"2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 38-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 сәуірде № 2612 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2458 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 қаңтарында аудандық "Ауыл жаңалығы-Сельская новь газетінде № 3-4-5 жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"8 179 308" сандары "8 112 422" сандарымен ауыстырылсын;
"6 943 717" сандары "6 876 831" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"8 179 416" сандары "8 140 683" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
" -6 911" саны "-35 064" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"6 911" саны "35 064" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының "Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А. Исабаев
Аудандық мәслихат
хатшысы Н. Үкібаев
Байзақ аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 36-3 "О районном бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 9 апреля 2015 года № 38-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 апреля 2015 года № 2612
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 36-3 "О районном бюджете на 2015 – 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2458, опубликовано в районной газете "Ауыл жаңалығы-Сельская новь" от 6 января 2015 года № 3-4-5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 179 308" заменить цифрами "8 112 422";
цифры "6 943 717" заменить цифрами "6 876 831";
в подпункте 2):
цифры "8 179 416" заменить цифрами "8 140 683";
в подпункте 5):
цифры "-6 911" заменить цифрами "-35 064";
в подпункте 6):
цифры "6 911" заменить цифрами "35 064".
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административного территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата А. Исабаев
Секретарь районного маслихата Н. Укибаев
Приложение 1 к решению
Байзакского районного