Ұйғыр ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданы әкімінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 10-49 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 05 қарашада № 3526 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр ауданы әкімінің 2018 жылғы 28 қарашадағы № 480 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр ауданы әкімдігінің 28.11.2018 № 480 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конститутциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Ұйғыр ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Аудан әкімі аппаратының басшысы Исламов Султан Турсуновичке осы шешімді әділет орындарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Бекмұханбетов Құралбек Ахметбайұлына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Тохтасунов
Ұйғыр ауданы әкімінің 2015 жылғы 26 қазандағы "Ұйғыр ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 10-49 шешіміне қосымша
Ұйғыр ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
1. № 782 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шошанай ауылы, Ш. Айманов көшесі № 18, Шошанай орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Шошанай ауылы.
2. № 783 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңасай ауылы, Қамысбек көшесі № 1, Жаңасай негізгі мектебі.
Шекарасы: Жаңасай ауылы.
3. № 784 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бірлік Сүмбе ауылы, Сейфуллин көшесі № 24, Бірлік-Сүмбе орта мектебі.
Шекарасы: Бірлік Сүмбе ауылы.
4. № 785 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сүмбе ауылы, Сәлмеке көшесі № 1, Сүмбе орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Сүмбе ауылы.

Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Уйгурском районе
Решение акима Уйгурского района Алматинской области от 26 октября 2015 года № 10-49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 05 ноября 2015 года № 3526. Утратило силу решением акима Уйгурского района Алматинской области от 28 ноября 2018 года № 480
Сноска. Утратило силу решением акима Уйгурского района Алматинской области от 28.11.2018 № 480 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", аким Уйгурского района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Уйгурском районе избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Возложить на руководителя аппарата акима района Исламова Султана Турсуновича опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а так же на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного акимата.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Бекмуханбетова Куралбека Ахметбаевича.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в дествие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Тохтасунов
Приложение к решению акима Уйгурского района от 26 октября 2015 года № 10-49 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Уйгурском районе"
Избирательные участки образованные для проведения голосования и подсчета голосов в Уйгурском районе
1. Избирательный участок № 782.
Центр: село Шошанай, улица Ш. Айманова № 18, Шошанайская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: село Шошанай.
2. Избирательный участок № 783.
Центр: село Жанасай, улица Камысбека № 1, Жанасайская основная школа.
В границах: село Жанасай.
3. Избирательный участок № 784.
Центр: село Бирлик Сумбе, улица Сейфуллина № 24, Бирлик-Сумбинская средняя школа.
В границах: село Бирлик Сумбе.
4. Избирательный участок № 785.
Центр: село Сумбе, улица Салмеке № 1, Сумбинская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: село Сумбе.

5. № 786 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қырғызсай ауылы, Жандосов көшесі № 13, Қырғызсай орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қырғызсай ауылы.
6. № 787 сайлау учаскесі.
Орталығы: Рахат ауылы, Жерұйық көшесі № 1, Рахат орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Рахат ауылы.
7. № 788 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кіші Ақсу ауылы, Шарипов көшесі № 20, Кіші Ақсу орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Кіші Ақсу ауылы.
8. № 789 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үлкен Ақсу ауылы, Розбакиев көшесі № 12, мәдениет үйі.
Шекарасы: Үлкен Ақсу ауылы, көшелер: Тохнияз батыр, Мусаев, Сасыков, Сүйінбай, Садыков, Сайдуллаев, Тохтикулиев, Садыр палуан № 18-ден 57-ге дейін, Гожамьяров № 22-ден 37-ге дейін, Қадыр № 26-дан 59-ға дейін.
9. № 790 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үлкен Ақсу ауылы, Юсупов көшесі № 3, Ғ. Садвақасов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Үлкен Ақсу ауылы, көшелер: Карим, Муталип, Маматбакиев, Надыров, Ачилов, Садвакасов, Юсупов, Розыбакиев, Садыр палуан № 1-ден 17-ге дейін, Гожамьяров № 1-ден 21-ге дейін, Кадыр № 1-ден 25-ке дейін; учаскелер: Тоғыз бұлақ, Канал.
10. № 791 сайлау учаскесі.
Орталығы: Долайты ауылы, Ивраим көшесі № 33, Долайты орта мектебі.
Шекарасы: Долайты ауылы.
11. № 792 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ават ауылы, Ахмет көшесі № 27, И. Искандеров атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ават ауылы.
12. № 793 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тиірмен ауылы, Насыров көшесі № 27, Тиірмен ұйғыр орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Тиірмен ауылы.
13.№ 794 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынтам ауылы, М. Мақсатов атындағы Ұзынтам орта мектебі.
Шекарасы: Ұзынтам ауылы.
14. № 795 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтам ауылы, Тұңғышбаев көшесі № 22, Ақтам орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ақтам ауылы.
15. № 796 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ардолайты ауылы, Абдрахманов көшесі № 16, Ардолайты ауылындағы орта мектебі.
Шекарасы: Ардолайты ауылы.
16. № 797 сайлау учаскесі.
Орталығы: Дардамты ауылы, Мустапаев көшесі № 1, Дардамты орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Дардамты ауылы.
17. № 798 сайлау учаскесі.
Орталығы: Добын ауылы, Тохтыбакиев көшесі № 14, Дүбін орта мектебі.
Шекарасы: Добын ауылы.
18. № 799 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сұнқар ауылы, Қараев көшесі нөмірсіз, Сұнқар орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Сұнқар ауылы.
19. № 800 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кетпен ауылы, Жалилов көшесі № 12, М. Жалилов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Кетпен ауылы.

5. Избирательный участок № 786.
Центр: село Кыргызсай, улица Жандосова № 13, Кыргызсайская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: село Кыргызсай.
6. Избирательный участок № 787.
Центр: село Рахат, улица Жеруйык № 1, Рахатская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: село Рахат.
7. Избирательный участок № 788.
Центр: село Малый Аксу, улица Шарипова № 20, Мало-Аксуйская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: село Малый Аксу.
8. Избирательный участок № 789.
Центр: село Большой Аксу, улица Розыбакиева № 12, дом культуры.
В границах: село Большой Аксу, улицы: Тохнияз батыра, Мусаева, Сасыкова, Суюнбая, Садыкова, Сайдуллаева, Тохтикулиева, Садыр палвана с № 18 по 57, Гожамьярова с № 22 по 37, Кадыра с № 26 по 59.
9. Избирательный участок № 790.
Центр: село Большой Аксу, улица Юсупова № 3, Больше-Аксуйская средняя школа имени Г. Садвакасова с дошкольным миницентром.
В границах: село Большой Аксу, улицы: Карима, Муталипа, Маматбакиева, Надырова, Ачилова, Садвакасова, Юсупова, Розбакиева, Садыр палвана с № 1 по 17, Гожамьярова с № 1 по 21, Кадыра с № 1 по 25; участки: Тогыз булак, Канал.
10. Избирательный участок № 791.
Центр: село Долайты, улица Ивраима № 33, Долайтинская средняя школа.
В границах: село Долайты.
11. Избирательный участок № 792.
Центр: село Ават, улица Ахмет № 27, средняя школа имени И. Искандерова с дошкольным миницентром.
В границах: село Ават.
12. Избирательный участок № 793.
Центр: село Тиирмен, улица Насырова № 27, Тиирменская уйгурская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: село Тиирмен.
13. Избирательный участок № 794.
Центр: село Узынтам, Узынтамская средняя школа имени М. Максатова.
В границах: село Узынтам.
14. Избирательный участок № 795.
Центр: село Актам, улица Тунгышбаева № 22, Актамская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: село Актам.
15. Избирательный участок № 796.
Центр: село Ардолайты, улица Абдрахмана № 16, средняя школа села Ардолайты.
В границах: село Ардолайты.
16. Избирательный участок № 797.
Центр: село Дардамты, улица Мустапаева № 1, Дардамтинская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: село Дардамты.
17. Избирательный участок № 798.
Центр: село Добын, улица Тохтыбакиева № 14, Дубунская средняя школа.
В границах: село Добын.
18. Избирательный участок № 799.
Центр: село Сункар, улица Караева без номера, Сункарская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: село Сункар.
19. Избирательный участок № 800.
Центр: село Кетпен, улица Жалилова № 12, средняя школа имени М. Жалилова с дошкольным миницентром.
В границах: село Кетпен.

20. № 801 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кепебұлақ ауылы, Қожағұл көшесі № 18, Бөдеті орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Кепебұлақ ауылы.
21. № 802 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кіші Диқан ауылы, Мажурунов көшесі № 1, М. Таипов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Кіші Диқан ауылы.
22. № 803 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үлкен Диқан ауылы, Илья Бахтия көшесі № 32, Үлкен Дехкан орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Үлкен Диқан ауылы.
23. № 804 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қалжат ауылы, Розыбакиев көшесі № 32, Қалжат орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қалжат ауылы.
24. № 805 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шарын ауылы, Хамраев көшесі № 52, Шарын орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Шарын ауылы, көшелер: Кебиров, Гаитов, Искандеров, Емелев, Навои, Мамыр, Мырзабаев, Алахунов, Мадалиев, Хамраев № 1-ден 85-ке дейін (тақ жағы), Зикирьяров № 19 а-дан 25-ке дейін, Садыр № 36-дан 96-ға дейін, Розыбакиев № 28-ден 62-ге дейін, Абай № 30-дан 69-ға дейін, Касымов № 33-тен 72-ге дейін, Сыдыков № 19-дан 72-ге дейін, Сайдуллаев № 8-ден 48-ге дейін.
25. № 806 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шарын ауылы, Касимов көшесі № 27, М. Хамраев атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Шарын ауылы, көшелер: Тастақ, Жібек жолы, Манапов, Жамбыл, Елебаев, Хамраев № 2-ден 84-ке дейін (жұп жағы), Зикирьяров № 1-ден 19-ға дейін, Садыр № 1-ден 35-ке дейін, Розыбакиев № 1-ден 27-ге дейін, Абай № 1-ден 29-ға дейін, Касымов № 1-ден 32-ге дейін, Сыдыков № 1-ден 18-ге дейін, Сайдуллаев № 1-ден 7-ге дейін.
26. № 807 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тасқарасу ауылы, Сейфуллин көшесі № 27, Тасқарасу орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Тасқарасу ауылы.
27. № 808 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бахар ауылы, Достық көшесі № 1, А. Розыбакиев атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Бахар ауылы.
28. № 809 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шырын ауылы, Розыбакиев көшесі № 15, Шырын орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Шырын ауылы.
29. № 810 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шонжы ауылы, М. Теипов көшесі нөмірсіз, Ұйғыр ауданының Шонжы селосының № 5 орта мектебі.
Шекарасы: Шонжы ауылы, көшелер: Ш. Уалиханов, Қарақұл батыр, Ушуров, Мансуров, Айнабеков, Оразалиев, Құрманғалиев, Үркен, Достық, Сұңқар, Руханият, Желтоқсан, Таң Шолпан, Хан тәңірі, Таиповтар, М. Теипов № 1-ден 92-ге дейін (жұп жағы), К. Исламов № 82-ден 110-ға дейін (жұп жағы), И. Бахтия көшесі № 56-дан 118-ге дейін, Раджибаев № 82-ден 101-ге дейін, Кадыров № 50-ден 110-ға дейін, Розыбакиев № 54-тен 68-ге дейін (жұп жағы), № 69-дан 145-ке дейін, Нұр Исраилов № 50-ден 117-ге дейін, Садыр № 45, 47, 49, 51-ден 109-ға дейін, Нысанбаев № 1-ден 108-ге дейін.

20. Избирательный участок № 801.
Центр: село Кепебулак, улица Кожагул № 18, Бодетинская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: село Кепебулак.
21. Избирательный участок № 802.
Центр: село Киши Дикан, улица Мажурунова № 1, средняя школа имени М. Таипова с дошкольным миницентром.
В границах: село Киши Дикан.
22. Избирательный участок № 803.
Центр: село Улкен Дикан, улица Илья Бахтия № 32, Больше Дехканская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: село Улкен Дикан.
23. Избирательный участок № 804.
Центр: село Калжат, улица Розыбакиева № 32, Калжатская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: село Калжат.
24. Избирательный участок № 805.
Центр: село Шарын, улица Хамраева № 52, Шарынская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: село Шарын, улицы: Кебирова, Гаитова, Искандерова, Емелева, Навои, Мамыр, Мырзабаева, Алахунова, Мадалиева, Хамраева с № 1 по 85 (нечетная сторона), Зикирьярова с № 19 а по 25, Садыра с № 36 по 96, Розыбакиева с № 28 по 62, Абая с № 30 по 69, Касымова с № 33 по 72, Сыдыкова с № 19 по 72, Сайдуллаева с № 8 по 48.
25. Избирательный участок № 806.
Центр: село Шарын, улица Касимова № 27, средняя школа имени М. Хамраева с дошкольным миницентром.
В границах: село Шарын, улицы: Тастак, Жибек жолы, Манапова, Жамбыла, Елебаева, Хамраева с № 2 по 84 (четная сторона), Зикирьярова с № 1 по 19, Садыра с № 1 по 35, Розыбакиева с № 1 по 27, Абая с № 1 по 29, Касымова с № 1 по 32, Сыдыкова с № 1 по 18, Сайдуллаева с № 1 по 7.
26. Избирательный участок № 807.
Центр: село Таскарасу, улица Сейфуллина № 27, Таскарасуская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: село Таскарасу.
27. Избирательный участок № 808.
Центр: село Бахар, улица Достык № 1, средняя школа имени А. Розыбакиева.
В границах: село Бахар.
28. Избирательный участок № 809.
Центр: село Шырын, улица Розыбакиева № 15, Ширинская средняя школа с дошкольным миницентром.
В границах: село Шырын.
29. Избирательный участок № 810.
Центр: село Чунджа, улица М. Теипова без номера, средняя школа № 5 села Чунджи Уйгурского района.
В границах: село Чунджа, улицы: Ш. Уалиханова, Каракул батыра, Ушурова, Мансурова, Айнабекова, Оразалиева, Курмангалиева, Уркен, Достык, Сункар, Руханият, Желтоксан, Тан Шолпан, Хан танири, Таиповых, М. Теипова с № 1 по 92 (четная сторона), К. Исламова с № 82 по 110 (четная сторона), И. Бахтия с № 56 по 118, Раджибаева с № 82 по 101, Кадырова с № 50 по 110, Розыбакиева с № 54 по 68 (четная сторона), с № 69 по 145, Нур Исраилова с № 50 по 117, Садыра с № 45, 47, 49, 51 по 109, Нысанбаева с № 1 по 108.

30. № 811 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шонжы ауылы, Кадыров көшесі нөмірсіз, № 1 Шонжы орта мектебі.
Шекарасы: Шонжы ауылы, көшелер: Амангельды, М. Теипов № 1-ден 119-ға дейін (тақ жағы), К. Исламов № 36-дан 76-ға дейін (жұп жағы), И. Бахтия № 3, 5, 7, 9-дан 52-ге дейін, Раджибаев № 41, 43-тен 81-ге дейін, Кадыров № 34-тен 50-ге дейін, Тохнияз батыр № 30-дан 78-ге дейін, Якупов № 17-ден 64-ке дейін, Розыбакиев № 17-ден 52-ге дейін, № 53-тен 65-ке дейін (тақ жағы), Нұр Исраилов № 35-тен 49-ға дейін, Садыр № 35-тен 43-ке дейін, № 44, 46, 48, 50, Құдайбергенов № 1-ден 87-ге дейін, А. Арзиев № 1-ден 65-ке дейін, № 66-дан 84-ке дейін (жұп жағы), Искандеров № 1-ден 83-ке дейін, Қасымбеков 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы).
31. № 812 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шонжы ауылы, Жувашев көшесі № 51, Ж. Құдайбергенов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Шонжы ауылы, көшелер: Дәндібай, Садвақасов, Талқанбаев, Мубаряков, Сағанай, Нұрлы, Баратов, М. Исмаилов, К. Исламов № 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), Жувашев № 1-ден 65-ке дейін, Аппазов № 1-ден 63-ке дейін, И. Бахтия № 1-ден 8-ге дейін, Раджибаев № 1-ден 42-ге дейін, Кадыров № 1-ден 34-ке дейін, Тохнияз батыр № 1-ден 29-ға дейін, Якупов № 1-ден 16-ға дейін, Розыбакиев № 1-ден 16-ға дейін, Нұр Исраилов № 1-ден 33-ке дейін, Садыр № 1-ден 34-ке дейін; ықшам аудандар: "Старый городок", № 2, 3, 4, 6.
32. № 813 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шонжы ауылы, Ж. Құдайбергенов көшесі № 51, аудандық аумақтық инспекциясы.
Шекарасы: Шонжы ауылы, көшелер: Розамов, Арычная, Ұлағат, Айбын, Молдабаев, Ақжар, Стариков, К. Исламов № 59-дан 69-ға дейін (тақ жағы), А. Арзиев № 67-ден 99-ға дейін (тақ жағы), Назугум № 24-тен 64-ке дейін (жұп жағы), Ж. Құдайбергенов № 88-ден 127-ге дейін, М. Теипов № 94-тен 120-ға дейін (жұп жағы), № 121-ден 152-ге дейін, № 153-тен 167-ге дейін (тақ жағы), Нысанбаев № 109-дан 159-ға дейін, Мерекеев № 1-ден 35-ке дейін, Алахунов № 63-тен 77-ге дейін, Маметова № 8-ден 29-ға дейін.
33. № 814 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шонжы ауылы, К. Исламов көшесі № 92, аудандық мәдениет үйі.
Шекарасы: Шонжы ауылы, көшелер: Махпиров, Қанағат, Энергетический, Қасымбеков № 40-тан 68-ге дейін (жұп жағы), № 73-тен 117-ге дейін, К. Исламов № 1-ден 47-ге дейін, Искандеров № 84-тен 146-ға дейін (жұп жағы), Назугум № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), № 19-дан 68-ге дейін, Хитбакиев № 1-ден 39-ға дейін, Жувашев № 66-дан 105-ке дейін, Асан № 2-ден 19-ға дейін, Аппазов № 64-тен 97-ге дейін, Тохметов № 1-ден 22-ге дейін, № 24-тен 40-қа дейін (жұп жағы), № 41-ден 47-ге дейін, Абдразаков № 1-ден 29-ға дейін; № 97617 әскери бөлімі, Шонжы ауылының батыс жағындағы тұрғын үй алабы, Қалғантам учаскесі.

30. Избирательный участок № 811.
Центр: село Чунджа, улица Кадырова без номера, Чунджинская средняя школа № 1.
В границах: село Чунджа, улицы: Амангельды, М. Теипова с № 1 по 119 (нечетная сторона), К. Исламова с № 36 по 76 (четная сторона), И. Бахтия с № 3, 5, 7, 9 по 52, Раджибаева с № 41, 43 по 81, Кадырова с № 34 по 50, Тохнияз батыра с № 30 по 78, Якупова с № 17 по 64, Розыбакиева с № 17 по 52, с № 53 по № 65 (нечетная сторона), Нур Исраилова с № 34 по 49, Садыра с № 35 по 43, № 44, 46, 48, 50, Кудайбергенова с № 1 по 87, А. Арзиева с № 1 по 65, с № 66 по 84 (четная сторона), Искандерова с № 1 по 83, Касымбекова с № 1 по 69 (нечетная сторона).
31. Избирательный участок № 812.
Центр: село Чунджа, улица Жувашева № 51, средняя школа имени Ж. Кудайбергенова с дошкольным миницентром.
В границах: село Чунджа, улицы: Дандибая, Садвакасова, Талканбаева, Мубарякова, Саганай, Нурлы, Баратов, М. Исмаилов, К. Исламова с № 2 по 34 (четная сторона), Жувашева с № 1 по 65, Аппазова с № 1 по 63, И. Бахтия с № 1 по 8, Раджибаева с № 1 по 42, Кадырова с № 1 по 34, Тохнияз батыра с № 1 по 29, Якупова с № 1 по 16, Розыбакиева с № 1 по 16, Нур Исраилова с № 1 по 33, Садыра с № 1 по 34; микрорайоны: "Старый городок", № 2, 3, 4, 6.
32. Избирательный участок № 813.
Центр: село Чунджа, улица Ж. Кудайбергенова № 51, районная территориальная инспекция.
В границах: село Чунджа, улицы: Розамова, Арычная, Улагат, Айбын, Молдабаева, Акжар, Старикова, К. Исламова с № 59 по 69 (нечетная сторона), А. Арзиева с № 67 по 99 (нечетная сторона), Назугум с № 24 по 64 (четная сторона), Ж. Кудайбергенова с № 88 по 127, М. Теипова с № 94 по 120 (четная сторона), с № 121 по 152, с № 153 по 167 (нечетная сторона), Нысанбаева с № 109 по 159, Мерекеева с № 1 по 35, Алахунова с № 63 по 77, Маметовой с № 8 по 29.
33. Избирательный участок № 814.
Центр: село Чунджа, улица К. Исламова № 92, районный дом культуры.
В границах: село Чунджа, улицы: Махпирова, Канагат, Энергетический, Касымбекова с № 40 по 68 (четная сторона), с № 73 по 117, К. Исламова № 1 по 47, Искандерова с № 84 по 146 (четная сторона), Назугум с № 2 по 18 (четная сторона), с № 19 по 68, Хитбакиева с № 1 по 39, Жувашева с № 66 по 105, Асана с 2 по 19, Аппазова с № 64 по 97, Тохметова с № 1 по 22, с № 24 по 40 (четная сторона), с № 41 по 47, Абдразакова с № 1 по 29; войсковая часть № 97617, жилой массив на западе села Чунджи, участок Калгантам.

34. № 815 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шонжы ауылы, А. Арзиев көшесі № 138, политехникалық колледжі.
Шекарасы: Шонжы ауылы, көшелер: Бектенов, Камердинов, Даутов, Семятов, Атаев, Оңғаров, Заводская, Исаев, Табылғанов № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), А. Арзиев № 111-ден 137-ге дейін (тақ жағы), Құдайбергенов № 128-ден 158-ге дейін, М. Теипов № 154-тен 168-ге дейін (жұп жағы), № 168-ден 189-ға дейін, Нысанбаев № 160-тан 174-ке дейін, Мерекеев № 36-дан 163-ке дейін, Жас қыран № 9-дан 25-ке дейін, Болашақ № 9-дан 25-ке дейін, Астана № 9-дан 25-ке дейін, Бейбітшілік № 9-дан 25-ке дейін, Ұлан № 9-дан 25-ке дейін, Конституцияға 15 жыл № 9-дан 25-ке дейін, Алатау № 9-дан 25-ке дейін, Жас Отан № 9-дан 25-ке дейін, Жетісу № 9-дан 25-ке дейін, Келісім № 9-дан 25-ке дейін, Өркен № 9-дан 25-ке дейін, Ынтымақ № 9-дан 25-ке дейін.
35. № 816 сайлау учаскесі
Орталығы: Шонжы ауылы, Искандеров көшесі № 135, Илья Молутов (Бахтия) атындағы № 3 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Шонжы ауылы, көшелер: Машуров, Мамырбаев, З. Минамова, К. Исламов № 49-дан 57-ге дейін (тақ жағы), А. Арзиев № 98-ден 150-ге дейін, Табылғанов № 1-ден 33-ке дейін, Абдразаков № 30-дан 39-ға дейін, Маметова № 1-ден 7-ге дейін, Алахунов № 54-тен 62-ге дейін, Искандеров № 69-дан 139-ға дейін (тақ жағы), № 148-ден 160-қа дейін (жұп жағы), Қасымбеков № 118-ден 136-ға дейін, Жувашев № 104-тен 125-ке дейін, Асан № 20-дан 27-ге дейін, Хитбакиев № 40-тан 55-ке дейін, Аппазов № 98-ден 128-ге дейін, Тохметов № 23-тен 39-ға дейін (тақ жағы), Чигиров № 1-ден 10-ға дейін, Көкмет батыр № 36-дан 45-ке дейін, Назугум № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), Жас қыран № 1-ден 8-ге дейін, Болашақ № 1-ден 8-ге дейін, Астана № 1-ден 8-ге дейін, Бейбітшілік № 1-ден 8-ге дейін, Ұлан № 1-ден 8-ге дейін, Конституцияға 15 жыл № 1-ден 8-ге дейін, Алатау № 1-ден 8-ге дейін, Жетісу № 1-ден 8-ге дейін, Келісім № 1-ден 8-ге дейін, Өркен № 1-ден 8-ге дейін, Жас Отан № 1-ден 8-ге дейін, Ынтымақ № 1-ден 8-ге дейін.
36. № 817 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шонжы ауылы, Жувашев көшесі № 65, аудандық орталық ауруханасы.
Шекарасы: Шонжы ауылы, аудандық орталық ауруханасы.
37. № 818 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шонжы ауылы, № 2534 әскери бөлімі.
Шекарасы: Шонжы ауылы, № 2534 әскери бөлімі .
38. № 821 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Геопартия" шекара заставасы.
Шекарасы: "Геопартия" шекара заставасы.

34. Избирательный участок № 815.
Центр: село Чунджа, улица А. Арзиева № 138, политехнический колледж.
В границах: село Чунджа, улицы: Бектенова, Камердинова, Даутова, Семятова, Атаева, Онгарова, Заводская, Исаева, Табылганова с № 2 по 52 (четная сторона), А. Арзиева с № 111 по 137 (нечетная сторона), Кудайбергенова с № 128 по 158, М. Теипова с № 154 по 168 (четная сторона), с № 168 по 189, Нысанбаева с № 160 по 174, Мерекеева с № 36 по 163, Жас кыран с № 9 по 25, Болашак с № 9 по 25, Астана с № 9 по 25, Бейбитшилик с № 9 по 25, Улан с № 9 по 25, 15 летие Конституции с № 9 по 25, Алатау с № 9 по 25, Жас Отан с № 9 по 25, Жетису с № 9 по 25, Келисим с № 9 по 25, Оркен с № 9 по 25, Ынтымак с № 9 по 25.
35. Избирательный участок № 816.
Центр: село Чунджа, улица Искандерова № 135, средняя школа № 3 имени Ильи Молутова (Бахтия) с дошкольным миницентром.
В границах: село Чунджа, улицы: Машурова, Мамырбаева, З. Минамова, К. Исламова с № 49 по 57 (нечетная сторона), А. Арзиева с № 98 по 150, Табылганова с № 1 по 33, Абдразакова с № 30 по 39, Маметовой с 1 по 7, Алахунова с № 54 по 62, Искандерова с № 69 по 139 (нечетная сторона), с № 148 по 160 (четная сторона), Касымбекова с № 118 по 136, Жувашева с № 104 по 125, Асана с № 20 по 27, Хитбакиева с № 40 по 55, Аппазова с № 98 по 128, Тохметова с № 23 по 39 (нечетная сторона), Чигирова с № 1 по 10, Кокмет батыра с № 36 по 45, Назугума с № 1 по 17 (нечетная сторона), Жас кыран с № 1 по 8, Болашак с № 1 по 8, Астана с № 1 по 8, Бейбитшилик с № 1 по 8, Улан с № 1 по 8, 15 летие Конституции с № 1 по 8, Алатау с № 1 по 8, Жетису с № 1 по 8, Келисим с № 1 по 8, Оркен с № 1 по 8, Жас Отан с № 1 по 8, Ынтымак с № 1 по 8.
36. Избирательный участок № 817.
Центр: село Чунджа, улица Жувашева № 65, центральная районная больница.
В границах: село Чунджа, центральная районная больница.
37. Избирательный участок № 818.
Центр: село Чунджа, войсковая часть № 2534.
В границах: войсковой части № 2534.
38. Избирательный участок № 821.
Центр: пограничная застава "Геопартия".
В границах: пограничная застава "Геопартия".