Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" №42-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы № 43-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 18 ақпанда № 3062 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылдың 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104-бабы 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне (2014 жылғы 26 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2972 тіркелген, "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінің 2015 жылғы 09 қаңтардағы № 2 (105), 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 3 (106) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5984128 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 647482 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 5950 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 30000 мың теңге;
трансферттер түсімі 5300696 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1613460 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 724754 мың теңге;
субвенциялар 2962482 мың теңге;
2) шығындар 5984128 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 55694 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 68379 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 12685 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (–)55694 мың теңге;

О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 19 декабря 2014 года №42-1 "О бюджете Уйгурского района на 2015-2017 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 09 февраля 2015 года № 43-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области от 18 февраля 2015 года № 3062
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-1 "О бюджете Уйгурского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 декабря 2014 года № 2972, опубликованного в газете "Карадала тынысы – Карадала напаси" № 2 (105) от 09 января 2015 года, № 3 (106) от 16 января 2015 года), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 5984128 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 647482 тысячи тенге;
неналоговые поступления 5950 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 30000 тысячи тенге;
поступления трансфертов 5300696 тысячи тенге; в том числе:
целевые текущие трансферты 1613460 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 724754 тысячи тенге;
субвенции 2962482 тысячи тенге;
2) затраты 5984128 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 55694 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 68379 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 12685 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)55694 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 55694 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, өнеркәсіп, транспорт, құрылыс, байланыс, экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 55694 тысячи тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По бюджету, социально-экономическому развитию, промышленности, транспорту, строительству, связи, экологии и эффективному использованию природных ресурсов".

4. Бөлім басшысына (келісім бойынша Исмаилов М.М.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және облыстық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы К.Қожағұл
Аудандық мәслихат
хатшысы Н.Есжан

4. Возложить на руководителя отдела (по согласованию Исмаилов М.М.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе областного маслихата.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата К.Қожағұл
Секретарь районного
маслихата Н.Есжан

186526
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11862
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
12000
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
83731
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
160
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
15712
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1064
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
61997
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
9023
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
9023
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
334123
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
764
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
764
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
764
2
Әлеуметтiк көмек
306928
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
306928
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
34092
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29928
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6565
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
50136
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
33650
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6184
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
41960
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
69496
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
14262
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
20655
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
26431
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26431
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

186526
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11862
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
12000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
83731
012
Капитальные расходы государственного органа
160
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
15712
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1064
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
61997
467
Отдел строительства района (города областного значения)
9023
037
Строительство и реконструкция объектов образования
9023
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
334123
1
Социальное обеспечение
764
464
Отдел образования района (города областного значения)
764
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
764
2
Социальная помощь
306928
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
306928
002
Программа занятости
34092
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29928
005
Государственная адресная социальная помощь
6565
006
Оказание жилищной помощи
50136
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
33650
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6184
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
41960
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
69496
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
14262
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
20655
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
26431
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26431
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения