Талғар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 51-292 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 29 желтоқсанда № 3646 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 09 маусымдағы № 15-88 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 09.06.2017 № 15-88 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағыны 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер 15 497 121 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 599 135 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 263 096 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 757 489 мың теңге;
трансферттер түсімдері 11 877 401 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5 931 863 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 3 939 189 мың теңге;
субвенциялар 2 006 349 мың теңге;
2) шығындар 15 542 641 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 564 184 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 574 933 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 10 749 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5 910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 615 614 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 615 614 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 28.10.2016 № 8-46 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О районном бюджете Талгарского района на 2016-2018 годы
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 22 декабря 2015 года № 51-292. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 декабря 2015 года № 3646. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 09 июня 2017 года № 15-88
Сноска. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 09.06.2017 № 15-88 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении" в Республике Казахстан Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 15 497 121 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 599 135 тысяч тенге;
неналоговые поступления 263 096 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 757 489 тысяч тенге;
поступления трансфертов 11 877 401 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5 931 863 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 3 939 189 тысяч тенге;
субвенции 2 006 349 тысяч тенге;
2) затраты 15 542 641 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 564 184 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 574 933 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 10 749 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5 910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 615 614 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 615 614 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Талгарского районного маслихата Алматинской области от 28.10.2016 № 8-46 (вводится в действие с 01.01.2016).

2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 10832 мың теңге сомада бекітілсін.
3. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілген трансферттер 4-қосымшаға сәйкес, 138758 мың теңге сомасында ескерілсін.
4. 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
5. "Талғар аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша А. М. Кисибаева) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

2. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2016 год в сумме 10832 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены трансферты органом местного самоуправления в сумме 138758 тысяч тенге, согласно приложению 4.
4. Установить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год, согласно приложению 5.
5. Возложить на руководителя государственного учреждения "Талгарский районный отдел экономики и бюджетного планирования" (по согласованию А. М. Кисибаева) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

6. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, тарифтік саясат, шағын және орта Кәсіпк ерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
7. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А. Уали
Аудандық мәслихат
хатшысы Д. Теберіков
Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 51-292 шешімімен бекітілген 1- қосымша
Талғар ауданының 2016 жылға арналған бюджеті

6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Талгарского
районного маслихата А. Уали
Секретарь Талгарского
районного маслихата Д. Тебериков
Приложение 1 утвержденное решением Талгарского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 51-292 "О районном бюджете Талгарского района на 2016-2018 годы"
Бюджет Талгарского района на 2016 год

51472
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
30086
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
19843
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
500474
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1950000
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1950000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
373980
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
40810
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36744
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6195
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
30549
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4066
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4066
2
Әлеуметтiк көмек
296059
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
296059
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
99850
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
26241
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
15296
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14583
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5011
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33864
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
73548
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
27666
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
37111
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
31010
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31010
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2558
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

51472
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
30086
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
19843
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
500474
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1950000
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1950000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
373980
1
Социальное обеспечение
40810
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36744
005
Государственная адресная социальная помощь
6195
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
30549
464
Отдел образования района (города областного значения)
4066
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4066
2
Социальная помощь
296059
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
296059
002
Программа занятости
99850
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
26241
006
Оказание жилищной помощи
15296
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14583
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5011
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33864
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
73548
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
27666
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
37111
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
31010
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31010
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2558
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

9556
Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 51-292 шешімімен бекітілген 5 қосымша
2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджетінің орындалуы барысында қысқартуға жатпайтын аудандық бюджет бағдарлама
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы білім беру

9556
Приложение 5 утвержденное решением маслихата Талгарского района от 22 декабря 2015 года № 51-292"О районном бюджете Талгарского района на 2016-2018 годы"
Перечень местных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного (городского) бюджета на 2016-2018 годы
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение