Жергілікті маңызы бар "Меркі" мемлекеттік табиғи қаумалын құру үшін жерді резервте қалдыру туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 327 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 ақпандағы № 2936 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне және "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Т. Рысқұлов және Меркі аудандарының аумақтарында қоса беріліп отырған жергілікті маңызы бар "Меркі" мемлекеттік табиғи қаумалын құру үшін резервіленген жер учаскелерінің жоспары (схемасы) мен экспликациясына сәйкес (1, 2-қосымшалар) шекара шегінде жалпы алаңы 68 910 гектар жер учаскелері 8 ай мерзімімен резервте қалдырылсын.
2. Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар жерлерінің құрамына бергенге дейін резервте қалдырылатын жер Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен пайдаланылады.
3. "Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жіберілуін;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. Нұралиевке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігінің Орман шаруашылығы
және жануарлар дүниесі комитеті
төрағасының міндетін атқарушы
Қ. Үстеміров

О резервировании земель для создания государственного природного заказника местного значения "Мерке"
Постановление акимата Жамбылской области от 28 декабря № 327. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 февраля 2016 года № 2936
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и Законом Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Зарезервировать сроком на 8 месяцев для создания государственного природного заказника местного значения "Мерке" на территории Т. Рыскуловского и Меркенского районов земельные участки общей площадью 68 910 гектаров в пределах границ согласно схеме расположения и экспликации резервируемых земельных участков (приложения – 1, 2).
2. Зарезервированные земельные участки до передачи в состав земель особо охраняемых природных территорий используются в порядке установленном законодательством Республики Казахстан.
3. Коммунальному государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет"
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе Акимата Жамбылской области.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области А. Нуралиева.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев
СОГЛАСОВАНО
исполняющий обязанности Председателя
комитета лесного хозяйства
и животного мира Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
К. Устемиров