"2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы №33-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы мәслихатының 2015 жылғы 16 қарашадағы № 41-2. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 қарашада № 2819 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы №33-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2431 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 желтоқсанда №175 "Ақ жол" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"170 065 054" сандары "170 630 075" сандарымен ауыстырылсын;
"16 293 636" сандары "16 240 184" сандарымен ауыстырылсын;
"1 537 607" сандары "1 940 927" сандарымен ауыстырылсын;
"17 000" сандары "24 120" сандарымен ауыстырылсын;
"152 216 811" сандары "152 424 844" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"169 416 267" сандары "169 981 288" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2014 года №33-3 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Жамбылской области от 16 ноября 2015 года № 41-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 ноября 2015 года № 2819
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2014 года №33-3 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №2431, опубликованно в газете "Знамя труда" от 25 декабря 2014 года №142) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "170 065 054" заменить цифрами "170 630 075";
цифры "16 293 636" заменить цифрами "16 240 184";
цифры "1 537 607" заменить цифрами "1 940 927";
цифры "17 000" заменить цифрами "24 120";
цифры "152 216 811" заменить цифрами "152 424 844";
в подпункте 2):
цифры "169 416 267" заменить цифрами "169 981 288".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау бесінші шақырылған облыстық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
О. Телеуов Б. Қарашолақов
Жамбыл облыстық
мәслихатының 2015 жылғы
16 қарашадағы № 41-2 шешіміне
қосымша
Жамбыл облыстық
мәслихатының 2014 жылғы
11 желтоқсандағы № 33-3
шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию пятого созыва областного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Секретарь
областного маслихата областного маслихата
О. Телеуов Б. Карашолаков
Приложение
к решению Жамбылского
областного маслихата
№ 41-2 от 16 ноября 2015 года
Приложение 1
к решению Жамбылского
областного маслихата
№ 33-3 от 11 декабря 2014 года
Областной бюджет на 2015 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

261
Облыстың білім басқармасы
1 866 056
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
129 159
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
8 325
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
49 549
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
177 963
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
22 258
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
35 922
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15 000
029
Әдістемелік жұмыс
57 701
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
60 443
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 309 736
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
6 652 583
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
6 511 143
011
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
141 440
05
Денсаулық сақтау
40 330 424
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
357 542
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
357 542
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
926 719
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
589 464
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
229 233
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
104 099
012
2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ- инфекциясының алдын-алуға әлеуметтік жобаларды іске асыру
2 661
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 262
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 129 646
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5 347 238
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету

261
Управление образования области
1 866 056
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
129 159
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
8 325
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
49 549
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
177 963
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
22 258
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
35 922
013
Капитальные расходы государственного органа
15 000
029
Методическая работа
57 701
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
60 443
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 309 736
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
6 652 583
009
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
6 511 143
011
Строительство и реконструкция объектов образования
141 440
05
Здравоохранение
40 330 424
253
Управление здравоохранения области
357 542
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
357 542
253
Управление здравоохранения области
926 719
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
589 464
006
Услуги по охране материнства и детства
229 233
007
Пропаганда здорового образа жизни
104 099
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
2 661
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 262
253
Управление здравоохранения области
10 129 646
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5 347 238
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами

222 073
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
614 905
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
197 123
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
395 818
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
341 758
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 695 588
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
7 662
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 307 481
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
18 792 683
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
851 425
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
155 269
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
17 180 938
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
605 051
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 268 577
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 230 556
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
38 021
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 633 719
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
135 010
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
49 170
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
23 706
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
69 909
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
15 600
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстау
24 338
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары

222 073
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
614 905
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
197 123
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
395 818
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
341 758
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 695 588
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
7 662
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 307 481
253
Управление здравоохранения области
18 792 683
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
851 425
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
155 269
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
17 180 938
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
605 051
253
Управление здравоохранения области
1 268 577
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 230 556
029
Областные базы спецмедснабжения
38 021
253
Управление здравоохранения области
1 633 719
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
135 010
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
49 170
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
23 706
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
69 909
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
15 600
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
24 338
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения

2 000
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 313 986
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 221 538
013
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
7 221 538
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 189 820
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 794 949
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
547 024
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
771 870
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
221 318
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
254 737
261
Облыстың білім басқармасы
468 964
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
422 426
037
Әлеуметтік сауықтандыру
46 538
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
818 233
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
311 252
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
24 240
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
119 543
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
361 317
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
1 881
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 006 706
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 662
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
36 694
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 512
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
42 015
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер

2 000
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 313 986
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 221 538
013
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
7 221 538
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 189 820
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 794 949
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
547 024
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
771 870
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
221 318
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
254 737
261
Управление образования области
468 964
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
422 426
037
Социальная реабилитация
46 538
256
Управление координации занятости и социальных программ области
818 233
003
Социальная поддержка инвалидов
311 252
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
24 240
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
119 543
051
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
361 317
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
1 881
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 006 706
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
91 662
007
Капитальные расходы государственного органа
36 694
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
10 512
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
42 015
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия

28 014
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
5 055
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
106 977
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
588 803
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
72 927
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
17 897
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 150
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
39 136
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
39 136
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
49 097
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 395
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 702
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
12 735
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 735
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 325 046
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
903 500
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
903 500
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 454
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
14 454
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 546
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 546
261
Облыстың білім басқармасы
61 620
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
52 971
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
8 649
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
26 448
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

28 014
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 055
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
106 977
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
588 803
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
72 927
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
17 897
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
6 150
263
Управление внутренней политики области
39 136
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
39 136
270
Управление по инспекции труда области
49 097
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
47 395
003
Капитальные расходы государственного органа
1 702
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
12 735
076
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
12 735
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 325 046
251
Управление земельных отношений области
903 500
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
903 500
253
Управление здравоохранения области
14 454
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14 454
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 546
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 546
261
Управление образования области
61 620
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
52 971
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
8 649
273
Управление культуры, архивов и документации области
26 448
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020

23 560
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 888
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 263 176
008
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
516 388
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
746 788
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 638 173
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
465 600
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
926 573
098
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
246 000
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
338
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
338
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 563 083
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 799
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
910
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 352 848
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
305 154
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
634 659
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 125
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
207 588
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 849 460
068
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

23 560
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
2 888
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 263 176
008
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
516 388
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
746 788
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 638 173
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
465 600
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
926 573
098
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение жилья коммунального жилищного фонда
246 000
285
Управление физической культуры и спорта области
338
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
338
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 563 083
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
48 799
005
Капитальные расходы государственного органа
910
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 352 848
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
305 154
038
Развитие коммунального хозяйства
634 659
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
13 125
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
207 588
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 849 460
068
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

56 050
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 200
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
42 160
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
381 602
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
131 126
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
77 363
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 411
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
32 732
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 227
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
18 393
09
Отын- энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
1 898 205
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
334 720
202
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
334 720
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 563 485
007
Жылу-энергетикалық жүйесін дамыту
275 891
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
1 287 594
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
10 525 417
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
6 740 651
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
155 224
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
173 678
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
651
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
22 000
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
448
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 590 543
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
12 840
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
103 491
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату

56 050
003
Капитальные расходы государственного органа
1 200
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
42 160
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
381 602
283
Управление по вопросам молодежной политики области
131 126
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
77 363
003
Капитальные расходы государственного органа
1 411
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
32 732
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 227
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
18 393
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 898 205
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
334 720
202
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
334 720
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 563 485
007
Развитие теплоэнергетической системы
275 891
071
Развитие газотранспортной системы
1 287 594
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
10 525 417
255
Управление сельского хозяйства области
6 740 651
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
155 224
002
Поддержка семеноводства
173 678
003
Капитальные расходы государственного органа
651
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
22 000
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
448
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 590 543
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
12 840
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
103 491
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений

24 713
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
59 310
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
398
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
649 231
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауыл шаруашылығы өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялауға
310 655
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
455 503
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
19 449
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
48 175
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 972 760
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
141 582
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
39 570
033
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
39 570
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
185 837
003
Коммуналдық меншіктігі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
81 572
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
104 265
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 393
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
6 393
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 453 875
059
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттер есебінен Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасы бойында Шу өзенінде жағалауды нығайту жұмыстарын жүргізу
2 453 875
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
703 587
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
697 127
006
Жануарлар дүниесін қорғау
6 460
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
164 576
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 012
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
44 735
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 032
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

24 713
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
59 310
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
398
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
649 231
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
310 655
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
455 503
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
19 449
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
48 175
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 972 760
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
141 582
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
39 570
033
Развитие объектов сельского хозяйства
39 570
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
185 837
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
81 572
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
104 265
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 393
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
6 393
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 453 875
059
Проведение берегоукрепительных работ на реке Шу вдоль государственной границы Республики Казахстан
2 453 875
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
703 587
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
697 127
006
Охрана животного мира
6 460
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
164 576
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
68 012
008
Мероприятия по охране окружающей среды
44 735
013
Капитальные расходы государственного органа
1 032
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

55 000
257
Облыстың қаржы басқармасы
3 250 943
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
160 000
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 090 943
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
10 893
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
10 893
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
196 604
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 151
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 408
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
95 045
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 270 839
024
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 081 976
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
892 183
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
623 214
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
673 466
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
38 373
058
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
38 373
14
Борышқа қызмет көрсету
2 229
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 229
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2 229
15
Трансферттер
51 306 401
257
Облыстың қаржы басқармасы
51 306 401
007
Субвенциялар
51 141 416
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару

55 000
257
Управление финансов области
3 250 943
012
Резерв местного исполнительного органа области
160 000
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
3 090 943
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
10 893
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
10 893
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
196 604
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
99 151
003
Капитальные расходы государственного органа
2 408
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в моногородах
95 045
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 270 839
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 081 976
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
892 183
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
623 214
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
673 466
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
38 373
058
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
38 373
14
Обслуживание долга
2 229
257
Управление финансов области
2 229
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
2 229
15
Трансферты
51 306 401
257
Управление финансов области
51 306 401
007
Субвенции
51 141 416
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов