2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №48-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 желтоқсанда № 2877 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 7 және 8 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 776 843 мың теңге;
салықтық түсімдер – 1 041 106 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 370 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26 700 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 622 066 мың теңге;
2) шығындар – 9 184 848 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11 777 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 25 452 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13 675 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 419 782 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 419 782 мың теңге;
қарыздар түсімі – 25 452 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 005 мың теңге;
бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы – 404 335 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 10.03.2016 № 52-3; 19.05.2016 № 2-3; 21.07.2016 № 3-2; 18.10.2016 № 5-2; 30.11.2016 № 6-2 шешімдерімен (01.01.2016 қолданысқа енгізіледі).
2. 2016 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 3 956 520 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы № 251-ІІІ Еңбек кодесінің 238 бабының 2 тармағына сәйкес 2016-2018 жылдарға азаматтық кызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшірдің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
4. Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) №99-IY Заңының 387 бабының 1 тармағына сәйкес 2016-2018 жылдарға жер салығының ставкаларын Салық Кодексінің 378379381383-баптарында белгiленген, автотұраққа (паркингке), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда, жер салығының базалық ставкаларын 50 пайызға жоғарылату белгіленсін.

О районном бюджете на 2016-2018 годы
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 25 декабря 2015 года № 48-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 декабря 2015 года № 2877
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 6, 7, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 776 843 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 121 707 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 370 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 622 066 тысяч тенге;
2) затраты – 9 184 848 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 777 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 25 452 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 675 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -419 782 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 419 782 тысяч тенге:
поступления займов – 25 452 тысяч тенге;
погашение займов – 10 005 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 404 335 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 10.03.2016 № 52-3; 19.05.2016 № 2-3; 21.07.2016 № 3-2; 18.10.2016 № 5-2; 30.11.2016 № 6-2 (вводится в действие 01.01.2016).
2. Принять во внимание, что размер субвенции на 2016 год из областного бюджета районному бюджету составляет 3 956 520 тысяч тенге.
3. В соответствии с пунктом 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года за № 251-ІІІ на 2016-2018 года гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в аульной (сельской) местности установить повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
4. В соответствии со статьей 387 Кодекса Республики Казахстан за № 99-IY "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года установить на 2016-2018 года повышенные ставки земельного налога на 50 процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 378, 379, 381, 383 Налогового кодекса, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино.

5. 2016 жылға аудандық жергілікті атқарушы органының резерві – 6 000 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
6. 2016 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 2-ші қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2016 жылға ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерiн сатудан аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджетiне түсетін түсiмдер 0 мың теңге көлемiнде 3-ші қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2016 жылға қаладағы әрбір ауданның, ауылдық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламалары 4-ші қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2016 жылға арналған ауданның жергілікті және республикалық бюджет есебінен орындалатын даму бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-ші қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2016 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің көлемі 6-шы қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в размере – 6 000 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2016 год, согласно приложению 2.
7. Утвердить объемы поступлений в бюджет района (города областного значения) от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения на 2016 год в размере - 0 тенге согласно приложению 3.
8. Утвердить бюджетные программы каждого района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2016 год согласно приложению 4.
9. Утвердить перечень бюджетных программ развития на 2016 год, реализуемых за счет местного и республиканского бюджета согласно приложению 5.
10. Утвердить объем трансфертов органам местного самоуправления на 2016 год согласно приложению №6.

11. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
12. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге жатады, шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарында туындаған қатынастарға қолданылады.
Жамбыл аудандық мәслихат Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы: мәслихат хатшысы:
Б. Иманбеков Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық
мәслихатының

11. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
12. Настоящее решение подлежит государственной регистрации в органах юстиции, решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие 1 января 2016 года.
Председатель сессии Секретарь Жамбылского
Жамбылского районного маслихата: районного маслихата:
Б. Иманбеков Р. Бегалиев
Приложение 1
к решению Жамбылского
районного маслихата за №48-2

22902
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
797
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
24007
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
22616
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
4988
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
4988
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
499184
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
24426
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
24426
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
377531
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
84273
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10719
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2787
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15896
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4635
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
24661
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
171943
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
50729
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
2388
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
95680
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37045
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1865
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
55
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
56715
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1547
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

22902
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
797
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
24007
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
22616
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
4988
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
4988
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
499184
464
Отдел образования района (города областного значения)
24426
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
24426
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
377531
002
Программа занятости
84273
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10719
005
Государственная адресная социальная помощь
2787
006
Оказание жилищной помощи
9500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15896
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4635
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24661
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
171943
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
50729
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
2388
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
95680
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37045
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1865
021
Капитальные расходы государственного органа
55
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
56715
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1547
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
13
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2015 жылғы "25"
желтоқсандағы №48-2 шешіміне
№ 3 қосымша
2016 жылға арналған ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджетіне түсетін түсімдердің көлемі
Санаты Атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
0
3
Жерді және материалдық емес активтерді сату
0
1
Жерді және материалдық емес активтерді сату
0
02
Жерді сату
0
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
"25" желтоқсандағы №48-2
шешіміне 4 қосымша
Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2016 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 30.11.2016 № 6-2 шешімімен (01.01.2016 қолданысқа енгізіледі).
Аудандағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппараттарының атаулары
Бағдарламаның атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
008 "Елді мекендер-дегі көшелерді жарықтан-дыру"
009 "Елді мекен-дердің сани-тариясын қамтама-сыз ету"
011 "Елді мекен-дерді абаттан-дыру мен көгал-дандыру"
014 "Елді мекен-дерді сумен жабдық-тауды ұйымдас-тыру"
022 "Мемле-кеттік органның күрделі шығыс-тары"

473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
13
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Приложение № 3
к решению Жамбылского
районного маслихата за № 48-2
от 25 декабря 2015 года
Объемы поступлений в бюджет района (города областного значения) от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения на 2016 год
Категория Наименование
сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Специфика
3
Поступления от продажи основного капитала
0
3
Продажа земли и нематериальных активов
0
1
Продажа земли и нематериальных активов
0
02
Продажа земли
0
Приложение № 4 к решению
Жамбылского районного
маслихата за № 48-2 от
23 декабря 2015 года
Бюджетные программы аульных округов Жамбылского района на 2016 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 30.11.2016 № 6-2 (вводится в действие 01.01.2016).
Наименование аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Наименования программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населен-ных пунктов"
011 "Благоустройство и озелене-ние населен-ных пунктов"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов "
022 "Капитальные расходы государствен-ных органов"

027 'Жұмыс-пен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекен-дерді дамы-ту шеңбе-рінде объек-тілерді жөндеу және абат-тандыру
028 "Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық іс шараларды іске асыру"
040 ""Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
045 "Елді мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу"
1
"Аса ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

027 'Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
028 Реализация физкультурно-оздоровитель-ных и спортивных мероприятий на местном уровне
040 "Реализация мер по содействию экономичес-кому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
045 Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Ассинского аульного округа"

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2015 жылғы "25"
желтоқсандағы №48-2 шешіміне
6 қосымша
2016 жылы жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
Аудандағы кенттің, ауылдың, ауылдық округ әкімінің аппараттарының атауы
сомасы
1
Аса ауылдық округі әкімінің аппараты коммуналдық мемлекеттік мекемесі

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
Приложение № 6 к решению
Жамбылского районного
маслихата за №48-2 от
25 декабря 2015 года
Трансферты местным исполнительным органам на 2016 год
Наименование аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
сумма
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Ассинского аульного округа"

10450
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
70
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1200
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
51325
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20164
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
31111
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
50
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
196554
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
24305
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17721
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
6584
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
77000
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
77000
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
51230
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31504
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
750
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
9476
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
5500
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14019
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13419
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
600
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
30000
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
30000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20884
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
20884
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

10450
010
Капитальные расходы государственного органа
70
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1200
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
51325
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
20164
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
31111
006
Капитальные расходы государственного органа
50
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
196554
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
24305
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
17721
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
6584
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
77000
010
Развитие объектов сельского хозяйства
77000
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
51230
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
31504
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
750
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
9476
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
5500
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14019
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13419
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
600
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
30000
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
30000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20884
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
20884
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)