"Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 шілдедегі № 161 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 тамызда № 2731 болып тіркелді. Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 26 қаңтардағы № 9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 26.01.2017 № 9 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. "Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 211 қаулысының (Нормативтiк құқықтық актiлердiң мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiне № 2313 болып тiркелген, 2014 жылдың 23 қыркүйегінде № 133 (17990) "Ақ жол" газетiнде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е.Н. Манжуовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2015 жылғы "27" шілдедегі
161 қаулысымен бекітілген
"Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - қызмет беруші) "Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 297 бұйрығымен бекітілген "Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты (бұдан әрі - Стандарт) негізінде жүзеге асырады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – қағаз түрінде.

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения"
Постановление акимата Жамбылской области от 27 июля 2015 года № 161. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 августа 2015 года № 2731. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 26 января 2017 года № 9
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 26.01.2017 № 9 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения".
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление здравоохранения акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылской области от 31 июля 2014 года № 211 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2313, опубликовано в газете "Знамя труда" от 23.09.2014 года № 104(17977).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Е. Манжуова.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев
Утвержден постановлением
акимата Жамбылской области
от "27" июля 2015 года № 161
Регламент государственной услуги
"Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения" (далее – государственная услуга) оказывается коммунальным государственным учреждением "Управление здравоохранения акимата Жамбылской области" (далее – услугодатель) на основании стандарта государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения", утвержденного приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 297 в соответствии со стандартом государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения", утвержденного приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 297 (далее - стандарт) при непосредственном обращении услугополучателя к услугодателю.
Форма оказания государственной услуги – бумажная.
2. Результат оказания государственной услуги – документы о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения в соответствии с видами и формами документов об образовании государственного образца.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
1. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие заявления услугополучателя по форме, согласно приложению 1 Стандарта и документов услугополучателя, указанных в пункте 9 Стандарта.
2. Содержание каждой процедуры (действия), входящий в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:

3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттар.
Көрсетілген мемлекеттік қызметтің қорытынды нәтижелерін тапсыру үлгісі – қағаз жүзінде.
2. Мемлекеттік мемлекеттік қызметтер көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
4. Қызмет алушының Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтінішін және Стандарттың 9 тармағында көрсетілген құжаттарын қабылдау қызмет көрсету рәсімін (іс – қимылын) бастауға негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс–қимылдың) мазмұны, оны орындау ұзақтығы:
Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу туралы құжаттарын беру кезінде:
1) оқу бөлімінің жауапты қызметкері қызметті алушының өтінішін қабылдап, тіркейді- орындау уақыты 30 (отыз) минут;
2) оқу бөлімінің меңгерушісі өтінішпен танысып, бұйрық жобасын және құжаттарды дайындайды - орындау уақыты 5(бес) жұмыс күні;
3) қызмет беруші басшысының орынбасары құжаттар мен бұйрықпен танысып, қол қояды - орындау уақыты 5 (бес) жұмыс күні;
4) қызмет беруші басшысы құжаттарға және бұйрыққа қол қояды - орындау уақыты 3 (үш) жұмыс күні;
5) оқу бөлімінің жауапты қызметкері мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін қызмет алушыға ұсынады - орындау уақыты 2 (екі) жұмыс күні.
Мемлекеттік қызметті көрсету көрсетілетін қызметті алушыға құжаттар топтамасы тапсырылған сәттен бастап – қорытынды Мемлекеттік аттестаттау комиссиясының (біліктілік комиссиясы) немесе көрсетілетін қызметті беруші басшысының шешімі қабылданған күнінен бастап 15 (он бес) жұмыс күні ішінде.
Денсаулық сақтау саласының кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру кезінде:
1) кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау бөлімінің жауапты қызметкері қызметті алушының өтінішін қабылдап, тіркейді - орындау уақыты 30 (отыз) минут;
2) қызмет беруші басшысының орынбасары өтінішпен танысып, бұйрық жобасын дайындау туралы нұсқаулық береді - орындау уақыты 1 (бір) жұмыс күні;
3) кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау бөлімінің жауапты қызметкері құжаттарды және бұйрық жобасын дайындайды- орындау уақыты 1 (бір) жұмыс күні;
4) қызмет беруші басшысы құжаттарға және бұйрыққа қол қояды - орындау уақыты 2 (екі) сағат;
5) кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау бөлімінің жауапты қызметкері мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін қызмет алушыға ұсынады - орындау уақыты 1 (бір) жұмыс күні.
Мемлекеттік қызметті көрсету көрсетілетін қызметті алушыға құжаттар топтамасы тапсырылған сәттен бастап – қорытынды Мемлекеттік аттестаттау комиссиясының (біліктілік комиссиясы) немесе көрсетілетін қызметті беруші басшысының шешімі қабылданған күнінен бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (әрекеттің) нәтижесі мынадай рәсімді (әрекетті) орындауды бастау үшін негіз болады:
Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу туралы құжаттарды беру кезінде:
1) оқу бөлімінің жауапты қызметкерінің қызметті алушының өтінішін қабылдап, тіркеуі;

3. При выдаче документов о прохождении подготовки кадров отрасли здравоохранения:
1) ответственный работник учебной части производит прием и регистрацию заявления услугополучателя – время исполнения 30 (тридцать) минут;
2) заведующий учебной части ознакамливается с заявлением, готовит проект приказа и документы - время исполнения 5 (пять) рабочих дней;
3) заместитель руководителя услугодателя ознакамливается и подписывает документы и приказ -время исполнения 5 (пять) рабочих дней;
4) руководитель услугодателя подписывает документы и приказ-время исполнения 3 (три) рабочих дня;
5) ответственный работник учебной части выдает результат государственной услуги услугополучателю -время исполнения 2 (два) рабочих дня.
Срок оказания государственной услуги, с момента сдачи пакета документов услугополучателем 15 (пятнадцать) рабочих дней со дня принятия решения итоговой Государственной аттестационной комиссии (квалификационной комиссии) или руководителя услугодателя.
При выдаче документов о повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения:
1) ответственный работник отделения повышения квалификации и переподготовки производит прием и регистрацию заявления услугополучателя – время исполнения 30 (тридцать) минут;
2) заместитель руководителя услугодателя ознакамливается с заявлением, дает указание для разработки проекта приказа -время исполнения 1 (один) рабочий день;
3) ответственный работник отделения повышения квалификации и переподготовки кадров готовит проект приказа и документы - время исполнения 1 (один) рабочий день;
4) руководитель услугодателя подписывает документы и приказ-время исполнения 2 (два) часа;
5) ответственный работник отделения повышения квалификации и переподготовки кадров выдает результат государственной услуги услугополучателю - время исполнения 1 (один) рабочий день.
Срок оказания государственной услуги, с момента сдачи пакета документов услугополучателем – 3 (три) рабочих дня со дня принятия решения итоговой Государственной аттестационной комиссии (квалификационной комиссии) или руководителя услугодателя.
1. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
При выдаче документов о прохождении подготовки кадров отрасли здравоохранения:
1) прием и регистрация заявления услугополучателя ответственным работником учебной части;

2) оқу бөлімінің меңгерушісінің өтінішпен танысып, бұйрық жобасын дайындауы;
3) қызмет беруші басшысы орынбасарының құжаттарға және бұйрыққа қол қоюы;
4) қызмет беруші басшысының құжаттарға және бұйрыққа қол қоюы;
5) оқу бөлімінің жауапты қызметкерінің мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін қызмет алушыға беруге дайындауы.
Денсаулық сақтау саласының кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру кезінде:
1) кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау бөлімінің жауапты қызметкерінің қызметті алушының өтінішін қабылдап, тіркеуі;
2) қызмет беруші басшысы орынбасарының бұйрық жобасын дайындау туралы нұсқау беруі;
3) кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау бөлімінің жауапты қызметкерінің қызметті құжаттар мен бұйрық жобасын дайындауы;
4) қызмет беруші басшысының құжаттарға және бұйрыққа қол қоюы;
5) кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау бөлімінің жауапты қызметкерінің мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін қызмет алушыға беруге дайындауы.
3. Мемлекеттік қызметтерді көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу туралы құжаттарды беру кезіндегі жауапты тұлғалар:
1) оқу бөлімінің жауапты қызметкері;
2) оқу бөлімінің меңгерушісі;
3) қызметті берушінің басшысының орынбасары;
4) қызметті берушінің басшысы.
Денсаулық сақтау саласының кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру кезіндегі жауапты тұлғалар:
1) кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау бөлімінің жауапты қызметкері;
2) қызметті берушінің басшысы орынбасары;
3) қызметті берушінің басшысы.
8. Көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелері арасындағы рәсімдердің (әрекеттердің) дәйектілігін сипаттау:
Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу туралы құжаттарын беру кезінде:
1) оқу бөлімінің жауапты қызметкері қызметті алушының өтінішін қабылдап, тіркейді - орындау уақыты 30 (отыз) минут;
2) оқу бөлімінің меңгерушісі өтінішпен танысып, бұйрық жобасын және құжаттарды дайындайды - орындау уақыты 5 (бес) жұмыс күні;
3) қызмет беруші басшысының орынбасары құжаттар мен бұйрықпен танысып, қол қояды - орындау уақыты 5 (бес) жұмыс күні;
4) қызмет беруші басшысы құжаттарға және бұйрыққа қол қояды - орындау уақыты 3 (үш) жұмыс күні;
5) оқу бөлімінің жауапты қызметкері мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін қызмет алушыға ұсынады - орындау уақыты 2 (екі) жұмыс күні.
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
1) көрсетілетін қызметті алушы құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап қорытынды Мемлекеттік аттестаттау комиссиясының (біліктілік комиссиясы) немесе көрсетілетін қызметті беруші басшысының шешімі қабылданған күнінен бастап даярлықтан өткізу туралы құжаттарды беру 15 (он бес) жұмыс күннің ішінде.
Денсаулық сақтау саласының кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру кезінде:
1) кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау бөлімінің жауапты қызметкері қызметті алушының өтінішін қабылдап, тіркейді - орындау уақыты 30 (отыз) минут;

2) ознакомление заявлением заведующего учебной части, подготовка проекта приказа;
3) подписание заместителем руководителя услугодателя документов и приказа;
4) подписание руководителем услугодателя документов и приказа;
5) подготовка результата государственной услуги ответственным работником учебной части, для выдачи услугополучателю.
При выдаче документов о повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения:
1) прием и регистрация заявления услугополучателя ответственным работником отделения повышения квалификации и переподготовки кадров;
2) указание заместителя руководителя услугодателя для разработки проекта приказа;
3) подготовка ответственным работником отделения повышения квалификации и переподготовки кадров документов и проекта приказа;
4) подписание руководителем услугодателя документов и приказа;
5) подготовка результата государственной услуги ответственным работником отделения повышения квалификации и переподготовки кадров, для выдачи услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
1. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
Ответственные лица при выдаче документов о прохождении подготовки отрасли здравоохранения:
1) ответственный работник учебной части;
2) заведующий учебной части;
3) заместитель руководителя услугодателя;
4) руководитель услугодателя.
Ответственные лица при выдаче документов о повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения:
1) ответственный работник отделения повышения квалификации и переподготовки кадров;
2) заместитель руководителя услугодателя;
3) руководитель услугодателя.
1. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями услугодателя:
При выдаче документов о прохождении подготовки кадров отрасли здравоохранения:
1) ответственный работник учебной части производит прием и регистрацию заявления услугополучателя – время исполнения 30 (тридцать) минут;
2) заведующий учебной части ознакамливается с заявлением, готовит проект приказа и документы - время исполнения 5 (пять) рабочих дней;
3) заместитель руководителя услугодателя ознакамливается и подписывает документыи приказ -время исполнения 5 (пять) рабочих дней;
4) руководитель услугодателя подписывает документы и приказ–времяисполнения 3 (три) рабочих дня;
5) ответственный работник учебной части выдает результат государственной услуги услугополучателю -время исполнения 2 (два) рабочих дня.
Сроки оказания государственной услуги:
1. с момента сдачи пакета документов услугодателю – при прохождении подготовки 15 (пятнадцать) рабочих дней, со дня принятия решения итоговой Государственной аттестационной комиссии (квалификационной комиссии) или руководителя услугодателя.
При выдаче документов о повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения:
1) ответственный работник отделения повышения квалификации и переподготовки производит прием и регистрацию заявления услугополучателя – время исполнения 30 (тридцать) минут. При несоответствии представленных документов мотивированный отказ;

2) қызмет беруші басшысының орынбасары өтінішпен танысып, бұйрық жобасын дайындау туралы нұсқаулық береді - орындау уақыты 1 (бір) жұмыс күні;
3) кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау бөлімінің жауапты қызметкері құжаттарды және бұйрық жобасын дайындайды- орындау уақыты 1 (бір) жұмыс күні;
4) қызмет беруші басшысы құжаттарға және бұйрыққа қол қояды - орындау уақыты 2 (екі) сағат;
5) кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау бөлімінің жауапты қызметкері мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін қызмет алушыға ұсынады - орындау уақыты 1 (бір) жұмыс күні.
Мемлекеттік қызметті көрсету көрсетілетін қызметті алушыға құжаттар топтамасы тапсырылған сәттен бастап – қорытынды Мемлекеттік аттестаттау комиссиясының (біліктілік комиссиясы) немесе көрсетілетін қызметті беруші басшысының шешімі қабылданған күнінен бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде.
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар, өзге көрсетілген қызмет берушілермен, сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
4. Қорытынды ережелер
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы Жамбыл облысы әкімдігінің ресми сайтында - http://www.zhambyl.gov.kz және Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасының интернет-ресурсында - http://densaulyk.zhambyl.kz орналастырылған.
"Денсаулық сақтау саласының кадрларындаярлықтан
өткізу, олардың біліктілігін арттыру және
қайта даярлау туралы құжаттарды беру"мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентiне 1-қосымша
"Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттардыберу" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу туралы құжаттарды беру кезінде
Шартты белгілер:
"Денсаулық сақтау саласының кадрларын
даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және
қайта даярлау туралы құжаттарды беру"мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентiне 2-қосымша
"Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы Денсаулық сақтау саласының кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру кезінде
Шартты белгілер:

2) заместитель руководителя услугодателя ознакамливается с заявлением, дает указание для разработки проекта приказа - время исполнения 1 (один) рабочий день;
3) ответственный работникотделения повышения квалификации и переподготовки кадров готовит проект приказа и документы - время исполнения 1 (один) рабочий день;
4) руководитель услугодателя подписывает документы и приказ -время исполнения 2 (два) часа;
5) ответственный работник отделения повышения квалификации и переподготовки кадров выдает результат государственной услуги услугополучателю - время исполнения 1 (один) рабочий день.
Срок оказания государственной услуги, с момента сдачи пакета документов услугополучателем – 3 (три) рабочих дня со дня принятия решения итоговой Государственной аттестационной комиссии (квалификационной комиссии) или руководителя услугодателя.
Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателямиотражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.
4. Заключительные положения
1. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещен на официальном сайте акимата Жамбылской области zhambyl.gov.kz и на интернет – ресурсе Управления здравоохранения акимата Жамбылской области - http://densaulyk.zhambyl.kz.
Приложение 1 к регламенту
государственной услуги
"Выдача документов о
прохождении подготовки,
повышении квалификации
и переподготовке кадров
отрасли здравоохранения"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения" При выдаче документов о прохождении подготовки кадров отрасли здравоохранения
Условные знаки:
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача документов о
прохождении подготовки,
повышении квалификации и
переподготовке кадров отрасли
здравоохранения"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения" При выдаче документов о повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения
Условные знаки: