"2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №36-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 маусымдағы № 40-6 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 маусымда № 2684 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №36-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2458 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 қаңтарында аудандық №3-4-5 "Ауыл жаңалығы-Сельская новь газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"8 112 422" сандары "8 113 935" сандарымен ауыстырылсын;
"6 876 831" сандары "6 877 577" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"8 140 683" сандары "8 145 561" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-35 064" сандары "-38 429" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"35 064" сандары "38 429" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының "Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А. Исабаев
Аудандық мәслихат
хатшысы Н. Үкібаев
Байзақ аудандық мәслихатының
№40-6 шешіміне 1 қосымша
2015 жылғы 12 маусымдағы Байзақ аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 36-3 шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 36-3 "О районном бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Байзакского района Жамбылской области от 12 июня 2015 года № 40-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 июня 2015 года № 2684
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 24 декабря 2014 года №36-3 "О районном бюджете на 2015 – 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2458, опубликовано в районной газете "Ауыл жаңалығы-Сельская новь" от 6 января 2015 года №3-4-5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 112 422" заменить цифрами "8 113 935";
цифры "6 876 831" заменить цифрами "6 877 577";
в подпункте 2):
цифры "8 140 683" заменить цифрами "8 145 561";
в подпункте 5):
цифры "-35 064" заменить цифрами "-38 429";
в подпункте 6):
цифры "35 064" заменить цифрами "38 429";
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административного территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии районного
маслихата А. Исабаев
Секретарь районного маслихата Н. Укибаев
Приложение 1
к решению Байзакского
районного маслихата от
12 июня 2015 года № 40-6
Приложение 6 к решению
Байзакского районного
маслихата от 24 декабря
2014 года № 36-3
Районный бюджет на 2015 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

5089
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
5089
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
5089
Байзақ аудандық мәслихатының
2015 жылғы 12 маусымдағы
№40-6 шешіміне 2 қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№36-2 шешіміне 6 қосымша
2015 жылға арналған Байзақ ауданының ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
мың теңге
Ауылдық округтердің атауы
Бағдарлама атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл ауылдық округ әкімінің аппаратының қызметін қамтамасыз ету"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
008 "Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
010 "Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
028 Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
040 "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1
"Жалғызтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

5089
452
Отдел финансов района (города областного значения)
5089
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
5089
Приложение 2 к решению
Байзакского районного маслихата
от 12 июня 2015 года №40-6
Приложение 6
к решению Байзакского районного
маслихата от 24 декабря 2014 года №36-2
Перечень бюджетных программ на 2015 год по аульным округам Байзакского района
тысяч тенге
Наименование программ
Наименование сельских округов
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула, аульного округа"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной местности"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
010 "Содержание мест захоронений и погребение безродных"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
028 "Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне"
040. Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жалгизтюбинского сельского округа"