Жануарлар дүниесі объектілерін 2015 жылдың 15 ақпанынан бастап 2016 жылдың 15 ақпанына дейін алып қою лимиттерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 10 ақпандағы № 18-03/93 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 12 ақпанда № 10233 тіркелді
«Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 9-бабы 1-тармағының 55) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес балық және басқа да су жануарларын қоспағанда, жануарлар дүниесі объектілерін 2015 жылдың
15 ақпанынан бастап 2016 жылдың 15 ақпанына дейін алып қою лимиттері;
2) осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2015 жылға
15 ақпанынан бастап 2016 жылғы 15 ақпанына дейін алып қою лимиттері бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен мыналарды:
1) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ол алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                        А. Мамытбеков
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 10 ақпандағы
№ 18-03/93 бұйрығына
1-қосымша
Балық және басқа да су жануарларын қоспағанда, жануарлар
дүниесі объектілерін, 2015 жылдың 15 ақпанынан бастап 2016
жылдың 15 ақпанына дейін алып қою лимиттері
(дарақпен)
Р/с №
Облыстардың атауы
Жануарлардың түрлері (сирек кездесетін және құрып кету қаупі төнген түрлерінен басқа)
Бұлан
Асыл тұқымды бұғы
Сібір елігі
Қабан
Сібір тау ешкісі
Қоңыр аю
1
Ақмола
32
34

Об утверждении лимитов на изъятие объектов животного мира с 15 февраля 2015 года по 15 февраля 2016 года
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 февраля 2015 года № 18-03/93. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 февраля 2015 года № 10233
В соответствии с подпунктом 55) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года «Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) лимиты на изъятие объектов животного мира с 15 февраля 2015 года по 15 февраля 2016 года, за исключением рыб и других водных животных, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) лимиты вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах с 15 февраля 2015 года по 15 февраля 2016 года, согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Комитету лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Мамытбеков
Приложение 1
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 10 февраля 2015 года № 18-03/93
Лимиты на изъятие объектов животного мира
с 15 февраля 2015 года по 15 февраля 2016 года,
за исключением рыб и других водных животных
(в особях)
п/п
Наименование областей
Виды животных
(кроме редких и находящихся под угрозой исчезновения видов)
Лось
Благородный олень
Сибирская косуля
Кабан
Сибирский горный козел
Бурый медведь
1
Акмолинская
32
34