"2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы №33-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № 42-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 желтоқсанда № 2849 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы №33-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2431 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 желтоқсанда №175 "Ақ жол" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"170 630 075" сандары "170 574 183" сандарымен ауыстырылсын;
"16 240 184" сандары "16 115 323" сандарымен ауыстырылсын;
"1 940 927" сандары "1 920 306" сандарымен ауыстырылсын;
"152 424 844" сандары "152 514 434" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"169 981 288" сандары "169 907 720" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:

О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2014 года №33-3 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Жамбылской области от 7 декабря 2015 года № 42-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 декабря 2015 года № 2849
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2014 года №33-3 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №2431, опубликованно в газете "Знамя труда" от 25 декабря 2014 года №142) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "170 630 075" заменить цифрами "170 574 183";
цифры "16 240 184" заменить цифрами "16 115 323";
цифры "1 940 927" заменить цифрами "1 920 306";
цифры "152 424 844" заменить цифрами "152 514 434";
в подпункте 2):
цифры "169 981 288" заменить цифрами "169 907 720";
в подпункте 4):

"786 000" сандары "803 676" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау бесінші шақырылған облыстық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
О. Телеуов Б. Қарашолақов
Жамбыл облыстық мәслихатының

цифры "786 000" заменить цифрами "803 676".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию пятого созыва областного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Секретарь
областного маслихата областного маслихата
О. Телеуов Б. Карашолаков
Приложение
к решению Жамбылского
областного маслихата

5 330 808
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
217 859
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
666 243
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
109 951
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
415 547
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
414 338
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 499 619
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
7 551
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 283 505
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
18 781 788
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
851 425
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
144 173
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
17 181 139
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
605 051
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 268 577
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 230 556
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
38 021
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 631 714
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
135 010
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
49 170
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
21 701
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
69 909
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
15 600
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстау

5 330 808
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
217 859
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
666 243
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
109 951
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
415 547
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
414 338
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 499 619
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
7 551
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 283 505
253
Управление здравоохранения области
18 781 788
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
851 425
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
144 173
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
17 181 139
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
605 051
253
Управление здравоохранения области
1 268 577
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 230 556
029
Областные базы спецмедснабжения
38 021
253
Управление здравоохранения области
1 631 714
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
135 010
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
49 170
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
21 701
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
69 909
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
15 600
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения

24 338
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 000
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 313 986
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 860 105
013
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
7 860 105
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 052 147
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 763 199
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
547 024
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
740 120
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
221 318
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
254 737
261
Облыстың білім басқармасы
468 964
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
422 426
037
Әлеуметтік сауықтандыру
46 538
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
813 485
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
311 252
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23 912
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
119 543
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
356 899
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
1 879
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
905 679
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88 190
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
36 694
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 512
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
40 935
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер

24 338
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2 000
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 313 986
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 860 105
013
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
7 860 105
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 052 147
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 763 199
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
547 024
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
740 120
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
221 318
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
254 737
261
Управление образования области
468 964
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
422 426
037
Социальная реабилитация
46 538
256
Управление координации занятости и социальных программ области
813 485
003
Социальная поддержка инвалидов
311 252
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
23 912
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
119 543
051
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
356 899
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
1 879
256
Управление координации занятости и социальных программ области
905 679
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
88 190
007
Капитальные расходы государственного органа
36 694
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
10 512
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
40 935
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия

28 014
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
5 055
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 361
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
530 147
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
39 724
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
17 897
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 150
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
39 136
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
39 136
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
49 097
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 395
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 702
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
12 587
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 587
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 657 396
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
903 500
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
903 500
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 454
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
14 454
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 546
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 546
261
Облыстың білім басқармасы
61 620
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
52 971
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
8 649
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
26 448
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

28 014
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 055
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
102 361
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
530 147
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
39 724
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
17 897
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
6 150
263
Управление внутренней политики области
39 136
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
39 136
270
Управление по инспекции труда области
49 097
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
47 395
003
Капитальные расходы государственного органа
1 702
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
12 587
076
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
12 587
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 657 396
251
Управление земельных отношений области
903 500
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
903 500
253
Управление здравоохранения области
14 454
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14 454
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 546
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 546
261
Управление образования области
61 620
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
52 971
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
8 649
273
Управление культуры, архивов и документации области
26 448
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020

23 560
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 888
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 256 898
008
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
510 110
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
746 788
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 638 173
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
465 600
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
926 573
098
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
246 000
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
338
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
338
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 902 010
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 799
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
910
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 945 770
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
305 154
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
589 252
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 125
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 849 460
068
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 849 460
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 949
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

23 560
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
2 888
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 256 898
008
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
510 110
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
746 788
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 638 173
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
465 600
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
926 573
098
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение жилья коммунального жилищного фонда
246 000
285
Управление физической культуры и спорта области
338
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
338
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 902 010
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
47 799
005
Капитальные расходы государственного органа
910
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 945 770
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
305 154
038
Развитие коммунального хозяйства
589 252
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
13 125
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 849 460
068
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 849 460
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 949
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)

1 411
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
32 732
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 227
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
18 393
09
Отын- энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
1 898 205
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
334 720
202
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
334 720
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 563 485
007
Жылу-энергетикалық жүйесін дамыту
275 891
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
1 287 594
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
10 477 346
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
6 683 349
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
155 224
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
122 586
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
651
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
22 000
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
448
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 590 543
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
12 840
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
103 491
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
24 713
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
59 310
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
398
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
649 231
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауыл шаруашылығы өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялауға

1 411
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
32 732
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 227
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
18 393
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 898 205
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
334 720
202
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
334 720
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 563 485
007
Развитие теплоэнергетической системы
275 891
071
Развитие газотранспортной системы
1 287 594
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
10 477 346
255
Управление сельского хозяйства области
6 683 349
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
155 224
002
Поддержка семеноводства
122 586
003
Капитальные расходы государственного органа
651
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
22 000
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
448
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 590 543
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
12 840
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
103 491
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
24 713
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
59 310
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
398
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
649 231
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки

25 625
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
16 903
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша көрсетілетін қызметтер
16 903
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
107 968
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
72 338
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 979
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындар
235
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
50 124
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
35 630
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 606
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 024
12
Көлiк және коммуникация
3 015 046
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 710 070
038
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
624 411
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
51 894
082
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2 033 765
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
304 976
043
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
304 976
13
Басқалар
8 127 200
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
1 406 280
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
19 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
14 285
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 256 995
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
116 000
257
Облыстың қаржы басқармасы
3 335 723
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
160 000
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 175 723
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
10 893
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу

25 625
255
Управление сельского хозяйства области
16 903
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
16 903
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
107 968
272
Управление архитектуры и градостроительства области
72 338
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
21 979
004
Капитальные расходы государственного органа
235
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
50 124
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
35 630
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
33 606
003
Капитальные расходы государственного органа
2 024
12
Транспорт и коммуникации
3 015 046
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 710 070
038
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
624 411
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
51 894
082
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
2 033 765
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
304 976
043
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
304 976
13
Прочие
8 127 200
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 406 280
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
19 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
14 285
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 256 995
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
116 000
257
Управление финансов области
3 335 723
012
Резерв местного исполнительного органа области
160 000
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
3 175 723
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
10 893
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов