"2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 33-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 мамырдағы № 37-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 1 маусымда № 2652 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 33-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2431 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 желтоқсанда №175 "Ақ жол" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"170 428 438" сандары "170 436 326" сандарымен ауыстырылсын;
"1 402 192" сандары "1 374 547" сандарымен ауыстырылсын;
"15 000" сандары "17 000" сандарымен ауыстырылсын;
"152 105 389" сандары "152 138 922" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"169 839 651" сандары "169 847 539" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
"Жергілікті өзін - өзі басқару функцияларын іске асыру үшін жергілікті өзін - өзі басқару органдарына берілетін нысаналы трансферттер" келесі мазмұнды 5 қосымшамен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 33-3 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Жамбылской области от 25 мая 2015 года № 37-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 июня 2015 года № 2652
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2014 года №33-3 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №2431, опубликованно в газете "Знамя труда" от 25 декабря 2014 года №142) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "170 428 438" заменить цифрами "170 436 326";
цифры "1 402 192" заменить цифрами "1 374 547";
цифры "15 000" заменить цифрами "17 000";
цифры "152 105 389" заменить цифрами "152 138 922";
в подпункте 2):
цифры "169 839 651" заменить цифрами "169 847 539".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
Дополнить приложением 5 следующего содержания "Целевые трансферты органам местного самоуправления".

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау бесінші шақырылған облыстық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Ақпаев
Жамбыл облыстық мәслихатының
2015 жылғы 25 мамырдағы
№ 37-2 шешіміне қосымша Жамбыл облыстық
мәслихатының
2014 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 33-3 шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию пятого созыва областного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
областного маслихата С. Акпаев
Приложение
к решению Жамбылского
областного маслихата
№ 37-2 от 25 мая 2015 года
Приложение 1
к решению Жамбылского
областного маслихата
№ 33-3 от 11 декабря 2014 года
Областной бюджет на 2015 год
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

128 358
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
8 325
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
50 794
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
181 406
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
22 258
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
35 422
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15 000
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
17 091
029
Әдістемелік жұмыс
57 982
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
60 443
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 054 539
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
6 970 700
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
6 827 447
011
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
143 253
05
Денсаулық сақтау
40 294 832
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
353 259
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
353 259
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
959 009
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
569 464
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
229 233
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
156 389
012
2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ- инфекциясының алдын-алуға әлеуметтік жобаларды іске асыру
2 661
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 262
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 123 000
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5 347 238
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету

128 358
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
8 325
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
50 794
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
181 406
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
22 258
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
35 422
013
Капитальные расходы государственного органа
15 000
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
17 091
029
Методическая работа
57 982
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
60 443
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 054 539
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
6 970 700
009
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
6 827 447
011
Строительство и реконструкция объектов образования
143 253
05
Здравоохранение
40 294 832
253
Управление здравоохранения области
353 259
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
353 259
253
Управление здравоохранения области
959 009
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
569 464
006
Услуги по охране материнства и детства
229 233
007
Пропаганда здорового образа жизни
156 389
012
2 661
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 262
253
Управление здравоохранения области
10 123 000
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5 347 238
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами

222 073
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
614 905
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
197 123
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
389 172
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
341 758
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 695 588
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
7 662
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 307 481
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
18 744 855
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
844 525
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
155 269
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
17 140 010
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
605 051
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 268 577
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 230 556
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
38 021
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 624 594
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
135 010
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
49 170
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
23 706
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
69 909
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
19 200
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстау
24 338
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары

222 073
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
614 905
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
197 123
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
389 172
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
341 758
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 695 588
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
7 662
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 307 481
253
Управление здравоохранения области
18 744 855
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
844 525
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
155 269
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
17 140 010
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
605 051
253
Управление здравоохранения области
1 268 577
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 230 556
029
Областные базы спецмедснабжения
38 021
253
Управление здравоохранения области
1 624 594
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
135 010
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
49 170
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
23 706
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
69 909
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
19 200
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
24 338
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения

2 000
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 301 261
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 221 538
013
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
7 221 538
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 157 585
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 883 689
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
561 291
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
845 424
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
222 237
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
254 737
261
Облыстың білім басқармасы
396 056
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
349 518
037
Әлеуметтік сауықтандыру
46 538
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
783 551
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
311 252
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
24 240
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
79 000
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
365 723
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
3 336
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
992 687
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 781
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
36 694
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 512
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
42 015
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер

2 000
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 301 261
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 221 538
013
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
7 221 538
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 157 585
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 883 689
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
561 291
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
845 424
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
222 237
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
254 737
261
Управление образования области
396 056
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
349 518
037
Социальная реабилитация
46 538
256
Управление координации занятости и социальных программ области
783 551
003
Социальная поддержка инвалидов
311 252
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
24 240
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
79 000
051
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
365 723
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
3 336
256
Управление координации занятости и социальных программ области
992 687
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
87 781
007
Капитальные расходы государственного органа
36 694
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
10 512
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
42 015
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия

30 670
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
6 671
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
106 977
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
574 301
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
72 927
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
17 989
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 150
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
39 136
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
39 136
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
49 176
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 474
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 702
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
13 290
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 290
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 170 271
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
1 305 928
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
1 305 928
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 944
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
14 944
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 652
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 652
261
Облыстың білім басқармасы
58 895
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
51 497
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
7 398
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
29 317
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

30 670
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
6 671
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
106 977
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
574 301
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
72 927
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
17 989
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
6 150
263
Управление внутренней политики области
39 136
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
39 136
270
Управление по инспекции труда области
49 176
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
47 474
003
Капитальные расходы государственного органа
1 702
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
13 290
076
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
13 290
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 170 271
251
Управление земельных отношений области
1 305 928
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
1 305 928
253
Управление здравоохранения области
14 944
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14 944
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 652
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 652
261
Управление образования области
58 895
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
51 497
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7 398
273
Управление культуры, архивов и документации области
29 317
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020

25 408
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3 909
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 264 590
008
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
517 802
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
746 788
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 208 501
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
465 600
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
496 901
098
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
246 000
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 383 171
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 899
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
910
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 382 211
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
302 542
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
635 484
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 125
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 900 025
068
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 900 025
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 248
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

25 408
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
3 909
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 264 590
008
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
517 802
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
746 788
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 208 501
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
465 600
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
496 901
098
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение жилья коммунального жилищного фонда
246 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 383 171
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
48 899
005
Капитальные расходы государственного органа
910
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 382 211
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
302 542
038
Развитие коммунального хозяйства
635 484
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
13 125
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 900 025
068
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 900 025
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 248
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)

411
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
33 674
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
427
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
18 812
09
Отын- энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
1 899 675
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
334 720
202
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
334 720
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 564 955
007
Жылу-энергетикалық жүйесін дамыту
277 361
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
1 287 594
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
10 429 689
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
6 729 060
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
155 224
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
189 248
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
651
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
250 660
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
3 027
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 510 984
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
12 840
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
103 500
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
116 610
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
59 310
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
204
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
819 560
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауыл шаруашылығы өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялауға

411
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
33 674
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
427
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
18 812
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 899 675
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
334 720
202
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
334 720
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 564 955
007
Развитие теплоэнергетической системы
277 361
071
Развитие газотранспортной системы
1 287 594
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
10 429 689
255
Управление сельского хозяйства области
6 729 060
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
155 224
002
Поддержка семеноводства
189 248
003
Капитальные расходы государственного органа
651
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
250 660
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
3 027
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 510 984
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
12 840
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
103 500
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
116 610
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
59 310
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
204
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
819 560
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки

25 625
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 625
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
19 796
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша көрсетілетін қызметтер
19 796
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
111 361
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
75 731
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 979
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындар
235
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
53 517
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
35 630
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 606
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 024
12
Көлiк және коммуникация
3 023 649
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 712 673
038
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
625 115
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
52 680
082
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2 034 878
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
310 976
043
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
310 976
13
Басқалар
8 298 774
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
1 388 995
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
19 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
16 000
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 298 995
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
55 000
257
Облыстың қаржы басқармасы
3 350 943
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
260 000
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 090 943
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы

25 625
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
25 625
255
Управление сельского хозяйства области
19 796
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
19 796
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
111 361
272
Управление архитектуры и градостроительства области
75 731
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
21 979
004
Капитальные расходы государственного органа
235
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
53 517
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
35 630
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
33 606
003
Капитальные расходы государственного органа
2 024
12
Транспорт и коммуникации
3 023 649
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 712 673
038
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
625 115
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
52 680
082
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
2 034 878
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
310 976
043
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
310 976
13
Прочие
8 298 774
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 388 995
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
19 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
16 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 298 995
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
55 000
257
Управление финансов области
3 350 943
012
Резерв местного исполнительного органа области
260 000
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
3 090 943
258
Управление экономики и бюджетного планирования области

62 730
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
62 730
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
196 604
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 151
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 408
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
95 045
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 261 129
024
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 067 954
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
896 621
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
623 214
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
673 589
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
38 373
058
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
38 373
14
Борышқа қызмет көрсету
1 145
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 145
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
1 145
15
Трансферттер
51 279 019
257
Облыстың қаржы басқармасы
51 279 019
007
Субвенциялар
51 141 416
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
19 244
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
118 359
3. Таза бюджеттік кредит беру
2 727 139
Бюджеттік кредиттер
3 367 771
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
722 642
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
722 642
006
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
722 642
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
2 040 530
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 095 084
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру

62 730
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
62 730
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
196 604
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
99 151
003
Капитальные расходы государственного органа
2 408
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в моногородах
95 045
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 261 129
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 067 954
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
896 372
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
623 214
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
673 589
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
38 373
058
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
38 373
14
Обслуживание долга
1 145
257
Управление финансов области
1 145
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
1 145
15
Трансферты
51 279 019
257
Управление финансов области
51 279 019
007
Субвенции
51 141 416
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
19 244
051
Трансферты органам местного самоуправления
118 359
3. Чистое бюджетное кредитование
2 727 139
Бюджетные кредиты
3 367 771
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
722 642
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
722 642
006
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
722 642
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 040 530
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 095 084
046
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на реконструкцию и строительство систем тепло- водоснабжения и водоотведения

132
13
"Жаңатұрмыс ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
360
14
"Көктал ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12
15
"Бурыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1746
16
"Қостөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
199
17
"Сарыкемер ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1987
18
"Үлгілі ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
31
Жамбыл ауданы
6 648
1
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Аса ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
843
2
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Тоғызтарау" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
0
3
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Айша-бибі" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
290
4
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Ақбұлым ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
906
5
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Бесағаш" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1262
6
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Гродикова" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
112
7
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Ерназар" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
34
8
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Жамбыл ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
402
9
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Көлқайнар" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
328
10
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Қарой" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1041
11
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Қаракемер" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
27
12
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Қызылқайнар" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
327
13
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Қаратөбе" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
263
14
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Өрнек" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
171
15
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Пионер" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
31
16
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Полатқосшы" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
596
17
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Ақбастау" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
17
Жуалы ауданы

132
13
Коммунальное государственное учреждение "Жанатурмысский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
360
14
Коммунальное государственное учреждение "Кокталский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
12
15
Коммунальное государственное учреждение "Бурылский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
1746
16
Коммунальное государственное учреждение "Костобинский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
199
17
Коммунальное государственное учреждение "Сарыкемерский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
1987
18
Коммунальное государственное учреждение "Ульгулинский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
31
Жамбылский район
6 648
1
Коммунальное государственное учреждение "Асинский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
843
2
Коммунальное государственное учреждение "Тогызтарауский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
0
3
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Айша-биби Жамбылского района Жамбылской области"
290
4
Коммунальное государственное учреждение "Акбулымский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
906
5
Коммунальное государственное учреждение "Бесагашский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
1262
6
Коммунальное государственное учреждение "Гродиковский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
112
7
Коммунальное государственное учреждение "Ерназарский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
34
8
Коммунальное государственное учреждение "Жамбылский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
402
9
Коммунальное государственное учреждение "Колькайнарский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
328
10
Коммунальное государственное учреждение "Каройский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
1041
11
Коммунальное государственное учреждение "Каракемерский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
27
12
Коммунальное государственное учреждение "Кызылкайнарский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
327
13
Коммунальное государственное учреждение "Каратюбинский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
263
14
Коммунальное государственное учреждение "Орнекский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
171
15
Коммунальное государственное учреждение "Пионерский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
31
16
Коммунальное государственное учреждение "Полаткосшинский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
596
17
Коммунальное государственное учреждение "Акбастауский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
17
Жуалынский район

5181
1
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Билікөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
190
2
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
222
3
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қошқарата ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
179
4
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қарасаз ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
199
5
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2688
6
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Боралдай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
197
7
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Шақпақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
205
8
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
189
9
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Жетітөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
168
10
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Нұрлыкент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
215
11
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Көкбастау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
200
12
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қызыларық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
172
13
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Күреңбел ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
178
14
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
180
Қордай ауданы
30 659
1
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Алға ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
666
2
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Аухатты ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
408
3
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Бетқайнар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
193
4
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
223
5
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Какпатас ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
96
6
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Каракемер ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
133
7
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Карасай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
216
8
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Карасу ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
306
9
"Жамбыл обысы Қордай ауданы Қасык ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

5181
1
Коммунальное государственное учреждение "Биликульский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
190
2
Коммунальное государственное учреждение "Актюбинский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
222
3
Коммунальное государственное учреждение "Кошкаратинский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
179
4
Коммунальное государственное учреждение "Карасазский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
199
5
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Б. Момышулы Жуалынского района Жамбылской области"
2688
6
Коммунальное государственное учреждение "Боролдайский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
197
7
Коммунальное государственное учреждение "Шакпакский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
205
8
Коммунальное государственное учреждение "Мынбулакский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
189
9
Коммунальное государственное учреждение "Жетытобинский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
168
10
Коммунальное государственное учреждение "Нурлыкентский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
215
11
Коммунальное государственное учреждение "Кокбастауский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
200
12
Коммунальное государственное учреждение "Кызыларыкский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
172
13
Коммунальное государственное учреждение "Куренбельский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
178
14
Коммунальное государственное учреждение "Аксайский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
180
Кордайский район
30 659
1
Коммунальное государственное учреждение "Алгинский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
666
2
Коммунальное государственное учреждение "Аухаттинский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
408
3
Коммунальное государственное учреждение "Беткайнарский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
193
4
Коммунальное государственное учреждение "Жамбылский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
223
5
Коммунальное государственное учреждение "Какпатасский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
96
6
Коммунальное государственное учреждение "Каракемерский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
133
7
Коммунальное государственное учреждение "Карасайский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
216
8
Коммунальное государственное учреждение "Карасусский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
306
9
Коммунальное государственное учреждение "Касыкский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"

137
10
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Кенен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
123
11
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Қордай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
23651
12
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Масаншы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
356
13
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Ноғайбай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
178
14
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Отар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1417
15
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
418
16
"Сортөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1828
17
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Степной ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
189
18
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
53
19
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Үлкен-Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
68
Меркі ауданы
10870
1
"Меркі ауданы Меркі ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3585
2
"Меркі ауданы Сарымолдаев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1363
3
"Меркі ауданы Андас батыр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
767
4
"Меркі ауданы Ақтоған ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
108
5
"Меркі ауданы Аспара ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
81
6
"Меркі ауданы Акермен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
68
7
"Меркі ауданы Ақарал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
137
8
"Меркі ауданы Сұрат ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
211
9
"Меркі ауданы Ойтал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі -сі
2476
10
"Меркі ауданы Т.Рысқұлов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
35
11
"Меркі ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1640
12
"Меркі ауданы Жаңатоған ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
151
13
"Меркі ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

137
10
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Кенен Кордайского района Жамбылской области"
123
11
Коммунальное государственное учреждение "Кордайский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
23651
12
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Масанчи Кордайского района Жамбылской области"
356
13
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Ногайбай Кордайского района Жамбылской области"
178
14
Коммунальное государственное учреждение "Отатский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
1417
15
Коммунальное государственное учреждение "Сарыбулакский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
418
16
Коммунальное государственное учреждение "Сотобинский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
1828
17
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Степной Кордайского района Жамбылской области"
189
18
Коммунальное государственное учреждение "Сулуторский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
53
19
Коммунальное государственное учреждение "Улкен сулуторский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
68
Меркенский район
10870
1
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Мерке Меркенского района Жамбылской области"
3585
2
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Сарымолдаева Меркенского района Жамбылской области"
1363
3
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Андас Меркенского района Жамбылской области"
767
4
Коммунальное государственное учреждение "Актоганский сельский округ Меркенского района Жамбылской области"
108
5
Коммунальное государственное учреждение "Аспаринский сельский округ Меркенского района Жамбылской области"
81
6
Коммунальное государственное учреждение "Акерменский сельский округ Меркенского района Жамбылской области"
68
7
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Акарал Меркенского района Жамбылской области"
137
8
Коммунальное государственное учреждение "Суратский сельский округ Меркенского района Жамбылской области"
211
9
Коммунальное государственное учреждение "Ойталский сельский округ Меркенского района Жамбылской области"
2476
10
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Т.Рыскулова Меркенского района Жамбылской области"
35
11
Коммунальное государственное учреждение "Жамбылский сельский округ Меркенского района Жамбылской области"
1640
12
Коммунальное государственное учреждение "Жанатоганский сельский округ Меркенского района Жамбылской области"
151
13
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Кенес Меркенского района Жамбылской области"

208
14
"Меркі ауданы Тәтті ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
40
Мойынқұм ауданы
4273
1
"Мойынқұм ауданы Мойынқұм ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2212
2
"Мойынқұм ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
304
3
"Мойынқұм ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
76
4
"Мойынқұм ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
27
5
"Мойынқұм ауданы Хантау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
6
"Мойынқұм ауданы Ақбақай ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
127
7
"Мойынқұм ауданы Қылышбай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
8
"Мойынқұм ауданы Шығанақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
328
9
"Мойынқұм ауданы Мирный ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
684
10
"Мойынқұм ауданы Мыңарал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
285
11
"Мойынқұм ауданы Биназар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
60
12
"Мойынқұм ауданы Ұланбель ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
14
13
"Мойынқұм ауданы Қызылотау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
22
14
"Мойынқұм ауданы Қызылтал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
24
15
"Мойынқұм ауданы Ақсүйек ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
42
16
"Мойынқұм ауданы Қарабөгет ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
41
Т.Рысқұлов ауданы
5645
1
"Т.Рысқұлов ауданының Ақыртөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
111
2
"Т.Рысқұлов ауданының Қарақыстақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
178
3
"Т.Рысқұлов ауданының Абай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
41
4
"Т.Рысқұлов ауданының Көгершін ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
553
5
"Т.Рысқұлов ауданының Тереңөзек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
60
6
"Т.Рысқұлов ауданының Құмарық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

208
14
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Татты Меркенского района Жамбылской области"
40
Мойынкумский район
4273
1
Коммунальное государственное учреждение "Мойынкумский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
2212
2
Коммунальное государственное учреждение "Жамбылский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
304
3
Коммунальное государственное учреждение "Бирликский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
76
4
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Кенес Мойынкумского района Жамбылской области"
27
5
Коммунальное государственное учреждение "Хантауский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
10
6
Коммунальное государственное учреждение "Акбакайский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
127
7
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Кылышбай Мойынкумского района Жамбылской области"
15
8
Коммунальное государственное учреждение "Шыганакский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
328
9
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Мирный Мойынкумского района Жамбылской области"
684
10
Коммунальное государственное учреждение "Мынаралский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
285
11
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Биназар Мойынкумского района Жамбылской области"
60
12
Коммунальное государственное учреждение "Уланбельский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
14
13
Коммунальное государственное учреждение "Кызылотауский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
22
14
Коммунальное государственное учреждение "Кызылталский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
24
15
Коммунальное государственное учреждение "Аксуекский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
42
16
Коммунальное государственное учреждение "Карабогетский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
41
район им. Т.Рыскулова
5645
1
Коммунальное государственное учреждение "Акыртобинский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
111
2
Коммунальное государственное учреждение "Каракыстакский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
178
3
Коммунальное государственное учреждение "Абайский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
41
4
Коммунальное государственное учреждение "Когершинский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
553
5
Коммунальное государственное учреждение "Теренозекский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
60
6
Коммунальное государственное учреждение "Кумарыкский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"

351
7
"Т.Рысқұлов ауданының Құлан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2174
8
"Т.Рысқұлов ауданының Луговой ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
804
9
"Т.Рысқұлов ауданының Жаңатұрмыс ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
90
10
"Т.Рысқұлов ауданының Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
301
11
"Т.Рысқұлов ауданының Новосель ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
291
12
"Т.Рысқұлов ауданының Қорағатыауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
30
13
"Т.Рысқұлов ауданының Қайыңды ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
97
14
"Т.Рысқұлов ауданының Көкдөнен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
301
15
"Т.Рысқұлов ауданының Өрнек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
261
Сарысу ауданы
4499
1
"Сарысу ауданы Түркістан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9
2
"Сарысу ауданы Жаңаарық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
3
"Сарысу ауданы Игілік ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
33
4
"Сарысу ауданы Қамқалы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
49
5
"Сарысу ауданы Досбол ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
6
"Сарысу ауданы Байқадам ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
665
7
"Сарысу ауданы Тоғызкент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
26
8
"Сарысу ауданы Жайылма ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
18
9
"Сарысу ауданы Жанаталап ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
14
10
"Сарысу ауданы Жаңатас қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3679
Талас ауданы
3279
1
"Талас ауданы Қаратау қалалық әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "
3137
2
"Талас ауданы Аққұм ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
3
"Талас ауданы Көктал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
4
"Талас ауданы С.Шәкіров ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
11
5
"Талас ауданы Берікқара ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
6
"Талас ауданы Ойық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
11
7
"Талас ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінң аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
32
8
"Талас ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
9
"Талас ауданы Қаратау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
7
10
"Талас ауданы Бостандық ауылдық окргуі әкімінің аппараты " коммуналдық мемлекеттік мекемесі
18
11
"Талас ауданы Үшарал ауылдық округі әкімінің аппараты " коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
12
"Талас ауданы Қызыләуіт ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
13
13
"Талас ауданы Тамды ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9
14
"Талас ауданы Қасқабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
7
Шу ауданы

351
7
Коммунальное государственное учреждение "Куланский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
2174
8
Коммунальное государственное учреждение "Луговской сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
804
9
Коммунальное государственное учреждение "Жанатурмыский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
90
10
Коммунальное государственное учреждение "Акбулакский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
301
11
Коммунальное государственное учреждение "Новосельский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
291
12
Коммунальное государственное учреждение "Корагатинский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
30
13
Коммунальное государственное учреждение "Каиндинский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
97
14
Коммунальное государственное учреждение "Кокдоненский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
301
15
Коммунальное государственное учреждение "Орнекский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
261
Сарысуский район
4499
1
Коммунальное государственное учреждение "Туркестанский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
9
2
Коммунальное государственное учреждение "Жанаарыкский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
6
3
Коммунальное государственное учреждение "Игиликский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
33
4
Коммунальное государственное учреждение "Камкалинский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
49
5
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Досбол Сарысуского района Жамбылской области"
2
6
Коммунальное государственное учреждение "Байкадамский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
665
7
Коммунальное государственное учреждение "Тогускенский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
26
8
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Жайылма Сарысуского района Жамбылской области"
18
9
Коммунальное государственное учреждение "Жанаталапский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
14
10
Коммунальное государственное учреждение "Жанатасский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
3679
Таласский район
3279
1
Коммунальное государственное учреждение "Каратауский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
3137
2
Коммунальное государственное учреждение "Аккумский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
3
3
Коммунальное государственное учреждение "Кокталский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
6
4
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ С.Шакирова Таласского района Жамбылской области"
11
5
Коммунальное государственное учреждение "Бериккаринский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
6
6
Коммунальное государственное учреждение "Оикский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
11
7
Коммунальное государственное учреждение "Аккольский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
32
8
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Кенес Таласского района Жамбылской области"
4
9
Коммунальное государственное учреждение "Каратауский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
7
10
Коммунальное государственное учреждение "Бостандинский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
18
11
Коммунальное государственное учреждение "Ушаральский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
15
12
Коммунальное государственное учреждение "Кызылаулетский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
13
13
Коммунальное государственное учреждение "Тамдынский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
9
14
Коммунальное государственное учреждение "Карабулакский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
7
Шуский район

40 400
1
"Балуан Шолақ селолық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
198
2
"Шу қаласы әкімінің әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
22783
3
"Шоқпар селолық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
91
4
"Қонаев ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
534
5
"Ескі-Шу селолық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
383
6
"Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
257
7
"Далақайнар селосы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
54
8
"Ақтөбе селлық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
67
9
"Жаңақоғам селолық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
338
10
"Көкқайнар селолық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
280
11
"Өндіріс ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
121
12
"Жаңажол ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
250
13
"Алға селолық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
201
14
"Ақсу ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
128
15
"Қорағаты селолық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
203
16
"Тасөткел селолық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
243
17
"Бірлікүстем селолық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
82
18
"Дулат селолық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
98
19
"Шу ауданы, Төле би ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
14090

40 400
1
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Балуан шолак Шуского района Жамбылской области"
198
2
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима города Шу Шуского района Жамбылской области"
22783
3
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Шокпар Шуского района Жамбылской области"
91
4
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Конаева Шуского района Жамбылской области"
534
5
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Старый Шу Шуского района Жамбылской области"
383
6
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Бирлик Шуского района Жамбылской области"
257
7
Коммунальное государственное учреждение "Далакайнарский сельский округ Шуского района Жамбылской области"
54
8
Коммунальное государственное учреждение "Актюбинский сельский округ Шуского района Жамбылской области"
67
9
Коммунальное государственное учреждение "ДЖанакогамский сельский округ Шуского района Жамбылской области"
338
10
Коммунальное государственное учреждение "Коккайнарский сельский округ Шуского района Жамбылской области"
280
11
Коммунальное государственное учреждение "Ондирисский сельский округ Шуского района Жамбылской области"
121
12
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Жанажол Шуского района Жамбылской области"
250
13
Коммунальное государственное учреждение "Алгинский сельский округ Шуского района Жамбылской области"
201
14
Коммунальное государственное учреждение "Аксусский сельский округ Шуского района Жамбылской области"
128
15
Коммунальное государственное учреждение "Корагатинский сельский округ Шуского района Жамбылской области"
203
16
Коммунальное государственное учреждение "Тасоткельский сельский округ Шуского района Жамбылской области"
243
17
Коммунальное государственное учреждение "Бирликустемский сельский округ Шуского района Жамбылской области"
82
18
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Дулат Шуского района Жамбылской области"
98
19
Коммунальное государственное учреждение "Толебийский сельский округ Шуского района Жамбылской области"
14090