Жамбыл облысы Байзақ ауданы Бурыл, Жалғызтөбе және Мырзатай ауылдық округтерінің шекараларын (шегін) өзгерту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 294 қаулысы және Жамбыл облысы мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы №43-9 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 қаңтарда № 2903 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облысының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы нормативтік құқықтық актінің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес экспликация бойынша Жамбыл облысы Байзақ ауданының Бурыл, Жалғызтөбе, Мырзатай ауылдық округтерінің әкімшілік шекаралары:
1) Бурыл ауылдық округінің жері Төрткөл ауылының бөлінуімен жалпы ауданы 658 гектарға кемітіліп;
2) Жалғызтөбе ауылдық округінің жері Сенкібай ауылының бөлінуімен жалпы ауданы 141 гектарға кемітіліп және Төрткөл ауылын қосумен жалпы ауданы 658 гектарға ұлғайтылып;
3) Мырзатай ауылдық округінің жері Сенкібай ауылын қосумен жалпы ауданы 141 гектарға ұлғайтылып, өзгертілсін.
2. Осы нормативтік құқықтық актінің орындалуын бақылау Жамбыл облысы мәслихатының аймақты, әкімшілік-аумақтық құрылымды, ауыл шаруашылығын дамыту мәселелері және жер учаскесін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына және Жамбыл облысы әкімінің орынбасары А. Нұралиевке жүктелсін.
3. Осы нормативтік құқықтық акт әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс Әкімі Облыстық мәслихаттың
К. Көкрекбаев сессиясының төрағасы
А. Еділбаев
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
Б. Қарашолақов
Жамбыл облысы әкімдігінің
2015 жылғы "4" желтоқсандағы
№ 294 қаулысы мен
Жамбыл облысы мәслихатының
2015 жылғы "14" желтоқсандағы
№43-9 шешіміне 1-қосымша
Жамбыл облысы Байзақ ауданы Бурыл ауылдық округі жерлерінің экспликациясы
Жер учаскесінің орналасқан жері
Жалпы ауданы (гектар)
Оның ішінде
ауыл шаруашылық алқаптары
ағашты -бұталы алқаптар (гектар)
су асты (гектар)
Құрылыс асты (гектар)
жол, көше асты (гектар)
бөгде жер (гектар)
Барлығы (гектар)
Егістіктер (гектар)
көп жылдық екпелер (гектар)
Жайылым (гектар)
Барлығы (гектар)
суармалы, (гектар)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1
Жер балансы бойынша Бурыл ауылдық округінің жер көлемі

Об изменении границы (черты) Бурылского, Жалгизтюбинского и Мырзатайского сельских округов Байзакского района Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 4 декабря 2015 года № 294 и решение маслихата Жамбылской области от 14 декабря 2015 года № 43-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 15 января 2016 года № 2903
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы Бурылского, Жалгизтюбинского, Мырзатайского сельских округов Байзакского района, Жамбылской области по экспликации земель, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему нормативному правовому акту земельные участки в административные границы:
1) уменьшить земли Бурылского сельского округа общей площадью 658 гектаров разделив село Торткол;
2) уменьшить земли Жалгизтюбинского сельского округа общей площадью 141 гектаров разделив село Сенкибай и увеличить общей площадью на 658 гектаров присоединив село Торткол;
3) увеличить земли Мырзатайского сельского округа общей площадью на 141 гектаров присоеденив село Сенкибай.
2. Контроль за исполнением данного нормативного правового акта возложить на постоянную комиссию Жамбылского областного маслихата по вопросам развития региона, административно-территориального обустройства, сельского хозяйства и по рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и на заместителя акима Жамбылской области А. Нуралиева.
3. Настоящий нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Председатель сессии
К. Кокрекбаев областного маслихата
А. Едильбаев
Секретарь
областного маслихата
Б. Карашолаков
Приложение 1
к постановлению акимата
Жамбылской области от "4"
декабря 2015 года №294 и
решению Жамбылского
областного маслихата от "14"
декабря 2015 года №43-9
Экспликация земель Бурылского сельского округа Байзакского района Жамбылской области
Расположение земельного участка
Общая площадь (гектар)
В том числе
сельскохозяйственные угодий
лесистый-кустарниковый лощини (гектар)
под водой (гектар)
под строительство (гектар)
под дорожные, уличные (гектар)
прочие земли (гектар)
всего(гектар)
пашни (гектар)
многолетние насаждении (гектар)
пастбища(гектар)
всего (гектар)
орошаемый (гектар)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1
Площадь земли Бурылского сельского округа по земельному балансу