Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-222 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 қарашадағы № 49-284 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 18 қарашада № 3558 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы № 4-23 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 20.05.2016 № 4-23 шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-222 шешіміне (2014 жылғы 26 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2975 тіркелген, 2015 жылғы 17 қаңтардағы аудандық "Талғар" газетінде № 3 (4090) жарияланған), Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 ақпандағы "Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-222 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 40-237 шешіміне (2015 жылғы 18 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3064 тіркелген, 2015 жылғы 27 ақпандағы аудандық "Талғар" газетінде № 09 (4147) жарияланған), Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы "Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-222 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 44-265 шешіміне (2015 жылғы 8 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3202 тіркелген, 2015 жылғы 19 маусымдағы аудандық "Талғар" газетінде № 27 (4161) жарияланған), Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 7 қырқүйектегі "Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-222 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 47-278 шешіміне (2015 жылғы 15 қырқүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3411 тіркелген, 2015 жылғы 27 қырқүйектегі аудандық "Талғар" газетінде № 41-42 (4173) жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение Талгарского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-222 "О бюджете Талгарского района на 2015-2017 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 09 ноября 2015 года № 49-284. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 ноября 2015 года № 3558. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 20 мая 2016 года № 4-23
Сноска. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 20.05.2016 № 4-23.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-222 "О бюджете Талгарского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 декабря 2014 года № 2975, опубликованного в районной газете "Талгар" от 17 января 2015 года № 3 (4090)), в решение Талгарского районного маслихата от 9 февраля 2015 года № 40-237 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-222 "О бюджете Талгарского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 февраля 2015 года № 3064, опубликованного в районной газете "Талгар" от 27 февраля 2015 года № 09 (4147)), в решение Талгарского районного маслихата от 27 мая 2015 года № 44-265 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-222 "О бюджете Талгарского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 8 июня 2015 года № 3202, опубликованного в районной газете "Талгар" от 19 июня 2015 года № 27 (4161)), в решение Талгарского районного маслихата от 7 сентября 2015 года № 47-278 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-222 "О бюджете Талгарского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 сентября 2015 года № 3411, опубликованного в районной газете "Талгар" от 24 сентября 2015 года № 41-42 (4173)), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 13310430 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2104936 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 9369 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1023006 мың теңге;
трансферттер түсімдері 10178119 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5301640 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2612467 мың теңге;
субвенциялар 2259012 мың теңге;
2) шығындар 13402003 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 36192 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 44595 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8404 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 4 млн теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 36226 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 36226 мың теңге.";
3-1 тармағымен толықтырылсын:
"3-1. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 5-қосымшаға сәйкес, 4260 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 5-қосымшасымен толықтырылсын.

"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 13310430 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2104936 тысяч тенге;
неналоговые поступления 9369 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1023006 тысяч тенге;
поступления трансфертов 10178119 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5301640 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 2612467 тысяч тенге;
субвенции 2259012 тысяч тенге;
2) затраты 13402003 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 36192 тысяч тенге, в том числе
бюджетные кредиты 44595 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 8403 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 4 млн тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 36226 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 36226 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-1:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 4260 тысяч тенге, согласно приложению 5.
Акимам города районного значения, сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Указанное решение дополнить приложением 5 согласно приложению 2 к настоящему решению.

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, тарифтік саясат, шағын және орта
кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. "Талғар аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша А. М. Кисибаева) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего бизнеса и бюджета".
5. Возложить на руководителя государственного учреждения "Талгарский районный отдел экономики и бюджетного планирования" (по согласованию А. М. Кисибаева) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

6. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихатының
сессия төрағасы А. Уали
Талғар аудандық мәслихат хатшысы Д. Теберіков
Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 қарашадағы "Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-222 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 49-284 шешіміне 1-қосымша
Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-222 шешімімен бекітілген 1- қосымша
Талғар ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кiрiстер

6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Талгарского
районного маслихата А. Уали
Секретарь Талгарского
районного маслихата Д. Тебериков
Приложение 1 к решению маслихата Талгарского районого маслихата от 9 ноября 2015 года № 49-284 "О внесений изменений и дополнений районного маслихата О районном бюджете в решение Талгарского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-222 "О бюджете Талгарского района на 2015-2017 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Талгарского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-222 "Оот 19 декабря 2014 года № 39-222 "О бюджете Талгарского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Талгарского района на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 қарашадағы "Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-222 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 49-284 шешіміне 2-қосымша
Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-222 шешіміне 5-қосымша
Жергілікті өзін өзі басқару органдарына берілетін трансферттерді бөлу
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Барлығы

Приложение 2 к решению маслихата Талгарского районого маслихата от 9 ноября 2015 года № 49-284 "О внесений изменений и дополнений в решение Талгарского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-222 "О бюджете Талгарского района на 2015-2017 годы"
Приложение 5 к решению Талгарского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-222 "О бюджете Талгарского района на 2015-2017 годы"
Распределение трансфертов органом местного самоуправления
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего