Тараз қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 184 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 наурызда № 2546 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 7 желтоқсандағы № 4742 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 07.12.2023 № 4742 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Тараз қалалық әкімдігінің 26.10.2022 № 5843 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабы 6-тармағына сәйкес, Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қірісіпе жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Тараз қалалық әкімдігінің 26.10.2022 № 5843 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Алынып тасталды– Жамбыл облысы Тараз қалалық әкімдігінің 26.10.2022 № 5843 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Тараз қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Тараз қалалық әкімдігінің 26.10.2022 № 5843 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Жандос Сәрсенбайұлы Өмірзақовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Календеров
КЕЛІСІЛДІ:
Тараз қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
Ж.Қ. Пәрімбеков
23 ақпан 2015 жыл
Тараз қаласы
әкімдігінің 2015 жылғы
23 ақпандағы № 184 қаулысына
1 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Тараз
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 23 февраля 2015 года № 184. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 марта 2015 года № 2546. Утратило силу постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 7 декабря 2023 года № 4742
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 07.12.2023 № 4742 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Наименование постановления в редакции постановления акимата города Тараз Жамбылской области от 26.10.2022 № 5843 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата города Тараз Жамбылской области от 26.10.2022 № 5843 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
1. Исключен постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 26.10.2022 № 5843 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
2. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Тараз согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления акимата города Тараз Жамбылской области от 26.10.2022 № 5843 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Умирзакова Жандоса Сарсенбаевича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Календеров
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Таразской городской
территориальной избирательной
комиссии
Ж.К. Паримбеков
23 февраля 2015 года
Приложение 1 к постановлению
акимата города Тараз от
23 февраля 2015 года № 184
Помещения, предоставляемые для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе

Ескерту. 1-қосымша алынып тасталды– Жамбыл облысы Тараз қалалық әкімдігінің 26.10.2022 № 5843 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Тараз қаласы
әкімдігінің 2015 жылғы
23 ақпандағы № 184 қаулысына
2 қосымша
Тараз қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Тараз қалалық әкімдігінің 26.10.2022 № 5843 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары
1
Рафинад көшесі, 3Б, "Фиркан" супермаркеті ғимаратының сол жағында
2
Айтбек Байқоразов көшесі, 92, "Тектұрмас" мешіті ғимаратына қарама-қарсы
3

Сноска. Приложение 1- исключено постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 26.10.2022 № 5843 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2 к постановлению
акимата города Тараз от 23
февраля 2015 года № 184
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Тараз
Сноска. Приложение 2 – в редакции постановления акимата города Тараз Жамбылской области от 26.10.2022 № 5843 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
улица Рафинадная, 3Б, с левой стороны от здания супермаркета "Фиркан"
2
улица Айтбека Байкоразова, 92, напротив здания мечети "Тектұрмас"
3

Солнечная көшесі, 2, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 34 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында
4
Жібек Жолы көшесі, 28А, "Өнерпаз" сауда үйі ғимаратына қарама-қарсы
5
Байзақ Пірманов көшесі, 112, "Ұлан" сауда орталығы ғимаратының оң жағында
6
Мұхамеджан Тынышбаев көшесі, 28Б, "У дяди Вити" азық-түлік дүкені ғимаратының оң жағында
7
Целиноград көшесі, 2Б, "Фиркан" супермаркеті ғимаратының оң жағында
8
Центральный 1 тұйық көшесі, 27А, "Айсұлу апа" азық-түлік дүкені ғимаратының сол жағында
9
Михаил Лермонтов көшесі, 17, "Парлак" мейрамханасы ғимаратына қарама-қарсы
10
Желтовский көшесі, 1, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ә.Молдағұлова атындағы № 28 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
11
Привокзальная көшесі, 1, "Қазақстан темір жолы" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының "Жамбыл магистральдық желі бөлімшесі" филиалы ғимаратының оң жағында
12
Байзақ батыр көшесі, 272А, СМП-306 жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратына қарама-қарсы
13
Сыпатай Батыр көшеcі, 1, "Grand Bazaar" сауда орталығы ғимаратына қарама-қарсы
14
Мәншүк Мәметова көшесі, 9, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің М.Әуезов атындағы № 33 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
15
Мәмбет Батыр көшесі, 2/8, "Ауыл Береке" базарының орталық кіреберісіне қарама қарсы
16
Абай даңғылы, 103А, "Мечта" сауда ортылығы ғимаратының оң жағында
17
Тілемес ақын көшесі, 19, "Қораз" азық-түлік дүкені ғимаратының сол жағында
18
Құлагер көшесі, 7, "Нұрислам" азық-түлік дүкені ғимаратының сол жағында
19
Көшеней көшесі, 169, "Темір" құрылыс дүкені ғимаратына қарама-қарсы
20
Қосы Батыр көшесі, 1, "ARZAN mix" супермаркеті ғимаратының сол жағында
21
Жамбыл даңғылы, 11, "KORZINKA" супермаркеті ғимаратының сол жағында
22
Асанбай Асқаров көшесі, 217А, "KORZINKA" супермаркеті ғимаратының сол жағында
23
Жамбыл даңғылы, 75А, "Халықаралық Тараз инновациялық институты, Студенттер үйі" ғимаратының сол жағында
24
Ұлы дала шағын ауданы, 28, Әлеуметтік дүкені ғимаратының сол жағында
25
Рысбек Батыр көшесі, 13А, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы "№ 5 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының сол жағында
26
Төле би даңғылы, 198А, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік коропорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы Жамбыл облысы бойынша филиалының Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету бөлімі ғимаратының оң жағында
27
Қазыбек Би көшесі, 179, "Қазақстан Халық Банкі" акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы ғимаратының оң жағында
28

улица Солнечная, 2, с правой стороны от здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 34 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
4
улица Жибек Жолы, 28А, напротив здания торгового дома "Өнерпаз"
5
улица Байзака Пирманова, 112, с правой стороны от здания торгового центра "Ұлан"
6
улица Мухамеджана Тынышбаева, 28Б, с правой стороны от здания продуктового магазина "У дяди Вити"
7
улица Целиноградская, 2Б, с правой стороны от здания супермаркета "Фиркан"
8
переулок 1 Центральный, 27А, с левой стороны от здания продуктового магазина "Айсұлу апа"
9
улица Михаила Лермонтова, 17, напротив здания ресторана "Парлак"
10
улица Желтовского, 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 28 имени А.Молдагуловой отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
11
улица Привокзальная, 1, с правой стороны от здания филиала акционерного общества "Национальная компания "Казақстан темір жолы" - "Жамбылское отделение магистральной сети"
12
улица Байзак батыра, 272А, напротив здания товарищества с ограниченной ответственностью СМП-306
13
улица Сыпатай Батыра, 1, напротив здания торгового центра "Grand Bazaar"
14
улица Маншук Маметовой, 9, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 33 имени М.Ауезова отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
15
улица Мамбет Батыра, 2/8, напротив центрального входа базара "Ауыл Береке"
16
проспект Абая, 103А, с правой стороны от здания торгового центра "Мечта"
17
улица Тилемис акына, 19, с левой стороны от здания продуктового магазина "Қораз"
18
улица Кулагер, 7, с левой стороны от здания продуктового магазина "Нұрислам"
19
улица Кошеней, 169, напротив здания строительного магазина "Темір"
20
улица Косы Батыра, 1, с левой стороны от здания супермаркета "ARZAN mix"
21
проспект Жамбыла, 11, с левой стороны от здания супермаркета "KORZINKA"
22
улица Асанбая Аскарова, 217А, с левой стороны от здания супермаркета "KORZINKA"
23
проспект Жамбыла, 75А, с левой стороны от здания "Международный Таразский инновационный институт, Студенттер үйі"
24
микрорайон Улы дала, 28, с левой стороны от здания Социального магазина
25
улица Рысбек Батыра, 13А, с левой стороны от здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 5" управления здравоохранения акимата Жамбылской области"
26
проспект Толе би, 198А, с правой стороны от здания Специализированного отдела по обслуживанию населения филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Жамбылской области
27
улица Казыбек Би, 179, с правой стороны от здания Жамбылского областного филиала акционерного общества "Народный Банк Казахстана"
28

Қолбасшы Қойгелді көшесі, 158А, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік коропорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы Жамбыл облысы бойынша филиалының Тараз қалалық № 1 халыққа қызмет көрсету бөлімі ғимаратының оң жағында
29
Абай даңғылы, 130, "KIMEX" дүкені ғимаратының оң жағында
30
Әбдірахман Әйтиев көшесі, 2, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы "Жамбыл облыстық көп бейінді ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының сол жағында
31
Тұрар Рысқұлов көшесі, 42, "ИРС" сауда орталығы ғимаратының сол жағында
32
Қаратау шағын ауданы, 6 үйге қарама-қарсы
33
Тұрар Рысқұлов көшесі, 31Д, "Салтанат" сауда үйі ғимаратының оң жағында
34
Сәкен Сейфуллин және Дінмұхамед Қонаев көшелерінің қиылысында
35
Жамбыл даңғылы, 224, "Рататуй" кафесіне қарама-қарсы
36
Иван Крылов көшесі, 1, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 20 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
37
Бауыржан Момышұлы көшесі, 4Б, "Сафият" сауда орталығы ғимаратының сол жағында
38
Мыңбұлақ шағын ауданы, 35, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің А.Пушкин атындағы № 41 көпсалалы гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
39
Мыңбұлақ шағын ауданы, 9 үйге қарама-қарсы
40
Мыңбұлақ шағын ауданы, 18, "Диана" сауда үйі ғимаратының сол жағында
41
Бауыржан Момышұлы көшесі, 36Б, "Сұлтан" сауда орталығы ғимаратының оң жағында
42
Дмитрий Шостакович көшесі, "Денсаулық" саябаққа кіреберістің сол жағында
43
Бауыржан Момышұлы және Тәуке Хан көшелерінің қиылысында
44
Жансая шағын ауданы, 11 үйдің сол жағында
45
Арай-2 шағын ауданы, Әлеуметтік дүкені ғимаратының сол жағында
46
Бәйтерек шағын ауданы, 3, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқарамасы "Жамбыл облыстық көп бейінді балалар ауруханасының соматикалық корпусы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимараты
47
Құмшағал шағын ауданы, Ақсарай көшесі, 1, әкімшілік ғимараттың сол жағында
48

улица Колбасшы Койгельди, 158А, с правой стороны от здания отдела № 1 города Тараз по обслуживанию населения филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Жамбылской области
29
проспект Абая, 130, с правой стороны от здания магазина "KIMEX"
30
улица Абдирахмана Айтиева, 2, с левой стороны от здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылская областная многопрофильная больница" управления здравоохранения акимата Жамбылской области"
31
улица Турар Рыскулова, 42, с левой стороны от здания торгового центра "ИРС"
32
микрорайон Каратау, напротив дома 6
33
улица Турар Рыскулова, 31Д, с правой стороны от здания торгового дома "Салтанат"
34
на пересечении улиц Сакена Сейфуллина и Динмухамеда Конаева
35
проспект Жамбыла, 224, напротив кафе "Рататуй"
36
улица Ивана Крылова, 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 20 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
37
улица Бауыржан Момышулы, 4Б, с левой стороны от здания торгового центра "Сафият"
38
микрорайон Мынбулак, 35, здание коммунального государственного учреждения "Многопрофильная гимназия № 41 имени А.Пушкина отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
39
микрорайон Мынбулак, напротив дома 9
40
микрорайон Мынбулак, 18, с левой стороны от здания торгового дома "Диана"
41
улица Бауыржан Момышулы, 36Б, с правой стороны от здания торгового центра "Сұлтан"
42
улица Дмитрия Шостаковича, с левой стороны от входа в парк "Здоровья"
43
на пересечении улиц Бауыржан Момышулы и Тауке Хана
44
микрорайон Жансая, с левой стороны дома 11
45
микрорайон Арай-2, с левой стороны от здания Социального магазина
46
микрорайон Байтерек, 3, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Соматический корпус Жамбылской областной многопрофильной детской больницы" управления здравоохранения акимата Жамбылской области"
47
микрорайон Кумшагал, улица Аксарай, 1, с левой стороны административного здания
48

Шөлдала шағын ауданы, Құмшағал көшесі, 4, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 55 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты

микрорайон Шолдала, улица Кумшагал, 4, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 55 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"