"Сайлау учаскелерін құру туралы" Тараз қаласы әкімінің 2014 жылғы 26 ақпандағы №8 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 2015 жылғы 16 қазандағы № 11 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қазанда № 2809 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қалаcы әкімінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № 14 шешімімен
Ескертпе. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 23.11.2015 № 14 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабына және "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес қала әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 8 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2139 болып тіркелген, 2014 жылдың 2 сәуірінде "Жамбыл - Тараз" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы № 50, №79, № 88 сайлау учаскелері осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа мазмұнда жазылсын.
2. Тараз қаласының аумағында № 462, 463, 464 сайлау учаскелері осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес құрылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Жандос Сәрсенбайұлы Өмірзақовқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің
міндетін атқарушы
Ә. Жусанбаев
Келісім парағы
""Сайлау учаскелерін құру туралы"
Тараз қаласы әкімінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 8 шешіміне
өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
КЕЛІСІЛДІ:
Жамбыл облыстық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
М. Сарыбеков
16 қазан 2015 жыл
Тараз қаласы әкімінің
2015 жылғы 16 қазандағы
№ 11 шешіміне 1 қосымша
№ 50 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Астана" (12) мөлтек ауданының тұрғын үйлері.
№ 79 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Алатау" (8) мөлтек ауданы №20,22,23,26,27,28,29,30,31,32,33,34, 35,36,37 тұрғын үйлері.
№ 88 сайлау учаскесі
Шекарасы: Б.Момышұлы көшесі, 3,4,6,7,7Б,8,9,10-40,44 (жұп жағы); Саңырақ батыр өткелі 6,11,12; Б.Момышұлы 1-бұрылысы, 1-15,17,19,21,23; Б.Момышұлы 2-бұрылысы, 1,2,3,4,5,7,9,13,17,19,21,23,25,27,15,17,19,21,23,25, 27; Б.Момышұлы 3-бұрылысы, 1-27 (тақ жағы); Саңырақ батыр көшесі, 2,3,4, 5,6,7,11,12,13; Б.Момышұлы 4-бұрылысы, 4,6,8,10,18,20; Тәуке хан көшесі, 4/5, 1-13, Грушко көшесі, 3-19, С.Лазо көшесі, 1-21,23,25,27,29,31; Шымкент 1А, 1Б,1В,1Г,12,16,20,5-15 (тақ жағы); С.Лазо 2-бұрылысы, 1,2,3-19 (тақ жағы); Автомобильный 3-бұрылысы, 1–15,17,19,21,23; Хусаин көшесі, 13,14,15,19,22, 23,27,31,38,39,41,43,45; Жұмабаев көшесі, 17-45 (тақ жағы); Құдайбердиев көшесі, 2,4,15,45,51,53,57,59,63,67; Төле би даңғылы, 109А,111а,111,113,119, 121,125,127,131а,133,135,136а,139,159,185,187,189,193,195,214,216,218,220, 227, 231, 235, 241,269,291,115,123,129,141,143,147,149,151,153А,153,155,157,163А,165,173,175,181,177,131,137,141,145,173,175,181,201,203,211,223,229А,243,245,247,251,253,257,259,233А,237А,249,261,267,263,273,277,279, 281, 283, 285; Автомобильный 2-бұрылысы, 1-11 (тақ жағы); Автомобильный 1-бұрылысы, 2-14 (жұп жағы); Автомобильный көшесі, 1,3,6-11,13,16,18,20,23-27,29,31.
Тараз қаласы әкімінің
2015 жылғы 16 қазандағы
№ 11 шешіміне 2 қосымша
№ 462 сайлау учаскесі

О внесении изменений и дополнений в решение акима города Тараз от 26 февраля 2014 года №8 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима города Тараз Жамбылской области от 16 октября 2015 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 октября 2015 года № 2809. Утратило силу решением акима города Тараз Жамбылской области от 23 ноября 2015 года № 14
Сноска. Утратило силу решением акима города Тараз Жамбылской области от 23.11.2015 № 14 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" аким города РЕШИЛ:
1. В решение акима города Тараз от 26 февраля 2014 года № 8 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2139, опубликовано 2 апреля 2014 года в газете "Жамбыл-Тараз") внести следующие изменения и дополнения:
в приложении указанного решения избирательные участки № 50, № 79, № 88 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Образовать избирательные участки № 462, 463, 464 согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Исполнение данного решения возложить на руководителя аппарата акима города Умирзакова Жандоса Сарсенбаевича.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города
А. Жусанбаев
Лист согласования
"О внесении изменений и дополнений в решение акима города Тараз
от 26 февраля 2014 года №8 "Об образовании избирательных участков""
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Жамбылской
областной территориальной
избирательной комиссии
М.Сарыбеков
16 октября 2015 года
Приложение 1
к решению акима города Тараз
от 16 октября 2015 года № 11
Избирательный участок №50
В границах: Жилые дома микрорайона "Астана" (12).
Избирательный участок №79
В границах: Жилые дома №20,22,23,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37, микрорайона "Алатау" (8).
Избирательный участок №88
В границах: улица Б.Момышулы 3,4,6,7,7Б,8,9,10-40,44 (четная сторона); проезд Санырак батыра 6,11,12; 1-переулок Б.Момышулы 1-15,17,19,21,23; 2-переулок Б.Момышулы 1,2,3,4,5,7,9,13,17,19,21,23,25,27,15,17,19,21,23,25,27; 3-переулок Б.Момышулы 1-27 (нечетная сторона); улица Санырак батыра 2,3,4,5,6,7,11,13; 4-переулок Б.Момышулы 4,6,8,10,18,20; улица Тауке хана 4/5,1-13; улица Грушко 3-19; улица С.Лазо 1-21,23,25,27,29,31; улица Шымкентская 1А,1Б,1В,1Г,12,16,20,5-15 (нечетная сторона); 2-переулок С.Лазо 1,2,3-19 (нечетная сторона); 3-переулок Автомобильной 1–15,17,19,21,23; улица Хусаина 13,14,15,19,22,23,27,31,38,39,41,43,45; улица Жумабаева 17-45 (нечетная сторона); улица Кудайбердиева 2,4,15,45,51,53,57, 59,63,67; проспект Толе би 109А,111а,111,113,119,121,125,127,131а,133,135, 136а,139,159,185,187,189,193,195,214,216,218,220,227,231,235,241,269, 291, 115, 123,129,141,143,147,149,151,153А,153,155,157,163А,165, 173, 175, 181, 177, 131,
137,141,145,173,175,181,201,203,211,223, 229А, 243, 245, 247, 251, 253, 257, 259, 233А,237А,49,261,267,263,273,277,279,281,283,285; 2-переуок Автомобильной 1-11 (нечетная сторона); 1-переулок Автомобильный 2-14 (четная сторона); улица Автомобильная 1,3,6-11,13,16,18,20,23-27,29,31.
Приложение 2
к решению акима города Тараз
от 16 октября 2015 года № 11
Избирательный участок №462

Шекарасы: Қаратау көшесі, 2,3а,9,21,35,37,39,41,43; Қаратау бұрылысы, 1-10; Қаратау 1-бұрылысы, 2,3,4,5,6,7,8,9,10; Махамбет көшесінің бұрылысы, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,15,16,17,18,19,20,21,21а,22,23,24,25,26,27,29,30,32,33,34,35,36,37,38,39,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51а,52,53,54,56; Фосфоритный көшесі, 17\1,28,29,30,32,33,37,39,40,41,43,46,47,48,49,50,51,54,55,58,60,62,63, 64,66,67,69,70,71,72,74; Төле би даңғылы, 122-162 (жұп жағы), Исатай көшесі, 5,5а,7,7а,10,11,12,25,36 үйлері.
№ 463 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Арай" алқабындағы тұрғын үйлер.
№ 464 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Бәйтерек" (13) мөлтек ауданының үйлері; Аэропорт көшесі, 2,3,1,8-12, 14; Т.Бигельдинов көшесі, 1,3,3А,4,5,6-18 (жұп жағы); Мұсабаев көшесі, 1-15 (тақ жағы); Аубакиров көшесі, 1-12,14,18,20,22; Авиагородок 4-7,12,12А,13, 13А,13Д; С.Лазо 1-бұрылысы, 2-20 (жұп жағы).

В границах: улица Каратау 2,3а,9,21,35,37,39,41,43; переулок Каратау 1-10; 1-переулок Каратау 2,3,4,5,6,7,8,9,10; переулок улицы Махамбета 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,15,16,17,18,19,20,21,21а,22,23,24,25,26,27, 29, 30, 32, 33,34,35,36,37,38,39,42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51а, 52, 53, 54, 56; улица Фосфоритная 17\1,28,29,30,32,33,37,39,40,41,43,46,47,48,49,50,51,54,55,58,60, 62,63,64,66,67,69,70,71,72,74; проспект Толе би 122-162 (четная сторона); улица Исатая 5,5а,7,7а,10,11,12,25, 36.
Избирательный участок №463
В границах: Жилые дома массива "Арай".
Избирательный участок №464
В границах: Жилые дома микрорайона "Байтерек" (13); улица Аэропортовская 2,3,1,8-12,14; улица Т.Бигельдинова 1,3,3А,4,5,6-18 (четная сторона); улица Мусабаева 1-15 (нечетная сторона); улица Аубакирова 1-12,14,18,20,22; Авиагородок 4-7,12,12А,13,13А,13Д; 1-переулок С.Лазо 2-20 (четная сторона).