Байзақ ауданы бойынша 2015 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерiн бекiту туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 146 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 сәуірде № 2611 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 3137 баптарына, "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Байзақ ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Байзақ ауданы бойынша 2015 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерi қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Байзакском районе на 2015 год
Постановление акимата Байзакского района Жамбылской области от 12 марта 2015 года № 146. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 марта 2015 года № 2611
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Байзакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Байзакском районе на 2015 год согласно приложению.

2. "Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкiмiнiң аппараты" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi аталған қаулы баспасөз беттерiнде және жергiлiктi атқарушы органның интернет – ресурстарында жариялануын қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Сағындық Жұмағұлұлы Кенжебаевқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Ә. Қилыбаев
Байзақ ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 12 наурыздағы
№ 146 қаулысына қосымша
Байзақ ауданы бойынша 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Мектепке дейінгі мекемелер
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, (орын) оның ішінде қаржыландыратыны
Бір айға шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (теңге) оның ішінде қаржыландыратыны
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Республикалық нысаналы трансферттер есебінен (тенге)
Жергілікті бюджет есебінен (тенге)
Республикалық нысаналы трансферттер есебінен (тенге)
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын балабақшаларға жергілікті бюджеттен қосымша бөлінетін қаржы
Жергілікті бюджет есебінен (тенге)
Шағын орталықтар

2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Байзакского района Жамбылской области" обеспечить публикацию данного постановления в печатных изданиях и интернет–ресурсах местного исполнительного органа.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кенжебаева Сагындыка Жумагуловича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района А. Килыбаев
Приложение к постановлению
акимата Байзакского района
от 12 марта 2015 года № 146
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Байзакском районе на 2015 год
Дошкольные организации
Государственный образовательный заказ (мест), в том числе финансируемых
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге), в том числе финансируемых
Размер родительской платы в (месяц)
За счет республиканских целевых трансфертов (тенге)
За счет местного бюджета (тенге)
За счет республиканских целевых трансфертов (тенге)
Дополнительные средства из местного бюджета на детские сады финансируемые с республиканского бюджета
За счет местного бюджета (тенге)
Миницентры