияланған) № 47-234 шешіміне, Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы "Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылы 19 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-234 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 17 ақпанында № 3060 тіркелген, "Сарқан" аудандық газетінде 2015 жылдың 28 ақпанында № 9 (90105) жарияланған) № 49-245 шешіміне, Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы "Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылы 19 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-234 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 10 маусымында № 3213 тіркелген, "Сарқан" аудандық газетінде 2015 жылдың 20 маусымында № 21 (90121) жарияланған) № 54-278 шешіміне, Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 07 қыркүйектегі "Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылы 19 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-234 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 15 қыркүйегінде № 3412 тіркелген, "Сарқан" аудандық газетінде 2015 жылдың 24 қыркүйегінде № 39 (9135) жарияланған) № 58-295 шешіміне 2015 жылы келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Сарканского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-234 "О бюджете Сарканского района на 2015-2017 годы"
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 06 ноября 2015 года № 60-300. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 ноября 2015 года № 3570. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 19 января 2016 года № 64-333
Сноска. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области 19.01.2018 № 64-333.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарканский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-234 "О бюджете Сарканского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 декабря 2014 года № 2976, опубликованного в районной газете "Саркан" № 2 (9098) от 10 января 2015 года и № 3 (9099) от 17 января 2015 года), в решение Сарканского районного маслихата от 09 февраля 2015 года № 49-245 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-234 "О бюджете Сарканского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 февраля 2015 года № 3060, опубликованного в районной газете "Саркан" № 9 (90105) от 28 февраля 2015 года, в решение Сарканского районного маслихата от 27 мая 2015 года № 54-278 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-234 "О бюджете Сарканского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 июня 2015 года № 3213, опубликованного в районной газете "Саркан" № 21 (90121) от 20 июня 2015 года, в решение Сарканского районного маслихата от 07 cентября 2015 года № 58-295 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-234 "О бюджете Сарканского района на 2015- 2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 сентября 2015 года № 3412, опубликованного в районной газете "Саркан" № 39 (9135) от 24 сентября 2015 года, следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. 2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2,
3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5309747 мың теңге, cоның ішінде:
салықтық түсімдер 262019 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 97111 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 37196 мың теңге;
трансферттер түсімі 4913421 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1097627 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 1567968 мың теңге;
субвенциялар 2247826 мың теңге;
2) шығындар 5187087 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 28987 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 38411 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 9424 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 188145 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 94472 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 94472 мың теңге".
3-1 тармағымен толықтырылсын:
"3-1. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 5-қосымшаға сәйкес, 37 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 5- қосымшасымен толықтырылсын.
4. "Сарқан аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Т.Т. Аязбаев) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих
объемах:
1) доходы 5309747 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления 262019 тысяч тенге;
неналоговые поступления 97111 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 37196 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4913421 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1097627 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1567968 тысяч тенге;
субвенции 2247826 тысяч тенге;
2) затраты 5187087 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 28987 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 38411 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 9424 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 188145 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 94472 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 94472 тысяч тенге".
дополнить пунктом 3-1:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 37 тысяч тенге, согласно приложению 5.
Акимам города районного значения, сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контольный счет наличности местного самоуправления".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Указанное решение дополнить приложением 5 согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Возложить на руководителя государственного учреждения "Сарканский районный отдел экономики и бюджетного планирования" (по согласованию Аязбаева Т.Т.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихатының
"Экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер, экология жөніндегі" тұрақты
комиссиясына жүктелсін
6. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
кезектен тыс 60 сессиясының төрағасы Б. Отеншинов
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы Қ. Абдрахманов
Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 қарашадағы "Сарқан аудандық мәслихатының 19 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-234 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 60-300 шешіміне 1-қосымша

5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По сфере экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов и экологии".
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной
60 сессии Сарканского
районного маслихата Б. Отеншинов
Секретарь Сарканского
районного маслихата К. Абдрахманов
Приложение 1 к решению Сарканского районного маслихата от 6 ноября 2015 года № 60-300 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-234 "О бюджете Сарканского района на 2015-2017 годы"