"2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №36-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 қарашадағы № 45-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қарашада № 2834 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №36-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2458 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 қаңтарында аудандық №3-4-5 "Ауыл жаңалығы-Сельская новь газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"8 099 554" сандары "8 151 937" сандарымен ауыстырылсын;
"6 863 196" сандары "6 916 873" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"8 131 180" сандары "8 183 563" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының "Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Н. Тлепов
Аудандық мәслихат
хатшысы Н. Үкібаев
Байзақ аудандық мәслихатының
2015 жылғы 25 қарашадағы
№45-3 шешіміне 1 қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№36-3 шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сыныбы
сомасы, мың теңге
Iшкi сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 36-3 "О районном бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 25 ноября 2015 года № 45-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 30 ноября 2015 года № 2834
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 24 декабря 2014 года №36-3 "О районном бюджете на 2015 – 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2458, опубликовано в районной газете "Ауыл жаңалығы-Сельская новь" от 6 января 2015 года №3-4-5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 099 554" заменить цифрами "8 151 937";
цифры "6 863 196" заменить цифрами "6 916 873";
в подпункте 2):
цифры "8 131 180" заменить цифрами "8 183 563".
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административного территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата Н. Тлепов
Секретарь районного
маслихата Н. Укибаев
Приложение 1 к решению
Байзакского районного
маслихата от 25 ноября 2015 года №45-3
Приложение 1 к решению
Байзакского районного
маслихата от 24 декабря 2014 года № 36-3
Районный бюджет на 2015 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

5089
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
5089
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
5089
Байзақ аудандық мәслихатының
2015 жылғы 25 қарашадағы
№ 45-3 шешіміне 2 қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 36-2 шешіміне 6 қосымша
2015 жылға арналған Байзақ ауданының ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
мың теңге
Ауылдық округтердің атауы
Бағдарлама атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл ауылдық округ әкімінің аппаратының қызметін қамтамасыз ету"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
008 "Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
010 "Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
028 Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
040 "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1
"Жалғызтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

5089
452
Отдел финансов района (города областного значения)
5089
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
5089
Приложение 2 к решению
Байзакского районного
маслихата от 25 ноября 2015
года №45-3
Приложение 6 к решению
Байзакского районного
маслихата от 24 декабря 2014
года №36-2
Перечень бюджетных программ на 2015 год по аульным округам Байзакского района
тысяч тенге
Наименование программ
№ п/п
Наименование сельских округов
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула, аульного округа"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной местности"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
010 "Содержание мест захоронений и погребение безродных"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
028 "Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне"
040. Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жалгизтюбинского сельского округа"